Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

dzięki wszystkim za analize porównawczą czosnku, przyda się napewno, o czosnku z Chin słyszałam że jest czyms konserwowany i stąd zapytanie czosnek uważam za najlepszy lek roślinny lecze się nim od dawna ale niestety tylko moge go z doskoku moja przemiana materii jest wolna i capię 2 dni po kuracji ;) Gabsonik mi zielarz polecił na układ pokarmowy czyli wątrobe i całą resztę rumianek 3x dziennie i po jedzeniu 4 x po pół szklanki nagietek, po 2 tygodniach zmienić na dziurawiec dodatkowo pokrzywę. Niestety 2 pierwszych ziółek nie moge ze względu na salicylany po których mi żęzi w oskrzelach, pozostaje pokrzywa i skrzyp po tym nie mam alergii, dziurawca jeszcze nie kupiłam . Ale Ty popijasz podobny składzik, melduj jak sukcesy grenadier0123 ten lek to polski orungal, brałam go przez miesiąc po pierwszej dawce miałam objawy zatrucia - ból całego brzucha, goraczka, dreszcze, wymioty, potem już było ok dostałam na przewlekłą grzybice pochwy, póki brałam grzyba nie było - czyli działa potem wrócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roch
>>gabsonik Jest cos takiego jak GERMANSKA NOWA MEDYCYNA ktora mowi o tym ze wszystkie choroby biora sie z zaburzen w sferze psychiki. Nie sa to jakies fanaberie nawiedzonych tylko naukowa w zasadzie choc bardzo mloda galaz medycyny. Sa tez dowody na cudowne uzdrowienia. Czy modlitwa wystarczy nie wiem, ale zakladajac ze ludzie czegos chca i ta modlitwa rowniez wplywa na zmiane ich psychiki to moze miec rzeczywiscie ozdrowiencze skutki. Ale kto to wie. Ja mysle ze gdybym zostal postawiony przed taka sytuacja to oprocz zadbania o warunki rowniez modlil bym sie zamiast dac sie pociac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo o germanskiej nowej mwedycynie znajdziesz u mnie na chomiku;) niestety mowi ona o tym skad bierze sie choroba ale nie ma recepty na wyzdrowienie (oprocz rozwiazania tzw obrzydliwego konfliktu) jest to prawda. przeprowadzilam ankiete na kafe:) hehe i prawie wszystko zgadza sie w 100% odnosnie przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest galaz medycyny. bo facet za to zamieszanie odpowiedzialny (niemiec z uni w tubingen) siedzi we francuskim wiezieniu. zabrano mu prawo wykonywania zawodu i wyrzucono z uniwersytetu. jego teorie sa ZABRONIONE nawet w swiecie lekarze homeopatow (takich jak moj eks lekarz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roch
gabsonik gotowych recept nie daje, bo takowych nie ma, mowi o przyczynach i to jest istotne. Zrozumienie przyczyny jest poczatkiem drogi do zdrowienia. Z tego co doczytalem to autorzy wspominaja o tym ze skutecznosc nnie wynosi 100%, ale to juz pewnie kewstia indywidualna. Ja w kazdym ze swojego doswiadczenie widze w tym sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sensacyjnym odkryciem bylo to ze zwierzeta tez miewaja raka. dokladnie z tych samych przyczyn co ludzie. ale zwierzeta nieleczone (te co przebywaja w naturze) same z tego wychodza po rozwiazaniu konfliktu. w ten sposob wyleczono z raka wiele osob. ja uwazam ze teoria jest na bank prawdziwa ale leczyc powinnismy jednoczsnie cialo metoda Gersona oraz Marii Treben (ktoraj ziololecznictwo wyleczylo mnostwo ludzi z raka i innych chorob) powinnismy brac pod uwage wizje Cayce'go oraz nowa medycyne germanska jednoczesnie. no i oczywiscie zrezygnowac z leczenia srodkami chemicznymi i w wiekszosci przypadkow operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta garbo
Najlepiej nie generalizować. Oprócz chorób psychicznych są też psychosomatyczne, które można leczyć lecząc psychikę. Ale są też choroby czysto somatyczne, na które żadną mantrą nie poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet zadziwiajace jest jak wszystkie teorie sie uzupelniaja. ale najwazniejsze to zrezygnowac z leczenia 'konwencjonalnego'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roch
Tak Gabsonik, w tym rzecz. Dla wielu ludzi to juz od dawna bylo oczywiste, dla wielu dalej tak jest, ale w ogolnym ujeciu istnieje bardzo silna propaganda i manipulacja medyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac o ksiazkach deepaka chopry leczacych dusze. i ustawieniach hellingera leczacych choroby majace zrodlo w konflikcie w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Greta Garbo kazda choroba ma zrodlo w psychice. nawet przeziebienie. dopada nas wtedy gdy mamy 'dola' jestesmy zmeczeni i niewyspani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna to zaobserwowac analizujac zycie osob ktore np. maja raka. jakie maja relacjie w rodzinie, jakie problemy, jakie nawyki zywieniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie kazdy reaguje inaczej na problemy. ten chory to ten ktory sie 'poddal' stracil wiare i nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istnieje rowniez prawo przyciagania. mowi ono ze przyciagamy do siebie ta energie ktora dajemy. jezeli jestesmy zgorzkniali, mamy zal, poczucie krzywdy, winy, czujemy nienawisc i zazdrosc to przyciagac bedziemy do siebie choroby wypadki i zlych ludzi. to prawo tez jest prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy sie spotkac z kims tam i posluchac o czym mowi (co mu w duszy gra) i od razu wiadomo jakie ma zdrowie, zycie prywatne i zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg. nowej medycyny germanskiej raka pluc na przyklad bedzie mial czlowiek ktory stracil dom prace lub stanowisko i nie potrafi sie z tym pogodzic. ukrywa swoj zal przed swiatem i nawet najblizsi nie wiedza ze on cierpi z tego powodu. ta strata przychodzi nagle i niespodziewanie i zaskakuje takiego czlowieka jak grom z jasnego nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABSI wybacz ale \"..... jestesmy zmeczeni i niewyspani.\" swiadczy raczej o oslabieniu ciala a nie ducha. Jakby modlitwy, mantry, rozmyslania tak sterowaly nasza \'somatyka\' to wszystkie osoby duchowne (wszelakiej religii) powinny byc zdrowe jak rydze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_dy
GABSI litosci: \"raka pluc na przyklad bedzie mial czlowiek ktory stracil dom prace lub stanowisko i nie potrafi sie z tym pogodzic.\" Przeanalizuj to co sama piszesz. Juz pomijajac moje wlasne prywatne doswiadczenia wystarczy rozejzec sie dookola siebie po znajomych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie osob duchownych to mysle ze wiekszosc z nich nie jest tak religijna i uduchowiona jak im sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
An Dy jest to teoria nmg. sprawdzona przeze mnie na forum dotyczacym torbieli jajnika. w 99% przyczyna sie zgadza. dlatego ze te poglady sa tak rewolucyjne autor siedzi w wiezieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak An Dy pierwsza reakcja na takie nowosci to szok ale naprawde to sprawdzilam pytajac dziewczyny z forum o torbieli prawie wszystkie maja ta sama przyczyne pojawienia sie torbieli. torbiel znika gdy rozwiazane sa problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet sie niektore dziewczyny dziwily ze niby skad ja wiem tyle o szczegolach dot zycie prywatnego i tego czy dana osoba jest prawo czy leworeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roch
An Dy poczytaj sobie o GNM, to nie jest tak ze oni mowia ze tak jest strzelajac kula w plot raz trafiajac a raz nie. To sa konkretne badania i to co pisze Gabsonik to tylko ogolniki,m zeby wiedziec jak to jest dokladniej trzeba poswiecic troche czasu i zaglebic sie w teorie. Ciekawostka jest to ze choroba moze byc rozna w zaleznosci od tego czy sie jest prawo czy leworecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×