Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

SZMERKU jestem pelna podziwu za przebicie sie przez oba kawalki forum. Jak ja zaczynalam bylo tego ok 200 str i zajelo mi pare tyg by sie przegryzc. Wcale sie nie dziwie ze cos Ci ucieklo przy takiej masie info. Jesli chodzi o sezam to tak jak i orzechy 'ziarna sezamowe są niezwykle cennym źródłem protein, witamin A, E, witamin z grupy B, magnezu, potasu, wapnia, żelaza, cynku i fosforu'. Szczerze mowiac doczytalam sie tego sporo pozniej. Najpierw jadlam te pasta wlasnie dla urozmaicenia bo po paru miesiacach bez cukru zaczelo mi brakowac slodkiego smaku a sama stewia bez podkladki jakos gorzej wchodzila. POWODZENIA. Z tego sie NAPRAWDE WYCHODZI. Ponad 2 lata temu bylam zalamana dzis .... zycie jest cudneeee nawet gdy bakterie atakuja uszy i zatoki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia_bor
mjmk Dzięki, zrobię sobie. Już mi ślinka cieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabso
cytat z ksiazki o leczeniu oczu 'gdy oko osiaga centralna fiksacje zanikaja nie tylko wszystkie bledy refrakcji i zaburzenia organiczne, lecz takze ZOSTAJE WYLECZONYCH WIELE ZABURZEN ORGANICZNYCH. nie jestem w stanie wyznaczyc ograniczen tych leczniczych mozliwosci . nie chcialbym tutaj wyrokowac, ze jaskra , katarakta w stadium poczatkowym oraz syfilityczne zapalenie teczowki mogly by zostac wyeliminowane za pomoca centralnej fiksacji ale jest faktem ze te choroby zikaly z chwila osiagniecia centralnej fiksacji. poprawa byla czesto widoczna juz po kilku minutach i w niektorych przypadkach okazywala sie trwala. jednakze trwala poprawa wymaga znacznie przedluzonego cwiczenia. WSZELKIEGO RODZAJU STANY ZAPALNE, WLACZAJAC W TO ZAPALENIE ROGOWKI, TECZOWKI, SPOJOWKI , ROZNYCH WARSTW GALKI OCZNEJ A NAWET NERWU WZROKOWEGO ULEGALY POPRAWIE DZIEKI CENTRALNEJ FIKSACJI GDY INNE METODY ZAWIODLY. INFEKCJE JAK ROWNIEZ CHOROBY SPOWODOWANE ZATRUCIEM BIALKOWYM, DUREM BRZUSZNYM, GRYPA, SYFILISEM, RZEZACZKA TAKZE WYKAZYWALY POPRAWE DZIEKI CENTRALNEJ FIKSACJI ciekawe jaki wplyw centralna fiksacja ma na grzyba, bolerke i inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabso
dokladnie jest to ksiazka batesa. wg jego teorii problemy z oczami to nie problem z narzadem wzroku ale ze stresem w przypadku krotkowzrocznosci oraz zamkniecie sie w sobie. jego metoda to wykluczenie stresu polaczenie wyobrazni i pracu mozgu zeby wyksztalcic polaczenia neuronowe ktore ulegly degradacji oraz prostych kilkuminutowych cwiczen oczu,. jego teoria zgadza sie z kolistyka leczenia czegokolwiek i w ogole efekty widac od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do grzybiarek i grzybiarzy
Rzodkiewka zawiera rafaniny o działaniu przeciwbakteryjnym (hamują rozwój gronkowca złocistego, E.coli, paciorkowców, pneumokoków), przeciwwirusowym, przeciwgrzybiczym. Rośliny te również wykazują działanie antynowotworowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
Rzodkiewka dostarcza po trochu większości witamin i składników mineralnych. Jest ona dość dobrym źródłem witaminy C: 100 g rzodkiewek dostarcza 20,6 mg tej witaminy. Oprócz tego dostarcza również niewielkich ilości witaminy B1, B2 i PP oraz takich składników mineralnych jak żelazo (0,8 mg/100 g produktu), wapń, siarka, magnez, miedź i mangan. Zestawienie w jednym produkcie żelaza, miedzi i manganu może korzystnie wpływać na procesy krwiotwórcze w organizmie, dlatego rzodkiewki są polecane osobom cierpiącym na niedokrwistość, przepłukują również nerki i zapobiegają tworzeniu się kamieni nerkowych. W swojej diecie powinny je także umieścić osoby cierpiące na reumatyzm oraz gościec. O rzodkiewkach, z racji ich niewielkiej kaloryczności, powinny pamiętać również osoby z nadwagą, stosujące diety odchudzające. 100 g rzodkiewek 7 średnich sztuk) dostarcza bowiem tylko14 kcal. Rzodkiew czarna oprócz tego, że jest produktem spożywczym, przede wszystkim należy do roślin o niezwykle cennych właściwościach leczniczych. Jej korzenie zawierają wiele substancji działających bakteriobójczo, takich jak glikozydy izosiarkocjanowe i olejki eteryczne, które niszczą wiele szkodliwych bakterii w przewodzie pokarmowym. Im przede wszystkim rzodkiew zawdzięcza swój dość ostry smak. Warzywo to dzięki dużej zawartości siarki bardzo korzystnie wpływa na porost włosów. Powszechnie znana jest kuracja polegająca na wcieraniu we włosy soku z rzodkwi, zalecana przy wypadaniu włosów lub znacznym ich osłabieniu. Uprzedzamy jednak, że stosowanie jej wymaga znacznej wytrwałości, sok z rzodkwi bowiem powoduje dość mocne pieczenie skóry. Rzodkiew wykazuje również inne korzystne działania lecznicze: poprawia trawienie i łaknienie oraz czynności wątroby i dróg żółciowych. Przemysł farmaceutyczny wykorzystuje ją do produkcji szeregu leków stosowanych w dolegliwościach wątroby, takich jak popularny raphacholin (nazwa leku pochodzi od łacińskiej nazwy tego warzywa). Należy jednak pamiętać, że rzodkiew, podobnie jak leki z niej otrzymane, jest przeciwwskazana przy ostrym zapaleniu wątroby oraz ostrych nieżytach żołądka, jelit i nerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabso
najwazniejsza rzecz. to . zniszczyc okulary:) nie wolno ich uzywac nawet do auta. druga rzacz nie napinac miesni i zaakceptowac niewyrazne widzenia. trzecia rzecz miec tablice z literkami jak u okulisty i wykonywac rozne cwioczenia polegajaca na czytaniu literek znajdziesz konkretne przyklady w necie. i to tyle. u mnie nawet fajna poprawa. i nawet rozpoznaje ludzi na ulicy:) narazie udalo mi sie dojsc do polowy czyli czytam literki ktore powinno byc widac z 20 stop z odleglosci 10 stop. wiec fajnie:) objaw to przeszywajacy krotki bol glowy u nasady nosa czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charles23
witam wybieram sie w srode do laoratorium zrobić badania. Podejżewam u siebie przerost candidy ale w sumie sam nie wiem co mi jest. Robiłem już różne badania ale wszysto wyszło w normie tylko że np. posiew kału w kierunku drożdzaków był trzymany tylko 3 dni wieć wynik nie miarodajny. Jedyne co wiem to że mam Helicobacter pylori gdyż test ureazowy w gastroskopii wyszedł dodatni. Mam zamiar jechac do laboratorium analitycznego do katowic i tam podobno próbki przy badaniach na posiew trzymają 14 dni. Mam zamiar zrobić: Badanie na skład flory bakteryjnej w jelitach, badanie mykologiczne z kału i moze badanie na stopień strawienia pokarmu. Zastanawiam się tez nad badaniem kału na pasożyty ale z tego co czytam to podobno jest mało miarodajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amur5
oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amur5
oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nuty1
Podaję to co obecnie biorę i jeżeli coś jest nie tak np. nieprawidłowe dawkowanie , forma lub sposób przygotowania i zażywania ziół - to popraw mnie i doradź jak najlepiej mam to stosować. Dostałam przesyłkę z Chicago krople Oregano Oil NOW i stosuję doustnie 3x po 5 kropli rozpuszczone w wodzie ( w słoiczku po koncentracie pomidorowym ) i energicznie wstrząsam krople z wodą i zażywam przed jedzeniem .Lubię to pić bo mi smakuje ostre i piekące .Stosuję także Piołun plus Korzeń Omanu w stosunku 1:1 zmielone w młynku do kawy na proszek 2x dziennie 1 łyżeczka .No i oczywiście probiotyki z inuliną. I jeszcze coś ale to nie jest tak istotne jak to co jest wyżej wymienione . Czy to prawda że oman w formie naparu nie działa na grzyby i pasożyty a działa tylko nalewka i proszek ? Teresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nuty1
Podaję to co obecnie biorę i jeżeli coś jest nie tak np. nieprawidłowe dawkowanie , forma lub sposób przygotowania i zażywania ziół - to popraw mnie i doradź jak najlepiej mam to stosować. Dostałam przesyłkę z Chicago krople Oregano Oil NOW i stosuję doustnie 3x po 5 kropli rozpuszczone w wodzie ( w słoiczku po koncentracie pomidorowym ) i energicznie wstrząsam krople z wodą i zażywam przed jedzeniem .Lubię to pić bo mi smakuje ostre i piekące .Stosuję także Piołun plus Korzeń Omanu w stosunku 1:1 zmielone w młynku do kawy na proszek 2x dziennie 1 łyżeczka .No i oczywiście probiotyki z inuliną. I jeszcze coś ale to nie jest tak istotne jak to co jest wyżej wymienione . Czy to prawda że oman w formie naparu nie działa na grzyby i pasożyty a działa tylko nalewka i proszek ? Teresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nuty1
Dostałam przesyłkę z Chicago Oregano Oil NOW i stosuję krople rozpuszczone w wodzie ( w słoiczku po koncentracie pomidorowym ) i energicznie wstrząsam krople z wodą i wypijam przed jedzeniem 3x po 5 kropli .Lubię oregano pić bo smakuje mi ostre i piekące . Także stosuję Piołun plus Korzeń Omanu w stosunku 1:1 zmielone na proszek w młynku i zażywam 2 x dziennie po 1 łyżeczce . Czy to prawda że oman w formie naparu nie działa na pasożyty i grzyby a działa jako nalewka i proszek ? Popraw mnie jeżeli chodzi o dawkowanie , forma i sposób stosowania i przygotowania ziół . No i stosuję probiotyki z inuliną i jeszcze inne suplementy pomocnicze ale mniej istotne w infekcji niż te wyżej wymienione . Teresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie zrobiłam badanko kontrolne na candide i nic nie wyszlo w badaniu !!! Możliwe żebym się tego cholerstwa już pozbyła?? W sumie przeszlam 3 kuracje any grzyb poprzez leki i non stop stosowane coś w między czasie i w dalszym ciągu priobiotyki i citrosept i wytłukłam tą Yersinie więc może u mnie suma sumarum to Yersinia była a grzyb to tylko w wyniku Yer, niewiem sprawdzilam też pasożyty ale one od początku wychodziły negatywnie więc niewiem napiszcie co sądzicie bo ja sama niewiem jak do tego podejść hmmm ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
PROSTY TEST NA OBECNOŚĆ DROŻDŻAKA CANDIDA Aby upewnić się czy rzeczywiście mamy problem z grzybami candida, można zrobić domowy test o wysokim stopniu trafności. Rano, po przebudzeniu, należy splunąć do szklanki z czystą wodą. Jeśli po 30 minutach woda pozostanie czysta, a ślina wypłynie na powierzchnię, nie musimy obawiać się zatrucia organizmu candidą. Jeśli natomiast po upływie tego samego czasu woda jest zmącona bądź ślina przyjęła tasiemkową strukturę- możemy być pewni, że organizm nasz zaatakowały grzyby pasożytnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam ten test i moja slina non stop plywala na powierzchni zadnych odnóży nie było ale wg ksiązki Janusa to wskazywalo na grzyba i tak też miałam w wynikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabso
z literka mi doszlam ze przeczytam polowe z odleglosci 10 ktore wlasnie trzeba widziec z odleglosci 10:) POLECAM dodatkowo cwicze ostro na mase i figure:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabso Jak zwykle będę robić za wredną malkontentkę :) . Jesteś pewna, ze to coraz lepsze rozpoznawanie liter nie wynika z tego, ze zdążyłaś się już bezwiednie nauczyć ich układu na pamięć? No bo czasem pewnie widujesz tę tabliczkę z bliska? Pytam, bo i ja okularnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
co do oregano firmy now-kropli -to wkrapiamy na lyzke oliwy z oliwek ,bo z woda lub czyms ''wodnym '' olejek oregano sie osadza a szkoda go bo wiadomo nie jest tani -co do omanu to poczytaj sobie -wpisz w google -oman igya sekrety zdrowia ,nie wkleje stronki bo komputer nie dziala poprawnie,ale tam jest napisane to co piszesz -lepiej go brac w formie proszku ,przemielic to co sie kupuje w aptece,co ciekawe oman zawiera inuline a to prebiotyk potrzebny do rozrostu dobrych bakterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gabso:)
Napisz, czy po oczyszczaniu nie poprawił Ci się wzrok?? Po oczyszczeniu wątroby wiele osó ma lepszy wzrok bez dodatkowych zabiegów. Mozesz powiedzieć jaką miałaś wadę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> odnóży nie było ale wg ksiązki Janusa to wskazywalo na grzyba i tak też miałam w wynikach Nie znam ksiazki janusa ale z tego co ja wyczytalam to wlasnie OBECNOSC szurkow, firan itp SWIADCZY o grzybicy http://www.ninazu.com/tests1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabso
przy oczyszczaniu watroby mialam etapy lepszego widzenia ale tez i gorszego. ogolnie nie zauwazylam wiekszych zmian zwiazanych z oczyszczaniem. teraz jak zaczynam cwiczyc to zaczynam od gory tablicy wykonuje rozne cwiczenia i po wiemlu minutach dochodze do szczytu mozliwosci ktory za kazdym razem jest minimalnie lepszy. czasem sa 2 kroki do przodu a potem jeden do tylu. poprawa nastepuje szybko. autem jezdze bez i dopiero dzis zagapilam sie i kompletnie zapomnialam ze nie mam okularow, a widzialam dokladnie tak samo jak w okularach a dodam ze w okularach te nie widze wyrazie. mialam 2 mozliwosci kupic silniejsze szkla albo zrezygnowac calkowicie i sprobowac. wiec sprobowalam. bez okularow oczy jakos sobie radza i widac minimalnie wiecej caly czas a sa momenty gdzie widac prawie wszystko. wiec polecam. ja mialam -2 . co do wagi to stoi w miejscu.... a bym chciala wrocic do poprzedniej. ale jakos slabo to idzie. zaczelam dodatkowo cwiczyc wiec widze juz fajne miesnie tu i tam ale niestety moja waga jest tragiczna. 5 kilo niedowagi. i ani rusz do gory. dodatkowo odkad sie nie oczyszczam czuje sie senna, zmeczona, leniwa, rozdrazniona. gdzie wczesniej tego nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia_bor
nuta 1' \Nutka, a skąd masz przepis na ziólka dr Różańskiego na pasożyty? Bo ja swoje zamówione dostałam i na orzechu jest napisane, że tylko do użytku zewnętrznego. Nie wiem teraz, czy oby na pewno ma być w tej mieszance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie czy citrosept moze powodowac złe wchlanianie pierwiastków min potasu lub magnezu bo ja nie mogę tych dwóch dzwignąć i tak mi dzisiaj lekarz kazał odstawić citrosept i dowalić bananów i pomidorów do diety i wtedy będziemy oceniać sytuację bo jak coś to chyba kolonoskopia mnie czeka a wolałabym tego uniknąć, aha co wiecie na temat analizy włosa bo zastanawiam się nad zrobieniem tego bo już normalnie wychodzę z siebie z tymi wszystkimi dolegliwościami raz ok raz nie i tak w kółko z góry dziękuję za odpowiedź buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
A masz biegunki lub luźne stolce kilka razy dziennie po citrosepcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurelia ja pilam napar z orzecha na ktorym tez bylo napisane ze tylko do uzytku zewnetrznego i bardzo mi pomagal, no i zyje:) tez mialam watpliwosci czy to pic ale wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjmk No cos tedy ale niewiem czy to spowodowane jest citroseptem albo polaczeniem go z braniem tabletek magnezu bo citrosept pije raz dziennie z sokiem grejpfrutowym ale juz od jakiegos czasu hmm chyba z 2 mc w sumie ale ostatnio dolaczylam na wieczor 3 tabletki magnezu wg instrukcji i 2 rano i moze za krotki odstep czasu jest miedzy sokiem z citroseptem a tabletkami magnezu wieczorowa pora bo ostatnio zauwazylam ze rano mam mdlosci trzepie mnie brzuch mnie boli non stop itp akcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
Jak cię czyści to wtedy z organizmu wypłukujesz magnez i potas oczywiście inne minerały też. Biegunki zabierają dużo wody z organizmu co powoduje niedobory elektrolitów. Do tego dochodzi brak bakterii w przewodzie pokarmowym bo jak chcesz wytłuc wszystkie złe organizmy to i te dobre też wybijasz co za tym idzie nie trawisz dobrze pokarmów i suplementów i nie dostarczasz organizmowi odpowiedniej ilości witamin i minerałów a niektórych nie dostarczasz wogóle. Zmień sok grejfrutowy na wodę do citroseptu, bierz probiotyki, rób 2 godziny odstępu między magnezem i citroseptem i to wg zasady najpierw magnez potem citrosept. Ma znaczenie jaki magnez bierzesz. Lepsze są te w kapsułkach podobno. Nie wiem ja mam jakieś amerykańskie wynalazki i mogę je brać nawet naczczo i nic mi nie jest po nich. Pocieszę cię że ja też mam sensacje po citrosepcie na razie staram się to opanować jak mi nic nie pomoże to zmniejsz dawki citroseptu i jak się okaże że to pomaga to znaczy, że to jest wystarczająca ilość dla twojego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×