Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość depesha

zdradzilam z kobieta

Polecane posty

Gość zws
wysmiewczyni masz czesc racji ale druga czesc wyglada tak, ze dla kobiety heteroseksualnej nawet wyborazenie czulosci i bliskosci z kobieta nie jest atrakcyjne dla mnie takie wyobrazenie jest zbyt miekkie i nijakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
komiczne moje zasciankowe prztyczki swiadcza o tym ze jesli ktos ma odmienne zdanie to nie zawsze jest zacofany,a takie ma przkonania i morale. A wyzywanie mnie od cnotek nie wydymek ma takkie samo uzasadnie jak wyzywanie ciebie od ciemnogrodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany ktoś...
A czy stoi coś naprzeciwko, Trzydziestolatka, żeby mnie poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysmiewczyni :D:D:D wybacz ale heteroseksualna kobieta raczej nie zagalopuje sie poszukujac bliskosci, by lizać łechtaczke drugiej kobiecie :D podobnie jak Ty potrzebujac pieniedzy nie zagalopujesz sie przypadkiem przy krajowej siódemce, by użyczyc swych wdzięków uroczym kierowcom ciężarówek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany ktoś...
Ale komiczne to typowy przykład Ciemnogrodu, Wyśmiewczyni. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście osoba heteroseksualna nie planuje nie fantazjuje o seksie z osobnikiem tej samej płci...ale nigdy nie wiadomo na 100% jakbyśmy sie zachowali na jej msc ...to zalezy tylko od okoliczności. ale zdrada to zdrada ,wiec napewno Go zdradziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
tak czytalam, no nie wiem ile w tym prawdy ze kazda. Ale napewno spora czesc kobiet ma takie fantazje i sporo tez ma juz jakies lesbijskie doswiadczenia. Pewnie zalezy to jak kobieta podchodzi do seksu. Jak od zawsze maial bliski kontakt z kobietami to penie nie bylo by problemu i z seksem, jesli stosunki z kobietami byly chlodne i z dystansem to seks tez odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
No heteroseksualna nie, ale ponoc wszystkie kobiety maja w sobie cos z biseksualizmu. jedne wiecej drugie mniej. A ile w tym prawdy to nie wiem. Moze inne poprostu nie dopuszczaja do siebie takiej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
wysmiewczyni wybacz ale heteroseksualna kobieta raczej nie zagalopuje sie poszukujac bliskosci, by lizać łechtaczke drugiej kobiecie podobnie jak Ty potrzebujac pieniedzy nie zagalopujesz sie przypadkiem przy krajowej siódemce, by użyczyc swych wdzięków uroczym kierowcom ciężarówek :D:D:D:D:D:D slowo przypadkiem jest tu kluczowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno sa kobiety, ktore obrzydza mysl o dotykaniu chodzby innej kobiety lub o tym by byc przez nia dotykaną... choc oczywiscie wiele ma takie fantazje... i nie kryje sie z nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
wysmiewczyni maja w sobie cos byc moze potencjalnie ja potencjalnie moglabym tez zjesc placek drozdzowy ale nie mam na niego ochoty nie lubie smaku drozdzy nie lubie zapachu drozdzy nie ma powodu, bym po niego siegala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez problemu
autorko czym ty sie przjmujesz?:) seks z kobieta to nie zdrada:) kiedys po pijaku na imprezie calowalam sie ze swoja przyjaciolka a moj facet byl bardzo szczesliwy gdy na to patrzyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to zdrada jak każda inna!Moj partner, powiedział mi offen ,że jeśli zrobiłabym to z kobieta,zabolało by Go to tak samo, jakbym zrobiła to z mężczyzna!Zdrada to zdrada!Komik ma racje, fantazje meżczyzn o seksie z 2 kobietami jest przereklamowamy.Jestem monogamistka i nie dopuściłabym do takiej sytuacji.Za bardzo Kocham Swojego mężczyzne, wiec jestem o niego zazdrosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest tylko gdybanie a słowo nigdy powinno nie istnieć placek drożdzowy Cie obrzydza... ale gdybyś pojechała w góry skończył Ci sie prowiant i po paru dniach głodu uwierz smakowałby Ci ten placek...nawet zapach drozdzy by Ci nie przeszkadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
istnieje teoria ze kazdy jest bi tylko czesc orientacji sie wypiera ale nie znaczy to, ze kazdy ma to w identycznych procentach tak samo jak kazdy jest inteligentny i tepy ladny i brzydki chodzi o procenty i przepraszam, ze dlam przyklad, w ktorym jedno pojecie jest zawsze pejoratywne. nie o to mi chodzilo tylko o dwie uzupelniajace sie skladowe calosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
nie obrzydza nie jest dla mnie atrakcyjny to nie jest dobry przyklad, ze zjadlabym go w przypadku, w ktorym zadzaialby instynkt przetrwania to nie jest analogiczny przyklad bo taki przypadek seksu homoseksualnego moglby zdarzyc sie w ciezkiej depresji. literalnie jako zabieg ratujacy zycie. a tu nic nie wskazuje na to by tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez problemu
o boshe kobitka miala ochote na mala odmiane,sprobowala,bylo milo i po problemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Komik ma racje, fantazje meżczyzn o seksie z 2 kobietami jest przereklamowamy" praktykowałem, wiec wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ile ja rzeczy miałam nie robić nigdy długa lista była ale rozumiem Cie ZWS choć seks homoseksualny porównać z plackiem drozdzowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
komis dlaczego przereklamowany za duzo improwizacji i niedogodnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
No oczywiscie jesli ktos mowi zdecydowane nie to znaczy ze niezdecydowal by sie, al ejesli kobieta miewa takie fantazje i pociagaja ja kobiety to istnieje duze prawdopodobienstwo z emoze jej sie przytrafic. A co do zdrady czy jest to zdrada czy nie to zalezy od indywidualnego podejscia. Dla jednych jest dla innych nie. Bo jesli ktos poczuje sie oszukany, zawiedziony i rozczarowany zachowaniem partnera to jest to zdrada, jego i zasad panujacych w ich zwiazku. tak samo jak dla jednych zdrada nie jest flirt a dla innych jest. wiec podchdzie w indywidualny sposob do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
boshe kobitka miala ochote na mala odmiane,sprobowala,bylo milo i po problemie tak mogloby byc. ale tak nie bylo. czuje ze jest problem i postanowila go poddac w dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
jakie indywidualne podejscie? napisz mi o jednym przypadku, w ktorym facet przeszedl nad tym do porzadku dziennego tak jak deklarowal? tak moze byc w zwiazku,w ktorym facet ma inny istotny zwiazek seksualny homo lub hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez problemu
ok ale autorce sie podobalo,spelnila swoje fantazje i gitara.a po co msz sobie cos psuc w malzenstwie kobieto?zapamietaj to jako mile doswiadczenie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest zdrada jęsli pocałunek z innym mężczyzną jest zdrada to jak mozna mówić ze seks homoseksualny nie jest. Wysmiewczyni gdyby Twój facet Zdradził Cie z facetem to co bys powiedziała> --ok dobrze ze to nie żdzira, nic sie nie stało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlaczego przereklamowany za duzo improwizacji i niedogodnosci?" wiesz, ja chyba wole zajac sie w pełni jedna partnerka i poswiecic jej zalosc swego zainteresowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez problemu
Sami moze i jest w tym troche racji ale nie oszukujmy sie kogo bys nie spytala kazdy odpowie ze seks dwoch mezczyzn jest obrzydliwy,ale gdy chodzi o dwie kobiety w lozku z reguly niema takich odczuc.ale zalezy jeszcze jak podchodzi do tego maz autorki.np moj facet mysle ze nie robil by jakies afery z takiego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
Wydaje mi sie ze ludzie ustalaja sobie z gory pewne granice do ktorych mozna sie posunac. ja osobiscie nie znam przypadkow w ktorych partnerzy mieli takie przygody i ktos sie ucieszyl lub zerwal zwiazek. ale jedni znajomi kobieta jest chyba biseksualna bo czasem wyrwie jej sie jakis tekst, ale maz ja skutecznie ucisza i deklaruje ze on jest przeciwny takim zachowaniom. Wiec jesli ona zrobila by cos takiego to dla niego byla by to zdrada i zawiedzenie zaufania. moze w jej zwiazku jest inaczej. Moze emocjonalnie go to nie zaboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×