Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Nikotyna powoduje zwężenie naczyń krwionosnych i powoduje tym samym szumy.Co nie jest takie łatwe?????Chcesz byc zdrowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Twój wybór!!!!ale na pewno i to jest przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik jest w pracy! a ja nie moge sie tutaj dostac >Mewa trzy posty a ja jeden,pa!dobranoc niestety!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze próbowałam i nic...........................a u nas w pracy jest zakaz palenia w budynku, więc te które palą wychodzą na zewnątrz i dziś to wyglądało niezbyt ciekawie. Laski w sweterkach z parasolem i na papieroska ,. wiało parasol wyginało a my ostro paliłyśmy ,.....................normalnie jak na reklamie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rzuciłam jednego dnia, nie żałuje ze przytyłam.Przynajmniej mam ten komfort na laryngologii.Nie musze uciekac i sie wstydzic , ze pale ja kobieta porównywana do popielniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na NK nic jej nie szumi! Morela sie pewnie zaklinowała i fajczy jeden za drugim, ale smrud.Panowie co myslicie na temat palacej kochanki??????????? Czekam na opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alda to jest chwyt poniżej pasa. a co mogą sądzić jak sami rzucili [ja nie chcę poznać tych opini :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pracuje na zmiany.Śledzi Ciebie , nic więcej nie ma do roboty. Tez mi pytanie! Jolik ma własną szwalnie , wiesz????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiej to dobrze :D mam serdeczną koleżankę i jej mąż też prowadzi szwalnie. Szyją chyba garnitury na eksport :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie własnie wróciłem z pracy, musiałem ją skończyc dziś, gdyż jutro lece na kilka dni do londynu. wiesz już mewa gdzie będe imprwzował haha. tak naprawde jade tam zobaczyc sie z synem i przy okazji wróce samochodem. nie wiem czy bede miał okazje przez najbliższe kilka dni zaglądać do Was ale bede z Wami alda palące kochanki są takie same jak inne tylko ,,pachna,, popielniczką. kiedy nie pali sie to każdego palacza czuc z daleka ale nie może to być kryterium w ocenie innych. swoją drogą czy nie zauważyliście ze teraz więcej jest palących kabiet jak mężczyzn. sam nie moge uwierzyc w to że nie pale pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwaśny Dziękuje za opinie. Morela Wydało się!prowadzisz niezdrowy tryb życia,pa POZDRAWIAM WSZYSTKICH I MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula313
dziękuję wam za te wypowiedzi cierpię na to samo Po półrocznym leczeniu u laryngologa przechodzę teraz do neurologa zaczynam badania i bardzo się boję narazie dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morela mów mi tutaj zaraz ile kopcisz??? 10, 15 20? na dzień byłam dziś u Pani doktor wewnętrznej, dostałam skierowanie na rehabilitacje i miałam ciśnienie 90 /60 zapytałam czy można podwyższać kawą- ale nie jest prawdą że kawa podwyższa ciśnienie a mocna kawa ma bardzo duży wpływ na nasze złe samopoczucie. kurcze ja nigdy nie miałam takiego ciśnienia zawsze 120 /80 może to jest przyczyną szumów jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa nie przyzam się ile palę ale chyba więcej wiesz ja też mam takie niskie cisnienie czyzby to miało coś wspólnego z szumami, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula313
ja to właściwie nie palę czasem jednego w towarzystwie lub gdy jestem zdenerwowana a wielu przyjaciół pali dużo a takich dolegliwości nie mają pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[pojawiły się szumy - pojawiło się niskie ciśnienie - lub na odwrót ........ciekawe???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa chyba najpierw niskie ciśnienie ale juz tak dokładnie nie pamiętam a Ty Mewa palisz?pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×