Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Gość martynajad
wsłuchujemy sie jak mężowie chrapia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy zamkniętych powiekach ruszam gałkami. nie jest to przyjemne ale w moim przypadku efekt szybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynajad
Witajcie szumiaki zauwazyliscie ze damian wrocil? co u ciebie chlopie? jest cos lepiej bo u nas oczywiscie nieustajace pasmo sukcesow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynajad
Docencie tez Trejsera. chlopak ma szumy 2 tygodnie a wiedze jakby 10 lat to studiowal i ciagle drazy. jest komunikatywny i otwarty na kontakt. pozdrowienia Spijcie dobrze miśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynajad
SYLWIA dzieki za porady a propo maksia. przyda mi sie na pewno. a dlaczego nie wolno dawac dzieciom miodu do 2 roku zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam problemów z zaśnięciem, mogę nie jeść a spać muszę -taka już jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Nie mam szumów od 2 tygodni tylko najprawdopodobniej od kilku miesięcy, a może i dłużej... Bo słuchawki i głośna muza mi towarzyszą niemal od podstawówki. Oczywiście tylko tak podejrzewam. Jedyne co sobie przypominam to fakt że zawsze mi coś szumiało przy infekcji - gorączce. Może tak powoli to narastało że nie byłem w stanie zauważyć. Wydaje mi się że jeszcze 2 tygodnie temu słyszałem ciszę... Tylko może to była cisza taka jak teraz bo innej już nie pamiętam. A jeśli mam szumy dopiero od dwóch tygodni to nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Mewa, też nie mam problemów z zaśnięciem wieczorem. Mimo potężnego stresu zasypiam jak kłoda. Słyszę szum, obawiam się go a i tak lulu. O czym to świadczy? Kiedyś miałem problemy z zasypianiem bo nie jestem z tych co kimają od ręki w fotelu o 13:45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Ciebie trejser to szybko minie zobaczysz .narka zbagatelizujesz to ponieważ masz bardzo cichy szum. zrób co masz zrobić i jak wyjdzie ok to wcale o tym nie myśl dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Dobrze widzę że jesteś młodsza ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Ja już tylko jednego chce - żeby poziom szumów się nie zwiększył. Odstawiłem głośną muzę i słuchawki, aspiryny już w życiu nie wezme i bede uważał na wszelkie hałasy i infekcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś było ważne jak się pisało, inaczej było się głąbem , teraz wymyślili inaczej!!! czy Ty też dyslektyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trejser czy ty jesteś tą samą osobą co tu nic nie wnosi a krytykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowego już tutaj kiedyś jedna taka osoba była która za wszelką cenę chciała się dowiedzieć jak szumy zlikwidować jak się dowiedziała że nie ma na to rady to zaczęła krytykować . Ania jej było na imię wiesz ? a Tobie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Idę, idę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Czy komukolwiek, kto ma ma cichy i stały pisk bez pulsowania się to pogorszyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Słoneczko, tylko ja oprócz paskudnej infekcji nie miałem żadnych operacji, płukania lub przejśc w tym stylu. Po prostu coś przeczytałem i to zauważyłem dwa tygodnie temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt Cię tutaj nie trzyma idź na e-pacjent - tam lekarz laryngolog dużo wnosi. Powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×