Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

nie narzekam , po obiedzie trochę pospałam więc po nocy trochę polatam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem co Ci napisać........... szumi normalnie ale mnie to nie przeszkadza, pogodziłam się z tym i zaakceptowałam, od lutego tutaj siedzę i jeszcze nikomu nie przeszło więc to jest chyba najlepszy sposób..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można to wyleczyć ale jeśli bierzesz jakieś leki to nie pomoże to jest proste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty wyleczyłeś ? my tutaj mamy morelke która chyba też od poczatku roku ma szumy , ona jest specjalistką w lekach i niestety też jej nic nie pomaga, a uwierz mi jak ja bym brała tyle leków co ona to mój żołądek by nie wytrzymał, więc nie wierzę że lekami to wyleczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałem żadne leki to najgorszy syf powiedz Morelce nich nic nie łyka bo sie nabawi innych chorób. tak od kwietnia i mnie to bardzo wkurza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co masz na myśli że lekami nie wyleczysz?więc czym ?, czy masz na myśli metode trt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewusiu Słoneczko żadnych badan nie miałem omijam lekarzy medycyny konwencjonalnej dalekim łukiem :) Oni Ciebie nie wyleczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co masz na myśli że lekami nie wyleczysz? bo chemia jeszcze nikt nie wyleczył żadnej choroby tylko skutki jej. co to jest Trt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co to są jakieś zaje.....e drogie aparaty w których nastawiają Ci szumy w różnych częstotliwościach i chodzisz z tym przez długi czas 24 h na dobę, ponoć mózg się przyzwyczaja i wtedy Ci szumy nie przeszkadzają................................... w to też nie wierze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem powinieneś jednak przejść się do lekarza i dla świętego spokoju zrobićsobie rezonans, - jeżeli wyjdzie ok to wtedy dopiero olej lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa jestes cała gospodynia i dobrze sobie radzisz! Kolego ja wiem ze na szumy nic nie poradzi , ale w cos trzba wierzyc , no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewuś nie nie będę robił szkoda mojego czasu bo głowa nie ma nic wspólnego z szumami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa ma racje , a skad Ty wiesz od czego Ci szumi? miałes jakis wypadek czy chorowałes ostatnio na katar czy zapalenie uszu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie znowu ja zaczynam strone! Gdzie sa wszyscy?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekaw-y To się grubo , ale to grubo mylisz! W głowie własnie siedzi winowajca za uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze alda :D ciekaw_y alda ma racje z tą głową, pomyśl o tym ja też nie chciałam różnych badań twierdziłam że im mniej wiesz tym jesteś zdrowszy, niestety w moim przypadku wyszło podejrzenie choroby jakiej nawet się nie spodziewałam, ............................nie została potwierdzona , ale teraz jestem przygotowana na to ze może się jednak potwierdzić i wtedy będę wiedziała jak zareagować w momencie pojawienia rzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alduś i Mewuś glowa nie ma nic wspólnego. Chyba wiem czego jest przyczyna ale na razie mam pewne komplikacje żeby to wyleczyć jak wyleczę to Wam zdradzę co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa to \"cała mapa\" naszego organizmu. Mewa kolega sie mnie wystraszył , a wiec pogadajcie sobie sami,co? Powodzenia zyczę.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ciekaw-y!!!!!!!!!! Zdrac nam tajemnice bedzie przynajmniej mnie pomóc innym,własnie tego tutaj szukają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekaw-y zaufaj nam my Ci tez mozemy pomóc!a zwłaszcza my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×