Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pieczareczkaa

grzybica układu pokarmowego - dostawkaDostaregoTopiku

Polecane posty

Gość gabso
jest ksiazka w ktorej jest to ladnie napisane jak dziala wybaczanie i jaki ma wplyw z przykladami oraz podane sa cwiczenia jak wybaczyc i rzeczywiscie dziala. kamien spada z serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
chciałabym juz odejść z tego domu , niby mam olbrzymia szanse bo mam faceta z mieszkaniem który chce sie mi oświadczyć ale...boje sie ze bedzie to z deszczu pod rynne, bo facet tez potrafi zadać mi cierpienie przez to ze troche mnie oszukuje i chyba nie jest do konca mi wierny. Mam ochote uciec stad na drugi koniec kraju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabso
nie mozesz pakowac sie w zwiazki dopoki nie rozwiazesz obecnych problemow. pamietaj ze wzorce emocjonalne przenosi sie na partnera. i to nie partner jest temu winny ale ... ty!! dlatego ze ty podswiadomie czujesz sie bezpiecznie w takim modelu i jest ci on potrzebny do wyleczenia zalu do ojca. wszystko jest w tej ksiazce ladnie opisane. i teraz najlepsza czesc. kiedy wybaczysz ojcu i naprawisz ten problem ktory w twojej rodzinie moze sie ciagnac od pokolen, to albo twoj partner samoistnie sie zmieni dostosowujac sie do nowej ciebie, albo odejdzie sam nie powodujac poczucia krzywdy a zjawi sie taki partner ktory bedzie odpowiadal na stan emocjonalny ktory bedziesz miec w przyszlosci. najpierw sie wylecz a potem mysl o slubie czy facecie. jak masz mozliwosc to mozesz zamieszkac sama. albo niech twoj facet pomieszkuje u ciebie. ale nie godz sie teraz by zyc na czyjs rachunek bo jestes za slaba na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
właśnie - za słaba. On mi tu ze slubem ( jestesmy prawie 5 lat ze sobą), cieszy sie ze mieszkanie kupił dla nas itp a ja... nie mysle o niczym wiecej jak o tym moim zdrowiu które jest do bani. Nie marzy mi sie nic jak tylko wyzdrowiec. nic mnie innego nie cieszy. Nawet to mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabso
i tu wkracza potrzebne do uzdrowienia WDZIECZNOSC. to ze twoj partner tak ciebie traktuje. byc moze jest niewierny lub chamski jest spowodowane tym ze ty podswiadomie oczekujesz tego. jest ci to potrzebne do wyleczenia. dlatego kobiety ddd zawsze maja taki sam model zwiazku z kolejnymi partnerami. kazdy chocby byl ze zlota zmieni sie w brutala i tyrana jezeli kobieta tego oczekuje podswiadomie. a partner rowniez podswiadomie robi to by ja WYLECZYC, bo przebaczajac jemu rozwiazala ten bol odrzucenia, lub zalu lub bolu z dziecinstwa. dlatego nalezy czuc WDZIECZNOSC do obecnego partnera za to ze daje nam szanse wyleczenia i czuc wdziecznosc za to ze spotkala nas choroba. choroba ktora jest symptomem tego ze musimy leczyc swoja dusze. choroba pozwala nam zrozumiec siebie. te chore emocje ktore rzadzily naszym zyciem i pozwala nam sie raz i na zawsze uwolnic od tego. a daje to taka ulge ze dostajesz skrzydel. choroba otwiera nam oczy na miliony wspanialych rzeczy ktore dodad pozostawaly niezauwazalne, przesloniete bolem i zalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
Prosiłam o podanie źródła wg którego candida walczy z rakiem. Walczę z candidą od paru lat i dużo czytam. Dla tego interesuje mnie skąd te rewelacje. Zwłąszcza, że grzyby odpowiadają za powstawanie niektórych nowotworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabso
pisalam nie widzisz to przeczytaj jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
hmm cos w tym chyba jest bo pamiętam ze w zeszłym roku tylko od jednego lekarza dostałam nietypowa receptę na wypadające włosy - spokój. Pani endokrynolog pow zebym odstawiła wszystkie masci i drogie szampony a zaczęła byc bardziej spokojna, opanowana, NIE STRESOWAĆ SIE itp. i wiecie co? tak sobie to wtedy wbiłam do głowy przez miesiac ze włosy faktycnie przestały wypadać! A pozniej wróciły stresy i znow włosy leciały No ale u mnie to jest jeszcze kwestia łojotoku skóry głowy który powoduje to wypadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabso
no tak ale lojotok jak i kazda inna choroba ma taka sama przyczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabso
mowie ci pierwsze co zrob to spokuj, a drugie to WYBACZANIE, WDZIECZNOSC i MILOSC przede wszystkim do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
W/g teorii germańskij nowej medycyny na którą się powołujesz za wszystkie choroby odpowiada stres. Dobra a małe dzieci które chorują mimo idealnych warunków? I to na choroby typu autyzm i nowotwory. Zresztą jeśli tak jest to biorąc pod uwagę, że stres jest nieodłącznym elementem naszego życia to powinniśmy padać jak muchy na nowotwory. Jeśli grzyby i bakterie tak pięknie działają na nasz organizm to czemu ludzie umierają gdy się nie leczą a jak pozbędą się tego balastu to okazuje się, że wszystkie dotychczasowe choroby i dolegliwości mineły? Czemu dziewczyny po kuracji ziołami odczuwają ulgę i dochodzą do siebie i nie są już tak zestresowane? Zresztą sama choroba jest tak wielkom stresem że nie mielibyśmy szans na przeżycie jeśli te teorie są prawddziwe. Ja w to nie wierzę i przestrzegam przed takimi teoriami. Owszem stres jest niedoceniany jako element procesu chorobotwórczego ale nie jest jego jedyną przyczyną. Ludzie od wielu tysięcy lat stosowali zioła na choroby które likwidowały wirusy, bakterie i grzyby a nie wiedzieli o ich istnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
gabso - mówisz ze łojotk jest zawsze u ludzi spowodowany tym samym - wiec czym powiedz? bo ja juz nie wiem mam go od jakis 4-5 lat badania hormonalne -ok wsio w normie moja mama nigdy tego nie miała natomiast ojciec twierdzi ze jak był młody to miał silny łojotok, czyzbym to po nim poodziedziczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabso
wszystko jest od stresu. mk.. ja juz pisalam o dzieciach i wiele mowilo sie o autyzmie nie chce mi sie powtarzac. jak chcesz to poczytaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
to ,że candida jest obecna w jelitach to wiem i od lekarzy -natomiast -powtarzam to po raz drugi -Gabsonik nie czytasz -szkodząca jest jej forma przerostowa ,kiedy nieszkodliwy candida albicans przerasta w formę chorobotwórczą i powoduje grzybicę ,dlatego ''sanum'' ma leki np fortakehl ,które sprowadzają formę przerosniętą do formy nieszkodliwej ,wydalanej samodzielnie z organizmu ,gdzie ta forma jest nieszkodliwa dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabso
mjkmj czytaj w zrodlach. zreszta gnm tez pisze o dzieciach jest mnowstwo teorii. gnm jest jedna z wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabso
no to juz Nuta wiemy. no i co w zwiazku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabso
jezeli chodzi o fortakehl to w moim przypadku nie zadzialal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
a teraz jakis troche zielonkawy stolec zauwazyłam, czy to przez candide? w ogole czesto latam do kibelka czy to znaczy ze organizm sie oczyszcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
Gabso czy ty czasem czytasz to co sama piszesz? Z tego co napisałaś to wynika, że chorujemy tylko i wyłącznie przez stres. A bakterie wirusy i grzyby są cacy i pomagają nam w czasie choroby ( przytaczasz GMN a to ich teoria). Jak to się ma do teorii że grzyb powoduje autyzm i nowotwory a także schizofrenie i depresje. Przecież wiadomo że candida wytwarza toksynę która jak każda toksyna jest bardzo groźna dla zdrowia i życia ludzi. Jeszcze raz powtarzam że nie wszyscy mają candidę w swom organiźmie to znaczy że na ponad 6,5 mld. ludzi 2,6 mld nie ma candidy. To chyba coś znaczy! Wszystkie bakterie i grzyby stanowiące naszą florę bakteryjną jeśli zaczną się nadmiernie rozmnażać są zagrożeniem dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
Lenka nie martw się stolce i bieganiem do kibla to normalne przy oczyszczaniu pij dużo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabso
mkj nie czytaj tego co ja pisze masz mnostwo materialow zrodlowych ktore ci podalam wiec nie męcz mnie juz. Lenka moim zdaniem zdecydowanie za wczesnie na oczyszczanie. zielony to chyba kolor z watroby? poczytaj w necie albo niech ktos inny sie wypowie bo ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
No czytam materiały źródłowe jeśli się powołujesz na jakąś teorie to daj lepiej link na stronę i niech każdy stwierdzi czy to jest OK. Ja uważam że GMN to przegięcie ale to tylko moje zdanie. Lenka ja też mam zielonkawe stolce i moja rodzinka też, to podobno jest proces oczyszczania ze złogów w jelitach z kamieni kałowych. Niepokoić powinny cię stolce białe bo to może oznaczać chorobę wątroby. Zielony nalot na języku może oznaczać problemy z trzustką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
kurde nie wiem co jest ze zaczęłam porządną diete która trwa juz tydzień i niedosc ze nie ma poprawy to jeszcze jest grzej! Włosy mi tak leca na potegę ze hoho! Do tej pory stosowałam diete przeciwgrzybicza ale moze nie az tak restrykcyjną jak teraz od tygodnia i włosy az tak nie wypadały a teraz lecą jak nic! Co ja zle robie? Zamiast bialej mąki jem zytnią 2000 ( z takiej pieke sobie sama chleb na maslance z sodą), zero słodyczy, nawet mleka juz nie pije, zajadam czosnek wieczorami i nic! a nawet pogorszenie. Jakies swedzenia do tego czuje w okolicach intymnych Wczesniej tak nie mialam stosujac diete ( wlosy przestały mi leciec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta1
Lenka -ano to robisz źle ,że nie bierzesz pod uwagę pasożytów ,kup xylitol -jeśli po nim będziesz miała wzdęcia i gazy to masz pasożyty ,candida go nie trawi -,taki mały teścik,możesz kupic na próbę vernicadis ,ale pamiętaj z reguły członkowie rodziny mają te same pasożyty ,więc wycieraj deskę sedesową ''przed',zafunduj oddzielną gąbkę ,ręcznik ' ,przypilnuj pełni -powinnaś gorzej spac ,kup oman ,zmiel go i jedz po łyżeczce na sucho ze 3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
ale miałam posiew na pasożyty i nic mi nie wyszło za to rozrost candidy a i owszem. O nawet teraz sciągam włosy z bluzki. nozesz kurna. Młoda jestem a mam juz przeswity. załamana jestem:( a ten ksylitol to nie rodzaj jakegos słodzika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
Lenka w jelitach masz odłożone tyle świństw że nie spodziewaj się poprawy po 2-3 tygodniach ja mam dietę od 2 m-cy od 3 tygodni dodałam zioła na candidę i robale a jeszcze od czasu do czasu coś tam się dzieje nie tak i włosy mi lecą na potęgę i mam wypryski na twarzy. To minie za jakiś czas. A jakieś witaminy bierzesz? Przy tak intensywnym oczyszczaniu wskazane jest dodatkowa porcja witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
Leka o ksylitolu pisałam ci już 2 razy ale ty nie czytasz tego co się do ciebie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
Teraz powinnaś dodać zioła te które ci Nuta napisała i pij dużo wody!!!! To jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
od tygodnia leca mi na potege ale i od tygodnia zauwazyłam ze mam potworne stresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmk
Dziewczyno ocknij się i przestań się nad sobą użalać. Jesteś młoda masz świetnego chłopaka który się stara jak może by ci dogodzić a ty jak ta ofiara losu tylko stękasz i jęczysz, że ci włosy wypadają. Ty się ciesz, że nie masz nowotworu albo astmy. Wiesz jak niektórzy cierpią przez te cholerne pasożyty? Wypadanie włosów czy łamliwe paznokcie to pikuś. Weż się za siebie i nie oczekuj cudów przed końcem lata. A teraz przeczytaj uważnie wszystkie posty które pisałyśmy ci o ziołach ksylitolu i diecie i jeszcze paru innych rzeczach. Dieta to za mało teraz czas na zioła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×