Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Gość Martynajad
CZESC CZESC CZESC BRZYDAKI jstem w koncu i mam sprawnego neta ale troche to trwalo i szlag mnie trafial równo. przeczytalam nadrobilam wiec jakbym juz byla z wami. Morela ty sie nie lam co robic. bylas preciez zdecydowana. wypozycz sprzet i sprobuj a potem pomyslisz co dalej. bardzo dobra opcja. Alduchna dzieki za wszystko (dla nie wtajemniczonych - Alda mnie wspierala w tych ciezkich chwilach kiedy moj net umarł) Ściskam was wszystkich trzymajcie sie cieplutko i po cichu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Morelka one juz czekaja, bo tydzien trwa zrobienie indywidualnych wkladek do uszu (z odlewu uszu ktore mi tam zrobili). czekaja , ale ja musze pozalatwiac papiery z nfz z ta refundacja. musze sie tam wybrac jak najszybciej. a potem znowu jazda do poznania po te maszynki. cholera i pieniadze i czas ale ja jestem zdesperowana wiec jutro chyba wybiore sie z tymi drukami do nfz Spijcie dobrze miśki wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy śpia,a ja nie:( urzęduje juz od 5 rano, szumi jak cholera ..czyżby ze stresu albo po sutej kolacji wczoraj... jade pociagiem w nocy z przesiadka w Poznaniu, będe o 9 rano w jeleniej; gdzies na 10 30 -11 w swieradowie mam nadzieje... i jak znajde neta to napisze wam czy w górach szumi wiecej czy nie...moze cisnienie tez ma wplyw na to ohydztwo:P buziaki dla was szumiaki:P i...wstaaaaaaaaaaaawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie spie juz i nawet od 2,5 h jestem w pracy :) szcesliwej podrozy zycze, udanego wypoczynku i prosze nie rozrabiac za bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
THX Sylwio:) tylko , że tam jest masa Niemców i..jak np.przypomni mi sie jakis Grunwald? to jak tu nie rozrabiac:P nie lubie nudy - więc napewno cos sie tam wydarzy:) no chyba , że zamiast 2 nagich mieczy przyślą mi ..2 nagie Helgi:P wtedy moga liczyc na chwilowy rozejm... reszta wstaaaaaawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czare OK! Juz sie doczytałam,zaglądałam tu przed 7-mą i nikogo jak zawsze nie było.Ja myślałam ,że Ty musisz dzisiaj tam być,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! jeszcze jedno ,masz szczęście, bo teraz dworzec PKS jest w jednym miejscu co PKP,kiedyś PKS był po drugiej stronoe miasta.Musisz na dworcu się rozejrzeć , tam stoja takie małe busy i jak dobrze pamiętam to już za 10zł.wiozą kuracjuszy na miejsce.Do Karpacza , Szklarskiej no i może do Świeradowa też,popytaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarek Najważniejsza rzecz!jeżeli jedziesz tym pociagiem z Poznania przez Kościan , Leszno i Wrocław,to musisz uważać bo we Wrocławiu zmieniany jest skład pociągu.Dwa wagony są odczepiane i jadą do Kudowy ,następne tylko do Wałbrzycha a pozostałe do Jeleniej Góry. Kurcze jak ja nie lubie robic coś na ostatnią chwile,powodzenia! Pociąg we Wrocławiu stoi ok.20 min,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko Bo sie zagoiło,to chyba dobrze , co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich gratuluje Słoneczko ja dzisiaj pofatygowałem sie i sprawdziłem w necie kody na moim skierowaniu do otolaryngologa z konkretnego szpitala isię troche przeraziłem bo oba są w rubryce jako pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam problem ze zrozumieniem wyników badania. Czy jest ktoś na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx Słoneczko:) slawo jak bedą dziewczyny to NAPEWNO ktos Ci pomoże napisz bliżej o so chozi?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Widzę że jesteście. Jeden wynik: niepełna kompensacja porażenia prawego błędnika. Drugi: niedosłuch zmysłowo-nerwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sławo Przykro mi , ale ja zupełnie sie na tym nie znam,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie VNG dotyczy dotyczy badania błędnika w poradni Audiologicznej. Było badanie sakad, śledzenie ciągłe, badanie optokinetyczne, oczopląs samoistny i położeniowy oraz badanie Kaloryczne - wlewanie zimnej i ciepłej wody do ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczam , ze ten opis jest z TK. Czarek To kiedy Ty w końcu jedziesz do najpiekniejszej pijalni otoczonej najpiekniejszym parkiem.Najbliżej Zamku Czocha . Mewa i co tam u Ciebie??? Gdzie Morela???i Martynka i Słoneczko i nasz rodzynek?a gdzie Jolik???? a Sylvia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! to na ten temat możesz porozmawiać sobie z Złota Jesień i zapraszam! Ja juz dawno miałam tego typu badanie i tak do końca nie umiem Ci powiedzieć.Wychodzi na to że jednak masz trochę błednik uszkodzony i nerw słuchowy,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alda. Dzięki za zainteresowanie. Poszukam informacji w necie. Do następnego spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYJAZD O:27 ZE STACJI kUTNO 3MAJCIE SIE JAK TO MÓWI MARTYNAJAD - BRZYDAKI:))))))) OBIECUJE ŻE BEDE PISAĆ HEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) Aldo pytasz gdzie jestem? W kuchni:)))) okazalo sie,ze dzis podczas wielkich zakupow zapomnialam o wedlinie i wyjelam jakas poledwice wieprzowa i pieke. Potrzeba matka wynalazkow:) Co u Was? U mnie szumi jakby mniej, dzis rodzinny powiedzial,ze mam pic szalwie:) zeby sie wyciszyc. Hyhy.Mam chodzic na basen i jaccuzi:) niezla recepta:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
Czarek to powodzenia i nie zgub sie w tych przesiadkach. Alda, Morela, Mewa Sylwia sciskam was spijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×