Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość fery****
Zrobiłam!!! Nie mam fotek, nie wiem co ze mnie wyszło, jakiś szczególnych dziwactw nie zauważyłam, a to co widziałam trudno opisac (biało- kremowe glutki) Mam dziś super humor, nie wiem skąd :-), a z tym u mnie ostatnio krucho było. Acha wytrzymałam tylko 15 min. Dlaczego Tombak zaleca lew. kawową z tylko 200 ml i tylko 1x w m-cu? nie chcę podawać więcej szczegółów, bo mnie zaraz ktoś stąd przepędzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvgh
Zrzuty nad Polską prawdopodobnie rozpoczęły się 2 stycznia 2005r.(po akcesji polski do Unii Europejskiej 1 maja 2004r.).Wojsko zrzuca nad terytorium Polski związki pierścieniowe (odpady z produkcji rakiet i ładunków wybuchowych => powoduje białaczke!!!). Zrzutów dokonuje sie między innymi w USA i w EU w dużych miastach. W normalnych chmurach widać bruzdy a CHEMTRAILS są SZARE i GŁADKIE!!! Po zrzucie 700 ton trucizny z wysokości 20000m(20km) przez nieoznakowane samoloty bezzałogowe. Dotej pory zrzucano już: Aluminium(Al - powoduje Altzheimera!!!), grzyby( w szczególniści MUCOR!!! - perfidny grzyb który wnika do płuc dając zapalenie dróg oddechowych może powodować przerzuty do mózgu i panoszy się po całym ciele wraz z krwią), rtęć, ołów, niemetale, drożdze(ponieważ są bardzo duże i do ich wnętrza można wprawadzić dowolną bakterię lub wirusa do jego namnożenia), pleśnie, związki czynnie biologiczne są zrzucane w otoczkach(jak kapsułki leków)aby mogły się aktywować na odpowiedniej wysokości przy odpowiednim środowisku. Np: w 2007r. w Warszawie we Wrześniu deszcz padał nieprzerwanie przez tydzień, a krople deszczu miały smród grzyba(ten zapach zwala z nóg!!! Obecnie zrzuca się: MANGAN - ponieważ świetnie łączy się z wodą (Nadmiar moze również sprzyjać rozwojowi demencji, schizofrenii oraz poglebiac chorobe Parkinsona) oraz pierwiastki ziem rzadkich dla katalizowania pewnych procesów, których nieznam Iterb(YB) - powoduje zaburzenia metabolizmu,(Utlenia się na powietrzu, reaguje z wodą, rozpuszcza się w kwasach.Dodawany jest do stopów glinu). i jeszcze drugi pierwiastek na litere I (niepamiętam). Przelot jednego myśliwca zostawia tyle spalin(związki pierścieniowe) co spalą samochody stojące w 30km korku!!! Chemtrails zrzucane są na różnych wysokościach.Smugi kondensacyjne mają różny wygląd w zależności od składu chemicznego.Dużo o ich składzie mówią zdjęcia z kolorowymi obwódkami robione na tle księżyca, gdy księżyc przysłaniają przezroczyste chmury z górnych parti atmosfery. Skażenie kumuluje się w powierzchniowej warstwie gleby do 60cm głębokości. Skąd jest pobierane przez rośliny i wbudowywane w komórki roślin oraz poprzez transpiracje(parowanie z liści)trafia do atmosfery. Gdzie kumuluja się w szczególności do wysokości 3 metrów!!! Pamiętajcie,że wszystkie zanieczyszczenia kumulują się na szczycie piramidy troficznej patrz: CZŁOWIEK.Prawdopodobnie muszą istnieć jakieś aktywatory, które mogły by aktywować cały proces eliminacji w odpowiednim czasie.(do 2 tygodni max). Skład chemtrails nad polską został podany zgodnie ze stanem FAKTYCZNYM!!!.Jest on wynikiem badań laboratoryjnych składu grzybów, które chłoną wszystko i w każdych ilościach bo nie mają ścian komórkowych więc możecie sami to sprawdzić!!! CHEMTRAILS powodują brak opadów(suche deszcze -w europie zaczęło się od Szwajcarii w 2002r.), odbijają promienie słońca co prowadzi do obniżenia temperatury, w konsekwencji do spadku plonów. Może zauważyliście,że właśnie teraz mamy dość ciepłe warunki pogodowe.Wiele drzew powariowało i zaczęło kwitnąć w GRUDNIU!!!Na węgrzech jest fizyk który pracował dla NASA ale zrezygnował z pracy tam ponieważ wszystkie modele NASA zakładają że atmosfera ziemska jest nieskończona!!! Choć juz na wysokości 100km jest umowna granica przestrzeni kosmicznej.Sam dokonał symulacji zjawisk zachodzących w ziemskiej atmosferze z uwzgłednieniem ograniczoności naszej atmosfery.Sprawdzał on swoje wyniki na danych historycznych!!! Z badań wynika,że nawet małe odchylenia temperatury na plus w krótkim czasie mogą powodować NIEPROPORCJONALNY spadek temperatury w znacznie dłuższym czasie!!! Niechce straszyć ale stanowczo odradzam: picia mleka UHT,jedzenia grzybów,soli, cukru(w szczególności Aspartamu), oraz roślin GMO (potencjalnie mała zmiana może się bardzo szybko rozprzestrzeniać w środowisku naturalnym wypierając oryginalne geny)!!! Czy nikogo z Was naprawdę nie interesuje: Czemu Wojskowa Akademia Techniczna zbudowała urządzenie do laserowego pomiaru zanieczeszczeń atmosfery? Myślicie ,że to wszystko są bzdury? Prawdą jest że nie którzy chcą sprawdzić jak daleko mogą się posunąć i tylko Od NAS zależy czy NATO wyrażamy aprobate!!! proponuje zapisać ten tekst do pliku .txt i powielać dalej. A KTO DALEJ NIEDOWIDZI NIECH LEPIEJ SIĘGNIE PO OKULARY!!! .... Siemka! To że nie ma nowych postów w tym temacie, nieznaczy że temat wysechł na popiół jak Argentyna(90% zbiorów uschło). Ciekawe kiedy Ci Panowie od Majora w górę, staną przed niezawisłym sądem pod zarzutami: - łamanie praw człowieka - łamanie wielu konwencji o zakazie użycia broni chemicznej - zdradę Ojczyzny - umyślne sprowadzenie zagrożenia dla życia i zdrowia ludzkiego - uczestnictwo w związku zbrojnym o charakterze mafijnym - zdradę stanu(przestępstwo popełnione przez osobę sprawującą władzę polegające na działaniu na szkodę państwa) ...sypią coraz mocniej.W dzień całe niebo jest białe.Po dłuższym czasie tworzą się szare chmury. W nocy są to brudno szare chmury czasem z odcieniem białego lub z odcieniem mocno różowym.To zależy od miejsca obserwacji i oświetlenia. Subiektywne odczucie to: - smród spalonych opon - opad kropli kilku krotnie mniejszych niż najdrobniejsza mżawka (jest to typowa oznaka użycia chemikaliów). Wcześniej(1 rok) zdarzało mi się kilkakrotnie trafić na chlor w powietrzu oraz zapach zgniłych jaj(H2S). ------------------------------------------------- A teraz troszkę historii: W noc sylwestrową 2004/05 robili zrzuty na Kraków związkami pierścieniowymi. Pózniej wzieli na cel Trójmiasto. A trzecie w kolejności było miasto Wrocław. Po związkach pierścieniowych zaczeli zrzucać Mangan Iterb(YB) Terb(Tb) Od pewnego czasu przestawili się na: siarka(prawie darmowa bo zalega na całym świecie na ogromnych hałdach). Siarka jest niezbędna do życia. Wchodzi w skład dwóch aminokwasów kodowanych ? metioniny i cysteiny oraz wielu innych biologicznie ważnych związków np. witamin. Siarka w postaci pyłu działa drażniąco na błony śluzowe oczu i górnych dróg oddechowych. Nie powoduje ona silnych zatruć. Większość związków siarki jest toksyczna. Siarka koloidalna wstrzyknięta podskórnie wywołuje silne bóle mięśni i podwyższenie temperatury ciała do 39°C. siarczan rtęci Zarodniki CLOSTRIDIUM powodujące Zgorzel Gazową -------------------------------------------------- Z encyklopedii: Zgorzel, martwica, rozkład martwych tkanek w żywym organizmie wywołany przez bakterie gnilne, które wtargnęły przez uszkodzoną błonę śluzową lub skórę. Zgorzel gazowa (szelestnica, gangrena) jest najcięższym i najniebezpieczniejszym zakażenie przyrannym wywołanym przez zarazki beztlenowe z rodzaju Clostridium, których siedliskiem jest ziemia. Jeden z gatunków Clostridium perfringens (Welchii) wytwarza w zakażonych tkankach metabolity gazowe, co dało początek nazwie schorzenia. Prowadzi do martwicy i gnicia głównie mięśni, czemu towarzyszy silny ból, znaczny obrzęk, gromadzenie się dużej ilości posokowatego płynu i gazu w tkance podskórnej. Silna ektotoksyna, tworzona przez zarazki, jest przyczyną ciężkiego ogólnego zatrucia. Leczenie: antybiotyki z równoczesnym szerokim nacięciem zmienionych tkanek, niekiedy odjęcie kończyny. siarczan(VI)manganu(II)tetrahydrat Jest ciałem stałym o barwie różowej. Jest rozpuszczalny w wodzie. Podczas ogrzewania traci wodę krystalizacyjną. Pyły siarczanu(VI) manganu(II) działają drażniąco na drogi oddechowe i oczy. Po jego spożyciu pojawia się pieczenie w gardle, wymioty i biegunka. W ciężkich przypadkach zdarza się uszkodzenie wątroby, nerek, układu nerwowego i jąder. Podczas kontaktu ze skórą może nastąpić poparzenie chemiczne. -------------------------------------------------------------------------- Jak mozna wyłowić w sieci: W tajemnicy przed opinią publiczną kontynuuje swoją światowa premierę US-amerykański projekt ochrony klimatu.Zamiast ograniczeń emisji gazów, jak zakładał projekt z Kyoto, tworzona ma być przy pomocy rozpylonych w atmosferze na wysokości 6000m tlenków aluminium i soli baru warstwa odprowadzająca - na skutek zachodzących w niej skomplikowanych procesów przemiany - z jednej strony promieniowanie cieplne odbite od ziemi w przestrzeń kosmiczną, z drugiej strony załamujaca i odbijająca jak lustro padające światło słoneczne. Skomplikowane symulacje komputerowe przeprowadzone w Lawrence Livermore National Laboratory miały wykazać, że rezultatem może być ograniczenie nagrzewania się Ziemi do 85%, co pozwoliłoby nawet na podwojenie emisji dwutlenku węgla w nastepnych 50-ciu latach... Wynalazek bazuje na tzw. "Welsbach" - patencie z 1991r., przedstawiony w maju 2000r. na International Panel on Climat Change(ICPPC)zrzeszającym setki naukowców z całego świata pod patronatem UNO, spotkał sie z pozytywnym przyjęciem. Jedyny problem stanowi "estetyka", chodzi o mocne wybielenie nieba po intensywnym rozpyleniu, na którym słońce pojawia się jako biała kula otoczona tęczową koroną w mlecznej zawiesinie. Oficjalnie projekt nosi nazwę "The Shield" i wszedł w życie w 1995r. Jego skutki są nieobliczalne, "nawet dla naukowców biorących w nim udział" (www.raum-und-zeit.de). Międzynarodowa kontrola podlega UNO, realizowana jest przez specjalny oddział Światowej Organizacji Zdrowia(WHO), który koordynuje odpowiednie działania między NATO i cywilnymi przedsiębiorstwami lotniczymi. WHO ocenia liczbę ofiar projektu na ok. 2 miliardy w ciągu następnych 50-ciu lat, względnie 40 milionów rocznie, głównie przez przedwczesną śmierć ludzi starych i ludzi chorych lub uczulonych na schorzenia dróg oddechowych.Inne żródła, np. US Center for Desease Control (CDC) mówi o 3-4 miliardach ofiar w przeciągu 50 lat lub odpowiednio 60-80 milionów rocznie. Do typowych objawów po rozpyleniu należą: - spontaniczne krwawienie z nosa(po intensywniejszym oddziaływaniu... jeżdzie na rowerze?), - duszności - bóle głowy - zachwianie równowagi - chroniczne zmęczenie Dochodziło również do epidemii grypy, występowania astmy, zapaleń tkanki łacznej jak również utraty pamięci krótkookresowej. Eksperci są zdania że przy odpowiednim nasyceniu "chronionego"obszaru skuteczność tarczy może trwać nawet rok. Wprowadzenie aluminium do stratosfery może doprowadzić do eksplozyjnego namnożenia się występujących tam nanobakterii - wykryte i zbadane w latach 60-tych przez dr. Roberta Folk, żerujące na aluminium, oddziaływanie na organizm ludzki nieznane. Ich opad na Ziemię może być nieobliczalny w skutkach i prowadzić do dalszych ofiar. W związku z tym, że projekt oficjalnie nie istnieje, nie jest to problem. Również i to, że aluminium uważane jest za jedną z głównych przyczyn alzheimera. Rozprowadzenie pyłów metali w atmosferze jest zabronione wieloma konwencjami...Główne testy projekt przeszedł nad rozległymi obszarami USA, od pewnego czasu samoloty z aluminium i barem zaczęły latać również nad Europą. Mimo licznych stron internetowych z relacjami świadków brak jest nadal oficjalnego potwierdzenia projektu, z wyjątkiem rzadkich wypowiedzi polityków. Problem ignorowany jest przez duże media prasowe, na oficjalne zapytania do dyrekcji lotnisk lub lotniskowych biur ochrony środowiska zdaje się istnieć ogólny schemat odpowiedzi: Negowanie chemtrail. Jeżeli pytający nie ustępuje... Wyrażanie wątpliwości co do przedstawionych argumentów, ośmieszanie wypowiedzi świadków... Przyznanie wprawdzie istnienia chemtrails ale bagatelizowanie ich znaczenia... Wskazywanie na manewry wojskowe o nieznanym znaczeniu... Odmawianie jakiejkolwiek dalszej odpowiedzi z powołaniem na "bezpieczeństwo narodowe". "Chemtrails are real", powiedział w czerwcu 2003r. Dennis Kucinich, demokratyczny kandydat na prezydenta USA na publicznym wystąpieniu w sprawie chemtrails w kalifornijskim Santa Cruz. Kucinich żądał wstrzymania wszystkich projektów wojskowych w atmosferze, do których zaliczane się również sztuczne chmury. Po rozpyleniu widać na niebie liczne krzyżujące się smugi kondensacyjne, które po paru godzinach rozmazują się w białe zawiesiny i ich ślady widoczne są nawet po parunastu godzinach, natomiast niebo traci swój niebieski kolor. Rozpylanie przeciwdziała zasadniczo opadą atmosferycznym i prowadzi do suchej, chłodnej pogody pod mglistym niebem lub suchych burz z licznymi wyładowaniami atmosferycznymi... W ub.r. szczególną aktywność lotnictwa pokrywającego rasterowo niebo i występujące licznie po tych zabiegach suche burze obserwowano w północno-zachodniej Szwajcarii. Mimo tego, że całe niebo nad Bazyleją ubiegłym latem było nienaturalnie zmienione, nie zaiteresowało to żadnego z głównych mediów informacyjnych. Podsumowująć życzę Wam miłego inhalowania się tymi Utleniaczami! Do zgonnie! HeHeHe! " żródło http://www.paranormalne.pl/index.php?sh ... 486&st=120 pozdrawiam radoslaw Valued Contributor Posty: 237 Dołączenie: Nie Kwi 12, 2009 11:15 pm Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka 379
Witam ,mam taki problem...otóż od kilku lat cierpię na częste i uporczywe bóle głowy .Jestem już po wszystkich specjalistycznych badaniach ,które nic nie wykazały .Ostatnio pomyślałam właśnie o badaniu w kierunku candidy .W związku z czym mam pytanie czy wystarczy badanie kalu czy również krwii oraz czy jest ktoś na forum ,kto równiez ma bóle głowy w przypadku tej choroby ?Bardzo proszę o odpowiedź .Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny .. byłem dziś u Dermatologa. przyjmował mnie Pani dr.n.med . pokazałem jej łupierz , stopy. i język.co do leków na głowę dostałem encorton jak dobrze pamiętam i szampony np nizoral. Na stopy bo stwierdziła ze trochę grzybka tam jest trioxal jeszcze jedne lek na T ale nazyw nie umiem odszyfrować i krem uro.Na język daktarin.Gdy wspomniałem jej o wyniku z kału i tym języku i podejrzeniach o kandydoze stwierdziła jak zawsze standard hiv aids chemioterapia.U ludzi zdrowych a na takiego wglądam nie ma grzybicy ogólnoustrojowej a pojecie kandydozy jamy ustnej nie istnieje.Dlaczego mnie to nie zdziwiło. szczerze to trochę się zawiodłem tą wizytą bo myślałem ze może coś mi więcej powie ale oczywiście wywnioskowała z rozmowy ze mam nerwice. denerwuje sie tylko myśląc o tym usrojtwie. zakończyłem pierwszy tydzien vernicadisu i powiem z czuje się lepiej.tera tydzień przerwy i kolejna buteleczka.Gazy mam tylko gdy pomieszam węgle z białkiem. Przy reszcie nic mi się nie dzieje.Psychicznie i fizycznie naprawdę czuje się o wiele lepiej tylko gdyby nie te przelewania i gazy po tym jedzeniu było by już całkiem ok. Plan działania na kolejny okres.Po pierwsze kolejna dawka vernicasidu.leki które dostałem od Pani doktor na skórę, dalej czosnek,zioła bonifratrów,citrosept czyli to co teraz tylko ze bardziej muszę się do tego przyłożyć. Co do diety to mam mieszane uczucia... ale chyba będzie trzeba posłuchać organizmu. tak będzie prościej. Zacząłem ćwiczyć i powiem szczerze ze bardzo podoba mi się to co na 157 stronie starego tematu pisał alternatywna droga na to samo zwróciła uwagę zagrzybiona czyli białko serwetkowe, suplementy dla sportowców itd. To generalnie powinno mi tez pomóc z odbudowaniu masy i powrocie do ćwiczeń.jedno mnie tylko martwi a w zasadzie zastanawia i nie umiem się do tego przemóc ... ja zawsze jak mniej pale mas wilczy apetyt i tak pewnie będzie i teraz gdy przestał bym palić.. tylko boje się tych sensacji jelitowych.Suple dla sportowców są drogie i nie chciałbym wydalić bez sensu tego co kupię. ...U mnie chyba naprawdę nie ma jeszcze az tak bardzo posuniętego problemu.. ta myśl dodaje mi siły .. co nie znaczy ze nie będę nic z tym robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno odebrałem ostanie wyniki z krwi lekko podwyższone p=lcr reszta w normie nawet(podobno nie bierze sie go pod uwagę gdy wszytkie pozostałę wartosci sa w normie).W moczu obecne erytrocyty i erytrocyty świeże 3-5 gdzie norma to 3 .Mam zażywać na to urosept i powtórzyć badanie moczu po urosepcie. ph moczu podskoczyło z 5 do 6,5. Trochę się zamotałem jak to jest grzyby lubią kwaśne środowisko a bakterie zasadowe?Cieszę się tylko z jednego ze zacząłem coś z tym wszystkim robić dopóki nie jest jeszcze za późno:)Trzeba się będzie podleczyć na czuja.. bo chodzenie po lekarzach nic mi już nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia a propos lekarzy. Popatrzcie niby grzby to naturalna cześć naszej flory jelitowej... to dlaczego np w moim badaniu wyszły te pojedyncze kolonie glabraty a nie wyszły albicans? najprawdopodobniej po prostu trochę mi sie grzybek rozrósł.Przeciętemu zdrowemu człowiekowi bez oznak grzybicy nie wychodzą w badaniu mykologicznym w ogóle.Ok słyszałem ze jeszcze jakis czas temu nie glabrata była pod inna nazwa i była nieszkodliwym patogenem.a teraz podobno przesunięto normy i nawet jeżeli wyjdzie powiedzmy do pewnej granicy to nie uważa się tego za coś nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcheł-ka
Odpowiadam po kolei. Zresztą już wcześniej pisałam, ale mój post nie przeszedł. Gabsonik Zdjęcia robali mam, ale nie ma sensu ich tu wstawiać, bo są one bardzo małe i raczej nic na zjdęciach nie widać. Cięzko było to oglądać nawet gołym okiem. Ale jak się coś jeszcze pojawi większego to wstawię. Jutro wcinam pestki z dyni i zalewam rycyną. Chris Powiem tak: robiłam dwa razy badania na grzyba, ale raz próbki trzymano 3 dni, w innym labie 4. Wynik wyszedł jałowy. Upieram się jednak przy grzybie, bo dwóch laryngologów widziało u mnie grzyba w gardle, a jednen z nich po obejrzeniu mojej krtani powiedział , że jestem zawalona białym kożuchem. Wydaje mi się, że mam gorszy język niż Ty. Ja mogę sobie strzępki wyrywać z języka palcami. Jak pociągnę, to wychodzi zaraz strzępek. Ale nie mnie tu oceniać. Jak masz nadżerki to kup sobie balsam szostakowskiego, pijsok z ziemniaka, miksturę z aolesu, sok z rokitnika. I nie wiem co tam jeszcze. Lukrecja też jest fajna. Ja zaparzałam sobie ziółka, a ostatnio kupiłam Lukrecję DGL. Na allegro udało mi się dostac, bo wcześniej to u nas nigdzie nie było. Pewna Zagrzybiona chyba pisała o jakiejś czarnuszce o ile się nie mylę. Mam to gdzieś zapisane, bo w przyszłości zamierzam wypróbować. Spotkałam się z opinią kilku osób, że zarzucanie żółcią to od pasożytów jest. Moja znajoma, która również leczyła refluks naturalnie jest już zdrowa od jakiegoś m-ca. Po prostu zastosowała koniak z rycyną i wydaliła z siebie człon tasiemca. Zjadła zentel i czuje się świetnie. A miała refluks kwasowo-żółciowy. Te lamblie to mnie zastanowiły. Może jest dla mnie jeszcze nadzieja, bo problemy największe zaczęły się u mnie zeszłego roku w ostatni dzień mojego urlopu. Byłam na wakacjach na wsi. DOstałam okropnej biegunki i od tego czasu nie doszłam do siebie, wręcz przeciwnie, było coraz gorzej. Biegunki, zgaga, pieczenie w brzuchu. I jeszcze jedno - jak nie zjem wieczorem ząbka czosnku, to uwierz mi że następnego dnia zdycham z bólu. Więc coś w tym musi być. Nie wiem czy o tym wspomniałam, ale moja laryngolog, która uwierzyła mi na słowo, zgodziła się nas wszystkich odrobaczyć. Jedliśmy już raz pyrantelum, za tydzień mamy powtórkę. A potem przepisze zentel i mtronidazol. Ale póki co działam sama. Po zażyciu pytrantelum przez dwa dni miałam większy apetyt. teraz też jakoś więcej potrafię zjeść. I nawet wrzuciłam 1 kg. Odważyłam się wejść na wagę, jak poczułam że spodnie zrobiły się ociupinkę ciaśniejsze. To na razie tyle pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wrócłelm z pracy i napisze coś jeszcze przed spaniem;) pchełka- juz wiadomo dlaczego nie wyszedł grzyb... laboratoria do dupy. Sprawdź czy masz laboratorium Diagnostyka w swoim mieście. Tam trzymają próbki 10 dni. Sam miałem tam robione badanie. z językiem nie ma aż takiej tragedii.. tzn ten refluksowy nalot zszedł prawie całkiem teraz jest biały.. nie widzę jakichś wielkich strzępek. Czasami zdarza sie tak ze praktycznie całkowicie się cofa.... pobierzemy leki i zobaczymy co dalej. co do pasożytów i refluksu.. tez o tym słyszałem.. z tym ze jak oproc żółci w żołądku i tego refleksowego nalotu objawów innych nie miałem.Po vernicadisie generalnie stan mi się jeszcze bardziej polepszył.. psychiczny z jelitami tez trochę spokojniej. za tydzień druga buteleczka. Myślałem o tym koniaku z rycyną.. ale trochę to kombinacji dla mnie... nie wiem czy wyrobie z czasem.Na refluks nie biorę żadnych leków chemicznych.Co do czosnku to ja zawsze wydłubuje ze środka tą łodyżkę czyli endocarp bo to on powoduje te wszystkie sensacje i jem normalnie. Nic mi po nim nie ma. pasożyty w badaniach testem elisa mi nie wyszły, lamblie tez . Wiec pozostaje mi tylko naturalne trucie. bo lekarze się nie zdecydują na kuracje tymi środkami bez potwierdzenia w badaniach i usłyszałem to już od kilku lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga na chemtrails w ktorych sa zarazki dzumy plucnej, epidemii ktora wybuchla na ukrainie. czy u was tez dzis sprejuja?? u mnie od rana, niebo jest zaorane. mysle ze w styczniu, koniec grudnia bedziemy miec to co maja ukraincy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fery****
Gabsoniku! Trochę poczytałam w necie o tych lewatywkach. Udało mi sie zrobić już 3. wczoraj czułam się rewelacyjnie a dzis kicha, mimo słońca mam doła, jestem wsciekła na cały świat. Dziś planuję wieczorem jedną kawkę. Czy te skoki nastrojów mają związek z usuwaniem toksyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fery, ja na poczatku pirewsze pare dni mialam rewelacyjny nastruj, wiec nie wiem z czym moze byc zwiazany twoj stan. najlepiej kup ksiazke terapia doktora gersona bo ja niestety nie jestem specjalisa i nic nie moge dopradzac z 100% pewnoscia. poza tym w ksiazce pisze by kierowal terapia lekarz z dyplomem. wiec to on bierze odpowiedzialnosc na siebie jakby cos nie poszlo. nie ma tu nikogo kto tak naprawde moglby topbie doradzic. jezeli chcesz to robic to rob sama lub kup ksiazke, ale musisz wiedziec ze robisz to na wlasne ryzyko. ja dziele sie swoim doswiadczeniem lecz nie namawiam nikogo na nic ( ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietajcie ze kazda swoja terapie i leczenie nalezy robic pod kierownictwem dobrego lekarza i nie robic nic na wlasna reke. takie lewatywy moga bardzo zaszkodzic jezeli ktos bedzie probowal robic je sam bez zasiegniecia opini i pomocy specjalisty. a najlepiej robic je w warunkach szpitalnych przez lekarza wlasnie. niebezpieczenstwo takich lewatyw to przede wszystkim poparzenie!! nie mozna tego lekcewazyc. nieco cieplejsza woda dla palca moze sie okazac zbyt goraca dla flory i wnetrznosci, poza tym konsowka rurku mizna sie skaleczyc. poza tym nie wiadomo co bedzie jezeli wszystkie toksyny na raz uwolnia sie do organizmu. moze to nawet grozic smiercia, dlatego wszystko trzeba robic pod okiem lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fery****
spoko spoko- ja to wszystko wiem :D chyba ciśnienie dzisiaj spadło. Muszę odszukać Twoje wcześniejsze wypowiedzi w tym temacie:_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze sie rozumiemy ;) a mnie dzis glowa rozsadza, i wychodzi ze mnie fluorestencyjny piasek koloru pomarancz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fery****
Bardzo duzo fajnych rzeczy wklepalaś na tym forum. Ja w tej kawie zadnych kolorków nie widze, chyba dlatego ze nie mam sitka :D. Wiem ze duzo śmieci ze mnie wychodzi, o masakrycznym aromacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nie ma aromatu zadnego juz od dlugiego czasu. ale wychodza zupelnie inne rzeczy niz jem, a jem od miesiaca to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fery****
Czytam i czytam Twoje reakcje po kawce, i też miałaś fazy wsciekłości, złości. czyli u mnie wszystko w normie. :-) Też myślę, że przy oczyszczaniu ciała dziwne emocje wychodzą jakby przy okazji. Tak odczuwalnie przez neta (jeśli to możliwe) wiecej optymizmu od ciebie poczułam chyba dopiero tydzień temu. czy jeszcze jeździsz na rowerku? Kiedyś robiłaś 30 km dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o niee juz dawno rowera nie widzialam, przyszlo wiecej obowiazkow w pracy, dieta znowu ostra, kawa, wiec nie mam czsu na zaden wysilek fizyczny. dodatkowo czytam duzo roznych info, + robotki reczne wiec mam null czasu. a ta resztke co mam siedze na necie czytam o grypie, itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho wychodzi ze mnie czarny (!!) glut w duzych ilosciach a glowa boli dalej... hmm i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam wspomniec ze wg. gersona jakikolwiek wysilek jest ostro zabroniony. pisze tam ze nawet nie powinno sie pracowac, a chodzic tez tylko pare min dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabsonik Weź pod uwagę ewentualność krwawienia z górnej części przewodu pokarmowego. Nie chcę Cię straszyć, ale przy takich zabiegach, to tym bardziej nie jest wykluczone. Pomyśl, która to już lewatywa u Ciebie. A raczej nie nadarmo piszą o robieniu tego pod kontrolą. To nie tylko chodzi o "d...pochron". Ten "glut" może by skrzepem krwi. Pisz, co dalej z Tobą. Martwię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dlatego nie wolno robic tgo co ja bez kontroli lekarza. absolutnie. moze to byc bardzo niebezpieczne. Anajka wszystko mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×