Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

zdania sa podzielone....ale faktem jest , że promieniowanie od cieków wodnych istnieje i jest szkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a [powiedz mi jeszcze jedną rzecz czy pierścień atlantów powinien być na palcu wskazanym przez radiestetę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badamy polaryzację pierścienia, po obu jego stronach. Kładziemy pierścień na stole, nad nim trzymamy nasze wahadełko (łokiec oczywiście opiera się też o stół). Mentalnie zadajemy pytanie o polaryzację tej strony pierścienia i czekamy, aż wahadełko zacznie się obracać w prawą lub lewą stronę. Obroty w prawo wskazuja na dodatnia polaryzację i tą stroną skierowaną do ciała należy nosic pierścień na ręce. Obroty w lewo wskazują nam na drugi, ujemny biegun tego pierścienia. a moim zdaniem.. takie pierścienie noszą ludzie, którzy na tyle mało wierzą we własne zdolności duchowo-magiczne, aby mieć potrzebę pokładać wiarę w zdolności magiczne pierścienia który noszą na ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie noszę takiego pierścienia tylko mój braciszek ....nosił bo zgubił go w tym roku nad morzem i cały czas nadaje że musi jechać na targi niezwykłości i zakupić drugi.bla,bla,bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
troche opanowałem nk jutro wstawie jakies fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jak ktos nie ma energiiw sobie to moze sie wspomagac czym sie da:) na co mu byl pierscien/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam o tym kliencie co pracował z moim bratem ( ten od wahadełka itd) z tego co pamiętam to sam taki miał( chyba) w każdym razie o tym pierścieniu dowiedział się od niego że niby go ochroni przed każdym złem, (cośtakiego) bo pamiętam jak mnie namawiał na zakup takiego pierścienia. Pierścień zgubił tak jak napisałam , ale ma jeszcze dość spory znak który wozi w aucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ide spac...pierscien raczej otwiera kanaly energetyczne w ciele czlowieka...i wzmacnia przepływ energii.. byc może i chroni.... ale nieodpowiedni moze zaszkodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
to do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
poranka, no nie prawie północ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam! Moja mama jest Natalia i córka urodziła się w jej imieniny , no i siła rzeczy tez jest Natalia,ale wołamy na nia Paula, bo tak ma na drugie. Po nocach piszecie , a ja cały czas tutaj zaglądałam aż do 21,30 i nic , az sie wkurzyłam i wyłaczyłam kompa.Teraz poczułam wene twórczą i piszę kolejny scenariusz do LEPIEJ PÓZNO NIZ PÓŻNIEJ Miłego weekendu wszystkim zyczę ,Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
gdzie wszyscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasny
fajnie się z Wami gada ale musze leciec. do póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że wszyscy się SZUMNIE bawią ..no bo sobota, weekend:) a ja dopiero z pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarek To prze.....ne masz.Oni zawsze za dnia znikaja , a jak duchy po nocy buszuja ,wiesz???pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×