Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Ślub w maju 2009 jest ktoś??

Polecane posty

hejka czy jest ktos jeszcze kto bierze ślub w maju?? zapraszam do wymiany doswiadczen. nasz slub 16.05.2009 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona paraolka
Hej:) Ja również biorę ślub w maju i również 16.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello_kitty
ja również 16.05.2009 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotek
Ja chcę brać ślub w maju dokładnie drugiego, narazie mam tylko salę załatwioną, bo decyzja niedawno dopiero zapadła, jest to data z którą nas wiąże całe mnóstwo dobrych wspomnień. Mówią że ślubu się w maju nie bierze, wierzycie w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice*
Tak się składa, że ja też mam ślub 16.05.2009r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice*
Ja w to nie wierze, że się ślubu w maju nie bierze , nawet się zrymowało ;) Przesądy były, są i będą, ale kto by je brał na poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice*
Mamy jak do tej pory sale, kościół, zespół, kamerzystę, fotografa, obrączki, a po niedzieli załatwiamy zaproszenia i alkohol. Już zaczęłam się rozglądać za sukienkami, ale te co mi się podobają są w innym mieście :( A Wy co już macie? Sukienki wypatrzone czy jeszcze nie? Podobno teraz do Nowego Roku są przeceny na sukienki z tegorocznych kolekcji. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Dopisuje się :) U nas 23 maj,sala,zespół,fotograf,kamera i wybrana suknia już jest.Obrączki po Nowym roku,została poradnia rodzinna(kurs już mamy),zaproszenie w tym albo następnyum m-cu,no i tort i ciasta jeszcze nie zamówione :( Sporo jeszcze do załatwienia,a czasu brak...Co do przesądów...Większość bierze ślub w m-cach z "R" ...Skoro to szczęśliwa litera nie powinnno być rozwodów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erica*
Oj widzę,że coś mało nas będzie ślubować w maju. Ale to może i lepiej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Chyba na Kafe mało majówek...Bo na "moim miejskim" forum sporo już osób bez przesądów :D Dziewczynki nie dajmy umrzeć topikowi ;) Macie już kreacje?Ja to mam teraz dół z welonem :( Ten co mi się podoba kosztuje 499zł....trochę sporo,a jak dla mnie baaardzo dużo...Mam nadzieję że uda mi się od kogoś odkupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Ja tez sie dopisuje, slubuje 30 maja załatwiona sala, kamerzysta, fotograf i obraczki, a i dekoracje na samochód przy okazji kupiłam, teraz powoli rozglądam sie za sukienkami ale na przymiarke to pójdę na początku stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nauki niestety nie załapalismy sie w tym roku więc kolejna sprawa do załatwienia w styczniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja mam już sukienke zamowiona, nastepna przymiarka i dopasowanie w marcu lub kwietniu. za welonem, butami jeszcze sie nie rozgladalam. teraz jestesmy na etapie poszukiwania kamerzysty i fotografa. obraczki wybrane - jeszcze ich nie zamowilismy. ja tez nie wierze w przesady ;) nauki robimy po nowym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice*
Hej! Ja dzisiaj kupiłam sukienkę, tzn. wpłaciłam zaliczkę :) Jestem strasznie szczęśliwa, bo właśnie takiej szukałam, a przymierzałam chyba z 20 jak nie lepiej, zaproszenia kupujemy po niedzieli, a i wygrawerowaliśmy obrączki.Wy też grawerujecie?My nauki mamy z głowy bo ksiądz powiedział, że jak robiliśmy w liceum, tzn. "mamy na to papiery" to luzik i nam darował :D majeczka_majowa- a jaką masz sukienkę i ile mniej więcej dałaś, czy załapałaś się na obniżki, bo ja tak i bardzo z tego powodu się cieszę :) POZDRAWIAM WSZYSTKIE PRZYSZłE PANNY MłODE NIE TYLKO TE MAJOWE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Dziewczynki pochwalcie się swoimi kieckami :D Ja w poniedziałek wpłaciłam zaliczke za moją Atelier Diagonal 820 i już szukam butów i rozglądam się za welonem :) Gaja2112-->a my się znamy z BFŚ ;) (1219ania) alice*--> Już macie obrączki? My do tej pory do zgody nie możemy dojść który wżór :x :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello_kitty
my już mamy fotografa, salę, USC, obrączki, zaproszenia i moją sukienkę (tzn. wpłaconą zalizkę). sukienkę kupiłam moją wymarzoną Kristi http://annaisbridal.pl/kolekcja.php?k=kristi też się zalapałam na obniżki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moją suknią to było tak: oglądałam ją najpierw na stronie salonu i od razu wiedziałam że to ta :) troche się bałam że jak przymierze to się okaże ze to model nie dla mnie. W salonie przymierzyłam tą moją i dwie inne i okazało się że ta moja wymarzona jest poprostu dla mnie stworzona hehe ... oczywiście cena mnie dobiła ale cóż raz się ślub bierze ;) .... ale ja to farciara jestem i okazało się że mają ten model na magazynie (ktoś zamówił i zrezygnował) i za 50% ceny moge ją mieć nową nigdy nie przymierzaną suknie. jest na mnie za duża o rozmiar ale w salonie mi ją zwężą (mam iść w marcu lub początek kwietnia na przymiarke) a oto i ona --> http://www.slubne.pl/index.php?pid=3&col=29&item_id=2055&cmd=show_item&gallery_id=&shift=1 model blue ashford alice* a ty jaką wybralas? biedna biednaa i hello_kitty super są wasze sukienki bardzo mi się podobają :) miłej niedzieli życze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Ja o obniżkach moge pomarzyć...Jak mierzyłam w pazdzierniku kosztowała 2800,zachodze w poniedziałek a babka że ten model kosztuje 3100 :( Ja gały...Dlaczego jeszcze niedawno był tańszy? Dopiero jak jej wytłumaczyłam że ten model już mierzyłam i przyszłam wpłaicć zaliczke,poszła pogadała z szefową i stanęło na tym że mam w starej cenie :D Ale jak nie patrzeć całe życie wiatr w oczy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
Majeczka,kitty--> Obie sukienki urocze :D Takie w moim typie ;) Majówki mają gust nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam przygotowana na to że suknia będzie kosztowała około 3 tys do 3,5 tys. ta moja normalnie kosztuje 2900 i byłam przygotowana tyle zapłacić no ale ... udało sie taniej. na poczatku martwilam sie ze nie zmieszcze sie w 4tys suknia+buty+welon+fryzjer itd a tu sie okazalo ze spokojnie 2,5 nie przekrocze razem z bielizną na noc poślubną :)) hihi dziewczyny na ile osob robicie wesele, jesli moge zapytac? my tak na okolo 120.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello_kitty
my na 75 osob, tylko najblizsza rodzina i naprawde dobrzy znajomi, bo dla nas najważniejsze jest to zeby tym dniem cieszyc sie z ludzmi ktorym naprawde na nas zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedna biednaa
My zaproszonych bedziemy mieli około 110-120 osób(nie mamy ostateczenj listy gości) ale znając życie przyjdzie 85-95...Chociaż wolałabym żeby wszyscy przydreptali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny! My już mamy kościół, salę, zespół oraz fotografa. Za sukienką zamierzam się rozejrzeć w grudniu. Teraz jesteśmy na etapie rezerwacji podróży poslubnej, bo do końca listopada można się załapać na dość spore promocje. Chodzimy także za obrączkami, ale tylko żeby pooglądać, bo myślę ze kupimy gdzieś w marcu. Nie będą nas kusić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już mamy fotografa kamerzystę zespół zaproszenia wiemy już jakie chcemy za suknią w grudniu polatam ;) obrączki robimy na zamówienie. wesele na 170-180 osób ciekawe ile będzie ;) Dziewczyny tak dużo tematów o sukniach a co z garniturem dla ukochanego młodego może któraś z Was może polecić dobry sklep lub krawca co się zna na rzeczy tak aby i ukochany w tym dniu wyglądał idealnie ;) :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello_kitty
jak znam mojego ukochanego to bedzie chciał odwlekać zakup garnituru do ostatniej chwili.. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
helunia to Ty zakładałas topic o słomianych wdowach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice*
Dziewczyny, ale macie śliczne sukienki :) Ja właśnie w necie wybieram zaproszenia, bo niedługo je zamówimy. Mam dylemat tyle jest ładnych zaproszeń, że ciężko się zdecydować. Chciałabym coś z tego wybrać, może doradzicie? :) http://www.zaproszenia-slubne.com/slubne/Slubne33.php A sukienkę jeśli taką znajdę w necie jak kupiłam to wkleję link. majeczka_majowa- wesele robimy na ok. 110 osób, ale z tego pewnie z 90 przyjdzie, tak mi się wydaje. Chciałabym widzieć wszystkich, których zaproszę ale wiadomo jak to jest. misiamojegomisia- ojej, aż tyle osób, no to będzie się działo :) Jeśli chodzi o garnitury to jestem zielona, ale zaczne się powoli tym interesować skoro zakup sukni za mną to teraz kolej na Pana Młodego ;) Miłego wieczorka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×