Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bamboocha1986

1100 KALORII LICZYMY KALORIE!!!!!!

Polecane posty

Ojjjj nie ladnie dziewczynki,nie ladnie! To ja tu po kapieli szybko wskakuje na komputerek , patrze na nasz cacy topik i co widze? Ja Wam dam!!! hihi nie no zartuje oczywiscie. ;) Jak dobrze ze ten dzien juz dobiega konca, sroda to jest dla mnie najgorszy dzien w tygodniu,jakos tak dluzy mi sie strasznie :P A teraz styrana jak wol Natalka idzie do swojego cieplego lozeczka ahh jak cudownie hihi ;P Do raneczka :classic_cool: :P 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Kochane Dziewczyny!!!!! 🌼 Przepraszam że wczoraj tak mało sie odzywałam.. Po pracy poszliśmy moim M na zakupy do tesco, kupiliśmy rybe i inne a nastepnie robiliśmy obiadek/kolacje - było pyyyysznie!! pozwoliłam sobie zjeść pangę smażoną na maśle, wiem wiem przesada hihihii ale do tego tylko suróweczka także nie było źle. Później troche lenistwa - oglądaliśmy film REC ale niestety zasnęłam.. i nic prawie z niego nie pamietam heeh a podobno fajny horror.. Dziewczyny jak ja wam zazdroszcze, że jesteście na bieżąco w na wspólnej o rany jak ja to lubiła ogladać - teraz nie mam kiedy ehhh Natala opowiadaj jak na egzaminie:) mam nadzieje że zdany najlepiej:P Z moim humorkiem już jest jak najbardziej dobrze, dziękuje :* :>:> Zielono mi.. serek wiejski - najlepszy serek na swiecie, ja to sie nawet od niego uzależniłam tak samo jak od kiwi :> Domyślam sie ile masz pracy przy dzidzi, - w jakim jest wieku malutki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) 🖐️ Bamboocha -Ciesze sie ze spedzilas przyjemny wieczor ;) na egzaminie bylo ok, ale nie wiem jeszcze czy zdalam bo wyniki dopiero za miesiac ;) Ja kiedys tez uwielbialam na wspolnej ale wiecie co Wam powiem ze powoli nudzi mnie juz ten serial :P Na poczatku o wiele bardziej mi sie podobal ;) No a ja juz po sniadanku, popijam kawke i zaraz trzeba bedzie sie umalowac i wychodzic.. brrr u mnie za oknem zimno jak nie wiem!! Co do serku wiejskiego to ja codziennie jem go na sniadanko do chlebusia ;) Nie wyobrazam sobie juz zycia bez niego hihi :) No to co lasencje, milego dnia 🌼 :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ale dzis u nas słonko swieci och jak ja lubie taka pogode:) Obejzałam wczoraj na wspólnej zawsze czekam do wieczora na moj serial ogladam wszystkie odcinki . Pozniej kładałam małego długo niechciał zasnac no i przez to niemiałam juz czasu wpasc na kafe. Zjadłam własnie sniadanko sałatke z .....majonezem laght:(:(:( wiem majonez ma mnostwo kalori ale ten laght chyba ma duzo mniej sałatki zjadłam troszeczke zeby ten majonez mi niezaszkodził ,bo za pare dni mam zamiar stanac na wage i mam nadzieje ze choc odrobine spadło ,wczoraj wieczorem zrobiłam jeszcze 40 brzuszków dzis zrobie duzo wiecej zeby te sniadanko spalic:P wybieram sie na zakupy popcham mojego klocka w wózka troche dobrze mi to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łe a u mnie szarówa:( słońca długo długo nie było na tutejszym niebie:P Ja siedze w pracy i tak sobie mysle ile my sobie przyjemności odbieraqmy przez te diety - mamy wyrzuty sumienia jak zjemy troche czegoś co przecież jest dla ludzi.. dziwne stworzonka z nas kobiet:) Ostatecznie jednak wole być szczupła hehe i nie jeść:P zamiast majonezu warto dodawać jogurtu do sałatek.. wiadomo nie jest już ten smak ale czego sie nie robi:):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak narazie zjadłam jogurt truskawkowy light:D 120 kcal 150g, a teraz ide do sklepu i nie mam pojęcia co kupić.. napewno kiwi ale co pozatym? eeeeh hhh nie mam pomysłu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz jak mnie złapie głod to łapie za owocka wczesniej niejadłam tyle owoców ale teraz jem bardzo duzo lepiej chyba zapchac sie owocem niz buła.Aga masz racje jedzenie jest dla ludzi a my mamy takie wyzuty sumienia jak cos zjemy nietak:( no ale jak sie chce byc szczupłym ,ja np bardzo sie zle czuje z taka waga jaką teraz mam i chce schudnac dla siebie zeby czuc sie dobrze w swoim ciele ,po co mam codziennie patrzec na siebie i widziec grubasa ,schudne i bende szczesliwsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina 1122 - pewnie jesteśmy tu otwarte dla wszystkich, a im nas więcej tym weselej i łatwiej jest przetrwać:) Powiesz nam jak wyglada Twoje przykładowe menu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny:) zaraz lecę na uczelnię, ale chciałam się o coś zapytać;) bardzo lubię taką mieszankę, nie wiem czy nie jest za bardzo kaloryczna, oceńcie proszę; jogurt naturalny mały, kilka rodzynek, trzy suszone morele pokrojone w małe kawałki, łyżka błonnika jabłkowego, łyżka dźemu truskawkowego, łyżeczka miodu. niby zdrowo, ale chyba przesadzam, co? to zjadłam na obiad już, bo nie wrócę na porę obiadową:/ na śniadanie była grahamka z plasterkami polędwicy i żółtego sera(miałam tego nie łączyć, ale to akurat było rano w mojej lodówce:P ) pozdrowionka:) aaa......POLECAM brzuszki, rozciąganie, błonnik i maszerowanie:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Pudełko13 🌼 bardzo ciekawa mieszanka muszę przyznać :D musi być przesadnie słodkie, ja bym sobie darowała dżem i miód baaardzo dużo węglowodanów. Morele są ok, wczoraj sama szukałam śliwek suszonych, podobno dobre na poprawę przemiany materii.. grahamka z wędlinką mniaaam ja miałam to samo na śniadanko:):) nie jadam jednak WCALE żółtego sera:P 🌼 Maszerowanie tak, tego najbardziej mi brakuje bo wszędzie dupsko worze hehe nawet na aerobic!! dzisiaj w końcu ide, ostatnio w piątek byłam... daaaawno;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam dziewczyny mija dzien,pokus niebyło;) Ja zaraz wchodze na you tube i pocwicze z fajnym panem:P miesnie brzucha i jak starczy mi sił to moze jeszcze cos A co do sera ja uwielbiał żóty ser mniam pycha ale jak dla mnie to teraz jest za duzo kalorystyczny musze niestety zrezygnowac z niego:P Agniesia ty pracujesz w biuze że ciagle msasz dostep do komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane 😘 U mnie dzien jak dotad minal bardzo przyjemnie :) Spedzilam 3 godziny w pracy i reszte dnia w colleggu i nareszcie udalo mi sie nadrobic zaleglosci ktore narobilam sobie jak bylam na urlopie w Polsce ;) ewelina1122- Witaj w naszym gronie :) pudelko13- no no co do tej twojej mieszanki to mi sie rowniez wydaje ze powinnas darowac sobie ten miod i dzem, same rodzynki sa bardzo slodkie :) Swoja droga to nie wiedzialam ze sliwki suszone sa dobre na przemiane materii, pamietam jak kiedys pieklam ciasto i kilka mi jeszcze zostalo w szafce wiec moze dzis na podwieczorek cos z nimi wymysle ;) Monia a podalabym ta stronke na youtube z tymi cwiczonkami? ;):* Ja zoltego sera nie jadlam odkad zaczelam diete i jakos mnie do niego nie ciagnie , nie przepadam za nim tak bardzo zeby dac sie skusic takiej duzej ilosci kcal hihi :P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ci Natala podaje te strone kiedys poleciły mi dziewczyny na innym forum sa fajne bo trwaja 8 miunut i podobno bardzo skuteczne ta sa cwiczenia na rozne partie 8 Minute Legs ,8 minute buns,8 minute abs,8 minute arms ja zaliczyłam dzis 8 minute buns ,i 8 minute abs fajne bo szybkie ale daja wkosc boli mnie zawsze wszystko mały sie bawi na podłodze a ja cwicze.Zobzcze jezeli przez pare dni nie schudne to bende jechac na zupkach chinskich maj po 70 kalori wiec mało a spkojnie moge zjesc 6 ,7 zupek przez cały dzien tylko ze to niezdrowe i mało wartoscoiwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Monia szczerze to nie radzilabym Ci jechac na samych zupkach :( Sama chemia, nie lepiej zamiast takiej zupki zjesc cos pozywnego i zdrowego?? A po drugie nie dostarczaja one zadnych wartosci odzywczych. Przemysl to. Dziekuje za link :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Natalka nie jest to dobry pomysł ,bym sie wykonczyła na tych zupkach ,ale tak bardzo chce schudnac ze juz głupoty pisze:P zaraz zmykam pod prysznic zeby byc gotowa bo o 20 na wspolniej a pozniej małego musze połozyc:O chyba najpierw go połoze bo juz marudzi bardzo ,aha ogladałam pogode sniegi nadchadza:( brrrr juz czuje to zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sniegi?? Matko,jak ten czas szybko leci!! dopiero co wakacje sie konczyly a tu juz gwiazdka blisko.. szok!! U mnie dzis pogoda nawet ladna byla choc z rana lekki przymrozek. Rozmyslam nad ruszeniem tego mojego leniwego dupska i poskakaniem na skakance troszeczke.. hmm zobaczymy co z tego wyjdzie ;) :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa rozmyslalam rozmyslalam i na rozmyslaniu sie niestety skonczylo :D Nasz serial za chwilke sie zaczyna!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre te rozmyslanie:D:D sie usmialałam jotro tez chyba sobie porozmyslam:P najgorsze to własnie te nieszczesne cwiczenia. Moj mały dalej niespi a to łobuz jeden w sumie to i dobrze jak idzie tak pozno spac bo dłuzej rano spi i daje mi sie wyspac Biedny Grzes w Na wspolnej😭😭😭 ale to i tak pic na wode fotomontaz Jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :P wlasnie co wyszlam z wanny , siedze sobie w turbanie i tak sobie mysle ze chyba pojde dzis wczesniej spac bo padam ze zmeczenia :( Ah jak dobrze ze jutro juz piatek, odpoczne sobie troche. Nie wiem co z tym aerobikem w sobote, chcialabym pojsc ale znajac siebie.. dziewuchy obiecujcie mi ze jak nie pojde w sobote na ten aerobik to skopiecie mi tak dups*ko ze nie wstane przez tydzien hihi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aerobik mam na 10 do 11. ;) szczuplejsza- Witaj ;) Co do mojego samopoczucia to czasami jest dobrze,czasami gorzej. Powiem Ci szczerze ze czasami sa chwile w ktorych jest naprawde mi ciezko, ale sa tez duzo przyjemniejsze chwile ktorych jest ostatnio coraz wiecej poniewaz widac juz spore efekty tej mojej ciezkiej pracy hihi ;) A ty rowniez sie odchudzasz? Pozdrawiam 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczuplejsza .......ja jestem dopiero 3 dzien diety:) ale wczeniej tez byłam na 1000kcal i przyznam ze było ciezko było mi słabo ,niedobrze ,ale co zrobic poswiecam sie:P A swietna masz stronke bardzo sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wodna jaka u mnie dzis pogoda !! deszczyk pada, szaro za oknem, jednym slowem beznadziejna. :( Ja juz po sniadanku, zjadlam sobie wiecej tunczyka bo mialam jakas taka ochote na rybe hihi ;P [jakies pol puszki = 70kcal] do tego kromka chleba(55kcal) z twarozkiem(hmm ok 40kcal tak mysle) Dzis po pracy musze isc na jakies zakupy bo puuusto w lodowce :o W ogole to musze Wam powiedziec ze snily mi sie dzis jakies wstretne koszmary :classic_cool: Nie pamietam dokladnie jakie ale pamietam ze w srodku nocy wstalam taka przestraszona i nie wiedzialam gdzie jestem hehe ;) Mi zostalo jeszcze wloski wyprostowac i bede musiala isc na autobus buuu ja chce juz lato, ta pogoda mnie dobija! :D To sie rozpisalam hihi do potem dziewczynki, zycze milego dnia :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×