Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tiamat86

Dziecko- moje marzenie

Polecane posty

niop niestety mam nadzieję że choć teraz się uda a jak nie to znów dołek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że jak połączę kilka sposobów tzn witaminki+dieta+świeca... to że szanse są naprawdę duże i to mnie teraz zmotywowało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze niepotrzebnie łykałam Ibuprom nie wiedziałam że to wpływa na płodność;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny, moge sie przylaczyc? od pol roku nie uzywamy z mezem juz zadnych zabezpieczen, a od 2 miesiecy staramy sie juz pelna para:) narazie bez efektow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam wszystkim NPR ( naturalne planowanie rodziny) polega na obserwacji ( mierzy sie temperature rano, obserwuje śluz i bada szyjkę) Można dużo sie nauczyc i dowiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goloneczko witamy Cię serdecznie🌻- oczywiście że możesz się przyłączyć:) wpisz się do tabelki;) co do staranek to tak jak pisałam wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem jest wszytko po troszku: dla nas folik dla panów wit.C +cynk, po starankach nóżki na ścianę, rezygnacja z niepotrzebnych leków, zdrowa dieta i do tego tak jak pisała Karolka obserwacja śluzu:) ja tak będę robić i zobaczymy co z tego wyniknie- jestem dobrej myśli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie dopisuje:) Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Tiamat86............... 22.................2 .....................1.12.2008 Stefcia31............... 31................. 6 ...................06.12.2008 Karola1988............. 20................. 2 ...............18-21.11.2008 alkka26..................27................. 3 lata............ glonka .................. 25 ................ 2 ...................17.11.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze to wyluzowac (ciezka sprawa) ja biore kwas foliowy, mam tez naszykowany Castagnus i olejek z wiesiolka. od 8 dnia cyklu sikam na paski owulacyjne i wg nich nie mam owulacji wogole!! maz bierze Salfazin i Wit E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe staraczki:)u mnie gin niby stwierdzil ze wszystko jest ok po tym jego gnieceniu tak wywnioskowal,mam tylko tempke mierzyc przez 3 miesiace(chyba zwariowal jak mysli ze tyle wytrzymam)tak ze mierzyc moge ale w miedzyczasie i tak bede sie starac,moja sciana bedzie biedna ale co tam najwazniejsze zeby sie udalo,mojemu kupie ten salfazin i niech lyka a co,sama sobie nie zrobie niestety. Dziewczyny jak bedziecie mierzyly to do owulki okolo 36.8 a potem powinna sie podniesc do 37,2 mniej wiecej i tak zostac az spadnie przed samym @,no chyba ze ktoras zaskoczy to wtedy nie powinna spasc,powinno sie ja mierzyc tylko w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nie moge sie przekonac do mierzenia tej temp. mam przewaznie tak ze cos zaczynam, pare dni porobie i zapominam o tym. wiec nawet tego mierzenia nie zaczynam zreszta i tak nie czaje tak do konca o co w tym chodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianka999
Hej :) Jestem tu nowa :) Za kilka dni mam miec owulacje, to nasz 3 cykl-3 owulacja bedzie :) Mam nadzieje, ze w tym miesiacu juz nie ujrze @ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dianka! mam nadzieje ze ci sie uda widze ze jestes na poczatku staranek ja juz 6 miesiac zaczne,moze tym razem mi sie poszczesci?glonka w poprzednim poscie pisalam jak ma wygladac mierzenie tempki,a przynajmniej gin mi tak tlumaczyl,jak tempka od owulki sie podniesie i zaraz spadnie albo w ogole sie nie podniesie to wtedy jest potrzebne jakies leczenie,ja juz co prawda mierzylam ale nie bezposrednio po zakonczeniu @ ale u mnie jest tak jak powinno to nie wiem w czym tkwi moj problem,moze w tym ze za czesto o tym mysle i za bardzo chce,choc teraz jest juz o niebo lepiej niz na samym poczatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianka kazda staraczka jest tu mile widziana:)powodzenia zycze w reprodukcji,sobie tez choc ja musze jeszcze troche na owulke poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianka999
Ja przez pierwsze 2 miesiace obsesyjnie o poczeciu myslalam, a gdy przychodzila @ o prostu mialam dwu-trzydniowe "zalamanie psychiczne". W tym cyklu odprezam sie na maksa i staram sie myslec "co ma byc to bedzie" i moze tym razem sie poszczesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zauwazylam ze Tiamat86 nazwala mnie golonka, hihi ja w tym miesiacu tez wyluzowalam, nie kupuje testu ciazowego dopoki nie minie moj termin spodziewanego @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glonka ja mam mieszane uczucia co do tych testow bo jedne mowia ze sie sparawdzaja a inne ze mimo tego ze pokazuja 2 kreseczki to i tak po wizycie u gina okazuje sie ze nic z tego,osobiscie jeszcze nigdy ich nie robilam,dianka jak umiesz sie tak calkiem wyluzowac to podaj sposob bo ja co bym nie robila to i tak w jakis sposob o tym mysle,kurcze to dopiero pol roku staran a mi sie wydaje jakbym juz nie wiem jak dlugo probowala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak tym razem zrobilam i dobrze bo tylko bym kase stracila a tuz przed @ czulam sie tak okropnie ze juz myslalam ze w koncu sie udalo a tu lipa:(Tiamat ma czasem takie przeklamania jezykowe ale to dlatego ze spieszy sie z pisaniem hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktora sie jeszcze nie dopisala to zapraszam do tabelki:)i zrobcie sie czarne zeby sie ktos pod was nie podszywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji to my z Tiamat kupujemy encyklopedie zdrowia dziecka,bardzo pozyteczna lektura a jak wam sie w razie corcia uda to jeszcze dla niej bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianka999
Wyluzowac? Hmmm. Nie czytac,ogladac nic o ciazy, dzieciach. Nawet juz z partnerem czesto odziecku nie rozmawiamy, bo slyszalam ze takie usilne pragnienie posiadania potomstwa moze utworzyc blokade psychiczna, napewno tez o tym slyszalyscie. Wystarczy spojrzec na tzw. wpadki-nikt nie mysli o dziecku a tu prosze dzidzia :) wiadomo zalezy tez od plodnosci,organizmu, ale moze w tym cos naprawde jest hmmm? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze teraz dopiero zauwazylam ze najstarsza z was jestem jak seniorka rodu sie czuje normalnie hi hi,cos sie cicho zrobilo chyba wszystkie poszlyscie juz spac,to kolorowych snow zycze a owulkujacym owocnych staranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianka999
Halo ja jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie umiem tak calkiem wyluzowac,choc nie czytam gazet na ten temat ani nie ogladam programow ale zawsze sie trafi jakas reklama gazety albo programu lub walna reklame pampersow czy mleka dla dzieci lub w filmie jakas zaciazona sie trafi i mimo wszystko zaczynam troszke myslec choc musze przyznac ze na poczatku to byla moja obsesja,kupilam nawet kilka par spodni i sweterek na allegro a teraz leza i czekaja bo naprawde nie myslalam ze tak dlugo to potrwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianka999
O kurde... Ja nie przechodze przez regaly z dzieciecymi zabawkami, ciuszkami. Oszczedzam sobie tego po prostu. Nie martw sie, juz za pare miesiecy bedziemy sieszyc sie i chodzic z wypietymi brzuszkami przebierajac w skarpetkach i czapeczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianka999
Nie lubie sie zaczerniac, bo u mnie w domu nie tylko ja z kafe korzystam, a pozniej nie wiem jak ise wylogowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×