Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość Asienia 77
Janiska w wymazie z języka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aloja
Witam, ciekawe rzeczy tu wypisujecie... Podejrzewam u siebie i swojej rodziny to samo(choc główne objawy są różne), czy wobec tego można się tą candidą zarazić? Jak to stwierdzić na pewno? Słyszałam o badaniach mikrobiologicznych w Instytucie Mikroekologii w Poznaniu: KyberStatus i KyberMyk. Czy ktos robił te badania? Jaki był ich wynik? Jakie zalecono leczenie i czy to wystarczyło? Czy było dalsze leczenie, czy kontynuowaliście je sami, czy z pomocą lekarza? Czy w ogóle warto wydać te pieniądze na powyższe badania? Podobno do tego zalecają drogie leki, czy skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fungidia a An Dy dziekuje wam za pocieszenie:) ja naprawde dostaje juz kota !!!!!!!!1ciezko jest jak samemu ma sie wszystko na glowie , maz daleko na dlugi okres czasu a dodatkowo zdrowie pada :):) psycha mi siada :(:( ale czuje sie juz lepiej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fungidia WBC 2,8 ale jeszcze gran # 1.1 a norma 2 -6.9 a lymph % powyzej normy bo 51.1 a norma 20-50 % i co to moze oznaczac ????????? leukogram : segmenty 32 % limfocyty 68 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Pysiula. Zebyś się uspokoiła, to zgłoś się koniecznie do jakiegoś hematologa. A propos: Dzwoniłaś do tej dr Witoszek z tymi wynikami i pytataś jej co ona na ten temat sądzi? Ja myślę, że pownnaś z lekarzem to wszystko rozwikłać...Jak jej np.stan zapalny, to też leukocyty się podnoszą... No, ale w tym przypadku lekarz specjalista-HEMATOLOG ,który napewno ciebie uspokoi! Bo sie zapędzisz w hipohondrię....Ale wyjaśnic te badania trzeba właśnie z hematologiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pancrea czekam na emaila od Witoszek :):) podalam wszystkie wyniki i zobacze co mi powie.I masz racje podejde do jakiegos hematologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informuję
Pysiula a ja uważam, że jesteś hipochondryczką i lekomanką i sama wpędziłaś się w chorobę biorąc antybiotyk za antybiotykiem. Domyślam się, że zmieszasz mnie z błotem, ale taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
informuje hipochondryczka pewnie jestem ale w zyciu nie jadlam antybiotyku :) ostatnim i jedynym moim lekarstwem byl ketokonazol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fungidia
Pisiula- te wyniki są tochę ponad normę w dół albo w górę. Jednak , jestem zdania, że skoro wcześniejsza morfologia była dobra - to obecne badania może być niemairodajne. Mają dziwne niektóre normy w tym laboratorium, chociaż wiem, że każde lab. ma swoje. Mówilaś chyba, że robiłaś po leku przeciwgrzybiczy m dwie morfologie, czy obie miały pozmieniane parametry? i czy obie były robione w tym samym miejscu? Te odchylenia są niewielkie i naprawdę mogą wynikać z błędu w laboratorium, dlatego nie ma wyjścia jak powtórzyć gdzieś indziej. Pamietaj że badanie wykonuje maszyna która często zawodzi:) zresztą ludzie też. Jak bardzo się denerwujesz idź w poniedziałek do innego laboratorium i powtórz je. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fungidia wszystkei wyniki robilam w tym samym laboratorium i jak mowisz pojde do innego w poniedzialek :):) ale czytalam ze keto...powoduje leukopenie ktora potem ustaje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Pysiulu Ode mnie szczera rada! Bardzo ciebie zachęcam do tego, abyś poszukała porady u lekarza.Nie daj się w tym momencie już komukolwiek zwieść. Udaj sie do lekarza. Ketonazol to trucizna dla wątroby, nerek i krwi..., mogący spowodować uszkodzenia na wielu płaszczyznach ich funkcjonowania . Zanim następnym razem zdecydujesz się wziąć cokolwiek z leków -zwłaszcza chemicznych- na podstawie czyjejś sygestii-100 x r azy sie zastanów i skonsultuj to z lekarzem, któremu najbardziej ufasz... najlepiej zadzwoń do tej dr i niech ci powie, co ztym "fantem dalej masz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
pysila mam tez problemy poketokonazolowe niestety,u mnie leca w gore enzymy watroby ,ostatnio bylo u mnie pogotowie,co do leukocytow to tez spadaly nawet po odstawieniu leku ,to unormuje ci sie po kilku tygodniach dopiero,kontroluj to czesto zobaczysz ,a tak wogole to lekarz od ktorego dostalas recepte na keto robil ci przed braniem morfologie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
Psiula u mnie tez nawet po odstawieniu ketokonazolu wnik leukoc byl niski ,co wiecej enzymy watrobowe rosly kiedy odstawilam ketokonazol,lekarz mowi mi ze zatrucia widac najlepiej po odstawieniu lekow,moze cos w tym tez jest ,pewnie trzeba sporo czasu aby naprawilo sie to co zepsul lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludi sama zrobilam sobie badania morfologii przed braniem ketokonazolu i bylo wszystko w normie wszystko !!!!!!!!!1 to bylo pod koniec grudnia:):):) a na poczatku lutego juz krwinki padly w dol ponad norme , granulocyty tez i lekarz powiedzial ze to ketokonazol :) i natychmiast kazal odstawic no i czekam czy wzrosna :):) jakos cienko ida do gory z 2.6 do 2,8 wprawdzie minal tylko miesiac ale myslalam ze to wystarczy by sie podniosly :):) Pancrea jestem w kontakcie z Pania Witoszek i czekam na odpowiedz na emaila ktorego wyslalam wczoraj :):) dziekuje wam za pocieszenia jestem troche spokojniejsza :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pancrea rozmawialam z Pania Witoszek i powiedziala ze nie mam sie w ogole przejmowac , to minie i kontrolnie badania zaleca za 4-6 tyg .Dodala ze wplyw na te leukocyty ma tez dieta ktora mi zalecila i to tez do misiaca sie znormalizuje :):) Nie mam nigdzie szukac po kasiazkach i necie co mi jest tylko zyc normalnie :):):) nawet odradza wizyte u hematologa :):):) a jade teraz na narty ..........pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
pysiula widzisz poprostu musisz poczekac dluzej na efekty poprawy ,a jak u ciebie z enzymami watroby ?robilas moze badania ALAT ASPAT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta garbo
Pysiula Nadal obserwujesz poprawę z tym pieczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greta garbo tak pieczenie jest coraz mniejsze , chwilami w ogole zapominam o gardle chyba ze cos podjem zakazanego :):) afty nie pojawiaja sie no i stany podgoraczkowe zniknely , chwilami mam nawet 36.4 :):):) chyba jestem w temacie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
PYSIULA czy ta doktorka zajmuje sie rowniez problemami krtaniowymi? i czy jest z nia mozliwosc jakiegos kontaktu oprocz wizyty bezposredniej ,bo to chyba STALOWA WOLAjesli pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie radzicie z anginą i anginopodobnymi przeziębieniami przy candidzie? tylko czosnek, czosnek i czosnek? -bo większość naturalnych sposobów zawiera w \"składzie\" miód,sok malinowy itd -a to przecież cukier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludi Pani Witoszek przyjmuje w Katowicach, ale mozesz do niej dzwonic podaje numer 606131243 .Jest otolaryngologiem i chyba musi sie znac na problemach krtaniowych :):):) .Podam ci rowniez emaila odpowiada w tym samym dniu . ewa12@dietaoptymalna.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
pysiula no tak ,ale problem jest tego typu ze ona mnie nigdy nie widziala na oczy wiec nie wiem czy zechce mi odpisac,niestety w nablizszm czasie nie dam rady sie tam wybrac ,no coz,a jak ty to zrobilas ?bylas najpierw na wizycie u niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aloja
Widzę, że stałe bywalczynie tylko ze sobą rozmawiają. Pytałam o badania mikrobiologiczne: KyberStatus i KyberMyk, ponieważ wiąża się one z grzybicą i w odpowiedzi jest zalecone leczenie. Czy nikt z Was się z tego nie próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludi najpierw do niej zadzwonilam , powiedzialam jakie mam problemy doradzila co mam zrobic , potem zadzwonilam ze nie ma poprawy i umowilam sie z nia , teraz jestem ciagle w kontakcie telefonicznym i emailowym .Napisz do niej , przedstaw historie choroby , dolegliwosci i odpisze ci co masz dalej robic i na ile wizyta jest potrzebna .Nic nie ryzykujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Aloja Przeczytaj dokładnie wszystkie posty od początku( chyba to najlepsze będzie) i znajdziesz tam naktórejś stronie, że sama stwierdzenie badaniami tez nic nie daje, jeżeli nie zastosujesz odpowiedniej diety przeciwgrzybiczej lub równoażącej florę w jelitach(tj. dysbiozę o ile ona jest). A może przecież byc inna jeszcze przyczyna. To należy zawsze brać rozsądkowo pod uwagę! Zanim zechcesz porobic te badania w Poznaniu , warto skonsultować się zawsze z lekarzem mającym wnikliwość w tym zakresie. Np.zna sie też na tym pani dr Witoszek(Katowice-Chorzów) do niej zadzwoń i przedstaw jej telefonicznie swój problem i zapytaj czy jest w stanie rozwikłać twój problem i coś zaradzić. To nie jest żadna kryptoreklama. To wynika z poszukiwania dróg pomocy zaradzenia sobie z nienajlepszym stanem zdrowia i samopoczucia na podstawie objawów(syndromów) jakie nas dopadły! Jej telefon i mail podała już Pysiula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Zakwaszenie organizmu, również powoduje zaburzenia równowagi w jelitach i nie tylko w nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
Aloja Artykuł dr Witoszek o grzybicy jelit znajdziesz we wcześniejszych postach na tym samym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia 77
Pysiula, a tak z ciekawości, ile kosztuje wizyta u dr Witoszek?może się wybiorę. przyjmuje w K-cach czy w Chorzowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienia 77 bylam w Katowicach i zaplacilam 70 zl .Kolejne cztery wizyty masz za darmo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×