Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Tosiakk78
musimy się wspierać ;D i nie upadać w wierze... ale trzeba wierzyć i działać na różne sposoby nie wykluczając medycznych hmmm ja mam teraz 2-3 tyg oczekiwania ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam z rana, pijac kawke;) zaczynam prace i neistety duzo na glowie od rana:( Jesli mowimi y pozytywnym mysleniu to polecic moge ksiazka, ktora molestuje mnie maz:D Joseph Murphy Potega podswiadomowsci, na pewno niejedna z Was to czytala lub chociaz o niej slyszala, z tego co wiem, to zdzialala cuda wsrod wielu znajomych mi osob, no ale trzeba miec w srodku te wiare w to, ze to co sie mowi i mysli zostanie zrealizowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki! Rybcia, dasz radę ;) Ja też czasami mam chwile załamki, ale wtedy obżeram się tym, co lubię najbardziej, puszczam dobry horror i jakoś mija :D Tosiakk, czas Cię goni, więc faktycznie trzeba do lekarza. Nie zwlekaj z wizytą. Agi, mnie ta książka okropnie nudziła, nie byłam w stanie przebrnąć przez całość :) No cóż, mam inne upodobania czytelnicze :D Ja w ramach relaksu wybywam dzisiaj ze znajomymi z pracy na pizze i piwko :D Trochę się oderwę od myślenia :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama, a co to znaczy, że masz nadzieję, że w ogóle Ci się uda mieć dzieci? UDA SIĘ I JUŻ!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorothyy - baw sie dobrze kochana :) Tylko nie przesadz z pwikiem hehe, choc zreszta rob co chcesz :) Ja wlasnie wszamalam ravioli w pracy i pekam! Chyba musze przystopowac z tym jedzeniem, bo niedlugo nie zmieszcze sie w swoje ubrania. P.S. Jajnik dalej mi tu swidruje w podbrzuszu ale daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorothyyy masz racje z ta ksiazka, ja zaczelam ja czytac jeszcze raz, bo za pierwszysm razem nie moglam przebrnac, tym razem tez mnei nudzi i usypia:( no aale czytam, bo moze powinnam bardzije pozytywnie myslec i wyobrazac sobie, ze bede w ciazy:) Kama oby to bylo swidrowanie pozytywne:) Dorothyyy, w ktorym dniu cyklu jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama, a propo tycia... hih, ja odkąd jestem z mężem przytyłam 20 kg! Normalnie szok :( Nie wiem, jak schudnąć :| A poza tym, trochę boję się o dietę zwłaszcza jeśli uda mi się zafasolkować. Agi, ja i bez książki wiem, że trzeba być pozytywnie nastawionym ;) Czasem przychodzi mi to bez trudu, a czasem jest gorzej, ale jak narazie w żadne depresje z tego powodu nie wpadam :) Tfu! (wypluć i odpukać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem dzisiaj w 23 dc.....jutro mam cytologie......brrrrr, juz od dzisiaj w stresie;) w niedziele powinnam miec okres.....poki co to nie wiem sama czy mam jakies objawy czy nie mam, staram sie nie sugerowac kazdym odbiciem po jedzeniu( choc strasznie mecza mnie calymi dniami) ani bolem piersi, niczym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 27 dc. I @ ma przyjsc w piatek chyba. Ale wcale na nia nie czekam. A co do jedzenie, to ja tez przytylam po slubie, ale przez ostatni rok sie odchudzalam namietnie i widac rezultaty. Musialam cala garderobe wymienic na nowa, ale to akurat sama przyjemnosc byla :) Teraz wyluzowalam i pozwalam sobie na szalenstwa, ktore pozniej zreszta musze spalic na basenie. No i na joge chodze. Ale to bardziej dla ducha i wewnetrznej rownowagi niz dla odchudzania sie. No i niektore pozy mozna pozniej w lozku z mezem zaprezentowac, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
u mnie 21dc, 19dnia była owu... zatem ja czekam do 21-23go lutego o.... i będę się starała ze wszystkich sił nie doszukiwać niczego... tylko cieszyć się życiem i tym że już niedługo święta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis jest 29dc i tak jak piasalam ze mam mrowienie piersi, mialam bialy nitkowy sluz ale teraz zaobserwowalam duzo bialego i serkowatego sluzu... Sama nie wiem...i roche pobolewa mnie brzuch ale to przypomina bardziej smyranie niz bol. milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie już nie liczcie... boli mnie brzuch, a tempka spadła dzis o dwie kreski.. wiem że @ nadejdzie, pewnie dziś.. ale niech juz przyłazi do choleryyyy bo jeden cykl mam do tylu :( dziś 55dc.. :( nawet nie miałam kiedy Was podczytywać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
ale się tu osób zebrało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Eluś... dzisiaj o Tobie myślałam że się nie odzywasz, że może się udało ... szkoda ;( ale chyba jeszcze jest jakaś nadzieja czy nie? idź do lekarza niech ci coś da na wywołanie, niech obejrzy co dzieje się w środku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Good morning ladies :) U mnie 28 dc i bole w prawym jajniku, ale takie przychodzace i odchodzace, wiec da sie wytrzymac. Poza tym chyba wszystko okej. Wczoraj szybko zasnelam a dzis rno i tak nie moglam zwlec sie z lozka. Milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam wszystkie staraczki. U mnie dzis 30dc i dalej nic. Cyce mi sie powiekszyly przez noc :), ale z tego to sie akuray ciesze bo ja nie naleze do osob "biuściastych" he he. Sluz biały dalej jest i kreci mi sie w glowie, ale to chyba z nerwów. Juz sie nie moge doczekac soboty bo bede testowac, chyba ze wczesniej przyjdzie @ Elus glowa do gory, napewna wam sie uda, ale powinnas isc do lekarza na wywolanie. Ja pamietam jak kiedys okresu nie mialam przez 60 dni to moj ginekolog dal mi zastrzyk na wywolanie i do 6 godzin przyszlam @, ale to wtedy leca same skrzepy, takie czarne farflocle ble....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Smily... też tak miałam dzisiaj, położyłam się wcześnie, obudziłam za późno, a teraz w pracy przysypiam.. wiecie czego nie lubię zaraz po owu..wzdęcia brzucha, czuje się wtedy okropnie...i nic nie pomaga, + zatrzymanie wody i nawadze do +5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Rybcia... też tak miałam, ostatnio w sierpniu... okropność, ale i ulga że można zacząć wszystko od nowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja od wczoraj wieczorem kiepsko się czuję, głowa mi pęka :( Jestem przemęczona :( U mnie nadszedł czas na rozpoczęcie starań w tym cyklu... Teraz sama nie wiem, jak długo się starać, castagnus i ziółka mogły mi trochę cykl przestawić :D Ale co tam, czego się nie robi :P Właśnie wróciłam z pracy, ale za 2 godzinki mykam znowu. Pozdrawiam babeczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Hej dziewczyny mam takie pytanie może któraś z was mi pomoże chodzi mi o wyniki Zrobiłam w 20 dc badania FSH 4,19 LH 8,00 Progesteron 0,3 Testosteron 0,78 może mi ktoś powiedzieć coś na temat tych badań robię też testy owulacyjne ale wychodzą mi 2 kreski obie czerwone nie mogę tak bardzo stwierdzić czy się różnią czy jedna jest mocniejsza czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile dnie po owulacji robilas progesteron? Testosteron jest w normie. Na reszcie sie nie znam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) a ja czekam dalej na przeylke czyli ziolka :) a tak poza tym to robie testy owu ale jakos jeszcze sie nic nie dzieje no ale w sumie to dopiero jest 8 dc :) nie czuje zupelnie nic iec pozyjemy zobaczymy. Buziaki. Dziewczynki prosze napiszcie cos o tych ziolkach czy pomogly komus zajsc itd itp. Czy nie powoduja zadnych skutkow ubocznych i takie tam. Mam nadzieje ze zióka dadzą rade....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchy, a jakie ziółka zamówiłaś? Te, o których ja pisałam i dawałam linki (3)? Ponoć mnóstwo lasek po tym zaciążyło po 1-2-3 cyklu! Dlatego ja się na nie zdecydowałam. Może akurat pomogą. Piję je razem z mężem. Ciężko, żeby zioła miały skutki uboczne :P Ta trójeczka smakuje nawet dobrze, ponoć w smaku jest najlepsza z tych różnych mieszanek. Nie liczę na to, że uda mi się od razu, ale mam nadzieję, że jednak w którymś tam cyklu poskutkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie najpewniej to by było iść do zielarskiego i kupić wszystkie zioła z osobna, a potem samemu mieszać w odpowiedniej proporcji... Ale ja dziękuję za codzienne odmierzanie odpowiednich ilości :D Wolę gotowce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorothyyy - a co dokładnie zamówiłaś i gdzie ( z jakiej stronki )? Zaintrygowałaś mnie i chyba się skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×