Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość mjmk
Tak ziemniaki jem bo w ziemniakach jest dużo potasu i fosforu a ja mam niedobory a ze względy na niedomykalność zastawki muszę pilnować odpowiedniej ilości potasu, magnezu i jeszcze paru innych minerałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
Lenka ty się bierz za siebie od jutra. Będzie ciężko i to bardzo ale niestety coś za coś. Ja w latach 2003-2004 prawie nie wstawałam z łóżka przez grzyba i nikt nie wiedział co mi jest brałam sterydy na astmę i psychotropy na nerwicę lękową i depresję. Przeszłam na dietę po miesiącu odstawiłam sterydy i psychotropy i wcale nie czułam się lepiej po prostu czy je brałam czy nie było tak samo. Po 8 m-cach czułam się już dobrze po 18 m-cach wróciłam do starej diety i zaczeło się od nowa tylko trochę groźniej bo tym razem zaatakowało mi serce. Jestem po dwuch zabiegach i znów na diecie od 2 m-cy. Odstawiłam leki na serce i jest od 2 tygodni Ok. Zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
to dobrze bo ja tez jem ziemniaki:) ale nie odp jak długo sie tego trzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
ojej, 1,5 roku i nic? i wróciłas do starych przyzwyczajeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
częściowo tak dla tego muszę trzymać się diety bo grzyb wróci no ale kiedyś nie było tyle informacji w internecie i takich for dla tego nie miałam szans i popełniłam błąd. Ciesz się dziewczyno, że masz tyle informacji i masz kogo zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
zmartwiłam sie. To znaczy ze przez rok- dwa będę sie katowac ( co pozniej i tak wejdzie mi pewnie w krew) taką rygorystyczną dietą a po 2 latach zjem np cukierka czy kawałek ciasta i na nowo grzybica? O ranyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
Nie przesadzaj to tak nie działa że jak zjesz jedno ciastko to znów się zacznie od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
to dlaczego u Ciebie sie zaczęło a było juz dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
We wszystkim musi być umiar więc zapomnij o pizzy co drugi dzień czy batoniku zamiast śniadania. Poza tym jak się przyzwyczaisz to potem nie będzie dla ciebie problemu, że to jesz co masz w diecie. Nie pozwól żeby twoja podświadomość zdominowała cię pragnieniem jedzenia tego co ci szkodzi. Bo ciągoty do słodkiego i wysokokalorycznego jedzenia mamy wszyscy. Przez to że jest ono łatwodostępne to chorujemy na gzryby i robale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
Lenka jak się je za dużo słodyczy i białego pieczywka to tak sę robi z tym że dla jednego dużo to jest codziennie a dla drugiego 2 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
ja miałam jakies kompulsy normalnie - jadłam mimo ze juz nie mogłam. A to wszystko przez psychike ( zrujnowana przez własnego ojca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
Tak jak na różne pokarmy różnie reagujemy tak i mamy inne zapotrzebowania. A może mój organizm potrzebuje do regeneracji dłuższego czasu. Tak czy owak wolę zostać na diecie przez kilka lat niż zaczynać co chwilę od nowa. Bo po wybiciu grzyba zostają toksyny i zarodniki grzyba. zarodniki mogą przetrwać nawet 3 lata w naszym organiźmie w miejscu gdzie nie będą miały konkurencji do rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
Lenka idź do psychologa bo jak się nie uporasz z żalem do ojca to zje cię nerwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
Czy na tym forum tylko my zostałyśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
staram sie juz o tym nie mysleć. Teraz to najwazniejsze jest dla mnie zdrowie. Niebawem wyprowadze sie z domu i nie bede musiała sie przez niego denerwować. Chociaz to dobre :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
no to wygląda :) A moze inni sie po prostu grzecznie "przysłuchują" naszej rozmowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
Wiesz co nie żebym cię podpuszczała ale widzę relacje mojej mamy i mojej babci i wyobraź sobie że moja mama boi się mojej babci ( babacia straszna despotka ale wobec mnie ma respekt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
Widze jak mama się z tym męczy ale nie potrafi nic powiedzieć mimo że psycholog zaleciła szczerą rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
Dobra Lenka spadam spać dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
dobranoc ja również spadam spaćku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
z tą dietą nie jest aż tak strasznie ,tylko trzeba się przyzwyczaic ,mi na widok białego pieczywa robi się niedobrze ,kwestia przyzwyczajenia ,Lenka pomyśl ,że dzieci tez mają dietę ,moja córka ,wtedy miała 11 lat przez pierwsze 2 tygodnie wyła bo tak potrzebowała cukru ,potem jej przeszło ,wie że musi się ograniczac,czasami coś kupi słodkiego bo inne dzieci jedzą ale to bardzo rzadko ,jak wybiera soki to bezcukrowe i patrzy na to co kupuje w automacie w szkole ,trzeba świadomie wybierac i uczyc tego dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
Dokładnie tak jak mówi Nuta. Kwestia nastawienia. Jak nie będziesz tego traktować jak dopustu bożego będzie ci łatwiej. Jesz, żeby żyć a nie żyjesz by jeść. Zresztą jakbyś się dobrze przegłodziła to potem by ci wszystko smakowało ;). Najgorsze są pierwsze 2 - 3 tygodnie potem to już idzie. A ile się odkrywa nowych możliwości i smaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
witam ja dzisiaj mam meega wzdęcia i nie wiem dlaczego. Od ponad tygodnia nie jem juznic słodkiego a teraz nagle wzdecia i problemy z wypróznieniem jeszcze wieksze! Obstawiam ze to przez: - Denoxinal który biore - probiotyk " Biotyk" który równiez biore - chlebek chrupki z duza iloscia błonnika - pumpernikiel I nie wiem od czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
Ej a co ty myślisz że w tydzień naprawisz to co przez tyle lat miałaś zniszczone. A ile do tego pijesz policz. Nie wiem ile ważysz ale jeśli około 60 kg to powinnaś wipić gdzieś 2 - 2,5 litra dziennie jeśli więcej to do 3 - 3,5. Musisz pić bo nie wyczyścisz się ze złogów a to one powodują wzdęcia i zaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
ojj mało pije, to mój duzy problem - nie lubie pić :/ a waze 54 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
a może ja ta grzybice mam ze stresów w dzieciństwie. Miałam ich mase. normalnie przechodziłam koszmar. Do tego stopnia ze sie az trzęsłam z nerw. Jako dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
Przez sam stres możesz mieć pogłębioną grzybicę ale na to składa się trochę więcej niż sam stres. przez stres jadłaś za dużo i za słodko. Pij duzo wody postaw sobie butelkę półtoralitrową wody i ją masz wypić w ciągu całego dnia. Na pewno pijesz też soki ze sklepów. Nawet te bez dodatku cukru wcale nie są dobre. Lepiej sobie zrobić samemu co wieczór kubek soku z marchwi i jabłka niż pić te soki sklepowe. Pić musisz tak jak i trzymać dietę. Woda przyśpiesza oczyszczanie organizmu. Dzięki wodzie dobrze pracują nerki i nie ma zastoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
Lenka ty jesteś okropna. Ja mam wrażenie, że ty chciałabyś dostać przepis na cudowną miksturę, która cię uzdrowi w tydzień i będziesz mogła jeść co chcesz i robić ze swoim organizmem co checesz bez jakichkowiek kocekwencji. Tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
nie mów tak, ja zdaje sobie z tego sprawe ze walka czeka mnie długa pije soki ale własnie te "bez cukru" np grejfrutowy tymbarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
Lenka weź się za dietę odstaw soki lepiej kup sobie 2 grjfruty i je zjedz będziesz miała wiecej korzyści niż z tych soków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×