Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Kama ja tez juz nei kupuje clear blue, bo sa za drogie jednak....ale teraz kupilam 7 zwyklych z tesco....i pokazaly mi super ostre kreski w dwa dni:) naprawde zadzailalay w srodku cyklu i pokryly sie z bolem jajnika, sluzem etc,., tylko, zeby te pecherzyki pekaly....ja po prostu musze myslec, ze wszystko jest ok i przestac wymyslac, ze cos jest nie tak:) staramy sie i koniec. teraz ten specyfik dla meza nazywa sie wellman conception- czyli dla mezczyzn na poczecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus ja placilam za te testy w tesco w Londynie jakies 7 funtow...nie sa tanie, ale wychodzi tyle samo ile w Polsce za takie zwykle testy tylko, ze tu mam 7 i starcza mi na testowanie od 12 dc, albo od 11dc zalezy, kiedy si eprzypomni, a moze starczyc nawet na 2 cykle..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamo, ale tu trwają dyskusje :) Chwilę mnie nie było, a już tyle wypowiedzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Dorothyyy..:) bardzo dobrze, ze sa jakies dyskusje....fajnie wymienic jakies opinie, czy wiadomosci:) a co tam u Ciebie Dorothy, kto w ogole bedzie testowal?? kto czeka na @ oprocz mnie??? ja mam miec jakos niedziela lub poniedzialek....a tak w ogole wyzerowalam starania i lice ten cykl jako drugi po przerwie dlugiej- nie pamietam nawet ile ona trwala, ale byla mi potrzebna, zeby przestac myslec i odreagowac..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki u mne 10 dc i nic sie nie dzieje no może śluz sie pojawil jakis.....ale tak ogolnie to tempka ani drgnie caly czas 36,3 i wogole jakos tak mam dzisiaj zdecydowanie gorszy dzien;....testy owu jak narazie nic ni wykazuja... ale zobaczymy co to bedzie. Pogoda straszna i nic sie nie chce..przpraszam ze dzis tak negatywnie ale po prostu mi smutno;( pozdrowionka dla Was muchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi26- ja tez czekam na @. Powinna byc w sumie dzis, bo mam 30 dc, no ale wczoraj plamienia, wiec pewnie dzis w nocy mnie dopadnie. Muchy - przytulamy i pocieszamy :) Kazdy moze miec zly dzien. U mnie tempka z rana 36.6 Dorothyyy - dobrze, ze jestes :) co tam u Ciebie? Nie masz jakiegos jablecznika na zbyciu ? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie odebralam ziolka z poczty wiec zapalilo sie male swiatelko nadzieii....mam nadzieje ze pobudza moje jajniczki do owocnej pracy i pojawi sie mala fasolka :) buziaki dla Was muchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi! Ja mieszkam na poludniu Anglii juz od 8 lat. Jesli mam byc szczera to nawet nie wiem czy gdzies w poblizu jest polska klinika. A co do GP to ty im musisz powiedziec co chcesz bo oni to sie raczej nie domysla. Co jest bardzo denerwujace. Ja juz jestem w 22 dc. Teraz czekam na @. Jestem ciekawa kiedy przyjdzie. Moje cykle sa rozne. Od 26 do 30 jak ostatnio. Moze szybciej w tym miesiacu bo mnie wszystko wkurza. Szczegolnie praca. Tyle co zaczelam i juz jej nie lubie. Ale nie bede narzekac. Ja nie pierwsza i nie ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zaczynam testować - 12dc, robie to juz 3 cykl i wiem ze wczesniej nie ma sensu. Ostatnio zrobiłam 12dc-nic, 13dc. druga kreska średnia, 14dc. obie ostre...wiec dalej nie trzeba juz robić. Mam @ dosc reulranie co 28dni. Ciekawe jak teraz po castagn.....z tego co pisałyscie to sie troche przestaiwia...mam nadzieje ze nie owu....Ja dodatkowo monitoruje cykl u gina. Ostatnio wyraznie był dominujący pęcherzyk a pare dni po owu....ewidentnie gin swierdził że pękł, było ciałko żółte...także u mnie to nie problem braku owu. Raczej podejrzewam słaby progester w II fazie, mam krótką lutealną ...:-( ponadto w chodzi w gre niedrożny jajowód. 2 lata temu byłam w ciąż pozamacicznej - wiec jest podejrzenie ze z jajowowodami cos nie tak. Czeka mnie pewnie HSG grunt że mam z ginem jakis plan....to mnie troche podbudowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia 1982
Dziewczynki ale mam doła.... nie wiem co mnie podkusilo zrobic jeszce test południu.....i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu wyszla druga bardzo slabiutenka, ledwo co widoczna kreseczka :::::::) w poniedzialek lece na bete, ale mi sie chce non stop lakoać, mam straszna handrę.... nie wiem czy to przez te II kreski czy co. Ale byloby super.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Agi, u mnie jakoś tak bez zmian. Dzisiaj minął 5 dzień z ziółkami, jakoś tak wzbudzają moją nadzieję... My w styczniu i lutym zrobiliśmy przerwę, teraz do wakacji będziemy się starać w każdym cyklu. Rybcia, to cudownie!!! :) Aj :D Zaraź nas ;) Muchy, ja też mam 10 dc, gdzieś za 2 dni zrobię test na owu. U mnie tempka na zmianę 36,2 i 36,3. Wczoraj mój mąż zafundował mi miłe popołudnie i wieczorek - najpierw dłuuugi spacerek w ciepłych promieniach słoneczka, co zdecydowanie poprawiło mi nastrój, później przytulanka... :D Pij, pij ziółka, może akurat nam pomogą ;) Kama, nie mam jabłeczniczka, ale może jutro chociaż jakiś biszkopcik zrobię, jeśli będzie mi się chciało :D Batonik, w każdej pracy coś jest nie tak, ale trzeba się przyzwyczaić... Antonina, plan to dobra rzecz i faktycznie podbudowuje też psychicznie. O wiele gorzej jest, jeśli nie wiadomo, co dalej :( Pozdrawiam Kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Milo, ze piszecie:) ja wrocilam ze spotkania z dziewczynami z pracy milo bylo:) Rybcia trzymam kciuki za Ciebie:) oby sie udalo:)! wydaje mi sie ze to juz nparawde ciaza:)!!! ja wypilam piwo....nie wiem cz to zle...mysle, ze ten cykl jednak sie nei powiodl, do niedzieli zyje normalnym zyciem:) trzymam za Was kciuki i zycze milego weekendu:) zobaczycie wszystkei zostaniemy szczesciarami:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antonina ja tez mam wszystko ok, ja po prostu musze sprawdzic te hormony itd...wiem jednak, ze powinnismy dac sobie szanse te 6 m-cy bez przerwy staran.... Dorothyy zycze Ci owocnego cyklu....:) oby te ziolka pomogly, jak tylko bede w Polsce to je kupie;) na razie czekam az cos sie okaze... ale jak nic nie podziala do kwietnia, to zamowie ziola.....odbore je w PL i bedziemy probowac Nadzieja jest wazna, musimy wierzyc:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety @ zbliza sie duzymi krokami...no trudno, sprobujemy pod koniec marca;) nic starconego....zycze milego weekendu:) i dajcie znaka jakie efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martura
rybcia1982 gratulacje !!! Uśmiechnij się, bo właśnie spełniło się Twoje marzenie :) Słabiutka kreska to ciąża. Leć na Betę i tylko to potwierdź. 3mam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szykuje sie do fryzjera... muszę coś zrobić ze sobą bo te dni mnie przytłaczają... dziś 4dc... moje ziółka też zamówione i czekam na przesyłke.. te 150gram na ile starcza?? 3 miesiace czy dwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi bądz dobrej mysli... :* neverek??? iza??? amarantowyy dbaj o siebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus ja nei wiem, nie pialm ich jeszcze....u mnei jutro pewnie pierwszy cykl, chyba castagnus nic nie namieszal, bede brala jeszcze 2 miesiace...i witaminy jak zwykle, noi do kwietni adajemy sobie czas....pozniej sie zbadamy i sie okaze:) na razie nie bede sie niczym martwic, nic podejrzewac, bo to daremne...musze wyeliminowac stres z mojego zycia, ale z tym trudniej...u mnie 27dc...nie kupuje testow nawet, bo juz wiem:) Ale kupie nowa serie owulacyjnych, zeby miec pewnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybci mozemy pogratulowac to fakt:) Ja jestem dobrej mysli, nie zamierzam plakac z powodu@ caly czas wierze, ze uda sie predzej czy pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Ja dzis w pracy jestem, bo sie zglosilam na dodatkowy dzien w pracy.Nie wiem co mi sie stalo bo normalnie to nadgodziny nie sa dla mnie, ale dodatkowy pieniazek zawsze sie przyda. W kazdym razie u mnie 31 dc i mysle, ze przez antybiotyki to wszystko mi sie tak wydluzylo, ale @ przyjdzie na pewno bo dzis przy porannym prysznicu takie male skrzepy byly, wiec nie mam zludzen. No trudno. Dzis lece po nowe testy owulacyjne i poszukam moze jakis fajnych nowych witamin. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, rybcia- najszczersze gratulacje i trzymam mocno kciuki zeby byla dzidzia!!! Dorothyyy kochana ja od wczoraj pije ziolka z małżem i powiem Ci ze sa pyszne :D balam sie ze smak mnie zabije ale jak widac zyje i jest git :) co do testow owu to ja robie juz od pierwszego dnia po miesiaczce bo ja nie mam zadnych objawow owu wiec wolalam wczesniej zaczac no ale jak narazie 1 kreska. Wierze ze sie nam uda :* pozdrawiam Was dziewuszki weekendowo :* muchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki moje... narazie nie bede Wam dziekowac bo sie chce upewnic, ale cos tak czuje ze to jednak to. Boli mnie brzuch, i strasznie pieka piersi a dzis rano wymiotowalam bo poczulam zapach kuchni :(. W poniedzialek spadam na bete ale wynik pewnie bedzie dopiero we wtorek. Moze jeszcze test zwykly powtorze... A zaraz zbieramy sie na imieniny teściowej........ obowiazki rodzinne pora wypelnic. Milego weekendowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcie wiem, ze nei chcesz sie za wczesnie cieszyc, ale zaczynaja Ci sie objawy pojawiac:) ciesz sie;) Muchy ja tam lubie ziolka wiec pic bede chetnie....a chyba trzeba bedzie je kupic, bo czuje nadchodzaca @ Kama ja tez dzisiaj w pracy....do 15:) ale za to mialam wolne w tygodniu....a co porabiasz tutaj?? gdzie pracujesz jesli moge spytac? dzisiaj mam znajomych, przywioza jedzonko wlasnorecznie gotowane:) napije sie winka, zyje normalnie dopoki nie wiem wyniku, a mysle, ze ten wynik jest oczywisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×