Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

Gość Trejser
Nie wiem, z jednej strony żałuje że zainteresowałem sie tematem. Z drugiej, cieszę bo kto wie co by było jakbym se tak posłuchał muzyki przez dokanałówki ze dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Bo szczerze mówiąc nie widzę innego powodu tych szumów. Czytałem wiele historii i zawsze ma to jakiś poczatek. A to stójka pod 1200W głosnikiem na imprezie, a to jakiś inny wypadek, czasem infekcja ucha, świnka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Tylko jakie jeszcze badania powinienem zrobić aby to wykryć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem ale myśle że to nie facet ,tylko ktoś kto to forum obserwuje od dłuższego czasu i nawet nie wykluczone że się kiedyś udzielała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Na epacjent faktycznie zbytnio obstają przy trt, może to i jest skuteczne ale widać niektórym to nie przeskadza też na tym zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Kurde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Jestem zarejestrowany na poniedziałek. Postaram sie o skierowanie na kompletną diagnostykę wraz z rezonansem magnetycznym. Najlepiej na kasę chorych. Jak nie to chyba bede musiał ruszyć rezerwy na nowy komputer :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Bo ludzie mają dużo problemów laryngologicznych. Dzisiaj z ciekawości spytałem audiologa czy sporo mają pacjentów z szumami. Powiedziała że bardzo dużo, tylko że ja jestem jeszcze nieco zbyt młody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
damn :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Tylko jedno mnie ciekawi. Zawsze miałem niskie ciśnienie przez niezbyt udaną pikawę. A teraz standard to 140/90. Nie za wysoko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Trochę niezbyt wygodne to odświeżanie... Spróbuję postawić na swym koncie serwera jakiś czat dla nas. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spać DOBRANOC LASKI Sylwia nie przejmuj sie zbtnio winikami . może to nic poważnigo skoro nie poinformowali Ciebie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Szlag! Zapomniałem hasła do admina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
A jak tam alda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi , co znaczy jak sni sie nad ranem wypadajacy zepsuty ząb??????????????????????pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemano ja kcę do doooomu:) tutaj...nuuuuuuuuuuuda...mżawka i nuuuuuda szumi mi tu teraz jak cholera, nie wiem czemu sie tak wzmocnilo to dziadowstwo...słyszę piski cały dzień...głośno tak, że czasem jak ktos sie odeezwie to coś niedosłyszę = chyba z tego powodu... jak piszecie o muzyce ,ech...pewnie sam sobie jestem winien szumow... całe życie słuchalem glośnej muzy: heavy metal, punk rock itd... nie tylko przez głośniki... koncerty - przeważnie przy masakrycznej ilości kolumnowych watów...do tej pory zresztą LUBIĘ słuchac głośno muzyki...tutaj słuchałem mp3...ale...zaczęło mnie boleć lewe ucho..kurna.... paskudna sprawa... dla mnie muzyka jest b.ważna- jak napisal pewien tekściarz rockowy - muzyka jest pokarmem duszy.... nie wyobrazam sobie rezygnacji ze słuchania muzy.... wracam do domu ...i zapodam sobie odpowiednia dawke ..może ciszej niz zawsze, ale ...bez tego trudno żyć:) witam nowych na forum pozdro -wierzby :D płaczące czarek51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa Potraktuj to poważnie , bo ja sie boje teraz z domu wyjść! Słoneczko,Sylvia Co to oznacza????????????????? Czarek Liczyłam na Ciebie-pomóż!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trejser
Witam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×