Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Słoneczko_86

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd- cd.

Polecane posty

kwaśny słuchaj alda specjalnie na nasz przyjazd kupiła dużą lodówkę, rozumiem że chce nas ugościć jak najlepiej ale do cholerki nie wyskakujcie z owsianką , jajkami, itd zapodajcie jej jakieś inne przepisy typu strogonow , lasagne,itp kobicina chce się wykazać jak najlepiej i co??? ja pojade i nie tkne owsianki bo jej nie lubię i jeszcze aldunia się na mnie obrazi:D:D:D:D PS ale jajka na miękko to dla niektórych też problem alda ja na jajka na miękko się piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa, na początek nauczymy Alde prostycz potraw, (jajka to może faktycznie, inne święta) jak je opanuje to bedą lasagne itp.. jak nie zdąży, to zabierze nas do restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian 213
witam was wszystkich,tych ktorych kiedys poznalem na forum,i tych nowych ktorych nie poznalem,za pare dni jade do polski na swieta,do rodzicow.Zycze wam pogodnych swiat,ZDROWIA,by TINNITUS poszedl w niepamiec,by czas swiat i sylwester byl tylko taki jaki wedlug was byc powinien,zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia.23 grudnia mam 33 urodzinki,polowa juz za mna tak cicho mowiac,hihi,ale caly czas mlody.PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihih tyle wam wariaty powiem! Mewa Nie martw się ta niby stara , a raczej poprzednia jeszcze w kuchni stoi.Ok! zrobie risotto,kebab,pizze,gyros i co tam jeszcze sobie zażyczycie.Kurcze ja nie mogę sie smiac ,bo mi papa spuchła,przestańcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobię wszystko co mnie Złota Jesień nauczy. Najlepiej wychodzi mi przegotowana woda.Z czjnika do szklanki jeszcze trafiam,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwaśny Przydasz mi się jako przyprawa do zimnych nóżek. Ale nie moich!moje ostatnio w ciepłej bieliźnie trzymam. Sylwiaa Jak tam pierogi???Poczestuj nas na spróbowanie,co? Jolik Pewnie dokańcza , a raczej wykańcza świeżonke hihihih! Martyn i Morela oraz Słoneczko z ławki wyjść nie mogą zaklinowało je!chyba. A DZISIAJ WAM SZUMI???? Piszcie na temat co???bo tylko ja dotychczas to robię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dzisiaj szumi jak cholera. wczoraj był ,,opłatek,, . poza tym roboty narobiło sie też jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko Bo w nocy kiedy jest cisza Ty je bardziej słyszysz.Powinnas zasypiac przy wyciszonej muzyce.Ja np. nie zasne bez muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa Akurat na obiad zdążysz.Dam Ci przepis na kebab ,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na lato jak Mewa DACZE postawi to zorganizujemy zjazd absolwentów szumów rocznik nijaki,co? Pohustamy sie podlejemy kwiatki i narobimy troche chałasu.ja i tak tego słyszec nie bede bo przygłuchawa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwaśny To tak na wszelki wypadek , bo niewypada z pustymi rekami przyjechać,no nie???dobrze mysle ,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko Ale z czym ? z radiem ? czy z ogniskiem???w końcu druhną byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mewa juz zapuściła skrzydła i zwiała,ani dobranoc ,a ni pocałuj mnie w d..pe,DBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KWAŚNY jAJKA MAM NADZIEJE PRZYWIEZIESZ ZE SOBĄ , A WIĘC NIE WIDZE PROBLEMU,PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×