Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość noemi68
Byłam na zakupach i niestety nie udało mi się kupić wszystkiego - wyciąg alkoholowy z glistnika będzie w poniedziałek, za ostropestem muszę się rozejrzeć bo w aptece nie mieli. Nie byłam w stanie szukać dzisiaj bo mam zawroty głowy, w sklepie w pewnym momencie zrobiło mi się tak słabo i niedobrze że chyba cudem dotarłam do domu. Od wczoraj nie używałam cukru więc pomyślałam że to jest przyczyną więc kupiłam gorzką czekoladę zjadłam kawałek, w domu herbata z sokiem malinowym i miodem, troszeczkę się uspokoiło ale dalej mam zawroty głowy. Zjadłam odrobinę rosołu i marchewkę z zupy, teraz gotuję ryż brązowy i zjem z wołowiną z rosołu i brokułami albo ogórkiem kiszonym. Nigdzie nie mogę trafić na chleb na zakwasie, a wafle ryżowe można jeść ? Dożywiałam się też czosnkiem ale mam niskie ciśnienie i boję się przesadzić. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za wszystkie rady, cieszę się że są ludzie którzy gotowi są pomóc innym bezinteresownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi68
O Boże nie wiem co mam robić - pomóżcie mam zawroty głowy, jest mi niedobrze, znowu stan podgorączkowy. Zjadłam z wielką niechęcią trochę wołowiny gotowanej z brązowym ryżem i trochę rosołu. Cały czas takimi falami mdłości ale do zniesienia. Zaczynam się denerwować i serce mi dokucza. Jest sobota a w moim kochanym mieście tj. Częstochowie nie ma żadnego sensownego lekarza który mógł by mi pomóc. Pozostaje pogotowie i lekarz w jakiejś przychodni w której byłam dwa razy w sobotę i niedzielę ale wręcz był zły na mnie że sobie wymyślam, wszystko jest w porządku - oskrzela czyste płuca też to tylko nerwy i przepisał hydroxyzynę to wszystko na co go było stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani. u mnie oki. oczyszczanie pluc w toku. bylam u lekarki. poplatane nici to KANDIDA!!!! a te czarne robaczki to lambry (moze jej o lamblie chodzilo) i stwierdzila ze zostala ich minimalna ilosc zupelnie nieszkodliwa. uklad hormonalny i nerwowy juz ok normalnie i teraz dopiero zajmiemy sie kandida. bo dalej ja mam. z zalecen doktorki mam zrobic przerwe z gersonem na 2 tygodnie i jesc duzo czerwopnego miesa a potem powrot do gersona.w ogole to ciesze sie ze nie mam juz endometriozy!!:) a po guzie ani sladu. jeszcze tylko kandida .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i mam oslabiony uklad pokarmowy wiec bedziemy go wzmacniac dostalam nowe tabsy i znow bede szalec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noemi w katowicach przyjmuje moja lekarka. a poza tym to ja mysle ze ty sie zajmuj raczej odpoczynkiem bo musisz odreagowac srtres. a nie walka z urojonym przeciwnikiem. duzo jedz i duzo spij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha oczyszczanie pluc polegalo na tym ze mialam objawy bardzo ciezkiej infekcji z goraczka ktore minely po 1,5 dnia. pozostal kaszel i katar w ktorych wychodzi ogropmna ilosc zoltej wydzieliny. praktycznie caly czas wychodzi ale bez zadnych innych sensacji. nie ma ani potow ani temperatury, chodze bez czapki i nie jest mi zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczytana co myslisz na temat tamiej przerwy w gersonie?? czy to nie zaszkodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Inka -ja jestem identycznego zdania co dr CLARK ,dlatego moje pytania zawsze podchodzą od strony objawów wywołanych przez pasożyty,Twoje zdobycze mnie nie dziwią ,czasami człowiek ma do 4kg obcych -Noemi -glistnik jest przy okazji na glistę też ,na odbudowę śluzówki a że działa dobrze na psychikę to jeszcze lepiej ,co do zaparc Twoich wcześniejszych to pasożyty nie tylko powodują biegunkę ale zaparcia też ,chleb jemy w domu typu fittnes -czarny -pełno ziaren i mało ''posklejacza'' ,dziecko lubi inny my inny co do przelewania w brzuchu -koniecznie sok z cytryn -3 razy dziennie po wyciśniętej cytrynie i mało wody ,resztę napisałam wcześniej ,duuuużo czosnku ,najlepszy polski lekko zaróżowiony -niestety zawroty głowy to też pasożytki -jutro albo w poniedziałek wkleję stronkę ,bo mam wydrukowaną z ogólnymi objawami jakie poznac przy ''obcych''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Gabsonik Super wieści :) już nie masz guza, endometriozy. No fantastycznie, zgodnie z tym co obiecuje terapia Gersona. To działa :) Myślę, że to dobry pomysł z tym mięsem. Nie wiem co by powiedziała na to córka Gersona, ale przecież Twój najważniejszy cel został już osiągnięty i wzmocnienie organizmu tym czerwonym mięsem wydaje mi się teraz mądre. Za produkty, które najczęściej szkodzą człowiekowi uważa się dzisiaj cukier, zboża (szczególnie glutenowe) i współczesne produkty mleczne – homogenizowane, pasteryzowane. Mięso i jajka są wartościowe i dla wielu ludzi są podstawą wyżywienia, pod warunkiem, że są z jak najlepszych źródeł. W skrajnych przypadkach żywienie mięsem wygląda tak, jak u tego pana, któremu surowe mięso uratowało życie: http://www.youtube.com/watch?v=MIrFhfyrmS4 To surowe mięso, to taka ciekawostka dla większości ludzi, ale ten pan ma już wielu naśladowców, w Polsce też już są. Czytałam też niedawno, że pewna terapeutka wyleczyła u pacjenta ciężką łuszczycę (którą wcześniej bezskutecznie leczył już wszystkimi możliwymi kuracjami) w 4 miesiące, zalecając mu jedzenie wyłącznie tatara z koniny. Dieta Gersona jak widać po Tobie jest świetna na jakiś czas, może do profilaktycznego powtarzania przez kilka tygodni, co kilka lat ? Teraz widać u Ciebie, że proces oczyszczania jeszcze trwa ale krótka przerwa nie powinna tego za bardzo przerwać. Tak na marginesie -wegetarianizm na całe życie wielu osobom nie służy, trudno uniknąć niedoborów. Sporo osób po np. 10 latach takiej diety wraca do mięsa i tłuszczów zwierzęcych, bo widzi u siebie dużo niekorzystnych objawów, które mijają od razu po zmianie diety. Gratuluję wytrwałości i bardzo się cieszę się razem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochana Zaczytana. ja juz tez sama od dluzszego czasu mialam ogromna ochote na mieso. ok wiec robie przerwe. wiec juz wszystko ok. ale kandida jest w duzej ilosci. teraz mozemy sie skupic na niej bo inne rzeczy zostaly usuniete. wiec teraz odbudowa ukladu pokarmowego:) ps. mieso czerwone to to krwiste? czy jak bedzie dobrze wypieczone to tez sie liczy? troche boje sie w pl jesc krwistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowita ta historia ze zgnitym miesem. ale jest takie danie w de ktore tez sie przyrzadza z miesa ktore jest delikatnie stare i ja je uwielbiam moze wlasnie dlatego ze dobrze dziala. jednak sama balabym sie takie przyrzadzic. macie moze jakies przepisy na czerwone mieso??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, nie namawiam do krwistego, takie jakie lubisz zjadać i podroby też są bardzo cenne, o ile je lubisz :) Ja zamierzam nauczyć się jadać tatary, ale dotąd nigdy w życiu nie zjadłam nic krwistego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przepadam za stekami z wolowiny i cieleciny. nawet do 1kg na raz. smarzone na bardzo goracym tluszczu. surowe w srodku. podane z zielonym pieprzem albo smarzona cebula, do tego maslo czosnkowe. skorka wychodzi chrupka i twarda a w srodku zachowane sa wszystkie soki. mozna podawac z makaronem np. szpecle, kartoflami, frytkami itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zajadaj się teraz tym co najbardziej lubisz, chyba organizm najlepiej Ci podpowie czego potrzebujesz. Fajne takie steki :) Pewien były wegetarianin napisał gdzieś, że skonczył z dietą jarską, jak zaczął się ślinić na widok jedzenia w misce swojego psa. Organizm sam się domagał mięsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Słoneczka u mnie nawet nawet wyniki na lamblie negatywnie pasożyty wciąż negatywnie Yersinia w poniedziałek i konsultacja u starego gastrologa bo u mnie problem chyba leży w żołądku i w czymś jeszcze bo mam problemy z przyswajaniem np. potasu i magnezu i mam problemy ze stolcem i pupą ale zobaczymy co mi powie pan doktorek póki co pije 1 dziennie sok z buraka marchewki selera naciowego i dorzucam do tego ząbki czosnku aaaa i wcinam pestki dyni ;) odstawiłam chleb zamieniłam go na wafle ryżowe pozatym oki troszkę psycha znów siada ale włączyłam tabletki ziołowe na uspokojenie bo muszę się troszkę wyciszyć bo juz nie wyrabiam na zakrętach mam pytanko czy można jeść płatki owsiane lub kaszę manną bo ciągle te wafle to już mi brzydnie buziaki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej platki owsiane na wodzie dodaj siemie lniane i zalej po ugotowaniu olejem lnianym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Gabso a nie przeczysci mnie przez ten olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagrzybiony
Gabsonik moge prosic o dane tego lekarza z Katowic ? chetnie bym skorzystal pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia_bor
gabsonik, a ta twoja lekarka to jaką ma specjalizację? a gersona to ona ci zaleciła czy po prostu wie, że go stosujesz i pilnuje twojego zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
warto zatrzymac się na stwierdzeniu -pasożyty mogą powodowac przerost tkanki i nowotwory -kolejne potwierdzenie guzów powodowanych przez pasożyty -ogólne typowe objawy dla pasożytów -koniecznośc leczenia robaczków bo kradną składniki mineralne i witaminy,uszkadzają śluzówkę i kosmki przez co jest jest utrudnione wchłanianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam jakie objawy daje candida oraz glistnica(czy tez inne pasozyty) dla mnie ,,jeden pies ,, bo i to i to nas zjada . Czytajac w sieci wypowiedzi wasze i innych ozdrowienców zastanawiam się nad poziomem wiedzy większosci napotkanych przezemnie lekarzy. kaszel - okropny z duszeniem wrecz w nocy u dziecka ( w dzień dziecko zdrowiusińkie ) tez lekarzy nie zdziwił. Córka dostawała silne leki na uspokojenie.U części osób zarażonych glistą ludzką występują objawy alergiczne - świąd skóry, pokrzywki, wypryski, napady duszności naśladujące ataki astmy. Wsciekła jestem sama na siebie, że majac do dyspozycji internet literature sama nie wpadłam na tak oczywiste wyjasnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos mi pomoże
chodzi mi o przebarwienia w tęczówce, od jakiegos czasu choruje na grzybice układowa, i niedawno zauwazylam u siebie w oku biale plamy, ssa juz bardzo widoczne. dodam ze oczy takze mnie bolą. Lekarka powiedziala zebym sie przestala ssobie przygladac, ale nie da sie , bo moje oko jest w falatnym stanie. Moze ktoras z Was wypowiedziala by sie, na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś mi pomoże Nie wiem skąd jesteś, ale mogę dać Ci namiary na lekarkę irydologa w Poznaniu. Zmiany w tęczówce to właśnie jej specjalność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no i po takim stwierdzeniu ta lekarka już "do kosza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabso
biale plamy to smierc danych tkanek. wrzuc zdjecie to moze powiem cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabso
a jaka specjalizacje moja lekarka ma to nie wiem:) pewnie ogolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOEMI Uczucie mdlosci, oslabienia (u mnie wrecz omdlenia) moga swiadczyc, poza wieloma przyczynami wypisanymi juz przez dzeiwczyny, o silnym zatoksycznieniu ukladu nerwowego toksynami produkowanymi przez candide. ja tak mialam (opisalam w profilu) przed 'erupcja' grzyba. takie stany zniknely u mnie po pierwszych dawkach lekow przeciwgrzybiczych. Biorac pod uwage, ze powody moga byc bardzo rozne polecalabym zrobienie wymazow, zbadanie kalu aby sie upewnic czy to grzyb. Bo w wyniku mega stresu moglo tez wyjsc co innego. Ta wzmocniona pencylina to ..... kryminal. No coz ja z pierwszymi, juz tez antybiotyk bo ..... bialy nalot w gardle zasugerowal lekarce .... koklusz. Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups wycielo. Mialo byc: No coz ja z pierwszymi objawami wylazacej juz candidy tez dostalam antybiotyk bo .... bialy nalot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×