Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

no i nteraz się też odzywaj. a jakie masz teraz komplikacje że nie możesz się wziąć za szumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ze sie odezwę Alda ma od 2o lat szumy!!!!!!!!!!!!!! chyba sie na mnie wkurzyła :( mam problem nie moge sie czegoś pozbyć z organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona i smutna :D:D:D:D:D:D:D:D:D weź mnie nie rozśmieszaj pobędziesz z nami to zobaczysz jaka ona smutna hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dzisiaj bylem w sklepie i kupiłem sobie kawę Inke składniki :jeczmien, zyto, cykoria buraki cukorowe- prazone :) Mewusiu nic sie nie martw szumy wyleczymy bo ja juz nie chce ich miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna..cos stracilem? z dyskusji? ja tez chce sie tego pozbyć:) zaznaczam, że prowadze baaardzo niezdrowy tryb zycia:P i niestety nie moge go zmienic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekaw_y niestety już roczek przybył czarek witaj chyba pomalutku się schodzimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyślam ze możne być źle z Jej zdrowiem ale spoko nic nie będę się dopytywać. Czarus nie zdrowy czyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kim mówicie ???? No i jak sprawa stoi???co mnie mineło????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewus jeśli mądrze swoje życie pokierujesz to możesz żyć bardzo bardzo długo. tyle ile pisze w Biblii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekaw-y wiem kim jesteś!!!mogę Ci pomóc, ale nie udawaj głupiego! Zaraz wszyscy z tad odejda , a Ty zostaniesz sa z tym problemem i bedzie za pózno na pomoc , chodźby dorazna ,bo to co Cie gnebi nie da sie wyleczyc przez internet.Ja wiem co cie gnebi i zadzwon na telefon zaufania ,oni Ci pomogą.SAMA z tego rodzaju pomocy korzystałam , skoro na nie ufasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×