Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Nazbierałam tym razem maslaków, ale takich przemoknietych i rozrosnietych,troche podgrzybków i zielonek do octu.Mam w tym roku duzo ale suszonych.Jednak te przymrozki w nocy były.Sernik zjedzony ,szarlotki tak na raz do kawki na jutro,pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa dokładnie tak samo.Koniec juz grzybów w tym roku,ale było tak ciepło nie mogłam tak bezczynnie wysiedzieć.Gdybym miała działke czy jak Ty ranczo juz bym tam była.A co robicie na wigilie w waszych stronach???? Słoneczko Mnie chodziło o Zukowo czesto tam tendy przejezdzam do Karwi Czarek moje korzenie siegaja Inowrocławia Jolik Rzuć plackiem! Kurcze gdzie reszta????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam mieć wolne a ide do pracy,K...a,nie ma jak to życzliwe koleżanki,tym bardziej znaja tylko wtedy, jak nie maja czym same dojechać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik to Ty ku...a nie wiedziałas , ze najgorsze sa \"dobre koleżanki\" ja natomiast wole towarzystwo mezczyzn.Wygadam sie popłaczę i wiem że on mi nie zaszkodzi i nie zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik Oddzwon i skłam ze mała ma gorączkę!co będziesz jezdziła w kazdy dzien.Dziewczyny zaczna to wykorzystywac , ale juz na twoja interwencje bedzie za pózno i zadna kolezanka Ci juz niepomoze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrzcie jaki ten świat mały:0 Alda do Inowrocławia mam z 80 km:) ktos jeszcze blisko mnie?? to na grzybki was zabiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,macie racje jakiś czas pracowałam z facetami ,z babami to ciągle coś i wszyscy o wszystkim zaraz wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie mi tutaj co sie u Was na wigilie jada, ale bez przesady proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolik popieram alde 74 lata już żyjesz i jeszcze niewiesz jak to jest z tymi życzliwymi???? Ps 074 to Twoje lata??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarek Z samej Pakości !!!!!!!!!!!!!!!! Jolik Facet to facet , wysłucha i swojej babie chociaz sie nie przyzna ze z Toba ma miłe\"stosunki\" bo go zaraz nawyzywa i tajemnice zostawi dla siebie, czyz nie tak????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
już jestem , zaczynam dochodzic do siebie, tylko szumi bardziej i jeszcze głowa pęka. byłem wczoraj na koncercie w barze troche głośno i teraz musze odchorowac, ale warto było. grzyby o tej porze dobry pomysł ,nie mają robaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarek juz po grzybach!!!!!!!!!!!!za zimne noce!!!!!!!!!!!!!!!! Mewa ty to wszystko wiiesz i umiesz,masz rację !74lata i nic nie uzyła!hihihihinie to co ja 25latek,no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwaśny chyba dostałes wojskowym butem w głowe , ze w tym stanie jeszcze na koncerty chodzisz,po...ło Cie czy co???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik zamawia rozmowe pozamiejscową!!!!!!!!!!!!hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
chyba troche tak poj.... ale czasami trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj !jak jest kwasny to i Słoneczko bedzie ! To jatez spadam,narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
alda zostań ty mewa też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
no właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×