Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

co mam zaczynać ??????????????? a ja robiłam wczoraj zakonnice( ciasto) i chyba od samej nazwy mi nie dobrze :( - czas się przejść chyba do kościoła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alda marsz do okulisty:P pisalem że jadę 2-ego i bedę prawie do Wigilii heheh omina mnie porządki i inne sprawy świateczne, jaki jestem szczęśliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sero-makowiec znaczy sie? ja baardzo lubie ale dawno nie jadlam no i sama tez nie probowalam piec- choc tez uwielbiam kuchcic oj uwielbiam. mamusia wczoraj poleciala to teraz ja przejmuje paleczke.Raaanysiu moj syn gral dzis na tutejszym instrumencie ludowym-jeeejku myslalam, ze mi glowa peknie. Oprocz szumow mam nadwrazliwosc na dzwieki. A jedzie mi dzis glowie ta betoniara rowno, a ostatnie 3 dni bylo cicho, prawie nic, nie chcialam sie chwalic no i masz. Morelka jak to piski? Ile kosztujje wypozyczenia genaratorow? Czarku, ja chcialabym nadmienic, ze kiedy moj tatus zaczynal kariere w Ciechocinku (Maksi Kaz) to byl mlodszy od Ciebie:) A teraz juz nie jezdzi a nie ma jeszcze szescdziesiatki:) Takze wrozenie moze przyciagnac przedstawicielki plci pieknej i to w duzej ilosci oraz w pozadanym wieku:))) I tak Ci zazdroszcze wypoczynku bo jak bedziesz chcial to na pewno wypoczniesz.Dlatego jestem taka zgryzliwa- z zazdrosci. A moje imie to sylwia a nie jakkies tam wymyslunki, bo normalne imie nie chcialo sie zalogowac Kwasny, ten audilog to zaden kolorowy - stuprocentowy autochton :) Dlaczego kazesz wkladac korki do uszu? Przeciez to podobno szkodzi uszku. Slonce swiec swiec bo u nas mroz nastal w nocy(pierwszy w tym roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarek-zostaw żonie dużo kasy ,a ona sobie poradzi i z porządkami też,tyle spokoju będzie miała jak Ciebie nie będzie. Alda mi tez przywieźli półtusze i dalej sama rozbieram ta świnkę,a teraz uciekam bo słoninę topie i zaraz przypale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos serniczka to do aldy pisalam a to takie cudo ze swinki to jest mi znane tylko z nazwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alda wróciłam niedawno z pracy, bo my dzisiaj w szkole pracowaliścy sms wysłałam do Martyny tak jak kazałaś, pa Alda te generatory można wypozyczyć nie wiem ile to kosztuję. Lekarka mi mówiła w Kajetanach, że nie każdy organizm akceptuje te generatory wiec najpierw spróbuję, bo 5000 zł to bardzo dużo kasy (dla mnie),pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko jak zaświeciłas to na cała strone , no daruj sobie dziewczyno ta lekture , co??? sylviaa A tam , nasze ciasta sa najlepsze, Jolik sie chwali bo ona na co dzien smakuje smakołyków , a więc troche zmiany jej potrzeba , zamieniła słodycze na wieprzowine. GDY WIDZE SŁODYCZE , TO KWICZE ! Tak własnie tego świeżonka Jolik sobie dzisiaj podśpiewuje. Morelka Serdeczne dzięki , już wszystko wiem. Słuchaj, a musza byc te drogie???nie moga być te tańsze??? Wiesz co??? Ja na Twoim miejscu wypozyczyłabym, już wiem ze nie bedziesz ich tolerowała i co potem, no nie??? A nie mozna tak jak w Poznaniu na raty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swierzynka Alda Swierzyna chyba źle Ci napisałam nie świerzonka,ale ja zawsze śpiewam czy mi dobrze czy mi źle to śpiewam .Tylko żeby nikt nie słyszał bo nie umiem śpiewć.Tak Alda smakołyki mam na codzień wiesz jakbym wyglądała jakbym tak je codzień jadła???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarek Okularki to ja mam ,tylko cierpliwości do czytania mi brakuje.Widać przeoczyłam,powodzenia i przyjemności Ci życzę!odezwij sie jak tylko wrócisz!pa No gdzie jestescie znów????? Sylviaa Pierwszy raz bede próbowała tego seromakowca , jak sie nie uda to nie ryzykuje jeszcze,do świat jeszcze trochę. Piszcie co u Was sie jada na wigilie. Mewka U nas prawie to samo co u Was , wiesz? Ale kibelek mamy w domu tak tez nie ma zadnego problemu co i ile zjemy ,wiesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik No witaj moje dziewcze! Świeżonka czy swierzynka, olał jak sie nazywa! Jak sie czujesz po świeżej watróbce, okna macie otwarte , albo jakis wentylatorek chodzi???rzuc mieskiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siadaj na mietłęi dolecisz .o kurcze ale mi głowa lata i nic nie piłam a zaraz odfrune,jakby mnie długo nie było to znaczy że przysnęlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko Wystarczy ,ze jestes i ze juz chyba zdrowa ,co??? Jak tak kazdy napisze to znowu będziemy musieli nowa strone zakładac, a Ty tak mało ostatnio tu zagladasz. Nie gniewaj sie dziewczyno tylko napisz dlaczego juz z nami nie zartujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik Tzn. ze mam Mewie fuche poderwać????o nie . Tylko ona umie tak na mietle latac. Jolik co z Toba????kładx sie może,co? przemęczona jestes i tyle , kładź sie zaraz,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie ,ide nie daje rady już po bajce to chyba moge .Dobrejnocy życzę a kto sie dzisiaj bawi to miłej zabawy i wesołych wróżb andrzejkowych-Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko jak tutaj weszłas to pryskałas kawałami itd. nie idziesz dzisiaj na dysko?????przeciez Andrzejki są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota_jesien
Pytanie do Sylvi prosze powiedziec, czy po sluchaniu glosnych dzwiekow , czyli po przebywaniu w chalasie pozostaje Pani poglos w glowie, dzwieki sa fizycznie wylaczone a Pani nadal je slyszy, czy miala tak Pani? Wiem, co to znaczy nadwrazliwosc, byl czas, ze nawet nie moglam odkurzacza wlaczyc a w kinie wkladalam stopery do uszu. Jesli jest glosno, to najlepiej wlozyc stopery. Czytam, ze u Pani po locie samolotem przestaje szumiec, ja wysiadam i nadal slysze prace silnikow choc sa wylaczone. Na poczatku im wiecej przejmowalam sie szumami ,tym mialam wieksze , teraz wyspokoilam sie (pomogla mi tranxene) i szumy sa cichsze. Pisala Pani , ze miala Pani "drzenie mozgu", czy czula Pani tak, jakby mozg byl na gumkach cieniutkich i ruszal sie przy kazdym kroku? I czy miala Pani uczucie bolu, az w pniu mozgu, gdzies w srodku glowy na przedluzeniu rdzenia kregowego a w uszch uczucie zatkania ,tak jak przy schodzeniu samolotu do dolu? Do wszystkich czy ktos mial robione badanie polegajace na tym, ze wlewaja wode do ucha i kaza liczyc od 100 w dol z krokiem 2 a potem 6 np. az do momentu, kiedy badanemu robi sie niedobrze z zawirowania blednika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia z tymi korkami to nie wiem jak to jest czy zdrowe czy nie. ja ostatnio musze zatykac sobie uszy kiedy jestem w hałasie a jestem nawet kilka godzin dziennie bo inaczej to dopiero szumi a nawet robi sie niedobrze albo mnie trzęsie. gdy są korki w uszach to szumi bardziej ale kiedy je się wyjmie po dłóższym czasie to dopiero jest ulga i przez jakiś czas nie słychać szumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złota jesień ja miałam. dlaczego piszesz na Pan/i ? Tutaj wszyscy jestesmy tacy sami, nie róznimy sie , ale mamy wspólny jeden problem co nas do tego upoważnia,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota_jesien
Alda, ale to nie takie lanie wody strzykawka do ucha tyko , by wyplukac cos z niego, ale wezykiem , by zrobilo sie podcisnienie az do wymiotow.Oni sa przygotowani na to. To badania jest w pozycji na lezaco a lozko jest ustawione pod katem. Ja tak jak Sylvia zyje poza Polska na stale, wiec tu nie bylam nigdy zdiagnozowana i zastanawiam sie czy nie polozyc sie w Kajetanach i zdiagnozowac, ale najpierw chce wiedziec jakie badania tam robia, czy w ogole jest po co klasc sie do szpitala. Powiedz, czy gdzies znajde rodzaj badan, czy moze ktos na forum moze mi powiedziec jak tam badaja? czytalam, ze pracuja juz nad odbudowa rzeskow w uchu srodkowym, wiec moze jest jakas nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złota jesień Tam bywaja Morela i Martynajad(tymczasowo nieobecna) one powiedzą Ci co i jak.Nie jest to jedyny zakład , to zależy skąd pochodzisz i gdzie bedziesz miała najblizej itd. Ja właśnie takie badania przeszłam , ale w Klinice otolaryngologii i foniatri w Poznaniu.Kieruj pytania do Moreli,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złota jesień jeżeli chodzi o Kajetany to warto tam jechać i poleżeć trzy dni oni Cię dokładnie zdiagnozują, bo mają świetną aparaturę. Robią duzo badań ale żeby tam pojechać musisz mieć skierowanie od lekarz rodzinnego albo laryngologa, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam! Miłej niedzieli wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:))) Alda-tak nasze ciasta sa najlepsze:))) Wczoraj wrozylysmy sobie z wosku i wyszlo mi cos w ksztalcie wyspy, na ktorej mieszkam :) Czyli nadal emigracja mnie czeka. Zlota ale Ty mi skomplikowane pytania zadalas.ojoj.Wibruje mi pol glowy czasami .W samolocie czuje sie swietnie, nie moge po nim chodzic bo zataczam sie jak pijana ale po locie to super,troszke kreci mi sie w glowie ale nic wiecej. Taki dzwiek pracujacej klimatyzacji i silnikow mi nie przeszkadza ale inne glosne dzwieki to owszem, wysokie tony szczegolnie.Tympanometria Ok wiec co jest nie tak?Tutejszy laryngolog twierdzi,ze mam podwojny refleks bebenka usznego i dziw,ze dobrze slysze-w Polsce nikt o tym nie wspomnial a dwie osoby powiedzialy mi o TK kregow szyjnych, wiec zrobie mimo,ze przeplywy w tt szyjnych mam OK.Ja prawie caly czas slysze cos jakby przeplyw krwi przez zyly gdzies kolo ucha.Mam drzenie i tetnienie od szyi do glowy.W dodatku pobolewa mnie skron,szyja i ten stawik kolo zuchwy.Ostatnio powiekszyl mi sie wezel chlonny na szyi ale czy to cos ma wspolnego? Nie wiem.pewnie po infekcji tak zostalo.Badania z woda nie mialam,ojej.Pisalam juz kiedys jakie przeszlam.A co to badanie ma na celu? No wlasnie tak jak mowi Morela najlepiej pojechac do szpitala i tam sie zdiagnozowac. Moze nie trzeba wody do ucha wlewac brrrr.Ja bylam w Polsce we wrzesniu i pazdz i zrobilam badania, ktore byly najwazniejsze zajelo mi to razem 3 tyg.Laryngologiczne i neurologiczne a RM juz tu na miejscu po powrocie. Nie wiem jak w Warszawie z ew diagnnoza dot np kregoslupa bo w Katowicach powiedzieli mi,ze takich badan mi nie zrobia.A przeciez powodow szumow usznych jest mnostwo.Teraz ja zajelam cala strone. Milej niedzieli Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry dzień:P głowa mi pęka po andrzejkach...ja już na balety chyba sie nie nadaję:( a szumi więcej niz zwykle - alkohol powiększa te dzwieki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty Czarek powiesz???hihihihih aha! Sprawdź czy jak na tym skierowaniu pisze \"szpital specjalistyczny\" to nie doczytałeś !Szpital Specjalistyczny dla nerwowo i psychicznie chorych.Chyba tak pisze co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarek, Moj tesc byl w takim szpitalu, na rehabilitacji akurat on z powodu niedowladu po udarze mozgu http://www.repty.pl/. kazde pietro to byly inne schorzenia, osrodek ma bardzo dobra renome. Pokoje typowo szpitalne-niektorzy nawet bardzo chorzy. Mimo to kiedys w Barborke-swieto gornikow jeden z Panow (byly gornik) zaprosil tych zdrowszych na piwko( brali leki-niektorzy silne) i mieli problemy z trafieniem do ich wlasnego pokoju :)))hihihi. Aczkolwiek przezyli wszyscy:))) Chyba oni tam decydowali jak dlugo musisz tam zostac. Aldus a gdzie to tego Czarka wlasciwie kieruja??? Czarek przyznaj sie. Alda masz jakis konkretny przepis na ten sero-makowiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×