Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Witam i o zdrowie pytam! GDZIE CI MEZCZYŹNI???prawdziwi tacy , no gdzie??? Cześć dziewczyny,co dzisiaj na obiad oprócz szumu serwujecie???? Miłego weekendu zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela Przypomnij może , co???ja juz nie pamietam komu szumi a komu juz nie,pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻÓŁTY JESIENNY LIŚĆ,WSZYSTKO MI OPOWIEDZIAŁ DAŁAŚ MI GO BEZ SŁÓW ,JEDNAK ON DOBRZE WIEDZIAŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESIEŃ SZYBKO PRZEMIJA,NIESIE SMUTEK I ŁZY LECZ PAMIĘTAJ JESIENIĄ , ŻE KIEDYŚ KWITŁY BZY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa przez te okropne piski i szumy już myślałam ,że się trochę uciszyły a tu nic znowu bardzo głosne nie wiem dlaczego tak się dzieje juz mam tego serdecznie dosyć.Chodzę po psychoterapeutach a oni nie potrafią mi pomóc tak mi mówią a na wypisie z Kajetan mam zalecone dźwięko i psychoterpia a u nas nikt się na tym nie zna, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym te szumy już zaakceptowała ale one mi tak bardzo przeszkadzają nie wiem może się atakują tak bardzo układ nerwowy, że sie tak źle czuję i gdzie tu szukać pomocy, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela IM WIĘCEJ CIEBIE TYM MNIEJ ! TO MIEJSCE NA ZIEMI TAK BARDZO CHCIAŁABYM CI DAĆ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela ja Ci udzielę pomocy psychoterapeutycznej!!!!!!!!!!!zobaczysz jak ja to potrafię!Zaufaj mi.nie chodź do nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa JAK ANIOŁA CIEŃ JUZ POD KONIEC DNIA WIDZE SZKLANKI CIEŃ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem że udzielisz!!!. to dobrze bo juz myślałam że zostałam sama .............................. kwaśny była znów imprezka??? jolik a Ty gdzie?? martyna szykujesz się ??? czarek piłę wyczyściłeś i nasmarowałeś na juto??? morela lepiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO NIEBO NAD DZIAŁKA ,TAK BARDZO CHCIAŁABYM CI DAĆ. TO MIEJSCE NA ZIEMI TAK BARDZO CHCIAŁABYM CI DAĆ. jolik O MNIE SIE NIE MARTW,O MNIE SIE NIE MARTW JA SOBIE RADE DAM! Słoneczko WIDZIAŁAM ORŁA CIEŃ. Czarek i Kwaśny DDY WAS NIE WIDZĘ NIE SZLOCHAM NIE PŁACZĘ , KIEDYS NA PEWNO TUTAJ WAS ZOBACZĘ. mARTYNA CZY MNIE JESZCZE PAMIETASZ?CZY PAMIETASZ MNIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alda też sie pisze na Twoje leczenie jaka Ty dzisiajmelancholijna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juzsie zaczyna , nie moge wysłac wiadomosci. Kwasny oczywiscie Tobie tez , ale nie z seksu! Mewa zaczynaj sesje.czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwaśny Ja zawsze taka melancholiczna byłam. Mewa Kury juz niby śpią. Morela Nie poddawaj sie , mnie juz ponad 20 lat tylko szumi, nie jest tak żle. Słneczko Strajkujesz przy niedzieli??? czarek a Ty co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmiel był, w drodze powrotnej napadnięto mnie i jednemu z kolesi rozbiłem bużke zadzwoniłem po policje a oni zabrali też mnie. tak chłopaki pomagają. dopiero wczoraj mnie wypuścili nie polecam. jak ktoś was napadnie to nie dzwońcie po policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×