Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Ślub w maju 2009 jest ktoś??

Polecane posty

Gość kłania się wam
1 maja 2009 :) miejsce - Edynburg :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a my wreszcie zamówiliśmy zaproszenia !!!!! zeszło się z wyborem no i mam nadzieję że od marca zaczniemy już na ostro zapraszać :) teraz tylko dekoracja kościoła itp. ehh no i załatwiliśmy nasz wymarzony samochodzik !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografia za darmo
Foto do PORTFOLIO mam wolny termin na maja 2009r. 25 zdjęć wykonam za darmo w zamian za zamieszczenie najlepszych na przyszlej stronie firmowej w galerii, pokrywacie tylko koszt dojazdu KONTAKT gg:12459613

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo_kitty
i jak idą przygotowania? my dzisiaj z ukochanym kupiliśmy garnitur, w końcu! będzie wyglądał rewelacyjnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkakb
Hej dziewczyny ja też ślubuję w maju:)a dokładnie 9 maja, już zapraszamy gości, sukienka czeka na przymiarkę w salonie 10 kwietnia, a w sobotę idziemy na Nauki:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Do atelierdiagonal820--> Dawno mnie tu nie było ;) Suknia wisi od wczoraj u mnie w szafie :D ,długość "firmowa"-180cm,nie bedzie skracana,gdyż na długość jest dla mnie idealna,rozmiar 42,kolor biały ;) Nam zostały już tak naprawde tylko *obrączki(już wybrane) *garnitur(rece mi opadają na mego marude) *alkohol (ale to na początku maja) i owoce zostało nam już tylko 6 zaproszeń do rozdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetra
i ja majóweczka, u mnie tez już załatwione wszystko z wyjatkiem dekoracji, , wiązanki i chciałabym załatwić gdzieś gołębie. Namiary na firme dekorator-florystyczna juz mam i słyszałam ze są nie drodzy i robią stylowo i elegancko, wiec napewno bede dzwonila, zatem zostaja gołebie, a z tym jzu trudniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna biednaa tylko 6 zaproszeń zostało :) a my jeszcze czekamy na zaproszenia :) kurde już się doczekać nie mogę :) w sobotę zaczęliśmy nauki i powiem Wam że nie jest źle myślałam że będą nudy a tu całkiem fajnie i ciekawie prowadzone ;) a broniłam się przed nimi do samego końca :) jesteśmy na etapie szukania dekoratorki do kościoła ale ciężko idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetra
misiamojegomisia a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, u nas już prawie wszystko załatwione. Zostało nam jeszcze: - ubranie młodego, - buty, welon i cała reszta dla mnie zaproszenia w 75% już rozdane w ten weekend kończymy zapraszać gości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetra
misiamojegomisia jeśli chcesz mogę dać Ci namiar na moją dekoratorkę, z tego co wiem mają szeroki obszar działania. jaak okolice wawy to i pewnie cey wysokie?:/ ja bede płaciła bardzo niewiele za swoje dekoracje. jesteś zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
NAM ZOSTAŁO NAJGORSZE,CZYLI PAPIERKI Z URZEDÓW(OBOJE URODZILIŚMY SIĘ W INNYCH MIASTACH NIŻ bierzemy ślub) :( Już mnie nerw szarpie jeśli o tym pomyśle,obrączki i ubiór młodego,ja mam wszystko opócz halki, a mój goły i wesoły :P Firmy dekoratorskie,kosmetyczke,fryzjera itd zamawialiśmy już w zeszłym roku,bo u nas taki boom ślubny że trzeba wszystko naprzód rok rezerwować :( Ja to już nawet sukienke mam w domu :D Najgorszy bedzie poczatek maja jak trzeba bedzie już wszedzie ostatecznie wszystko ustalić:sala,zespół,foto,kamera itd....|Urlopu nie starczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetra
to namiar na stronke firmy www.twojadekoratornia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak rodzicie na państwówce
Coś słabo ten wątek ciągnie,słabo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W maju
Ja też będę miał w maju a dokładnie 1,2 maj. Mam nadzieje, że to tylko głupi przesąd z ty majem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goguś
Ja absolutnie nie wierzę w te śmieszne przesądy związane z miesiącami... głowa do góry, przecież wyznacznikiem Waszego wspólnego życia jest uczucie a nie miesiąc w jakim się pobierzecie... nie myśl o tym, niepotrzebnie tracisz cenny czas. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenee
Witajcie majówki!! dopisuje sie na 16 maja. widzę że dziewczyny macie już bardzo dużo spraw za sobą, jestem w takim razie trochę w tyle.. Nie mam butów, welonu, bielizny i biżuterii, na szczęście suknia sie szyje. Do tego nie mam zamówionych kwiatów ani dekoratora, może rodzina pomoże:) co najwyżej nam koncepcje na kosciół, sale i samochód ale bukiet totalny mętlik w głowie:( może coś podpowiecie? suknie mam ecru ze wstążka pod biustem w kolorze coś miedzy złotym a cappucino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenee
Do biedna biedna.. przeczytałam wszystkie wypowiedzi, trochę tu późno dołączyłam i nie załapałam sie żeby obejrzeć podpięcie trenu na 3 i 9 guzików (pliki usunięte), a zależy mi bo mam dość długi tren i nie chce wyglądać jak Kaczuszka z dużym kuprem;) (fotki mogą być na maila jeśli w tej gorączce przedślubnej macie jeszcze czas na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASKASL
JA TEZ WYCHODZE ZA MAZ 16 MAJA 2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Fotki na e-mail ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a my mamy 8 maja slub:) i mamy wszystko zaproszenia juz gotowe trzeba tylko podrzucic/wyslac:) autka nie mamy i gajerka dla mlodego:) A tak to kosciolek w toku:) nie dekorujemy sali ani kosciola bo nie chcemy i generalnei jest fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Tralala--> Masz slub w kościele? Bo 8-my maj to piatek i w cerkwiach to owszem śłuby sa, ale w kościele...Pierwszy raz słysze...(chyba że macie jakiegoś postępowego ksiedza ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciara*
z tego co wiem,ksieza nie robia problemu ze nie masz slubu w sobote.U mnie w miescie to normalka,ze slub jest w tygodniu,zazwyczaj w piatki ostatnimi czasy,niestety prawda jest taka,ze czasem ludzie zaklepuja terminy 2 lata wstecz i problemy ze slubami w sobote moga sie zdarzyc. Ja wychodze za maz 2 maja i zaczynam sie denerwowac ;) ciesze sie ale lekki stresik sie pojawia tym bardziej,ze malo czasu a wiele jeszcze mamy do zalatwienia :/ ech...oby tylko nie padalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkasia
Hej dziewczyny, ja wychodze za maz 2 maja. Jak na razie w sumie prawie wszystko mamy juz zalatwione a co nie jest mam zamiar zalatwic w czasie swiat Wielkanocnych. Mam do Was pytanko dotyczace welonu. Otoz czy zamierzacie go miec? Ja doszlam do wniosku ze w maju moze byc rozna pogoda (szczegolnie na jego poczatku) wiec zamierzam miec bolerko. Natomiast co do welonu to wydaje mi sie ze jak bede miala bolerko to jeszcze do tego welon na ramionach to jest juz za duzo. Dlatego coraz bardziej sklaniam sie do tego zeby miec po prostu jakis niewielki stroik wpiety we wlosy i zrezygnowac z welonu. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssss1984
Dopisuje sie - 2 maja. Stresik malutki jest. Tylko mam problem z sukieną na poprawiny, wiem ze to szczegól ale jednak. nie wiem jaką kupić czy typowo balową czy bardziej skromną. A wy macie poprawiny? Jakie sukienki zakładacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Chodziło mi o to że piątek wg nauk kościóła jest dniem Męki Pańskiej(m.in. dlatego w piątek obowiązuje post) ja nie spotkałam sie ze ślubem w kościele w piątek(no chyba że wesela nie bedzie) moja znajoma chciała właśnie w piątek i ksiądz kategorycznie jej odmówił,tłumacząc że to dzień postny, a nie weselny.Stad moje pytanie.W każdy inny dzień tygodnia można bez problemu ślubować w kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciara*
Biedna biednaa nie zrozumialam o co chodzi ;) i szczerze to nie pomyslalam,ze o to moze chodzic...ale z tego co wiem kolezanka brala slub w kosciele w piatek i nie bylo problemu...moze faktycznie zalezy od ksiedza :) a ja sie zaczynam coraz bardziej denerwowac :/ nie mamy wiele rzeczy a czasu tez nie mamy,bo inne obowiazki kazdego dnia tez mamy :/ powiedzcie czy na 65 osob starczy 8 domowych blach ciasta?bez poprawin i paczek na koniec?do tego tort. Oj czuje stresik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×