Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bamboocha1986

1100 KALORII LICZYMY KALORIE!!!!!!

Polecane posty

hejka🖐️ U mnie tez szarówa i pada beznadzieja😠 a wczoraj było tak ładnie ,ja kocham lato ,słonce i ciepło, az wstawac sie chce z łozka jak taka pogoda jest jak dzis. niech juz bedzie czerwiec wkoncu pojede na urlopik:) ale sie rozmarzyłam . Natalka dobrze ze napisałas o tym chlebie bo własnie probowałam rozsztfrowac ile ma lalori kromka chleba ,wszedzie gdzie wchodze na licznik kalorii zeby sobie polioczyc ile moge zjesc to jest 15 rodzaji chleba i kromlk tam ma ok 110 kalorii duzo i własnie niewiem ile wkoncu . A gdzie sie podziewa Bamboocha:O 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrs nurse
czesc dziewczyny po pierwsze gratuluje wytrwania w diecie!!! powinnyscie byc z siebie dumne. Ja postanowilam ze od dzisiaj zaczne diete 1100 kal, wiem wiem powinnam zaczac od poniedzialku hehe. Tylko sie tak zastanawiam jak ja wytrzymam, moim glownym problemem jest ze jem duuuuzo, rzadko a duzo. Na przyklad potrafie nie jesc nic pol dnia a potem sie rzucam na jedzenie. Najgorsze sa dla mnie wieczory.... Moj tryb zycia takze nie pozwala mi na przepisowe 5 posilkow dziennie. Oh ale sie namarudzilam :) Czy ktos ma moze dostep do kalklatowow kalori lub tabel kalori? Jezeli tak to bardzo bym prosila :) A teraz do rzeczy: mam 173 cm i waze 83 kilogramy do zrzucenia mam jakies 15 kg MOJ CEL TO 68 kg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrs nurse witam my mamy wszystkie ten samn problem bardzo lubumy jesc:P:P:P ja tez jadłam duuuuzo bardzo ale tak sie zaparłam i tak bardzo chce schudnac ze poprostu wiem ze niemoge sobie na takie sterty poawilic i juz nieruszam;) tu masz strony zlicznikami kalorii http://www.female.pl/tabela.php3 http://www.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-sie/kalkulatory,760_834.htm Trzymam kciuki napewno sie Tobie uda zżucic zbędne kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Ja was przepraszam że tyle mnie nie było ale mam nawał pracy. Właśnie wróciłam z Łodzi i jeszcze mam kilka spraw do załatwienia na miejscu Wczoraj to nawet nie miałam czasu obiadu zjeść kochane moje:> ale to nawet dobrze heh. po pracy pojechałam z moim m odwieść jego samochód do mechanika i po tym od razu bieeeegiem na aerobic! głodna jak wilk no ale jakoś dałam rade, jak wróciłam to tylko ananaska sobie skroiłam i deserek:P no ale ostatecznie to zjadłam tylko kajzerke 2 plastry szynki chudej serek wiejski budyń bez cukru kilka kawałków ananasa Dzisiaj to samo od rana wciągnełam bułkę zbożową z pomidorem i papryką i jak wróciłam do domu kilka plasterków łososia bo to akurat miałam pod ręką moje tępo życia pomaga mi w utrzymaniu diety nie ma co:) mrs nurse - Witaj w naszym przytulnym topiku:D kochana, dla chcącego nic trudnego. aha a kto powiedział że diete najlepiej zaczynać od poniedziałku?? ja jestem zdania że najlepiej to od zaraz:):) 🌼 Moniu - tak pracuje w biurze i zamiast pracować to właśnie pisze na forum i licze kalorie hehe:) dzisiaj niestety byłam w terenie dlatego mnie nie było 🌼 Natalko - jak nie pójdziesz na aerobic to tam do Ciebie przyjade i osobiści kopne w d.... ;] aaaha i jak egzamin są już wyniki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja dopiero co wrocilam do domu! Padam na twarz :( mrs nurse- Witam Cie ;) Ja przedewszystkim zycze Ci powodzenia w diecie!🌼 Bede oczywiscie trzymala za Ciebie kciuki tak jak i za reszte dziewczynek z topicu :) Mam nadzieje ze sie do nas dolaczasz?? a no wlasnie powiedz lepiej czy zaczelas juz ta diete czy czekasz do poniedzialku :P ? Agniesiu chyba bedziesz musiala zabukowac sobie bilet do mnie na jutro hehe ;) Niestety ale chyba jednak jutro nici z tego aerobiku mojego, po pierwsze kolezanka z ktora mialam na niego chodzic nie moze jutro bo zachorowala :o a po drugie chce odpoczac sobie troche bo ten tydzien niezle dal mi w kosc :classic_cool:. Moze pocwicze w domku troche ;) Posluchaj ale ja z checia Cie zaprosze do siebie hihi :D tylko wiesz... boje sie troche tego kopniaka hihi ;) A co do egzaminu to wyniki przysla mi dopiero za miesiac :o szkoda bo chcialabym juz wiedziec jak mi poszlo ;) Opowiadajcie dziewczynki jak Wam minal dzien :) Ja dzis obiadek musialam zjesc na miescie :P Kupilam sobie salatke z tunczyka i grahamke. A na podwieczorek zjadlam Danio z Warzywami (kupilam wczoraj po raz pierwszy w polskim sklepie i musze przyznac ze mi zasmakowal :P) No i na dzis juz koniec. ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to zmęczona pewnie Natala! ja przd chwilą mwróciłam z solarium - musze jakos wyglądać bo jutro ide na ślub kolegi z liceum:} czeka mnie jeszcze dzisiaj farbowanie włosów i wyprawa do kwiaciarni.. ślub jest wcześnie bo o 9 rano:/ jutro nie bede miała na nic czasu od rana!! Kochana idź na ten aerobic, to tylko godzina a zobaczysz jak Cie to odpręży :) kop w d... wisi w powietrzu hehe :P wiec wiesz. ja nadal jestem na jednej bułce i marnym łososiu - znów brak czasu aż mi żal siebie heheh bede musiała sie posilić ananasem i jakimś twarogiem - ale to nie bedzie 1100 kcal:/ a bez sensu też żebym teraz na wieczór tyle nadrabiała. Może zjem jeszcze jakąś pierś z kurczaka bo mam w lodówce do ugotowania... Rany długi wieczór przedemnąąąąą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohh zazdroszcze Ci z tym slubem, a na weselicho tez sie wybierasz?:P Kochana zjedz sobie tego kurczaczka, to samo bialko wiec na kolacje jak najbardziej ok!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślub bedzie tylko cywilny niestety - wogóle tak skromnie bo wesela nawet nie będzie, jedynie kawka w domu u panny młodej i to wszystko. coś tam mówili o imprezie wieczornej wiec moze gdzies sie w koncu wyrwe hehe... taaak kurczaka ide gotowac:) a w międzyczasie po kwiatki skocze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje:* na jednym topiku dziewczyna podała smakowity przepis i chyba skorzystam jutro i zrobie obiadek dla mnie i dla M ryż, kurczak gotowany(właśnie sie robi;) ) sos słodko-kwaśny. mniaaaam!! nie wiem tylko cy taki sos to dobry pomysł przy diecie hmm.. poczytam co jest napisane na słoiczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi z tymi obiadami to najtrudniej jest, bo nigdy nie wiem co wymyslec zeby wyszlo szybko i zdrowo :o Jest tu ktos? Co porabiacie? bo ja to siedze i sie nudze, polozylam sie juz nawet ale zasnac nie moglam to weszlam na komputer :o Ahhh i zapowiada sie kolejny nudny i samotny weekend. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wróciłam z zakupów - niestety bez kwiatów:( brzydkie jakies były, pewnie bede musiała rano szukać... no u mnie znów najgorsze jest to że planuje obiad a w sumie to jem go na kolacje i to dopiero po 21! tak jak teraz.. dopiero co zjadłam tego kurczaka i troszke makaronu do tego... no prawda też że późno chodze spać bo po 24 napewno. ehh Natala.. wiem co to znaczy samotność daleko od domu i Cie doskonale rozumiem. wiem też że są gorsze i lepsze dni! Mam nadzieje ze jutro obudzisz się z dobrym humorkiem.. no i idź na ten aerobic to Ci tylko na dobre wyjdzie, napewno poczujesz sie dobrze:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy jak to bedzie jutro z tym moim humorkiem :classic_cool: Mam nadzieje ze lepiej bo ostatnio to z dnia na dzien jest coraz gorzej ale trudno nie bede sie rozzalac nad soba, trzeba przeczekac ten trudny okres z wiara na lepsze `jutro` ;) A jesli chodzi o ten aerobik to nie wiem jeszcze co z nim, nie chce nic planowac ... wstane i zobacze czy mi sie bedzie chcialo.. :D Agus a jak tam wloski? pofarbowane juz?? A no wlasnie na jaki kolorek farbowalas? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrowko pytam :) Dziewczyny , musialam wlaczyc komputer i napisac Wam ze jednak zdecydowalam ze pojde na ten aerobik :) Ja sie nie rozpisuje bo za chwilke mam busika wiec trzymajcie mi sie tu i udanego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej jak sie spało? bamboocha jak ja uwielbiam kurczaka w sosie słodko kwasnim pychota robie go bardzo czesto,a dzis sobota bawisz sie na weselu napisz jak było:) Dzis zjadłam kromke chleba z pomidorem i 4 wafle ryzowe na obiad robie zupe moje ulubiona z kurczakiem ,kalafiorem i papryką daje jeszcze zawsze fasole w straczkach ale juz niema:) niemogłam dostac ,juz mi slinka cieknie:P Natala napisz jak sie czujesz po aerobiku fajnie było,dobrze ze sie zdecydopwałas pojechac brawo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Po aerobiku czuje sie swietnie :) Naprawde zaluje ze opuscilam az tyle zajac i dziekuje za motywacje!! :* Po zajeciach pojechalam sobie na zakupy i tyle kupilam ze musialam po kuzyna zadzwonic zeby mi pomogl bo nie mialam jak sie zabrac hihi :) Powoli zaczynam juz kupowac prezenciki na swieta :) Ja przed chwilka mialam obiadek, gotowana brukselke + piers z kurczaka. A co tam u Was slychac? co bylo na obiadzik?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrs nurse
witam dziewczyny oh oh oh jak ja sie zle czuje!! Dopiero drugi dzien diety a ja juz zgrzeszylam (pizza na obiad bo bylam taka zmeczona ze mi sie gotowac nie chcialo a maz w pracy).... oh chetnie bym sobie nakopala do ... Znalazlam rewelacyjna strone http://caloriecount.about.com/ co prawda jes po angielsku ale jest naprawde super. Podajesz kilka informacji a system ci wylicza ile dokladnie kalorii musisz przyjmaowac zeby osiagnac swoj cel i w jakim czasie ten cel osiagniesz, mozesz tez kalkulowac ile kalorii spalilas dzisiaj i takie inne rozne bajery :) Po prostu rewelka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrs nurse- oj nie ladnie kochana z ta pizza, nie ladnie ;) O, fajnie ze wkleilas jakas nowa stronke, zaraz zerkne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ale sie wczoraj nacwiczyłam ,a nawet pobiegałam dzis musze to powtozyc az czuje sie lzejsza:P zrezygnowałam dzis ze sniadania chyba nienajlepiej zrobiłam ale tak wyszło jakos na obiad gotuje piers z kurczaka cos coraz mniejsze te moje obiadu ,chyba dozuce jeszcze jakoms sałatke do tego🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NatalkaSz88 - jestem jestem, trochę się dziś przestraszyłam bo waga mi za szybko spadła, niby dobrze, ale za szybko to nie dobrze, chyba muszę więcej pić zeby się nie odwodnić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, no no musze Cie pochwalic za te cwiczonka :) I podziwiam ze chcialo Ci sie biegac :P U mnie za oknem taka pogoda ze nawet patrzec sie na nia nie chce ;) Kochana musisz pamietac o jednej podstawowej zasadzie! NIGDY NIE REZYGNUJ ze sniadania! ja juz wiele razy to przeszlam, skonczylo sie na jakims wieczornym kompulsie ! Pamietaj ze to jest najwazniejszy posilek dnia! ;) No a z ta salatka do kurczaczka to super :) Masz juz jakis pomysl z czego ja zrobisz?? ;) Ewelinko no rzeczywiscie waga Ci strasznie szybko leci i moim zdaniem masz juz super wage przy twoim wzroscie! nie przesadzaj ;) A tak w ogole to chcesz jeszcze schudnac?? No,no ciekawe jak tam nasza Bamboocha po dzamprezie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka 1122 szczerze to ci troche zazdroszcze spadku wagi ,kurcze jak ja bym tak chciała:( Byłam w sklepie i kupiłam sałate ,papryke troche sera feta i sos sałatkowy z octem jabłkowym do mojego kurczaka hmmm przesadziłam z ta sałatka ? nie chyba nie Natala cwiczyłam wczoraj intensywnie a biegałam bo autobus mi chciał zwiac wiec musiałam:D:P Aga chyba odsypia💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buu ale tu dzis pusto :( Ja wlasnie jestem po podwieczorku, jogurt naturalny + pol duzego pomidora. ;) A na obiadek mialam ryz z warzywami. Monia a jak tam twoja salatka?? aaa pytalas sie czy nie przesadzilas , no jasne ze nie :) Jak Wam dobrze ze w Pl macie dlugi weekend :( A ja jutro praca i szkola.. :( Brrr jak zimnooo :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sałatka pycha i kurczak tez palce kizac.Kolacji jeszcze niejadłam tylko obiad i niewiem czy juz niejest za pozno na jedzenie ale głodna jestem:( Ja to dopiero mam długi weekend az 3 lata :D:D:D bo jestem teraz na wychowawczym i siedze z małym w domu do pracy wracam za 3 lata ,ale w sumie juz bym popracowała sobie a nie tylko dom i dom . U nas tez zimno coraz zimniej sie robi no w sumie czemu sie dziwic grudzien nadchodzi:( musze myslec nad prezentami juz i tak przesiaduje raz na kafe raz na allegro . Jejku ale zeczewiscie pustki dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohh to Ci zazdroszcze tego `dlugiego weekend\'u` hihi ;) Ja juz powoli tez zaczynam myslec nad swiatecznymi prezencikami :) Wiesz co powiem Ci ze okres swiat kojazy mi sie z rzecza ktora wprost uwielbiam :D A ta rzecza jest niestety moj kochany marcepan! nie jadlam go juz wieki :P A ja dzis caly dzien w domu przesiedzialam, wypilam z 10 roznych herbatek, do tego doszly jeszcze 2 kawy i 2 wody z cytrynka :D a no i jeszcze butelke wody. Cos czuje ze noc nie da mi dzis pospac hehe, juz i tak mnie ciagnie do toalety co chwile :D ;) Ahh zjadlabym sobie cos dobrego,chocby tego mojego marcepanka :classic_cool: albo makaron z sosem jagodowym mmmmmm a ty Monia masz na cos chrapke ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka ale mi narobiłas chetki teraz to mam ochote na cos dobrego marcepan mniam ,wogule to mnie dzis kusiło na spagetti ktore wprost kocham ,teraz to niezasne bedzie mi sie po nocy sniło. Ja bardzo lubie swieta i wtedy niewyobrazam sobie sniegu ,choinka ,wszedzie wystawy swiateczne ah. Natalka masz rodzestwo bo ja mam2 siostry i tak liczyłam prezenty rodzicom tesciom musze cos wymyslic no i mojemu synkowi. A ja tez dzis wypiłam 2 kawy 3 herbaty zuielone 2 owocowe sok wode ok 1 litr no ale zanim sie połoze to jeszcze cos chlapne przed snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×