Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Ślub w maju 2009 jest ktoś??

Polecane posty

Witam serdecznie Ja rowniez slubuje w maju 30 maj i 31 poprawiny. Czas tak szybko leci, ze szok. Mamy juz sale, orkiestre, fotografa, kamerzyste, skrzypaczke w kosciele i wiekszosc osob juz zaproszonych, slub na ok 100 osob w Katowicach. 4 stycznia idziemy na tari slubne do spodka i juz powaznie bedziemy sie ogladac za ubiorem i innymi szczegolami i rowniez od stycznia zaczynamy kurs tanca. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolina
Witam majowe Panny Mlode :) My 16 maja mamy wesele:) Jestesmy swiezo po cywilnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice_24
A do ślubu coraz bliżej ( 16.05.2009). My już zaczęliśmy powoli zaproszenia rozdawać :) Zaczynam rozglądać się za butami, ale do śmietankowej sukienki to raczej białe odpadają, więc pewnie tak szybko nie znajdę odpowiednich. A mają już Wasi przyszli mężowie garnitury??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTO małopolska śląsk
Fotografia Ślubna KONTAKT E-mail: nowafotografia@wp.pl ((nie odpowiadam na forum)) TEREN DZIAŁANIA małopolska śląsk, tychy wadowice zator bielsko andrychów okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice_24 to gratuluje że już rozdajecie zaproszenia my jeszcze jesteśmy na etapie szukania zaproszeń :) coraz mniej czasu my też ślubujemy 16 maja :) ale ani sukienka ani garnitur nie wybrane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karen76
witajcie. Myślę poważnie o zmianie terminu ślubu z czerwca na MAJ 2008. Dwa dni temu dowiedziałam się,że jestem w 5tyg. ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karen76
witajcie. Myślę poważnie o zmianie terminu z czerwca na maj 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karen76
6 czerwca byłby to 6miesiąc ciąży i obawiam się,że ciężko byłoby zatuszować brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaMłoda2009
Ślub 2.05.2009 :) Sala jest, orkiestra jest, fotograf i kamerzysta są, suknia jest, alkohol jest, zaproszenia są, fryzjerka jest. To by było na tyle. Nad reszta pracujemy. Nie moge sie zdecydowac na obrączki niestety :( Ale to jeszcze przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ____ PannaMłoda2009 Super że masz już sukienkę ja dziś mierzyłam i chyba też się zdecyduje :) ufff a już się bałam ze nie zdążę :) my nie możemy się zdecydować na zaproszenia ;) ale pomału damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciara*
2 maj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaMłoda2009
Ja już zaczęłam rozdawać zaproszenia. Planujemy wesele na 100-120 osób. Odnośnie gości mam taki pytanie. Mój narzeczony jest bardzo zrzytyze swoimi znajomymi z pracy. Własciwie z wszystkimi i chce ich wszystkich zaprosić. Nie byłam za tym no ale niech mu już bedzie mam nadzieje ze i tak wszyscy nie przyjda. Problem polega na tym ze jego szef przyjaźni sie z moja szefowa a ja ze swojej firmy zapraszam tylko szefową i bliską koleżanke. I nie wiem jak to rozegrać zeby inni się w pracy nie obrazili że nie są zaproszeni. :( Tym bardziej , że my równiez jesteśmy ze soba bardzo zżyci :( Ktoś mi doradził zeby zaprosić ich tylko na ślub z tym że biorę śłub 300 km od miejsca pracy :) w mojej rodzinnej parafii i przecież mi nikt tyle kilosów nie będzie jechał na sam ślub :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolina
No Kochane! Zostały nam 4 m-ce ...Strasznie szybko mija, jeszcze niedawno rozmawialiśmy z moim małżonem ,że 8 m-cy do wesela, że trzeba tyle czekać, ze bez sensu tak długo...prawie rok :) A teraz oby tylko zdążyć ze wszystkim :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Ja mam: *sale *fotografa *kamerzyste *welon *suknia *zamówioną dekoracje kościoła i reszty *zaproszenia *kosmetyczke *fryzjera *wybrane buty(zostało tylko kupić) *auto-swoje :) *wybraną halkę,bukiet,bielizne,dekoracje samochodu *zamówiony tort i stelaż... Niby sporo a jeszcze tyle przed nami :( A najbardziej mnie koszta przerażają i to że jeszcze tyle przed nami wydatków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez to wszystko przeraża tyle przed nami ;) dziś dopiero załatwiliśmy godzinę ślubu a kurcze tyle mieliśmy latania za jakimiś pozwoleniami od mojego proboszcza że szok - ślub bierzemy nie w swojej parafii a to dopiero początek załatwiania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek_k
Nasz slub 30.05.2009. Mamy już salę, fotografa, kamerzystę, wybralismy wstępnie obrączki z Apartu. Narzeczona ma już wybrana suknię, mi pozostaje wybrać garnitur. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majop
hejj my mamy 09.05.09 :) hello_kitty : sliczna suknia tez takiejs zukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również 9 maja. Sala jest, menu ustalone, alkohol jest, sukienka jest, dj jest, reszty nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soksabajde
zapraszam na moją stronę internetową - www.fotoania.pl - fotografia ślubna z wrocławia ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karen76
Agnes, reszta, np.kamerzysta to pestka. Przekonałam się,że... maj to najlepszy miesiąc na zorganizowanie wesela, ponieważ nie ma najmniejszego problemu z zsynchronizowaniem wszystkiego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majóweczki ja brałam ślub 26 maja 2007 roku był to mój 2 ślub .Pierwszy brałam a sierpniu i sie skończył rozwodem. A teraz jestem bardzo szczęśliwa. u męża w rodzinie rodzice brali ślub w lipcu też nie ma r i są szczęśliwym małżeństwem prawie 50 lat. Więc te przesądy są do.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majówki co tu tak cicho ?? wszystkie aż tak zabiegane :) chwalić się co już załatwione a co jeszcze zostało wspólnie o niczym nie zapomnimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona__
hej dziewczynki:) nieśmiało się tez dopiszę, ja mam ślub 16 maja, i prawie wszystko juz załatwione księdza salę muzykę ( i piosenkę na pierwszy taniec) fotografa+ kamerę obrączki sukienka (wciąz szukam butów:) ) menu na wesele!! bukiet tort i zamówione zaproszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atelierdiagonal820
do Biedna, biedna! Witam :) mam do Ciebie pytanie, na jaki wzrost zamówiłaś swoja suknię? Ja też chce miec Atelier Diagonal 820 tylko, ze w bieli. Proszę napisz jaki Ty zamówiłaś rozmiar i na jaki wzrost :) jeśli oczywiście po ślubie będziesz chciała ja sprzedać. pozdrawiam serdecznie Dorota (ślubujemy w sierpniu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) jak tam przygotowania? prosicie już gości?? u mnie jeszcze brakuje stroju dla młodego i dla mnie wszystkich dodatków. Przymiarke sukni mam pod koniec marca. Nie wiecie może gdzie w Warszawie mogę kupić ładne buty ślubne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saadja
czesc:-) ja tez mam slub w maju 2009 dokladnie 23 maja;-) Jak wam ida przygotowania??? zastanawiam sie nad Tortem,kosmetyczka,fryzjerem. macie cos godnego polecenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×