Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Ślub w maju 2009 jest ktoś??

Polecane posty

Gość alice*
Myślałyście już jaki będzie Wasz pierwszy taniec (jaka piosenka), skorzystacie ze szkoły tańca, czy idziecie w "spontan"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja chciałabym nie wypaść śmiesznie i się zastanawiam nad kursem, ale nie wiem jeszcze ile mi zaśpiewają :) Mam nadzieję, że w granicach rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :)) co do garnituru to mój narzeczony stwierdził że skoro rok temu kupił nowy to może w nim iść ehhh. naszcęście jego mama wypersfadowała mu ten pomysł z głowy ;) i tak garintur będziemy kupowac pewnie w styczniu lub lutym. narzeczony chce kupić w tym samym salonie co kupował rok temu (naprawde świetny garnitur kupił, super na nim leży)... co do pierwszej piosenki mamy już wybraną, mój narzeczony super tańczy (normalnie tak mu zazdroszcze też bym tak chciala, ale mi to chyba słoń na ucho nadepnął) więc lekcje pobiore od niego. mam nadziej że od grudnia zaczniemy próby. widze że powoli zbiera się ekipa na maj 2009 :))) alice* bardzo ładne te zaproszenia mi się bardzo podoba model S120033 i S120025 my będziemy zamawiać zaproszenia na allegro ale jeszcze nie wiemy jakie dokładnie. Dziewczyny kiedy zaczynacie zapraszać gości? czy jeśli zaczniemy w lutym to będzie wporządku? czy za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka_majowa a gdzie macie taki salon z garniturami zależy nam aby był właśnie dobrze uszyty co da efekt że ładnie leży :) jak możesz to podaj namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się do topicu - ja też na maj :) dokładnie 30 :) załatwione:sala, fotograf, zespół, termin w kościele no sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiamojegomisia - z tego co pamiętam to ten garnitur był kupiony w Opocznie... niestety w tej chwili nie znam nazwy salonu (sklepu) nie byłam przy kupnie tego garnituru. zapytam narzeczonego i podam Ci namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mezatka
Rada dla Biedna biednaa. Tez bralam slub w tej sukni i podczas wesela sie duzo nameczylam z trenem bo mi zle podpieli w salonie.Ciagle sie urywal i brzydko wygladal pod koniec.Ogolnie w suknii bylam zadowolony tylko ten tren zepsol wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Już mężatka--> Dziękuje,wiem że przy tak długim trenie dobre podpięcie jest niezbędne :D Tak wygląda standard na 3 guzikach http://www.speedyshare.com/339761416.html Z wielkim kuprem na tyłku a tak na 9-ciu http://www.speedyshare.com/770866354.html Dziewczyna z "mojego" forum miała super podpięty tren i mam zamiar bazować na jej doświadczeniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanapo
na nie biorę w maju bo jest nawet takie przysłowie w maju jak w garncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna biednaa Już mężatka--> Dziękuje,wiem że przy tak długim trenie dobre podpięcie jest niezbędne Tak wygląda standard na 3 guzikach http://www.speedyshare.com/339761416.html Z wielkim kuprem na tyłku a tak na 9-ciu http://www.speedyshare.com/770866354.html Dziewczyna z \"mojego\" forum miała super podpięty tren i mam zamiar bazować na jej doświadczeniach mam pytanko w jakim salonie kupujesz suknie bo powiem szczerze że pierwszy raz spotykam się u upięciem trenu na 9 guzików co powiem ze wygląda o niebo lepiej niż na 3 guziczki widać że ktoś tam się zna na rzeczy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello_kitty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Ta dziewczyna która miała to podpięcie tak długo męczyła krawcową z salonu że nie chce "kupra" az ta zrobiła jak trzeba :D A kieckę kupuje w Cymbeline ;) I mam zamiar "skorzystać" z jej patentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Tylko biedna,biedna ta moja starsza :D Bedzie miała roboty z tym podpięciem ;) ale w sumie lepiej raz a dobrze niż potem nitką albo szpilkamiprzypinać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super wygląda na te 9 guzików !!!! ja tez mam zamiar mieć długi tren no i ciągle myślałam o tym kuperku z tyłu który powiększa tyłek o kilka rozmiarów ;) a tu proszę idealna opcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka duża
Biedna biedna............................ a ta dziewczyna która miała tak idealnie podpięty tren (na 9 guzików) to robiła to w tym samym salonie w którym zakupila suknię? Czy na własną rękę szukała krawcowej, która jej takie rozwiązanie wymysliła, swoja drogą to wygląda to cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
W salonie gdzie kupowała suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakusia
Cześć dziewczyny!!! ja tez biorę ślub w maju a dokładnie 23 maja 2009 sale, zespól i kamerzystę zamówiliśmy juz rok temu. Teraz wybieram sukienkę i mam duży problem bo im więcej ich oglądam to tym bardziej nie wiem która wybrać. Bardzo podoba mi sie ta http://www.madonna.pl/pl/sanpatrick.php?s=92.palma co o niej sadzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie jak reagowali znajomi rodzina jak oświadczyliście że ślub będzie w maju ;) wiadomo dużo ludzi twierdzi że w maju to ślubu brać nie wypada hmmm nie wiem nie rozumiem dlaczego :( przecież to piękny miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catherinaa
widziaam dziewczyny ze o garniturach tez troche popisalyscie. moja narzeczony chce miec kupiony frak.. narazie mu tego z glowy nie wybilam bo sama nie mam zdania na ten temat. widac tak jak ja suknie kupil by go na 1 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
U nas pod uwage był brany maj,albo wrzesień :) Ale że nie chciało nam się dłuzej czekac,padło na maj :D W maju jak w raju:D A co do przesadu na temat litery "R" itp...No cóz...skoro wiekszość osób bierze ślub w m-cach z literą "R" ,dlaczego jest tyle rozwodów? Jak ma być zle,to żadne przesądy nie pomogą ;) Ja nie mam zamiaru mieć coś starego i pożyczonego,bo slub mam raz w życiu i chce miec wszystko nowe :D Co do stroju młodego...mój oswiadczył że ma jeszcze garnitur z mojej studniówki w super stanie i jak się pantofle wypastuje błyszcżą jak nowe...Zabić go to za mało :D Oczywiscie po moim trupie pujdzie w starych rzeczach ;) Ale wkurzyć to potrafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Hakuja--> Dla mnie sukienka bardzo ładna....tylko jak w niej swobodnie chodzić i tanczyć? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Biedna biednaa ( aniu skąd pomysł na nicka??? :)), dawno mnie tu nie było i z reka na sercu przyznaje się że troche o was zapomniałam z tego zabiegania My planujemy na max 120 osób bo tyle pomieści nasza sala. Widzę że juz wiekszośc ma sukienki, a ja dalej mam klops bo to co mi sie podoba to bez mierzenia wiem ze bedzie leżeć jak na ofiarze. Ale cóz trzeba byc dobrej mysli, pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka555
Ja mam do sprzedania sukienkę z Madonny model "Donaire"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka555
Sukienka jest śnieżnobiała i ma ślicznie mieniące się kryształki Svarowskiego. Ja mam rozmiar 34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
witaj Biedna biednaa ( aniu skąd pomysł na nicka??? --> Hehe :) Tak jakoś wyszło...wiesz mam też czarnego nicka,ale na kafe czesto wole być pomarańczem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amellka24
stokrotka555 czy twoja sukienka jest jeszcze do sprzedania?? Jesli tak to prosze wyslij mi na mejla informacje za ile jestes gotowa ją sprzedać i w jakim miescie mozna by było ją przymierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×