Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bamboocha1986

1100 KALORII LICZYMY KALORIE!!!!!!

Polecane posty

Hej dziewuszki :) Co tam u Was slychac?? Mam nadzieje ze w weekend pogadamy sobie troche wiecej bo jak narazie to mam full pracy i nauki :o Mam juz dosc :o Ja dzis na obiadek usmaze sobie ziemniaczki na teflonie bo mam jakos na nie ochote dzis, do tego jakies warzywka :) A jak u Was z obiadem? Co tam pysznego pichcicie :P Monia jak tam kozaczki? kupione?? :) Bamboocha gdzies ty nam sie podziala? wraaaaaaaaaacaaaj ;( jak mi sie tu nie zjawisz do jutra to masz klapsa! :D Zobaczysz,ja Cie wcale nie strasze hehe ;) Buziaki , ja niestety musze wychodzic juz do pracy :( brrrrr :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U nas dzis cały dzien sypie sniegiem ajak zimno brrrrrrrr. Kupiłam kozaczki ale co ja sie nachodziłam po sklepach a na dodatek tak zaczeło lac ze wrociłam cała przemoknieta ,ale przez to łażenie cały dzien prawie niejadłam:P Wogole cos to pusto ostatnio ty bamboocha ..............gdzie ty sie podziewasz!!! Pozniej wpadne bo zaraz bende miała gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeść dziewczyny!!! długo mnie nie było, musiałam wziąć się w końcu za robote, szef zaczął się czepiać:/ Musze sobie poczytać co u was!! U mnie sporo zmian, tzn staramy się z M o dzidzie:D idzie za tym też zmiana diety czyli już nie moge jeść 1100 kcal:( nie jest mi łatwo ale czego się nie robi dla spełnienia marzeń:D Przyznam się że byłam dzisiaj na aerobicu, trochę ruchu nie zaszkodzi:> ok biore się za czytanie waszych postów, buziaki:*:* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo Bamboocha nareszcie jestes :D :*:* Witaj Kochana! Powiedz szczerze,przestraszylas sie tego klapsa co :D A ja juz wstalam ;) Cos spac dzis w nocy nie moglam co chwile sie budzilam :D Co najdziwniejsze jak wstalam to bylam tak glodna ze zjadlam sniadanko naprawde z wielka przyjemnoscia hehe :D Bambi ;) mnie juz tu palce bola tak mocno sciskam kciuki hehe :D Odzywiaj sie nam zdrowo i mam nadzieje ze wszystko przyjdzie szybko i szczesliwie,o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam macie ciekawego zaplanowane na dzisiejszy dzionek ? ;) Ja jeszcze nie mam pojecia :o Kurka wodna! zazdroszcze Wam tego sniegu, ahh zazdroszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrs nurse - Czy pani tutaj jeszcze zaglada? ;) Ktokolwiek widzial,ktokolwiek wie?? :D Chyba nastepna trzeba klapsem postraszyc, ojjj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:) przepraszam, że nie pisałam, ale nie miałam neta albo się uczyłam albo coś, zawsze coś mi wypadało;/ ustne kolokwia przeszły bez szwanku dla mnie;) nie pytali mnie, bo nie miałam żadnych minusów;) z dietą oczywiście nie za bardzo, ale jestem chociaż happy, że dużo się ruszam i nie czuję, żebym tyła. do tego skończył mi się okres i jest super;) muszę w tym tygodniu zaliczyć ponad 6godzin jakichś ćwiczeń, do wyboru. wezmę się za TBC, pillates, siłownię i aerobic. nadal chodzę te min.10km i nadal robię brzuszki;) pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Bamboocha kochane wkońcu jesteś zycze ci przyjemnych staran:P mam nadzieje że długo niebedziesz musiała czekac,zycze owocnej pracy:P i trzymam kciuki Ja dzis miłam taki zabiegany dzien rano wypiłam kawe zjadłam kromeczke z serkiem i pomidorem na deser mandarynke i ruszyłam załatwiac swoje sprawy tak zmarzłam ze ho ho sniegu tyle wszystko zasypane i ciagle sypie!!! na obiad zrobiłam szybcuitko rybe pyszna była mniam ,w miedzy czsie zjadłam banana ,i kiwi . Dziewczyny jeszcze sie niewazyłam ale czuje sie lzejsza i juz cos widac po ciuchach moich:D:D:D ale sie cieszę ,ze moja praca nieposzła na marne no i napewno zasługa jest tez to ze cwiczę Pudełko........ widze ze ty tez cwiczysz super tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny:) wiecie co, zapomniałam wszystkich dokumentów a miałam dzisiaj jechać w daleką podróż, widocznie tak miało być....bo niezła zawierucha na dworze. jestem z siebie dumna, że mimo dni wolnych od diety ćwiczę;) ale muszę w końcu wziąć się za siebie, tzn za dietę. Kupię ciasta dla Niego, ja nie jem:P buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Dopiero co znalazlam czas zeby wejsc dzis na komputer! Wczoraj zasiedzialam sie z kolezanka do 4 nad ranem :P i dzis sobie pospalam do 13 hehe :) Co do weekendu to ... nie trzymalam sie tak mocno diety ale co tam,najwazniejsze to ze sie swietnie bawilam i juz dawno nie spedzilam weekendu tak przyjemnie ;) Co do dzisiejszego jadlospisu to jak wstalam to zjadlam serek wiejski(200g) z rodzynkami bo mialam ochote na cos slodkiego ;) a potem na obiadek ugotowalam fasolke szparagowa i zjadlam ja z bulka tarta smazona na maselku :o bijcie dziewczyny,bijcie :( i na koniec 2 jogurty owocowe. i od jutra znowu sie zacznie,praca,szkola i reszta obowiazkow. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ A co tu tak pusto? nikt tu niezaglada oj nieładnie ,nieładnie. Chyba nie zrezygnowaliscie z diety ? Ja cwicze coraz wiecej pomału juz sie chyba uzalezniam:P robie sobie cwiczenia rano 10 min i pozniej w ciagu dni jak mały sie bawi zrobie ze trzy tury po 8 min po pierwszym razie miałam koszmarne zakwasy ,teraz idzie mi juz lekko . U san przez tydzien lezało tyle sniegu:) a teraz wyszło słoneczko i wszystko sie topi jest okropna chlapa:(jak ja nielubie takiej pluchy Piszcie kochane,piszcie co tam u was jak diety? Aguś jak starnia:) 🌼😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane co u was?? ja prxygotowania do Dzidzi mam, niestety dieta posła na dobre w odstawkę.. w mikołajki robię test i okaże się czy się udało:D:D:D jak u was z pogodą? bo u mniezimno i szaro:( gdyby był śnieg to było by zupełnie inaczej Buziollllllllllllle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki widze ze rzadko zagladacie tak jak ja ;) Niestety duzo pracy u mnie i nauki :o Do tego niedlugo wyjezdzam do Polski na swieta i codziennie prawie jestem na zakupach hehe ;) U mnie z dieta nie najgorzej, za jakis tydzien przejde na stabilizacyjna bo wydaje mi sie ze waga jest juz ok i podobam sie juz sobie taka jaka jestem :) Jesli chodzi o dzisiejszy jadlospis to na sniadanko byly kanapki z serkiem i jogurt. Zaraz zjem jeszcze pol jabluszka i pojem sobie mandarynki :D a na obiadek szykuje mi sie kurak z brukselka i kalafiorem. Dziewczyny 3majcie sie cieplutko :*:* 🌼 Postaram sie bywac czesciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wkoncu Bomboocha kochana trzymam mocno kciuki zebys miała prezent na mikołaja ,wpadaj do nas czesciej pisz kochana co słychac🌼😘 Natalka napewno cieszysz sie że przyjezdzasz do Polski steskniło ci sie? Ja tez mam wielkie szykowanie do świąt pomału kupuje prezenty ,szukam jeszcze czegos dla mężulka . Aaaaa najwazniejsze waga posza w dul jestem lzejsza o 4 kg ,ale sie ciesze Piszcie bo sie steskniam za wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, właśnie zjadłam z chłopakiem tyle, że ..... tzn uszykowałam tylko Jemu, a że On wszystkiego nie lubi, to ja jem całą resztę:P co do mnie to ja ćwiczę cały czas, tylko z dietą...hmhmhm....jak zwykle. :/ ale jutro nowy dzień, inne postanowienia, muszę jeść mniej naprawdę:/ idę jutro na badania i się boję, później na uczelni będzie rzeźnia:/ ech..... pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia14011983
ludzie co za głupoty.jak to zero pieczywa?a makaron?ja jem 1100 kalori i moge wszystko.tszeba jesc to co zawsze,ale mniej.odkąd licze kalorie schudłam 3 kg.a jem nawet lody.jak wszystko ograniczycie to po diecie szybko sie spasiecie.gwarantuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja jestem na 11000 (tzn dotychczas bylo 1000 schudlam 10 kg, ale teraz chce podniesc na 1100,ktos jeszcze tu odchudza sie na tym pułapie kalorycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×