Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Marturka
Elus koniecznie daj znać jak będziesz po Becie :) Trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2806
Elus słoneczko o której idziesz na badanie krwi ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus, jak widzisz wszystkie jesteśmy tutaj pełne nadziei na kolejna dobrą nowinę, ale nie zapeszajmy, trzymaj sie cieplutko i daj znac jak tylko będziesz coś więcej wiedziec. Trzymam kciuki!!! U mnie 4 dc, w weekend brzuch dał mi popalic, dzis jak narazie i na szczeście jest lepiej :) Dziewczyny znalazłam w necie info o witaminkach "CALIBRUM BEBY PLAN" (sa trochę tańsze od feminatalu więc zastanawiam się czy nie lepiej sobie brac to calibrum ? Czy któraś z Was miała może te witaminki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
cześć, widzę że starania idą pełną parą... ;) ja po jednej kuracji z castagnusem, w tym miesiącu postawiłam na sam wiesiołek , chcę sprawdzić czy jak przestanę brać castagnus to czy wrócą brązowe plamienia przed @ dziś jset 13dc do owu ok 7 dni ;) czyli następny weekend ;) życzę powodzenia i czekamy na wyniki Eluś ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pszlam na bete kochane. juz wam moiwe czemu. rano zrobie test jutro, a wieczorem lece do ginki wiec tak czy siak jezeli jest ciazaaaa to musi coś wyczuć, nie ma bata :P ale jutro na 100% test. dzis tempka znow o jedna kreske do góry.. dziś 46dc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam elus dobrze zrób test a co do usg to może faktycznie gin zobaczy tylko mniejmy nadziję że jakiś gramotny i ci ni powie że torbiel czy coś a okaże się ciąza ..jak ci coś w tym stylu powie to i tak zrob bete mówie ci bo słyszałam o takich przypadkach... ale trzymam kciuki bo czuję że chyba się udało... nancy1984-dziekuję ,ale co do twojego pytania to nie znam się radze z ginem pogadać..co do tych plamien szczeólnie że nie widziłaś w swoim życiu wtedy jakiś sytuacji z tym związanych ja np. bez castagnusa bo nie zdarzyłam go brac miłam często dziwne i neregularne cylke i jak się zdenerwowałam często wcześnięj lub późiej dostawałm @ smily4kama- trzymam kciuki za !!!! i mniejmy nadziję że obędzi się bez antybiotyku zeby nic nie zakłócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Mam zapalenie oskrzeli i dostałam antybiotyki, które zaczęłam brać dziś, akurat kiedy mam owulkę. No nic...jeśli się nie uda to trudno. Lekarz powiedział, że oskrzela zbyt mocno są zaatakowane. Mam tydzień zwolnienia :( Pozdrawiam Was babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! szukałąm info o castangusie , ktory dzis zakupiłam i tak trafiłam na to forum. Staram sie o dzidzie od 7 m-cy. Dzis własnie zaczełam 8 cykl;-(( jestem na monitoringu cyklu i owu niby jest ale od roku męczą mnie coraz dłuższe plamienia przed okresem. W tej chwili nawet 5 dni wczesniej. Doczytałam sie ze castangus reguluje hormony i pozwala wydłuzyc II fazę (u mnie 9 dnia po owu juz spada temp) ja mam chyba za krotką :-( to podobno duzy problem w staraniach. moze pomoże....a raczej nie zaszkodzi.....Jestem juz naprawde zdesperowana. Ciagle wynajduje w necie jakies rewelacje ale dziewczyny ktore tak bardzo chcą dziecka chyba wszystkiego sie juz imają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w klubie antonino01. Też mam plamienia przed @, co prawda trzydniowe :-( i prawdopodobnie zbyt krótką II fazę (10/11 dni). Staramy się ponad 3,5 roku :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. chyba jednak to nie ciąża bo test pokazal I kreche, a na dodatek tepmpka spadla o dwie kreski wiec wzrasta prawdopodobienstwo @@. dzis do ginki z wynikami na 17:20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Elus a ja juz mialam nadzieje ze zobaczysz te dwie krechy. U mnie dzisiaj 22 dc i temp 36,8. Nie wiem czy to duzo czy nie w takim dniu. Temp mierze od niedawna wiec nie jestm zbyt zorientowana. Jak narazie nie czuje sie na @, pobolewa mnie podbrzusze i sutki sa strasznie drazliwe. 13 marca bede testowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie poddaje sie . moja znajoma dalej twierdzi ze jestem 5 dni po owu i @ nie dostane. a ona tez miała spadek tempki jak byla w tej fazie i potem znnow podskoczyla.. no i by wychodzilo ze na test za wczesnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Eluś ale jestem pewna że w końcu nam się uda. Ja zaczęłam już brać luteinę, ale podchodzę do niej jakoś tak bez entuzjazmu. W końcu kiedyś już ja brałam i nic to nie dało. Trzymajcie się dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też brałam 3 m-ce luteina na te plamienia przed okresem, i też zero efektu-wiec jestem też nieprzekonana do tego leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też brałam 3 m-ce luteina na te plamienia przed okresem, i też zero efektu-wiec jestem też nieprzekonana do tego leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowanajestem
Czytam właśnie o tym leku i chyba będe go brała. Właśnie czekam na miesiączkę, która powinna być 2 tygodnie temu ale ja zawsze miałam nieregularne cykle, tyle, że wahały się 2-3 dni a nie 2 tygodnie. Nie jestem w ciąży bo robiłam 3 testy! Chciałabym zajść w ciąże i teraz się zastanawiam nad tym lekiem. Smutno mi jest bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowanajestem
A jeszcze mam pytanie, bo to lek na problemy z miesiączkowaniem i to też ma pomagać w zajściu w ciążę? Na jakiej zasadzie to działą? Lekarz kazał mi brać prenatal baby ale to jest koszt ok. 220 złotych na miesiąc i wolałabym uniknąć teakich wydatków na tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytamy pytamy i
Mam pytanie jeśli te tabletki zawierają jakieś hormony to czy po nich się tyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rybcia 1982
Jaki jest ślub kiedy ma się dni płodne? Ja tego nigdy nie umiem odróżnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sluz w dni płodne mam ciagnacy się (możesz go rozciagnąć miedzy palcami nawet na 6-7 cm), przeźroczysty i szklisty, taki podobny do surowego białka jaja kurzego. I przede wszystkim jest go duzo!!!!Ale śluz płodny moze tez byc wodnisty i śliski co czuje sie w przedsionku pochwy. Do pytamy pytami i...... Castagnus jest lekiem ziałowym wiec wydaje mi sie ze nie powinnas po nim tyć. Ja nie przytyłam nic, a nawet troche schudłam, ale wydaje mi sie ze to zasluga siemienia lnianego. Pije go na lepszy śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytamy pytamy i
Rybciu a jaki wpływ ma siemie lniane na śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Ja na zwolnieniu w domu kuruję moje oskrzela. Chyba nie było owulki w tym cyklu, bo na każdym teście owulacyjnym jedna krecha. No ale z drugiej strony wiem, że te testy to dupa. No i teraz biorę antybiotyki, więc też raczej nici ze staranek. Wychodzi na to,że muszę czekać do marca. Jakoś mi się teraz tak odechciało po tej chorobie i czuję się zniechęcona do dalszych starań i prób. Od przyszłego cyklu biorę Castagnus. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdrawiam Was ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytamy pytamy i .....siemię poprawia jakość śluzu, podobnie jak wiesiołek. Ja wole siemię, ale podobno wiesiołek tez jest dobry. Ja dzis kupiłam bobo test strumieniowy......chyba nie wytrzymam do 13 marca i zrobie go jurto. Ponoc wykrywa juz 2-3 dniowa ciąze......... Pozdrowinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytamy pytamy i
Też zawsze mam problem z wytrzymaniem :) A właśnie bo też chciałam kupić te testy owulacyjne ale słyszałam, że to lipa i mało kiedy się sprawdza. Aha Rybciu, chodzi mi o to, co daje fakt, że jakość śluzu jest lepsza. Sorry, że tak wypytuję może bez sensu ale po prostu pierwsze słysze o tym, że jakość śluzu ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pytamy pytamy i....jakosc sluzu musi byc dobra zeby "nasionka" naszych panów mialy lepsza droge do naszego jajeczka, tak mi sie wydaje. Podpytaj tez innych dziewczyn ktore biora wiesiołek. Ale nawet moj ginekolog mowil ze jakosc sluzu odgrywa bardzo duzo role przy zaplodnieniu. JA mysle ze co ma byc to bedzie.... szkoda tylko ze czlowiek sie tak nakreca i jego mysli kraza tylko wokol jedej mysli... DZIECKO :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
Dziewczynki jakość śluzu wbrew pozorom jest bardzo ważna. Jeśli kobieta ma dobry śluz i ma go dużo, to plemniki mogą w nim dłużej przeżyć. Co za tym idzie łatwiej zajść w ciąże, ponieważ współżyjąc na dwa/trzy dni przed owulacją, jest duża szansa że pleminki, które sobie tak w tym śluzie żyją, zapłodnią jajeczko :)) trochę to skomplikowane.... :) Ja brałam Wiesiołka i piłam siemię lniane i śluzik był rewelacja :) Pozdrawiam Was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) podczytuje Was troche, bo szukalam wiadomosci o catagnusie....no i kiedys pisalam na temacie z elus82:) pozdrawiam!:) ja mieszkam od ponad 6 lat w Londynie i wszelkie wiesiolki i inne ziolka myslalam, ze nie sa dostepne i mylilam sie;) przetlumaczylam nazwy i poszukalam okazalo sie, ze sa dostepne w kazdym supermarkecie, tutaj apteki dzialaja na troche innych zasadach, duzo lekow jest bardzije dostepnych itd, ale nie o tym chce pisac....moj cykl od zwasze byl bardzo regularny, 28dni.....pozniej z poczatkiem staran chyba ze wzgledu na to, ze bardzo chcialam zajsc w ciaze, zaczelo po woli fiksowac, zwiekszalo sie do 31 dni....po terapii wiesiolkiem cykl mi zfiksowal konkretnie....tym bardziej, ze nei narzekam na ilosc i jakosc sluzu, po propstu zaczelam sobie chyba na sile pomagac....kiedys mialam owulacje w pierwszy dzien po okresie, tzn bol jajnika itd, myslalam,z e to nei to, ale mialam strasznie duzo plodnego sluzu, bol i po 14 dniach od tego dnia dostalam kolejny okres, ginekolog mi powiedzial, ze to sie zdarza, zawirowania hormonalne i poradzil odstawic wiesiolek i odstwailam i wszystko wrocilo do normy....teraz kupilam catagnus i biore od poczatku cyklu, jestem po owulacji....bardzije chce pozbyc sie strasznego bolu piersi mam straszny PMS i dziala jak na razie, owulacje mialam na czas....testy ladnei wszystko wykazaly..uzywam najtanszych testow lh kupuje je w tesco w komplecie jest 7paskow, pieknei mi pokazaly pik LH....ale co z tego, skoro wciaz nei jestem w ciazy....teraz wlasciwie z tym cyklem wracamy do staran, bo mielismy swiadoma przerwe....zeby dac sobie odpoczynku od myslenia....w srode ide na cytologie....w za tydzien mam miec@ oczywiscie wolalabym jej nei miec....nei czuje zadnych objawow, wiem,z e na to za wczesnie....ale ludze sie jak zwykle:) to tyle na moj temat, trzymam za Was kciuki i bede tu zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. U mnie dzis 25dc. Prawy jajnik mi nawala tak ze promieniuje na caly brzuch i noge.Kurde nawet chodzic nie dam rady. Dzis zapomnialam zmerzyc temp....wiedzialam ze tak bedzie :(.Jak na razie nie mam zadnych objawów na @, ale "w środku" cos taka obolala jestem. Nie nastawiam sie na nic pozytywnego....Jakos taka juz sceptyczna do sprawy ciazy jestem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
hej hej ... ja w tym cyklu łykam wiesiołek.. u mnie 17dc... i tak jakoś się dziwnie czuję, niby owu powinnam mieć za ok 5-6dni, natomiast śluz taki dość płodny miałam ok 4 dni temu, trochę się zdziwiłam bo trwało do może ze 2 dni, teraz jest mniej pobolewa mnie brzuch jak na @ i pierś lekko zazwyczaj owu u mnie wyglądała zupełnie inaczej, i byłam ją wstanie rozpoznać bez testów natomiast teraz trochę mnie to zastanawia, od dzisiaj będę testować się na owu, i zobaczymy czy będzie za ok 5-6dni, czy też już jest po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nei czuje objawow, nie wmawiam sobie nic, mam 19dc i tylko czekanie mi zostalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×