Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bamboocha1986

1100 KALORII LICZYMY KALORIE!!!!!!

Polecane posty

hej Natalka tą herbatke mam w domu ostatnio kupiłam i jeszcze niepropowałam jej ,sa chyba 3 rodzaje tych herbat ,jak mowisz ze taka dobrz to sprobuje ,ja wsumie mam troche krecka na punkcie herbat kupuje rozne ,a pozniej leza bo tyle ich jest .Fajnie ze wieczor ci sie udał i ze fajnie sie bawiłas . Ja mam takie bałagan w domu ze musze sie wziasc za pozadne sprzatanie ,lubie czysti i pozadek;) Co do tej diety to przchlapene ja gdzie niepojde to zaraz mi wszystko podsowaja ,nierozumieja ze chce schudnac jeszcze sie potrafia obrazic ,ze niechce jesc,och niecierpie takiego gadania ,moj chłop wie ze sie odchudzam to wczoraj nakupywał ciastek tak dla siebie ,kazałam mu wyjsc z tym i zjesc ale nieprzymnie ,co za chłop no skusić mnie chciał U nas tak cieplotko ,słoneczko swieci ,kto by pomyslał ze to listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez sloneczko swieci ale ja pod kocykiem siedze bo mi cos zimno :P I tak sobie siedzi i mysle nad obiadem.. zostala mi jeszcze brukselka w lodowce to chyba ja przygotuje :) a wy co robicie na obiadek? Moze podsuniecie jakis pomysl na jutro bo przychodzi kuzyn na obiad i chcialabym zrobic cos lekkiego ale tez bez przesady i smacznego :) Hehe ja z herbatami mam to samo :D Mam specjalna szafke w ktorej trzymam je wszystkie,jest ich od groma i jeszcze troche ;) Lecz staram sie pic nie wiecej niz 2 herbatki owocowe dziennie bo jak wypije wiecej to strasznie mi nie dobrze, nie wiem czemu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mnie wzieło na spanie💤 no padam ,ale przy moim małym niema szans na drzemke ,moze jakos kawke sobie zrobie . Podobno herbata zielona pobudza ale na mnie chyba niedziała . W sumie to bym gdzies dzis wyskoczyła sobie ,niechce mie sie w domu siedziec w ten sobotni wieczor hmm musze nad ty pomyslec . Ja dzis miałam tyle roboty ze zapomniałam o jedzenie zjadłam rano jabłko ,kromke chleba i 2 biszkopty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedze wlasnie przy herbacie mietowej, tak mnie strasznie zaczal bolec brzuch ze myslalam ze zwariuje! Nie wiem od czego,moze od tej brukselki? :o Mam pomysl na kolacyjke :) Zrobie sobie takie lodeczki z salaty pekinskiej ,jedne z serkiem wiejskim a drugie z tunczykiem. Zrobilam sobie male przemeblowanko w pokoju i tak jakos przytulniej jest hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te łodeczki to tak w listki nakładac ten serek i tunczyk ? dobry pomysł i szybko da sie zrobic . Ja ostatnio tez robiłam przemeblowanie bo robilismy małemu pokoik osobny, mi to wogole szybko sie wszystko nudzi raz na jakis czas lubie cos poprzesowac,przemalowac sciany ,wczesniej mały spał z nami w pokoju w łozeczku bo czasto sie budził ,a teraz ładie spi to przestawilismy łozeczko do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja nalozylam w lodeczki ;) Juz zjedzone, bardzo dobre byly :) A teraz lece sobie poczytac gazetki :) Zajze jeszcze przed spaniem ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatrucie pokarmowe. tego mi jeszcze brakowało. cudny weekend. między książkami a wc. piję miętkę. pozdrowionka laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :( Ja weszlam tylko na chwilke , zaraz uciekam sie polozyc brzuszek boli do tego glowa i sobotni nastroj do d**y :o Do juterka,spijcie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No no no widze ze pewnie fajnie spedzacie ostatnie chwile weekendu ;) taka puuustka :( To co dobre sie szybko konczy! racja, jutro znowu bedzie trzeba zaczac ten meczacy tydzien ahh na sama mysl robi mi sie nie dobrze. A dzis dzien spedzilam nawet ciekawie, rano wybralam sie z kolezanka do sasiedniego miasteczka na zakupki i spacer po parku :) A potem wpadl kuzyn i tak sobie z nim przesiedzialam cale popoludnie. A o to moje dzisiejsze menu. /2 kromki chleba z serkiem, kiwi. /jablko,marchewka. /smazona piers z kurczaka bez tluszczu,smazony ziemniaczek + keczup,ogorek swiezy. /lody z jogurtu naturalnego+mandarynka. Co tam u Was dziewczynki? ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey:) dzisiaj oczywiście trzeba iść na uczelnię:/ uczę się właśnie, ale mam na popołudnie. na śniadanko mam surówkę z kapusty, marchewki, szczypiorku( zabrałam z domku;) rano jak zwykle- ok 1,5szklanki wody z łyżeczką błonnika, herbatka jakaś dziwna:) po śniadaniu kawka:) ale to za jakieś półtorej godzinki;) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuchy :) Ja juz w bucikach siedze i zaraz wychodze do pracy, ale u mnie dzis szarowa :o No to co,Milego dnia zycze :) Pudelko, co takie skromniutkie to sniadanko co? Ojj nie ladnie :( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakoś nie chce mi się jeść...wiadomo przez co:/ na obiadek- rolmopsy z ogórkiem kiszonym(3) i surówka. a na kolację właśnie się zastanawiam, chyba jogurt naturalny z błonnikiem i jabłkiem tartym. podoba mi się ten topik:) serio serio:) jak się trzymacie, dziewczyny??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Wczoraj odpoczywałam bo byłam na imprezie i niemiałam sił nawet nic napisac ,zastanawiam sie czy nieposzukac sobie jakiejs konkretnej diety szybciej schudne mysle o kopenhadzkiej albo kapuscianej musze jeszce poczytac i sie zastanowic .Niedsugo sylwester mało czasu wiec musze sie pospieszyc ,wogule to ja jestem ciagle głodna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na kolację jednak zjadłam pół jabłka i kleik ryżowy z jabłkiem. zielono mi...---- Kochana, doskonale Cię rozumiem, też o czymś takim myślałam, ale nie potrafię się dostosować do żadnych konkretnych diet. Jem mało i zdrowo, chcę tak jeść do końca miesiąca, a później ...w sumie też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane :* Ja wlasnie skonczylam jesc jogurcik(150g) + mandarynke :P A na obiadek dzis jednak zrobilam sobie ryz z wazywami na patelnie. Ostatnimi dniami to ja tez cos ciagle glodna chodze, nie wiem dlaczego? Moze przez pogode, a moze przez to ze zbliza mi sie @. Hihi a jeszcze pare dni temu narzekalam na brak apetytu a tu prosze. Wywolalam wilka z lasu ;) Ale to moze i nawet lepiej bo taka oslabiona nie chodze jak wczesniej co udalo mi sie dostrzec pare razy. Monia Ty sie lepiej trzymaj zdrowiej dietki bo jeszcze zaczniesz jakas konkretna i nie daj Boze zle sie to skonczy. Wiec ja prywatnie Ci odradzam, ale oczywiscie podaje tylko swoja opinie a Ty rob jak chcesz ;) Hmm ciekawi mnie czy do swiat jeszcze bedziemy tutaj klikac, dziewczyny jak myslicie? Ja mam spora nadzieje ze TAK! Przywiazalam sie do tego forum strasznie :P Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka.................napewno bedziemy pisac ,niepozwolimy zeby topik padł:) chyba ,tak myśle . Ja to chyba najwiecej waze dlatego jestem zdeterminowana, myslała o kapuscianej diecie bo tam moge jesc ta zupe ile chcem ,a na tak nisko kacl,to padam z głodu ,moze zaczne ta dietke on trwa tylko 7 dni wiec zżuce cos i odrazu bende miała lepsza motywacje pozniej przejde na 1200, 1400 kcal,musze nad tym pomyślec Jotro sie rano zwaze i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rob jak chcesz,oby wszystko bylo ok i zebys byla zadowolona. ;) Hmm ja tak mysle nad jutrzejszym menu ;P i chyba przejde sie do kuchni i zobacze co tam w lodowce sie kryje :P I przy okazji zrobie sobie cos dobrego do picia na poprawe humoru i do filmu bo za chwilke Na Wspolnej, hihi :P mm wypilabym sobie takie mocno gorace kakalko, albo goraca biala czekolade 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, te moje nastroje, wczoraj wypiłam piwo i drinka:/ przyszłam- zjadłam wafelki suche. nie dość. kac moralny . chora jestem w ogóle, muszę wziąć jakieś leki,m robię sobie dzisiaj dzień lenia. tzn nigdzie nie wychodzę, ale muszę się uczyć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny! no i jak tam samopoczucie w ten dzisiejszy dzien? moje jakies takie koslawe :) zielono mi - widze ze sie zastanawiasz nad przejsciem na diete kopenhaska lub kapisciana. Pozwol ze opowiem moje doswiadczenia. Na kapuscianej wytrzymalam prawie 2 miesiace i schudlam 12 kg ale potem wszytko nadrobilam jak zaczelam jesc normalnie (co nie znaczy ze sie rzucilam na jedzenie, po prostu jadlam inne produkty niz tylko woda+kapusta) na kopenhaskiej 13 dniowej bylam tk wyczerpana ze nie mialam nawet sily wejsc po schodach, schudlam 7 kg i znowu efekt jojo. Zasiegnelam wiec porady lekarza co zrobic zeby ten znienawidzony tluszczyk zrzucic, i wiesz co? Poradzil mi jesc smacznie a zdrowo, liczac kalorie (to daje mi pelny obraz tego to zjadam bo wczesniej sie nawet nie zastanawialm ile kalorii moj organizm przyjmuje dziennie) i zwiekszajac poziom aktywnosci (jezeli przyjmuje 1500 klorii staram sie spalic 2800 - 3000) Na poczatku myslama ze to takie bez sensu gadanie, bo jak kazda kobieta chce schudnac SZYBKO i DUZO. Myslalam ze cudowne tabletki, herbatki, i inne cuda wianki dadza mi uprafgniony efekt ale sie pomylilam :( Po przemysleniu i po dwoch tygodniach na diecie (a moze lepiej brzmi \"zdrowym stylu zycia\") widze efekty, wiectobie, wszystkim dziewczynom oraz sobie zycze wytrwalosci:) A na glod najlepszym lekarstwem jest - JEDZENIE :):):) Wedlug opini lekarza jezeli nie jem to moj organizm dostaje sygnal do zbierania zapasow tluszczu, witamin i mineralow aby normalnie funkcjonowac wiec niejedzeniem nic nie wskoram :) Tyle o mnie. Mam nadzieje ze was kochane nie zanudzilam. Ale chcialam sie z kims podzielic co mysle i czuje, z kims kto tak jak ja codziennie walczy o nastepny kilogram w dol :) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane :) Mnie dlugo nie bylo poniewaz ostatnio mam strasznie duzo nauki i wiekszosc czasu siedze w ksiazkach :o pudelko jak tam zdrowko? Mam nadzieje ze juz lepiej ;) I ze nastroj rowniez sie poprawil? :P Dziewczynki opowiadajcie co tam u Was, stesknilam sie za Wami :) Teraz moge chwilke posiedziec wiec mam nadzieje ze ktos sie odezwie :):):) A ja dzis robie sobie `dzien lenia` hihi :P Na sniadanko dzis zjadlam pyszna owsianke z truskawkami :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:) wróciłam z uczelni, muszę się uczyć:/ ale najpierw śniadanko, bo nie jadłam;) palucha prowansalskiego będę jadła, ale najpierw mleczko chude bo mi się chciało od rana:) miałam ochotę na bułkę maślaną ale nie było w tym sklepie do którego poszłam i niestety nie zjem;/ ale aż mi się w nocy śniła:) poćwiczę jeszcze trochę :) lubię ćwiczyć do radia z gg trance;) heh.... buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:) wróciłam z uczelni, muszę się uczyć:/ ale najpierw śniadanko, bo nie jadłam;) palucha prowansalskiego będę jadła, ale najpierw mleczko chude bo mi się chciało od rana:) miałam ochotę na bułkę maślaną ale nie było w tym sklepie do którego poszłam i niestety nie zjem;/ ale aż mi się w nocy śniła:) poćwiczę jeszcze trochę :) lubię ćwiczyć do radia z gg trance;) heh.... buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mm ja tez bym zjadla sobie taka buleczke :P Juz dlugo nie jadlam jakichkolwiek bulek! A ja przed chwilka schrupalam 2 marchewki male i jedna mandarynke :) to bedzie sie liczyc jako 2śn. ;P Szkoda ze u mnie sniegu ni ma :( A u Was sie pokazal? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️🖐️🖐️ U mnie dzis spdł snieg:)odrazu tak swiatecznie sie zrobiło na sniadanie zjadłam 2 kromy zserem ,pozniej popatrzałam w tabeli ze plasterek ma 119 kalorii duzo ,wypiłam do tego kawke,a na obiad zrobiłm omlet z brokułami ,w miedzy czsie przegryzłam jabłko i tak mysle czy dzis mige cos jeszcze zjesc . Jotro wyruszam na zakupy po kozaczki jakies bo u nas zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie leje deszcz, poza tym śnieg też już był, a tak w ogóle to jestem tak masakrycznie chora, że ledwo oddycham, a jutro kolos.PORAZKA. BUZIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×