Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

słuchaj .........muszę na biegu coś wymyśleć bo 11 robię w pracy imieniny i rozumiesz...................jak masz jakiś nieskomplikowany i smaczny przepis to dawaj na poczte liczę na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Słonko_86 Dzięki za wyjaśnienie moich wyników. Widzę, że to jakoś trzyma się kupy. Mam otwarte pytanie, czy da si ę coś z tym zrobić? Myślę, że bez wizyty u laryngologa się nie obejdzie. Mewa Jak nawiązać kontakt z laryngologiem na wskazanej przez Ciebie stronie? Cześć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewka Dzięki , Ty tak dokładnie to opisałas i zademonstrowałaś , ze az sie znów zaczełam śmiać!i musze g..e zmienic , przez Ciebie. Przecież ja umiem piec,ale seromakowca jeszce nie próbowałam.Ja sera nie miele przez maszynke tylko dusze tłuczkiem do ziemniaków,a reszte miksuje mikserem nigdy nie uzywam makutry,jestem za wygodna,dzięki!Dokładnie o to mi chodziło i tak tez myslałam to zrobić aha! mak uzywam z puszki , bo kto by sie w mielenie bawił.Ja juz pozbyłam sie maszynki do miesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-Pacjent jest na kafeterii, albo rzuc na google \"pulsujace szumy uszne\"i tam własnie jest e-Pacjent,powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawo Na trudno dzisiaj nie ma e-Pacjent , ale spróbuj jutro.Czasami tak bywa ze znika ta strona ,powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alda ja nie kumam o co Ci chodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to nie mój przepis jędzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja go tylko znalazłam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewka wszyscy uciekli na nasz widok , zauważyłas to ??? Chyba sie jutro jednak wezme za próbowanie tego makosernika,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha!!!!!!!!!!!!!!ale że się posikałam ze smiechu to kumasz,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawo To Ty jeszcze nie byłas u laryngologa????jeżeli tak jest to kto Ci dał skierowanie na tego typu badanie???rozjaśnij mnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie udało sie bo nie ma dzisiaj juz e-pacjent, zawsze tak jest na weekend,KPW????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alda mnie się wydaje że to facio a nie babeczka hihihi nie odpowiada ale pytanie można zadać , u mnie się wyświetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro uciekłaś to idę lulu. JUtro po pracy po zabaweczki dla dziewczyn jade .dobranoc wszystkim tym poza granicami też dobranoc🖐️😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Alda. Jest tam sporo materiału do przeczytania. A swoją drogą, gdyby nie szumy, to bym nie zauważył problemu ze słuchem. Czy ktoś z was robił sobie test na słuch masując małżowinę uszną? W moim przypadku, (jedno ucho zdrowe w drugim niedosłuch zmysłowo-nerwowy), jest duża różnica, słyszę masowanie tylko centrum chorego ucha. Natomiast nie słyszę masowania brzegu małżowiny. Piszę to dla tych, u których szum się zaczyna i nie wiedzą w którą stronę robić badania. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Alda. Jest tam sporo materiału do przeczytania. A swoją drogą, gdyby nie szumy, to bym nie zauważył problemu ze słuchem. Czy ktoś z was robił sobie test na słuch masując małżowinę uszną? W moim przypadku, (jedno ucho zdrowe w drugim niedosłuch zmysłowo-nerwowy), jest duża różnica, słyszę masowanie tylko centrum chorego ucha. Natomiast nie słyszę masowania brzegu małżowiny. Piszę to dla tych, u których szum się zaczyna i nie wiedzą w którą stronę robić badania. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to przepisik bomba:) dzieki Mewa, ja tez uzyje maku z puszki a ser chyba bede musiala sama przygotowac, maszynke mam bo nie kupuje miesa mielonego przez kogos..hyhy.A makutra hmhmhm, tez nie mam:) cos sie wymysli:) Kwasny u mnie swieta w niektorych sklepach byly juz dawno ale na dobre zaczelo sie niedawno-pieeeknie ubrane miasto-brakuje tylko sniegu. Podobno ma spasc na swieta.Mieszkam w kraju chrzescijanskim wiec tez niby grzech, jedni fanatycy a drudzy nie wiedza czego dotyczy Wielkanoc. No a ciasta to na swieta testujemy. Wszystkiego dobrego z okazji imienin Mewo:) dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynajad
Gwiazdy ale jestescie wymiataczki w kuchni. ja to raczej lewa jestem zupa na trzy dni;) Morela gdybym ja byla na twoim miejscu zrobilabym tak: skoro wypozyczenie jest darmowe to owszem wypozyczylabym na tych zasadach jakie oni tam maja czyli czy ustawiaja czy nie. ale jesli generatory by mnie draznily to nie zniechecalabym sie tylko je oddala i pojechala do poznania. w poznaniu je ustawiaja (ale wywnioskowalam ze to nie lekarz tylko ta protetyczka ktora sie tam mna zajela po rozmowie z lekarzem). Morela ja ci szczegolowo powtorze jak mi tlumaczyl ustawianie glosnosci ten lekarz. wazne sa 2 momenty: 1.punkt kiedy pierwszy raz uslyszysz szum generatora (jak go od ciszy podglasniasz) - masz go zapamietac 2. punkt to ten kiedy podglasniajac dalej szum z generatora zmixuje ci sie z wlasnym szumem . I wtedy najwazniejsze - od tego punktu zmixowania sciszamy szum generatora do mniej wiecej polowy miedzy mixem a poczatkiem szumu tzn momentem uslyszenia ze w ogole chodzi. Nie wiem czy jasno to opialam ale tak wlasnie mi to tlumaczyl ten fachura. i codziennie rano powtarzasz ta czynnosc. potem w trakcie dnia juz nie dotykasz tych generatorow. i najlepiej jesli nie przyciagaja uwagi tzn zeby nic np nie uwieralo itp (dlatego wkladki do ucha sa robione indywidualnie na odlew) Ta protetyk powiedziala mi ze jakies dwa progi glosnosci mi ustawi, zakresy jesli dobrze zrozumialam. aha a tych wkladek do ucha to jest chyba z 10 roznych ksztaltow do wyboru. dla mnie to takie dziwaczne bylo ze nawet bym nie wiedziala do ktorego ucha to pakowac. napisz co wymyslilas. Pozdrawiam wszystkich miśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynajad
a w ogole to co ta baba w tym staniku mi tu lata po ekranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko mam malo czasu bo ten net jest na samym koncu tego miasteczka...powiem tak krotko -uczucia mieszane na razie , pozytywy mieszaja sie z negatywami..jak bede miec wiecej czasu moze pon albo wtorek to opisze wrzenia.. pozdrawiam Was Czarodziej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota_jesien
Alda, musze spradzic ile cup jest na lyzki , widzialam takie miarki w tesco,a mak przelicze Ci na gramy , u nas jest w malutkich puszkach. Nie uzywam makutry, nawet jej nie mam. Wszystko robie mikserem. Tu w Polsce jest taki ser w wiadereczkach, juz gotowy,moze byc nawet taki na zimny sernik i tak sie upiecze. Jablko jest dla poprawienia smaku. Jeszcze nie zdazylo sie, zeby to ciasto nie udalo sie. Pieke to na duzej blaszce prostokatnej. Sylvia, mysle, ze znajdziesz u siebie jakis kremowy serek (philadelphia) moze byc podobny, na pewno uzywasz go do smarowania na chleb. U mnie ser taki polski jest drogi i uzywam go na pierogi, raz zrobilam ruskie z fety , ale byly za slone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Widze, ze nam sie zrobil kacik kulinarny ;) Zlota Jesien ja nie mam w ogole problemu z kupem czegokolwiek jezeli chodzi o polskie artykuly, chyba,ze cos naprawde wyszukanego. Philadelfia jest niedobra ja nie lubie,pomieszna z jakas margaryna jakby :) kupuje tutejszy cottage cheese ale do serniczka to polski twarozek:) Martyna to Ty masz malego synka? Jak tak to ja tez nie mialam czasu na kuchcenie w czasie malenkosci mojego syna ale z czasem bedziesz chciala mu dogodzic i nauczysz sie wiele rzeczy gotowac:) -soje.Tak jak ja. Chyba, ze tego nie pokochasz.Hyhy. Ja nadrabialam straty bo maly moj byl uczulony i tolerowal tylko jeden artykul zywnosciowy-soje.Ale teraz jest smakoszem-niestety nie sernikow:))) Czarus jest czesciowo rozczarowany? Dasz rade, nie przejmuj sie i odpoczywaj! Kwasny sie dziwisz? Nie wiesz jaki to jest nalog to gotowanie:) Co kupiles fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Do alda. Skierowanie na badania dostałem od laryngologa. Badania były 03.12.08, a wyniki dostałem w tym tygodniu. Po niedzieli wybieram się do laryngologa na konsultację, ale teraz samodzielnie poszukuję interpretacji takich wyników. Zauważyłem jeszcze jedną prawidłowość; jak zatkam zdrowe ucho to szumi, a jak zatkam chore ucho to brak takiego efektu. Co o tym myślicie? Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×