Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberry**

czy facet powiedzial Wam schudnij bo nie chce Cie takiej?

Polecane posty

Gość ja przytyłam z czego
moj mowi teraz do mnie klusiu moja...klusku...klusku:)powiedzial ze bylam za chuda a teraz mu pasuje jak wygladam...nie pozwala mi sie odchudzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uslyszalam gdy mu powiedziala ze chce przytyc a on na to ze bede wtedy \"kluska\", zartowal sobie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffrrssa
Znam twój ból. Mogę Ci powiedzieć milion słów które usłyszałam od innych - znam ja na pamięć i wiem z e to prawda -ale póki sama coś z tym nei zrobisz nikt Ci nei pomoże. Znam owszem przykąłd małżeństwa gdzie był podobny problem i go rozwiązano ale kobieta miała w sobei dużo siły psychicznej i potrafiłą jakoś przekonać faceta że jest z nią a nie z wymysloną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba, że są to wyimaginowane problemy kolesia i tak sobie gada, aby dziewczynie sprawić przykrość, to wtedy niech spada na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffrrssa
fajne żarty bluberry. A co do zabraniania to sorry ake czy to nei jest podobne - chcesz się odchudzać - odchudzaj sie póki masz z czego, nie chcesz się odchudzać to nie. To Ty decydujesz o sobei nie on w jednym i drugim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przytyłam z czego
tylko ze nie mowi tego zlosliwie...podoba mu sie taka jaka teraz jestem...mowi ze lubi jak klepnie mnie w tylek i plaska:)slodki dziubek...bo tak to mialam autentycznie koscisty...a tak to i wilk syty...i owca tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ze moj facet tak mysli i robi. mowi mi z ejestem dla niego seksi i ze to jemu mam sie podoac a nie innym ale...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffrrssa
Ty masz się podobać sama sobei i sama z sobą dobrze się czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffrrssa
a np jak będziesz chciała mieć dziecko?! W ciąży się tyje i to czasem nawet 30 kg - co Ci powie wtedy - że nei chce dziecka bo starcisz ałdną figurę? Uwierz mi że to bardzo możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffrrssa
Tak a jak będziesz w ciąży zabroni Ci jeść połowy tego na co będziesz miała ochotę. A w ciąży co nazwie Cię słoniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaasssssssddd
jakby był fanem otyłych tez bys chciala mu sie przypodobać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie chudzinka
Mój gada: "Idź zjedz pączka bo bez dziennej dawki cukru robisz się jędzowata" Mówię mu: "Jak będziesz wracał z pracy to kup mi wodę mineralną i dwa jabłka" Dostaję mineralna, jabłka, coca-colę i kilka snickersów. Mówię mu: "Będę się odchudzać" On wzrusza ramionami... następnego dnia przynosi mi paczkę moich ukochanych chio-chipsów paprykowych: "Dla równowagi... żeby cycusie się uchowały" :D Dodam, ze chuda nie jestem. Od liceum walczę z kilkoma nadprogramowymi kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffrrssa
Albo znajdzie sobei kochankę no bo jak to brak seksu w 8 miesiącu ciązy albo ze słonicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nalezy sie doprowadzac do takiego stanu, zeby facet mowil wam cos takiego... jesli facetowi na was zalezy a wy zmieniacie sie z kobiety w tucznika, to nie rozumiem skad te pretensje... gdyby mu nie zależało, to od razu zmieniłby sobie was na normalną kobiete, ale on daje wam sygnał - szanse na wyjscie ze stanu tucznikowatości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty masz się podobać sama sobei i sama z sobą dobrze się czuć." Jesne... a potem te tematy na Kafe "gdzie poznać faceta" albo "czemu jestem samotna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaasssssssddd
komiczne jak zwykle walnął jak łysy grzywą o parapet, nie wie o co chodzi i wypisuje swoje teorie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaasssssssddd
sorry zapomialam ze komicznemu podoba sie kobieta o wymiarach 173 i 25 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffrrssa
komiczne ale czy czytałeś że ta dziewczyna przy 173 cm wazy 55 kg - to jest tucznik?! Gdyby ważyła faktycznie dużo poweidziałbym sama że dobrze byłoby gdyby schudła dla wąłsnego zdrowia. ale w tym przypadku?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffrrssa
komiczne a czy kobieta która nie jest szczęśliwa sama ze sobą (niezadowolona z siebie) to fajna partnerka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaasssssssddd
55 kg to jest tucznik, powinna wazyc 20 kilka kilo zeby podobac sie tylko jednemu, tak zeby inni patrzyli na nią z odrazą :P to jest myslenie takich chłopków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffrrssa
"nie wiem juz co myslec" Nie blueberry Ty wiesz doskonale co myślisz, tylko to jest bardzo trudne. Zresztą to co myslisz to też jedno co zerobisz to drugie. Cięzko się przyznać przed samym sobą nawet do pewnych rzeczy, bo tak po prostu jest że nikt nie lubi uczucia porażki. Spokojnie jeszcze raz przecyztaj cały topik, przemyśl sowje życie czego oczekujesz co masz. Wszystko zalezy od Ciebie nie od naszych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffrrssa
aaaaaasssssssddd dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaasssssssddd
a ile Twoj pan chce zebys wazyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggffrrssa
chyba znikła Nam autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieraz słyszałem z ust kobiet stwierdzenia: po co mam sie odchudzac skoro mojemu misiowi podoba sie moje ciałko i mowi mi tak słodko ty moja "niedzwiedziczko" wiec po co sie odchudzac,stosowac diety i wyrzekac sie pewnych nawyków zywieniowych skoro najwaazniejsza osoba akceptuje mnie taka jaka jestem a nawet wiecj...podoba sie im taka postura:D no po co? pozniej dzwonie do meza tej kobiety z propozycja wyjscia na piwo:D dostaje odmowe : pada odpowiedz Ani to wyjscie nie bedzie sie podobało...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli autorka ma 173 cm i wazy 55 kg to jak na moj gust jest za chuda i powina wazyc z 4-5 kg wiecej... ja pisalem ogolnie, bo takich tematow bylo tutaj juz sporo i dotyczyly kobiet z ewidentna nadwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×