Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberry**

czy facet powiedzial Wam schudnij bo nie chce Cie takiej?

Polecane posty

Doda ma styl... zreszta jako kobieta jest seksowna i ma ładne ciało, ale ubiór ma dosc tandetny... co prawda to jest jej image sceniczny i trudno ja za to krytykowac - gorzej jesli tak sie ubiera kobieta nie uprawiajaca dzialanosci artystycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffrrssa
dokładnie tak. Kto by pomyslał że będę się z Tobą w czymś zgadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, że Doda jest seksowna i ladna,i że ubiera się landrynkowo, szkoda, że nie oddziela estrady od życia codziennego i że otwiera... buzie. gdy milczy i niczego nie komentuje to można popatrzec , natomiast nawet jej śmiech jest drażniący dla ucha. a tak jak poczytała troszk wstecz to nie wiem co z tymi waszymi facetami i gdzie ich znajdujecie.awantura o ciuchy ? o kosmetyczkę czy fryzjera ? chorzy są ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha_ah ah ah
troszke przytyłam, a raczej oblekłam się warstewką \'sadełka\'-on mówi że jest przynajmniej za co chwycić ale jeśli tylko chce naprawde schudnąć to trzeba bedzie popracować- mamy w planie razem na siłownie chodzić poza tym tweirdzi że są znacznie ważniejsze problemy niz tusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seventh Of Last Month
Mojej przyjaciolce tak facet mowi. Poza tym wystawia jej cala liste cech ktore musialaby nabyc zeby byc idealna. To sa cechy charakteru ktore albo sie ma albo sie ich nie ma. Szczerze powiedzial "ja takiej jak ty nie chce miec". A ona wciaz go broni... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffrrssa
To jest pierwszy etap - zaprzeczanie i kałmstwo że jest ok. Niewiele jej pomożesz póki sama tej pomocy nei zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seventh Of Last Month
Mimo to chce z nia byc bo w nich wierzy i jest mu z nia dobrze. Ona sama zapewnia mnie ze poza ty w ich zwiazku jest wszystko super. Nie wiem juz co o tym myslec bo tego jej faceta w ogole nie rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aj waj. Zresztą sporo facetów mówi swojej babie, że jest idealna, póki nie stanie się bardziej opłacalne rzucenie jej niż czekanie, aż się dziewczę do normalności przywróci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak szczupłe kobiety wam
sie podobają? czy musi byc 180 cm i 50 kg? taka bedzie juz dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wystarczy, że ma ładną, zgrabną talię :P A z wagą w stosunku do wzrostu jest różnie, niektóre mają wg tabel prawidłową a wałeczków, jak na ludziku michaelina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dentka w oponie
nie powiedzial a gdyby nawet to byloby mi wstyd i porzykro zem sie tak zapuscila ze wlasny facet mi to mowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to dobrze ze mam w dupie
to co sobie jakis koleś mysli o mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden23232
przy tym wzroscie powinnas wazyc 45 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seventh Of Last Month
Wlasnie najlepsze jest to ze sam jest raczej obiektywnie mowiac malo atrakcyjny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden23232 ty durniu
powinna wazyc nie wiecej jak 35 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdziele co za oszołomy
te chłopy, naogladaly sie chudych bab w gazetach i w dupach sie poprzewracało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spostsmenka
jakby mi facet powiedział to tymi słowami to bym mu ... co innego jeśli powie szczerze ale z uczuciem, może zapiszemy sie razem na kurs tańca, by poprawić swój wygląd kondycję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego ton glosu i cala opraca byla ok, nie bylo wykrzyczenie mi w twarz tego czy cos. mowil to spokojnie tak jakby z teoska. ale za czersto to slysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipo co ty kobieto z nim jestes
ma duzo kasy? nikt inny cie nie chce? taki dobry w seksie? pytam sie po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×