Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

pisza swiete slowa o remisji helico to potworna bakteria, niestety, taka prawda, ja rok temu mialam fibro, takze w wycinku wyszla mi helkico, na antybiotyki mialam nietolerancje, wiec bralam tylko omeprazol i eupantol i dorobilam sie grzybicy niestety, i teraz nie dawno robilam test zkrwi i mam helicobakter na 80 procent, ale wiem, ze jak wezme antybiotyk, to skonczy sie szpitalem i bedzie nietolerancja na maxa, mysle teraz o terapii gersona , a moze by tak probiotyki i same soki, wlasnie ta kapusta,czytalam, ze sok z surowego ziemniaka tez leczy wrzody, ze woda z gotowanych ziemniakow tez leczy wrzody, to powinno leczyc hgelico tez, ale jak jest bardzo zawyzona , juz sama nie wiem..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGAPARIS bardzo Ci wspołczuję wiem co przezywasz bo tez miałam zalamania nawet leczyłam depresje bo już nie wiedziałam co robić z moim zdrowiem. Ale ja bym jeszcze na twoim miejscu nie brala antybiotyków - skoro masz grzyba i przeszłas juz niejedna kurację nimi to wiesz że to droga do nikąd . Szukaj tak jak ja szukalam i nie odpuszczaj i uwierz że w końcu znajdziesz swoja droge do zdrowia. Jest mase leków naturalnych na helikobakter skoro propolis na ciebie źle dzial próbuj innych, ja nie bardzo się znam na tej bakterii ale słyszałam że nawet żurawina działoa na pylori. Ja wkrótce wybieram się do polecanego mi \"znachora\" co ma cudowna moc aby sprawdzić czy już jestem wyleczona oprócz zatok - ponoć to taki człowiek że stawia diagnoze jakąś nieznana nadprzyrodzona moca która u wszystkich w 100% zostaje potwierdzona konwencjonalna medycyna, pomógł już wielu ludziom bez brania pieniędzy za poradę . Zapytam sie o tę twoją bakterie jak leczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie cie i czy zupka z botwinki jest dobrym pomyslem? W koncu to jakby nie patrzec burak. I po gotowaniu zeby nie mialo wysokiego indeksu GM. kupilem sobie dzisiaj tez szparagi biale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie cie i czy zupka z botwinki jest dobrym pomyslem? W koncu to jakby nie patrzec burak. I po gotowaniu zeby nie mialo wysokiego indeksu GM. kupilem sobie dzisiaj tez szparagi biale, kielki rzodkiewki. Troche ratuja mi ta moja diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGAPARIS wpisz w google forum biosłone wyswietli Ci sie forum terapeutyczne wejdz tam i w szukaj wpisz helicobacter wyswietla Ci sie posty odnosnie tej bakterii ,to sobie je poczytaj. Ja na Twoim miejscu nie brałabym antybiotyku ,skoro masz po nich takie sensacje,tylko przy tym co bierzesz na grzyba ,próbowałabym walczyc z helico naturalnymi sposobami,bo antybiotyk tak jak sie doczytałam o czym juz pisałam tylko ja uspi a nie zlikwiduje i ona i tak wczesniej czy pózniej wróci. Pisałam,ze ja tez jestem jej posiadaczka i byłam u endokrynologa bo mam cos tam z tarczyca i rozmawiałam z nia o tej bakterii ,powiedziała mi zeby nie brac antybiotyków,bo one jej nie zlikwiduja całkiem tylko uspia. Ja pije propolis jak skoncze wezme sie za chlorofillipt /likwiduje flore patologiczną grzyby,zakazenie gronkowcem pałeczka okreznicy i helicobacter,jak to wezme zrobie badanie i zobacze czy cos sie zmniejszyło ,bede tez zazywac vitalbol to jest wyciag z zurawiny i ekstrakt z wycigu z brokułow tez działaja na ta bakterie i zobacze co robic dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieczareczka bede ci bardzo wdzieczna jak sie zpytasz o ta bakterie, jak bedziesz mogla to dodaj, ze mam straszna nietolerancje na leki i ziola tez z gory serdeczne dzieki janiska nie wiedzialam, ze istnieje nawet wyciag z brokuly, napisz prosze jak sie nazywa , ma racje ta doktorka, ta bakteria wraca ja mam to juz od kilku lat, co wyleczylam to znowu wracala , tutaj to nie ma takich rzeczy zbyt wiele ale bede szuka i pytac dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japanka kiedy jeszcze nie mialam grzybicy wogole i nie mialam zdiagnozowanej helocobakter, mialam ciagle bole zoladka i jelit, od malych ktore potem przejawialy sie w takie nie do wytzrymania,ciagle wzdecia i problem z gazami, czulam sie taka pelna i przyblokowana , pojawialy sie tez zaparcia, ale bol zoladka i jelit byl kazdego dnia, i ciagle zarlam prochy przeciwbolowe,i wmlawiali mi, ze to z nerwow,bole potem byly takie ze nie dalam rady chodzic wyprostoiowana , pojawialy sie pierwsze wymioty, mdlosci , az wkoncu bylam wtedy w anglii u mojej siostry i znalazl mi przez test krwi, ze mam helicobakter, wtedyu wpolsce jeszcze takich testow nie robili, to jedyny lekarz jakiego znam wanglii, ktory byl dobry, to bylo lata temu,potem byly trzy serie mocnych antybiotykow, i potem pierwszy raz tez w badaniu wyszla mi candida, Andy i tu masz racje, zaatakowala mnie helicobakter i potem wytworzyla sie grzybica, i lata temu po przeleczeniu farmakologicznym bylam przekonana, ze jest ok, a objawy zostaly kiedy diochodzi do nawrotow kolejnych helicobakter jest gorzej, bo sa wieksze bole, takie ze lekarze podejrzewaja stan przedzawalowy, ciagle wymioty, wzdecia, zaparcia, mdlosci, czasami reflux, cos przeszkadza w klatce piersiowej,zawroty glowy, nerwowosc, a jak do tego dojdzie jeszcze grzybica, to szok objawy sie nasilaja i dochodza jeszcze od grzybicy, a i jest straszny smrod z ust,mialam tez ogromne pieczenia w jamie brzusznej, niekiedy jest tak okropny smak wustach ze robi sie od tego niedobrze, choc wielu gastrologow twierdzi, ze helico nie daje wiele objawow, jedynie tworzy wrzody a te nie leczone prowadza do raka, a to nieprawda, mialam kiedys super doktorke wpolsce, ktora twierdzila, ze objawy sa przerozne helico, tylko jedni je maja a inni nie, ten moj gastrolog to naprawde byl bezmozg, ja juz gehenne przeszlam z helicobakter,i co daly te antybiotyki nic nawrot za kazdym razem w koncu nie moge ich brac bo sa sensacje,nietolerancji, musze walczyc naturalnie, macie racje, antybiotyki skasuja mi jeszcze bardziej flore i bedzie jeszcze gorzej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
KINGA Active life broccoli tak sie nazywa preparat ,w jednej tabl odpowiednik kilograma brokulow ,podobno rewelacja sie zastanawiam czy tego nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
Active life broccoli tak sie nazywa preparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDI Lamblie to bylo tak statystycznie, bo czesto ponoc ida w parze z candida a jesli chodzi o ameby to pisalam: biegunka calodniowa i krotkie ale dosc silne kurcze w jelitach. Myslalam ze sa zwiazane z candida ale bylam juz prawie 5 miesiecy na lekach, wiele objawow znikalo a to nic, nawet robily sie silniejsze. Do glowy mi nie przyszlo ze to ameby ale wiedzmowata intuicja (i grzebanie w necie) mi podpowiadala, ze to moze byc zwiazane z pasozytami. Zaparlam sie i uparlam na analize stolca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glabratta
Ludi, napisz proszę jaką dietę stosujesz, co twoja lekarka każe jeść, a czego zabrania, P.S. Kolejna próba kontaktu nieudana, to nic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
AN DY cosik mi sie zdaje ze musze pobadac sobie ten kal ,skad to sie dziadostwo bierze to robactwo ,co ludzie w sobie nosza ,nawet nie zdajemy sobie sprawy ,rozumiem ze to bylo takie badanie w kierunku pasozytow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"\"rozumiem ze to bylo takie badanie w kierunku pasozytow\"\" TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
glabratta ale to jest nr komorki bo nie wiem czy te polaczenia do polski za darmo s tylko nastacjonarne teleony ,my mamy z mezem w o2 i tam tak bylo co do diety to ja jem chleb na zakwasie bez drozdzy ,wafle ryzowe ,maslo prawdziwe,czasem bialy ser,kefir ,ryby i mesa rozne ,warzywa wszysttkie ,na poczatku to nawet na cole bez cukru sie kusilam i nic sie nie dzilało ,nie jem kompletnie zdadnych slodyczy ani cukru ,nie pije kawy/no byl czas ze sie wylamalam /ani czarnej cherbaty ,pije melise/duzo i miete/rumianek skrzyp i roibos ,mleko sojowe bez cukru ,ryz brazowy ,kasze gryczana i troche ziemnialkow,wczesneij jadlam duzo/m lekarka kaze nawet frytki/wszystkie gotowane i duszone warzywa ,soki wazywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
acha i ostatnio zaczelam slonecznik,pestki z dyni i powolusku orzechy /An Dy jadla to tez postanowilam ,na razieoki nic sie niedzieje,poza tym ze na poczatku dotalam alergii na ustach po sloneczniku i spanikowalam ze cos sie dzieje ,ale to juz urozmaicenie jest ,wiesz co to nawet lepsze niz slodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGAPARIS nazwe wyciagu z brokułow podała Ci ludi,mozesz te preparaty zamówic sobie przez internet pewnie nie bedzie przeszkody w wysłaniu poza granice.' Ludi zeby cos wykryli w kale to trzeba znaleśc dobre laboratorium,bo wiekszosc wykrywa tylko candide a przeciez samej candidy jest kilka rodzajów albicans,kefir,stellatoidea,geotrichum nie mówiac juz o innych grzybach takich jak aspergillus niger,notatum penicilinum,scopulariopsis brevicaulis rózne frakcje trichophyton i jezeli ma sie kilka tych grzybów to jeden mikobiotyk niestety na wszsytkie nie działa,antybiogram tez jest robiony tylko pod grzyba candida albicans ,a jak mamy inne to co wtedy?oczywiscie pisze jezeli wystepuje przerost tych grzybów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDI tylko pamietaj nie arachidy i pistacje. A zamiast gryzc miedzy zebami, co czasem daje takie uczuleniowe reakcje, rozgniataj w palcach. Da sie. Nie tylko ze sa lepsze od slodyczy ale jeszcze dostarczaja np mikroelementow. Mniam, mniam, :-p Ktos chyba dzis pisal o szczypaniu w jezor. Ja nie wiem czy to dowod na obecnosc grzyba. Jak pisalam ,w lecie robilam wymazy, powtarzam co jakis czas test sliny, kotry wypada coraz lepiej (dzis pierwsza krotka nibynozka pokazala sie po 45 min) a jezor czasem szczypie jak diabli. No i jak to jest: jest grzyb czy tylko pogrzybicze zmiany? wtedy gdy jezor i gardlo mialam oblozone grubym kozuchem w ogole nie szczypalo. EDSONIK Botwinka jest jak najbardziej dobrym pomyslem. Tylko nie dodawaj smietany. Zajadalam sie w lecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytująca forum
do KINGIPARIS moja tesciowa miała wrzody żołądka ale polekowe po zakażeniu gronkwcem złocistym - sepsa i długim leczeniu antybiotykami , myśle że grzybice tez miała po takiej długiej kuracji antybiotykami o szerokim spektrum, miała bóle niesamowite brzuchai napisze ci co stosowała codziennie : - na czczo propolis -3 razy dziennie kleik z siemienia lnianego -sok z ziemniaków -żurawine - piła codziennie zielna herbatę - jogurty też piła codziennie owocowe Po dwóch miesiącach bóle mineły gastroskopia wykazała wygojenie żołądka , mineły wszystkie przykre dolegliwości związane z układem pokarmowym czyli oprócz bóli wzdęcia, zgaga, zaparcia . Nie stosowała disty bezcukrowej bo tesciowa kocha cukier ale trochę ograniczała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do EsJot jak tu zaglądasz odezwij się jeszcze Czy woda 3% tez ma fenol? oczywiscie ta w tabletkach czy bardziej stezona ma stabilizatory ale czy najzwyklejsza też? Nic na ulotce o tym nie pisze a zawyczaj na lekach podane sa wszystkie składniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONITEUSZ
czesc byłam wczoraj po wyniki w sprawie candidy z posiewu w jamie ustnej wyszła candida a z kału juz nie byłam leczona 3 tygodnie nystatyna teraz mi dali na 3 tyg zel do smarowania jamy ustnej Daktarin (mikonazolum)potem nowe wyniki trzeba zrobic i zobaczymy co wyjdzie do konca roku. w gastroskopii oprócz zapalenia wokół odzwiernika i dwunastnicy w jej fałdach białe naloty wzieto do badania czyżby grzyby tam były jeszcze...z gastroskopiii test na helikobakter niby dodatni a z krwi ujemny a antybiotykow przy grzybicy lekarz od grzybow nie chce na helikobakter dawac wczesniej w 4 gastroskopiach nie wychodził helikobakter ani z krwi i nie wiem czy ja mam? pomozcie jak myslicie cz powtożyc test z krwi na ktorym wyniku sie opierac? Ja tez biore nadczczo propolis juz miesiac z tygodniowa przerwa kazano mi na te zapalenie pic Olej z rokietnika.i siemie tez popijam z przerwami pozdrawiam czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agma
MONITEUSZ na pewno bardziej miarodajny jest test z gastroskopii. Z krwii to tylko przeciwciała wytworzone przez organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemyslenia o diecie
dieta jest dobra jak grzyby sa w formie planktonowej wtedy mozna je zagłodzić ale jak juz proces choroby długotrawły to grzyby przenikaja przez barierę immunologiczna do wnętrza narządów i dieta nic nie pomoże , nawet antybiotyki nie moga do nich dotrzec bo zasklepija sie otoczka z polisacharydów dlatego wiele osób jest miesiącami na diecie a nic to nie wnosi do leczenia tylko osłabia organizm i pozwala na większa adherację grzybów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agma
no to co zrobić jeśli grzyby są wszędzie? Nie ma już ratunku ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agma
I nie zgadzam się co do tego , że ta dieta osłabia. Jęśli rezygnujemy z cukru, mąki, mleka, fast foodów i innych świństw na konto warzyw, kasz i samej zdrowej, nieprzetworzonej żywności to chyba nie osłabiamy organizmu ?? wręcz przciwnie odżywiamy go lepiej niż przd stosowaniem diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGMA JA mam własnie proces choroby(grzybicy) długotrawły to jak mam sie leczyc co mozesz mi poradzic co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie :-) Jakie dokładnie badania kału należy przeprowadzić by wykryć grzyby i pasożyty? Jak one nazywają się? Mam zlecenie na jakieś ogolne badanie ... ale to chyba nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONITEUSZ
Do japanka mmam pieczenie w żoładku kiebys były bulgotania w jelitach smierdzace gazy żólc w żoładku odzwiernik ni sie nie ruszał teraz zamyka sie z opoznieniem ja mam 2 choroby a moze 3 grzyby w zoładku zazucanie żołci i nerwice żoładka podejzewano tez raka tego organu Mysle o jodze aby sie nauczyc oddychac i wyciszyc co ty na to ały czas jest stan zapalny odzwiernika i dwunastnicy były wymioty żółcia nie trawiłam jedzenia teraz jelita sa okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antosia669
Hej. Jak ja się tym zaraziłam? Czy to moja wina? Czy może to być spowodowane częstym wymiotowaniem żółcią? Czy mogę tym kogoś zarazić, np. przez całowanie, czy używanie wspólnych naczyń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×