Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biseksualna Marika

Topic dla BISEKSUALNYCH

Polecane posty

Gość facet odpowiada
przeglądam wasze utrwalone zboczenia......z prawidłowej drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca inaczej
@ witam Cie Miki 491 Zdaje sobie sprawy, ze stracilam bardzo wiele ale coz, na tym zycie sie nie konczy, mam nadzieje, ze uda mi sie znalezc podobna kolezanke. Spotykalysmy sie u niej w mieszkaniu, ona mieszkala sama, wiec bylo to niesamowicie wygodne i dyskretne... Moj maz nie wie o niczym i chcialabym, zeby tak pozostalo. Zycze milej nocki oraz udanego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 lata podlaskie szukam
moze jest chetna na eksperyment..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parka-$
Do kolesia o nicku: facet odpowiada. Jesteś zacofanym i zakompleksionym de...bilem który wypowiada się w dziale nie dla niego. Straszne jest to, że tacy ludzi jak ty chodzą jeszcze po świecie. Zrozum, że jesteś prymitywem o ograniczonych zdolnościach myślowych i o ułomnym spostrzeganiu świata. Miłośc pomiędzy dwoma kobieta istnieje od wieków, jest wpisana w kobiecą naturę i zawsze pomiędzy kobietami istnieć będzie a tym bardziej w dzisiejszych czasach kiedy kobiety nie wstydzą się tego pokazywać i o tym mówić. Pozdrowienia dla wszystkich bi :) Szcześliwy mąż szcześliwej biseksualistki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parka-$
Do kolesia o nicku: facet odpowiada. Jesteś zacofanym i zakompleksionym de...bilem który wypowiada się w dziale nie dla niego. Straszne jest to, że tacy ludzi jak ty chodzą jeszcze po świecie. Zrozum, że jesteś prymitywem o ograniczonych zdolnościach myślowych i o ułomnym spostrzeganiu świata. Miłośc pomiędzy dwoma kobieta istnieje od wieków, jest wpisana w kobiecą naturę i zawsze pomiędzy kobietami istnieć będzie a tym bardziej w dzisiejszych czasach kiedy kobiety nie wstydzą się tego pokazywać i o tym mówić. Pozdrowienia dla wszystkich bi :) Szcześliwy mąż szcześliwej biseksualistki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca inaczej
@ Parka-s chyba macie racje, mysle podobnie, ale to raczej subiektywne spojrzenie na te sprawe. Cieszy mnie, ze nie jestem jednak sama z moimi pogladami. Chetnie poznalabym kobiete, z ktora moglabym odkrywac tajniki milosci miedzy kobietami :-) Jakos trudno znalezc tutaj chetna i powazna pania, szkoda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoo
Faszysci i dupki i lolki nie są w stanie zaakceptowac ze dwie kobiety moga sie kochac:):) To moze z powodu nie posiadania mózgu:):) Wiec trzeba wybaczyc tą ulomnosc:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoo
kochajaca inaczej!!! ja Szukam chetną kobiete do czulej przyjazni. Wiec jelsi szukasz podobnie to napisz: tina3@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca inaczej
to bardzo milo yokoo, powiedz mi skad jestes i ile masz lat. Ja mieszkam na dolnym slasku i mam 34 lata. Interesuje mnie znajomosc z kobieta mieszkajaca niedaleko mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoo
Jesli jestes autentytcznie zainteresowana to pisz do mnie na priva bo nie bedziemy sie umawiac publicznie:) tina3@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEZ z Dąlnego śląska
mam 45 lat, męża i chciałabym spróbować zkobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca inaczej
@ yokoo wlasnie wyslalam Ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca inaczej
@ JA Tez... bardzo chetnie, jesli jestes zadbana kobieta, to bardzo chetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca inaczej
na razie zadnej reakcji od obu pan....jak zwykle zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam.na.kafe
Hej, mam 32 lata, jestem z Poznania, mam doświadczenie z kobietami, choc w stałym związku widze u mojego boku faceta. Jestem blondynką o kobiecych kształtach, wykształconą, po rozwodzie. Póki co szukam koleżanki- wspólne wyjścia, pogaduchy, zakupy...a jeśli zaiskrzy, będziemy pociągały siebie na wzajem- to może być miło. Szukam rówieśniczki (mniej więcej). Prosze o maile: szukam.na.kafe@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam.na.kafe
Hej, mam 32 lata, jestem z Poznania, mam doświadczenie z kobietami, choc w stałym związku widze u mojego boku faceta. Jestem blondynką o kobiecych kształtach, wykształconą, po rozwodzie. Póki co szukam koleżanki- wspólne wyjścia, pogaduchy, zakupy...a jeśli zaiskrzy, będziemy pociągały siebie na wzajem- to może być miło. Szukam rówieśniczki (mniej więcej). Prosze o maile: szukam.na.kafe@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoo
Wiec Szukam kochanki Przyjaciolki, mam 38 lat i mieszkam w Toruniu. Jesli ktos mieszka troche dalej to jestem sklonna przyjezdzac w weekendy, ale warunkiem jest akceptjacja przy kawce w polowie drogi. Jesli sie zaakceptujemy to wtedy moge bywac :) Nie szukam na raz!! Szukam do dluzszej czulej przyjazni. Mam doswiadczenie!!! Juz mialam kilka spotkan. Jednakze szukam do dluzszego ukladu. Przed spotkaniem gadamy przez tel!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia Trójmiasto
Ostatnio nic nie pisałam bo mam chyba mały problem... a właściwie to sama nie wiem co mam o tym myśleć. Razem do szkoły chodzę z dziewczyną, która zawsze strasznie mi się podobała ale nie próbowałam na nią patrzeć w ten sposób bo ona tak właściwie to podoba sie wszystkim. Idealnie w moim typie... może aż za bardzo idealne dlatego wręcz jej unikałam. Taka śliczna, mała, zgrabna i poręczna, mogłabym ją zapakować do torebki :) I jest wolna :) U dziewczyn podobają mi się strasznie włosy a jej robią mi mega... no i jej tyłeczek uuuf! No i od jakiegoś czasu mam coraz lepszy z nią kontakt, wspólne zajęcia, spotkania, super się dogadujemy, ona wręcz zabiega o spotkania ze mną. Już od jakiś dwóch tygodni jestem pewna że się jej podobam i że ona jest na 100% bi. No i w ostatnią sobotę poszłyśmy razem i z koleżankami na imprezę, super się bawiłyśmy no i w pewnym momencie wyciągneła mnie do takiego pokoiku w którym byłyśmy same. Wiedziałam już o co chodz... zaczełyśmy się całować ale tak dziko że myślałam że ubranie to z siebie zedrzemy. Oczywiście w najlepszym momencie wpadła nasza koleżanka :) Fajne jest to że ona strasznie mnie podrywa, ciągle mnie maca no i pokazuje jak bardzo się jej podobam. Problem polega na tym że ona podoba mi się tak bardzo że zaczynam angażaować się w to uczuciowo i jest tak super że nie wyobrażam sobie żeby to się miało skończyć. Wydaje mi się że mogłaby ją bardzo kochać i chcieć z nią być ale chce też nadal być z moim chłopakiem. Teraz pytanie co robić? Czy skończyć tą znajomość dopóki jeszcze aż tak bardzo się nie zakochałam? Czy spróbować? Wiem jedno że jak zaangażuje się jeszcze bardziej to wręcz nie wyobrażam sobie późniejszego rozstania z nią. Ona tak mi robi że szok! Doradzicie coś dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet baby21
no Niuńka widzę że nie tylko u mnie coś się dzieje :) ja bym na twoim miejscu spróbowała, skoro to jest takie silne uczucie :) poza tym jak nie spróbujesz to będziesz później żałować i ciekawość tego jak mogło być nie da Ci spokoju. co do moich ostatnuch akcji a właściwie jedynych od roku to coś wreszcie zaczeło się dziać :) coś o czym nigdy bym nie pomyślała... a mianowicie poznałam się nieco bliżej z przyjaciółką mojej siostry, z tą od prysznica i moich stringów :) wszystko zaczeło się od spotkania przypadkiem na mieście, miałyśmy obie czas więc usiadłyśmy w fajnej knajpce na mieście i zaczełyśmy gadać sobie, siedziałyśmy tam 5 godzin i gadałyśmy o wszystkim, stwierdziłam że bez mojej głupiej siostry i pomimo różnicy wieku nawet super się gada :) w końcu wyszła sprawa moich majtek które zostawiłam przed jej prysznicem i się w końcu zapytała czy coś wtedy robiłam :) gadało nam się na tyle fajnie i luźno że nie miałam problemów z tym żeby się przyznać. oczywiście wtedy zaczął się temat seksu i kobiet. gadałyśmy po prostu o wszystkim :) umówiłyśmy się 3 dni później u mnie gdy miałam wolną chatę i jakoś tak to się stało. uczucie nienawiści (bo mnie wcześniej mega denerwowała) przeplatało się z ogromnym porządaniem (bo z wyglądu jest zajebista) to było super :) całą moją flustracje i chęć odegrania się wyładowywałam na niej, byłam trochę ostra dla niej, później kazałam jej lizać i takie tam... ale żeby nie było jej też było super poza tym miała dwa orgazmy, więc rozumiecie starałam się :) jak mam być szczera to albo zapomniałam albo nie wiedziałam że dziewczyna może być taka ciasna, jeden paluszek to jest maks co mogłąm w nią zmieścić. a robiłam z nią wszystko, łącznie z paluszkami w pupie. super było to że wszystko jej się tak strasznie podobało, trochę ją też nauczyłam ile można czerpać przyjemności z różnych rzeczy. i wszystko byłoby super gdyby nie jej sms nastepnego dnia w którym opisywała jak to bylo jej bosko i jakie to ona miała orgazmy plus na końcu jedno zdanie ktore mnie rozwalilo: Stracenie dziewictwa z Tobą było niewyobrażalną przyjemnością. Szczęka mi opadła. No ale chcę tego dalej i napewno to trwać będzie poza tym jej rodzice wyjeżdzają za tydzień na cały weekend i mam przyjśc do niej na całą sobotę i niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulaaaaa
Witam dziewczynki jestem bi.Nie mam doświadczenia z kobietami jestem w stalym związku z facetem.Moze jest jakas chetna z okolic Katowic podzielic sie swojimi doswiadczeniami pogadac spotkac sie moje gg 3362772 zapraszam milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet baby21
po długiej przerwie znowu tutaj zaglądam ale nikt nic nie pisze :( fakt, że ja również nic nie pisałam ale to nie oznacza, że nic się u mnie nie działo :) no właśnie... co do mojej małoletniej kochanki to weekend u niej w domu wypadł bosko... wszystko poszło tak jak sobie zaplanowałyśmy. rodzice wyjechali w sobotę rano, przygotowali jej jedzonko na cały weekend, zostawili pieniążki itd. :) w sobotę najpierw wyskoczyłyśmy do kina, już w kinie oczywiście poleciało lizanko i ciągłę dotykanie siebie nawzajem, więc po kinie szybko wróciłyśmy do domku :) zaczeło się od wspólnego prysznica, miziania i dotykania, wylądowałyśmy u niej w pokoju no i zaczeło się :) uwielbiam jej smak :) wsadzając jej palec nie mogłam powstrzymać się od komentarza i powiedziałam jej że jek za jakiś czas będzie chciała spróbować z chłopakiem to chyba umrze z bólu :) ona jest taka wąska w tej dupie że ja nie wiem jak tam coś się zmieści :) no ale to jej problem nie mój poza tym zajebiste jest to jak tak pojękuje z przyjemności i niby troche z bólu. najlepsze jest to że ona lubi jak ją boli, sama zachęca mnie żebym się nie bała mocniej jej wsadzać i powiedziała że to sprawia jej straszną przyjemność psychiczną i fizyczną. ona jest na maxa zboczoną malolatą!!! na koniec tak się rozkręciła że wręcz kazała mi przygotować ją do sexu z chłopakiem. troche mnie tym wkurzyła bo chciałam ją mieć dla siebie... a bynajmniej na razie no ale ok. z moimi dwoma palcami wytrzymała może ze 3 minuty, więc jeszcze dużo pracy nas czeka :) no a później to już w ogóle było ostro, robiła ze mną cuda i niezle jej to wychodziło, ja z nią zresztą też :) widok jej leżącej nago na łóżku i jej piękne ciało i ta śliczna buzia nad którą kucałam z rozchylonymi nogami... śliczna buzia cała wysmarowana moimi soczkami i ona oblizująca się to widok nie do zapomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzika Angie ;*
hej ja mam 18 lat jestem z Warszawy i też jestem bi. jestem w związku z chłopakiem od 3 lat. oczywiście on wie że jestem bi i nie przeszkadza mu to i dał mi pozwolenie na skok w bok choć bardzo bym chciała choć ja czuje jak by to zdrada była. nigdy nie byłam w związku z panną, to i tak bardzo mi sie podobają i tam mam od 2008 roku ;D i to tak przypadkiem. pamiętam to tak dokładnie jak by to było wczoraj ;p czekając na chłopaka siedziałam na ławce i tak rozglądałam sie i patrze na te panny które przechodzą koło mnie i tak sobie myśle jakie maja piękne ciałka. po tygodniujuż byłam pewna że z hetero zrobiłam sie bi ;P ale wiedziałam że to nie przypadek bo w gim zabujałam sie w koleżance ale przeszło mi po miesiącu. pozdrawiam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia Trójmiasto
Hej Sweet Baby21! :) Nie chce Ci przeszkadzać w Twoich podniecających mnie podbojach seksualnych z tą małolatą ale gdybyś była wolna to może miałabyś ochotę spróbować? :) Ja póki co postanowiłam, iż nie będę się angażować uczuciowo ponieważ wtedy za dużo myślę o jakiejś dziewczynie i nie wychodzi mi to na dobre :) Za to jak jestem w trójkąciku to skupiam się na czystej przyjemności... przyjemności płynącej ze smakowania jednocześnie dziewczyny i mojego boya :) Tak na marginesie to kiedyś uwielbiałam smakować moją przyjaciółkę gdy mój w niej kończył... mmmniam :) Ona wtedy strasznie się wstydziła, że ja to widzę z bliska, widzę jaka ona jest mokra czyli jak jej było dobrze i to co zostawił mój boy w niej czyli jak jemu było dobrze w niej :) Zawsze tak długo to robiłam aż ona doszła i szczerze mówiąc nigdy długo nie musiałam czekać :) Uuuf jak sobie wspominam to aż mi się mokro zrobiło. Odezwij się Sweet Baby jak będziesz zainteresowana to może jak przypadniemy sobie do gustu i trochę się poznamy to jakieś wspólne opowiadanie napiszemy :) Buzi laseczki w Wasze pyszne .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEZ SZUKAM DOMU
ja tez chcialabym pokochac sie z kobieta, mam 35 lat ,wyglad ok, i duze potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia :* Wawa
Też bym chciała bardzo z taką młodą, po prostu pragne drugiej dziewczyny. Tylko że mój chłopak też chce w trójkącie a mi się wydaje że ta przyjemność należy się tylko mi. Ja to zrobię prędzej czy poźniej napewno ale nie wiem czy powiem to mojemu facetowi czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×