Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Gość mewa_33
teraz idę dzieci spać położyć , będę za jakiś czas ato co napisałeś to nic nie kumam co mam czyścić itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa Było oficjalne otwarcie lodówki!hihihihi za duza ide kupic jutro mniejszą hihihi No gdzie jestescie wszystcy????pomózcie zagubionemu,pa! Złota To jak z ta owsianką????chce mi sie na sniadanie , a Ciebie jak nie ma tak nie ma.Nawet Mewa by zjadła,chociaz ptaki to jedzą ale w stanie surowym , no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Rozumiem. Mi TO na razie dezorganizuje zupełnie życie. Ale miło widzieć że da się z tym żyć, cieszyć świętami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Dawajcie do mnie na gg - 6919259 :P jak kto chce... Pod wanną to nie kryjówka. Mi rodzice w garażu chowali bo do piwnicy potrafiłem zleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Byłem już, bo oprócz tego przy przełykaniu mi strzela w uszach i czasem jakby mi sie przytyka. Miałem audiogram, wyszedł mi lekki niedosłuch przewodzeniowy, kostny jest wzorowy. Ale kijowo wykonana audiometria, jutro jade jeszcze raz na nią i tympanografie do profesjonalnego ośrodka w Łodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewa_33
tzn gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewa_33
na jaką ulicę jedziesz do tej Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko Tzn.że dobrze odbierasz słuch przez przewód słuchowy,czyli jest dobrze,no gorzej przez kosc uszna czyli skro niową.Ale to jest znikome uposledzenie,pozdro! No chyba ze sie pomyliłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Niedosłuch przewodzeniowy to może być wynik otosklerozy, nieprawidłowej pracy błony bębenkowej, odbiorczy to uszkodzenia komórek słuchowych slimaka, mieszany czyli i to i to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
No fakt, czasem ucho jest ok, a niedomaga ośrodek słuchu w mózgu. Stąd pewnie szumy, których przyczyny nie da się ustalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Ok, musze lecieć. Jutro bede... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynajad
pozdrowienia wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota_jesien
Trejsler, bez przesady 24 lata to piekny wiek, moze jak odstawisz sluchanie muzyki na sluchawkach wszystko wroci do normy. Pojdz do lekarza i dzialaj. Poczytaj pierwsze forum, co ludziom pomoglo i wyprobuj to na sobie. Nie mozesz nawet przez moment myslec, ze to koniec, ze od tej pory tylko frustracja. Przypomnial mi sie repotraz o dziewczynie nazywala sie Viktor i byla polskiego pochodzenia, byla wysportowana, uprawiala chyba gimnastyke akrobatyczna, nie pamietam dokladnie. Po randce stala z chlopakiem na ulicy obok samochodu, gdy nagle najechal inny samochod i przycial ja do zderzaka jej samochodu. Amputowali jej dwie nogi i z dnia na dzien z dziewczyny , ktora byla pelna zycia stala sie kaleka. I wiesz co, ona nie poddala sie, dzis ma dwie protezy i normalnie chodzi, wiec Ty nie lituj sie nad soba tylko wez sie w garsc (inni maja gorzej). Najpierw powalcz o swoje zdrowie a potem ratuj to co masz. Alda, wrzuc na mleko gotujace platki owsiane i pogotuj , mieszaj, zeby nie wykipialo. Platki sa b. zdrowe. Pozdrawiam Cie goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złota Jesień Serdeczne dzięki , może jakos sobie poradzę,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Czytałem o tej turbometodzie ale w sumie podobny efekt można dziś osiagnąć przy stosowaniu maskerów szumu. Habituacja chyba jednak jest lepszym wyjściem bo jak się powiedzie jesteś uwolniony od szumu na resztę życia. A niwelowanie szumu urządzeniem elektrycznym ma swoje wady: - wyklucza przyzwyczajenie mózgu do szumu i jego ignorowanie, - w przypadku awarii urządzenia szum wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
złota_jesień, chyba oczywiste że do żadnych słuchawek się już nie zbliżam :). Tylko że nie mam 100% pewności że to od nich, a w każdym razie tylko od słuchawek. Dawniej bywałem na głośnych imprezach, w multikinie, często miewam infekcje. Zauważyłem szum tydzień temu a dwa tygodnie temu miałem dość paskudna infekcję. Tydzień antybiotyku - nie pomogło zupełnie, to jeszcze 5 dni brałem aspiryne - też nie do końca się wyleczyłem. Od tego czasu oprócz zauważenia szumów mam trzaski w uchu podczas przełykania, ziewania i czasem uczucie ich zatykania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Ech, co prawda szumy są, szczególnie rano wyraźnie słyszalne. Ale dzisiaj jestem już wyspany, spokojniejszy, trochę mi weselej. Czuję jeszcze niepokój ale melissa mi pomaga na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co tam słychać w szumiącym świecie:D alda i jak?pojechałaś po następną lodówkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa Nie zaczekam za Tobą,tak jak Ty zadecydujesz tak będzie. Przyda mi sie własciwie ta zaduża bo jak Jolik i Wy wszystkie przyjedziecie to będzie akurat.Z tego co zaobserwowałam to lubicie sobie zjeść,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego czasu Złota mnie podszkoli i owsianka Was ugoszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak my wszystkie do Ciebie wpadniemy to ta lodóweczka i tak okaże się za mała:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Alda jak chcesz to dam Ci przepis, jak ugotować jajka na twardo a jak sie spodoba to też na mięko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa, mlody moj juz jest lepszy:) ale za to ja dowiedzialam sie, ze moja cytologia, ktora lezala sobie 3 miesiace w klinice w Polsce nie jest OK i nikt nie byl laskaw mnie o tym poinformowac.Takze mam dola.A w uchu prawie wcale nie szumi. pozdrawiam Was Szumisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×