Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Ślub w maju 2009 jest ktoś??

Polecane posty

dziewczyny coraz mniej czasu ;) a my dopiero chodzimy na nauki kupiliśmy obrączki :D stroju dla młodego brak :D więc jest oki stresik to czuję że dopiero się zacznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKO TERAZ
Ogłoszenie ważne do 14 kwietnia 2009r. Witam wszystkich serdecznie :-)) Nie jestem zwolennikiem pisania na Forach internetowych ale postanowiłem spróbować dotrzeć do większego grona odbiorców. Moja nowa firma wykona 2 oraz 23 maja br. reportaż z ślubu w kościele lub na weselu (do wyboru) bezpłatnie. !!!! Oczywiście warunkiem jest aby wybrane najładniejsze ujęcia były zamieszczone na stronie firmowej w galerii. Otrzywiście nie dostaniecie odemnie 1000 zdjęć lecz tylko te wybrane które będą w mojej galerii (najlepsze ujęcia). Myślę, że to wspaniała oferta dla osób chcących mieć dodatkowe zdjęcia z swojej uroczystości lub dla osób, które miały nie mieć fotografa na ślubie. W ofertę bezpłatną wchodzą tylko te dwa terminy 2 lub 23 maja. TEREN DZIAŁANIA: małopolska lub śląsk (okolice tychy wadowice bielsko pszczyna). ((gdy będzie daleko paliwo pokrywacie sami)) KONTAKT: aby nie było duzo zamieszania i spamu prosze pisać na moje GG numer mojego GG: 11732124 (odpisze każdemu) podajcie: miejscowość ślubu, wesela oraz godzinę. Nie odpisuje na forum i nie podaje swoich namiarów na Forum. Jeżeli nie będzie między nami dużej odległości mozliwość spotkania się i oglądnięcia zdjęć, oraz porozmawiania. :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Biedna-> tak normalnie mamy wkosciele slub poniewaz ksiadz powiedzial ze w takich okolicznosciach bedzie dyspensa i w slub trzeba sie cieszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala Wam dobrze prawie wszystko zalatwione. Mu zdecydowaliśmy się na ślub miesiąc temu i tez pobieramy się w maju (23). Garnitur mamy, sala zamówiona, orkiestra też, materiał na sukienkę kupiony. A reszta w lesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to gratuluje w miesiąc wszystko załatwić :) ale jak się chce to się da załatwić wszystko :) my wreszcie kupiliśmy alkohol i załatwiliśmy dekoracje kościoła ;) coraz mniej czasu majówki nam zostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Tralala--> fajnie że macie normalnego ksiedza :D Dosia88--> jak na m-c to i tak sporo macie ;) Ja tez 23 maj :D My już mamy papierki z USC trzeba tylko do proboszcza zajść.Reszta też w większości jest...nie licząc mojego który jest goł i wesoły, bo on jak z zwykle ma na wszystko czas :P We wtorek mamy odebrać obrączki :) akoś mi sie nic nie chce :( W grudniu planowałam,dekoracje chciałam robić...a teraz leń dopadł...a zostało 43 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
A my alkohol ze wzg finansowych dopiero w maju kupimy :( Skąd tych pieniedzy nabrać??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skąd tą kase brać... Ja na żarcie i salę pozyczam od ciotki, to czego nie uda mi sie opłacić opłacę po ślubie - z prezentów, bo jak inaczej? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja musze tatusiowi podziekowac ze sie wychowal w takich a nie innych warunkach gdzie tradycja nakazuje ojcu panny mlodej placic za sale:D takze to mamy z glowy:) No reszte my:) wodke bedziemy miec po wielkiej taniosci:) sukienke musze jeszcze oplacic:) gajer mamy no i nic tylko sie chajtac:d a jeszcze 2.5tygsa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Wiesz moja mama gdyby mogła zasponsorowała by mi całe wesele,ale jako wdowa z 3 dzieci po prostu jej nie stać :( Tradycja a mozliwości finansowe to dwie różne sprawy ;) Sami płacimy za wszystko i przynajmniej nikt nam w przyszłości niczego nie wypomni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna- a to rozumiem...my tylko sale mamy w oprezencie reszta sami...i jestem w stanie zrozumiec ze wydatki sa ogromne...z reszta sami czujemy ze kasa sie rozchodzi..wszystko co slubne jest dwa razy drozsze niestety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wreszcie kupiłam buciki :) i bieliznę no i jestem po pierwszej przymiarce sukni ;) co do wydatków jeśli chodzi o ślub i cała ta organizację to wiem jedno jest to studnia bez dna :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wiem jedno - nigdy juz nie bede chciala sie chajtac i robic wesela:D:D:D:D:D tyle kasy...autko jakies lepszejsze bym miala;) ale co tam:d jeden dzien w zyciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak tam samopoczucie, bo ja zaczynam się denerwować przed sobotnim Wielkim Dniem:) Oby tylko pogoda była ładna i bez deszczu, ale to niestety nie od nas zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem szczęśliwą mężatka :) Powiem, tylko tyle, że cała uroczystość przeminęła jak przepiękny sen...! A jak u Was dziewczyny samopoczucie po ślubie? Trzymam kciuki za te które jutro ślubują, będzie dobrze i nie stresujcie się, nie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po :) ślubowaliśmy tydzień temu i powiem Wam że stres jest ale da się przeżyć jedno jest pewne wszystko tak szybko leci w tym dniu :) ale jest cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *karina
Hey, ja również będę brała ślub w 22 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinka222
moje drogie kochane PANIE nie żebym sie podlizywała ale czy to nie właśnie my, wbrew powszechnej opini, jesteśmy mózgiem tego świata trafilam na ciekawa stronke gdzie za czytanie artykułów z różnorakich dziedzin otrzymujemy punkty za które po jakimś czasie (nie zawsze szybko) mozemy otrzymac ciekawe nagrody. regulamin przeczytany mam 2 razy i jestem praktycznie pewna ze to nie kant wszystko jest zupelnie za darmo, a do tego przecierz i tak kazda z nas lubi sobie czasem poczytac rozne fajne ploteczki ale i nie jest nam obca tematyka o chociazby niowoczesnych technologiach. nie to co moj maz np powiedzial ze nie bedzie nic czytal poza sportem (mowi jak trafisz na sport to wolaj chetnie zobacze☺ zamieszczam link do stronki http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zapr oszenie?it=70a7c6ba-ef51-4439-98d4-71a6857f33a0 pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×