Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

A u mnie 23 dc ale na nic nie liczę, bo przeciez biorę antbiotyki od kilku dni na moje oskrzela no i dziewczyny zwykle po owulce zaczynaja mnie bolec piersi a tu nic. Nawet troszeczkę nie bolą, więc wniosukuję,że owulacji nie było jednak i przesuwam zarazem badanie progesteronu na nastepny cykl. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez po owulacji bola piersi, a teraz nei bola bo biore ten castagnu i to chyba tylko dlatego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki !! właśnie dzisiaj przeczzytałam wszystkie wasze posty i dołączam się do Was :) Ja tez biore castagnus od początku cyklu i wiesiołka. Już raz poroniłam w wtedy zaszłam po 4 miesiącach staran i po 2 opakowaniach castagnusa. Niestety w 6 tygodniu poronilam a bylo to w pazdzierniku. Wiec okres po łyżeczkowaniu dostalam w grudniu i od grudnia sie staramy z mezem. Dopiero od 3 marca lykam castagnus wiec zobaczymy co to bedzie. Tymczasem gratuluje Marturce i Amarytowy z calego serca bo wiem co to znaczy doczekac się ciąży.....buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Staraczki :D Tak sobie Was tu podczytuję i widzę znajome nicki :))) Ja też zaczęłam Castagnus od tego cyklu, razem z wiesiołkiem. Dziś mój 3 dc. Widzę, że niektóre z Was znają problem plamienia przed @. Ja tak mam 3 cykl i mam nadzieję, że castagnus to wyeliminuje :( To mój 8 cykl starań. Ciągle mam nadzieję, że w końcu się uda... Pozdrawiam Was serdecznie i owocnych starań życzę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Dorothyy :* agi26 :* u mnie troche sie dzialo ostatnio.. byliśmy u urologa z wynikami m ale nie potrafił nic sensownego powiedziec oprócz " nie zaciekawe", pomacał narzady , stwierdził ze na jego oko jest ok, ale usg jajek można zrobić czy nie ma żadnych kłopotów wewnatrz, co mogło by niszczyć nasienie i powodować jego wady. wiec 11 marca lecimy na usg. co do mnie.......... dziś 51 dc.. piersi zaczynaja mnie boleć po bokach.. tempka rano o 05:20 - 36,6, potem poszlam spać i po obudzeniu o 9rano wynosiła już 37,0 :) planowany termin @ u mnie jest ok 56dc z tego wzgledu ze moja gin tez jest za tym ze owu mialam dopiero chyba w 41dc :O :O masakra, wiem.. ale chyba faktycznie odstawienie castagnusa w polowie cyklu mi zawirowało wszystko.. czekam.. czekam na rozwj sytuacji, codziennie oglądam swoje piersi i sparwadzam śluz, bo nigdy takiej wysokiej tempki nie mialam.. ale narazie nie doszukuje sie nic :P dziewczynki.. trzymam za Was kciuki, napewno sie uda.. jestem dobrej mysli. acha. swojemu kupiłam: salfazin, l-karnityne, selen, i chela ferr ( żelazo, wit c, kwas foliowy, b6 i b12), starałam sie dobrac wszystko co znajduje sie we wspomnianym przez moja gin specyfiku na nasienie za 430zł miesiecznie, masakkkkkkkkkkra jak sie dowiedzialam ile to kosztuje. nazywa sie proxeed plus jakby ktoras chciala luknac. i postanowilam ze kupie sama składniki i po jednej tabl. dziennie mój m bedize łykał a za 3 miechy zobaczymy efekty, jak nie zda rezultatu to kupimy chyba to dziadostwo albo uderzymy do kliniki.. :) :) milego weekendowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana, ja akurat w pracy......Elus hej :) jak widze to macie jakies problemy po stronie meskiej?? Moze tymi specyfikami poprawicie jakos nasienia, bo widze, ze kupilas cale spektru i to wszytsko powinno pomoc, jak na razie moj maz bierze takie witaminy specjalnie dobrane dla przyszlych ojcow i kwasy omega z wita a e i wiesiolkiem...nastepnym razem pewnie kupie selen i l karnityne.. nei chce go faszerowac jakos, bo teraz bral duzo lekow pbolowych, bo on z kolei ma problem z plecami- kregoslup:( i to czasami preszkadza w staraniach. Salfazinu tu nie ma, szukam zastepczych srodkow....na pewno poki co nei kupie tego srodka za 400 zl:) bedziemy w Polsce w kwietniu i robimy badania....ale do kwietnia poczekamy, teraz mam miec @ w niedziel czy poniedzialek i czekam, ale nic nie czuje, czuje sie wrecz normalnie jak zwykle, tylko nie bola mnie piersi po tym catagnusie:) to plus bo ja przechodzilam ostatnio meczarnie....mam nadzieje, ze nie rozleguluje mi cyklu jak wiesiolek.......wezme jeszcze przez 2 kolejne cykle jesli nie zaskocze;) Dorothy:) i reszta:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy w nosie tez Cie witam:) mam miec @ w nastepna niedziele nie w ta:) jutrzejsza haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuiopl
Ten lek działa kiedy ma się częstsze miesiączki a kiedy nie dostałam miesiączki to czy przyjmowanie tego leku spowoduje, że w końcu dostanę? Opóźnia mi się 3 tygodnie, nie jestem w ciąży. Nie wiem co się dzieje, wizytęmogę mieć dopiero za 2 miesiące bo tak to u nas wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki. Do muchy w nosie - widzę nie jestem tu sama po poronieniu. Ja poroniłam w listopadzie tamtego roku w 9 tygodniu. Tez sie staram od grudnia i nic. Zobaczymy co bedzie po terminie @ to jest 08 marca. nie mam objawów na okres i przede wszystkim nie bola mnie łydki, a bez tego okresu napewno nie bede miec :) pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Oj Elus, widzę, że Ty to masz przeboje... Ja narazie nie przyjmuję do wiadomości, że to może z M jest coś nie tak. Zobaczymy do wakacji, mam nadzieję, że jednak zaskoczę. Muszę mu kupić też Salfazin, może w tym tygodniu to zrobię. Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi i prawie każda z Was miała w trakcie okresu problemy z bólem piersi... Hm, ja nigdy nie miałam, więc nie mam pojęcia jak to jest :) i do tego żadnego leku mi nie potrzeba... Czasem miałam kiepski nastrój, ale to też nie zawsze... Pozdrówka dla Was wszystkich (szczeg. elus :* agi :*)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia 1982 nie jesteś sama niestety ja tez wiem co to znaczy stracic upragnioną ciążę. Ja bardzo dlugo po zabiegu łyżeczkowania czekalam na okres i dostalam go dopiero na poczatku grudnia. Nie wiem czy to castagnus i wiesiołek pomogły mi zajsc wtedy w ciaze no ale sie udalo i bylam bardzo szczesliwa bo z mężem tez juz bardzo chcemy miec dzidzie:( no ale niestety nasza radosc dlugo nie trwala. Musze powiedziec ze jak bylam w ciazy to bolal mnie brzuch u dolu tak jak podczas zblizajacej sie miesiaczki i lalo sie ze mnie jak z krano w sensie ze mialam bardzo duze uczucie mokrosci wrecz jakby to byly spore upławy. Temperature mialam podwyzszona do 37- 37,2. Jak juz wiedzialam ze zaszlam w ciaze to odstawilam sactagnus i wiesiolek....polecialam na bete i to byl 4-5 tydz. Jednak jak poszlam na wizyte do lekarza i zrobil mi usg to nie bylo jeszcze nic widac zadnego jajeczka i bardzo mnie to martwilo no ale lekarz powiedzial ze to nawet na dniach moze sie pojawic i ze mogl mi sie cykl przesunac i ze ciaza w rzeczywistosci jest mlodsza. No nic wiec czekalam ale niestety sie nie doczekalam bo po około tygodniu poronilam :( niby sie pozbieralam ale towarzyszy mi caly czas uczucie niepokoju...lekarz powiedzial ze to naturalna eliminacja i ze bardzo czesto to sie zdarza...przepraszam ze Wam tu kochane pisze takie smutne rzeczy o sobie ale musialam to z siebie wyrzucic. Teraz staramy sie z mężęm juz 4 cykl od poronienia. Cykle mam 30 dniowe i regularne. Robilam sobie ostatnio badania krwi na prolaktyne , progesteron i tarczyce i wszystko niby w normie. Tylko nie wiem jak ten progesteron bo robilam go w 19 dc i wyszedl mi 2,67 ng/ml, prolaktyna 13,63 ng/ml, tsh 3 gen 2,71 mikro IU/ML. Troche sie rozpisalam :) pozdrawiam wszystki staraczki i przyszle mamusie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam wieczorowa pora;) Muchy w nosie- moge Ci poradzic zebys do owulacji brala tylo wiesiolek pozniej juz nie wolno...powoduje on skurcze macicy i moze doprowadzic do poronienia, dlatego tylko do owulacji i koniec...ale przykro mi bardzo, ze tak Ci sie przytrafilo...zycze abyscie sie mogli cieszysc z kolejnej ciazy:) Dorothyyy to Twoje pierwsze dziecko bedzie?? moje tak i tym bardziej chce byc w ciazy, zeby chociaz wiedziec czy u nas wszystko w porzadku....wiem, ze ze mna powinno byc ok, ale czy z mezem jest ok??? zobaczymy w kwietniu w Polsce na badaniach.....jeszcze dzisiaj dzwonilam do domu i jakos weszlam z mama na temat cytologii, ze ide na badania i troche panikuje, bo ja lekarzy neinawidze....i stronie od lekarzy:( i w ogole jestem hipochondryczka ale to szcegol;p no i moj tata spytal czy w koncu sie rodzina powiekszy:( swietnie....wiem, ze on strasznie czeka na wnuka...wiem, ale nie musi mi za kazdym razem przypominac, ze jeszcze nei mamy dziecka;( w koncu powiedzialam, ze skad wie, czy my w ogole mozemy miec dzieci- niby zartem.....ciezka sparwa...dobrze , ze mam jeszcze 2 mlodsze siostry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam iza? neverek? mamuśki?? amarantowy już o nas zapomniałaś?? jak tak ciężaróweczko? wstalam wcześnie dziś bo tel mnie obudził :O na 14 jedziemy na obiadoska do reściów a potem na łajzy :P u mnie bez zmian.. tylko piersi mnie zaczeły bolec, ale znając moje szczęście - objaw zbliżającej się @@. a co u was? smily4kama juz zdrowa? czy dalej sie kurujesz? rybcia82 a który to Twój cykl starań? ja też mam czasem takie bołe jajnika ża aż w nodze czuje :O Tosiak to u Ciebie owu tak późno jak u mnie? masz jakoś kolo 23dc? troche dluga ta Twoja I faza :( agi a którego myślisz że miałas owu? muchy w nosie :) to zdolniacha jesteś że dałaś rade nas doczytac :) witaj przykro mi z powodu poronienia, ale mam nadzieje że tym razem sie uda i bedzie wszystko wporzadku. :* Dorothy castagnus powinien pommoc w plamieniu ale na mje oko to problem z progesteronem.. robiłaś?? agi jakie wit mu dajesz? podaj nazwe co? bede wdzieczna :* qwertyuiopl po castagnusie powinno sie uregulowac wszystko ale napewno nie wywała ci @@. batonik kochana? jak u ciebie? ale sie rozpisałam :) ale w końcu mam czas w weekend na spokojnie do wszystkich kliknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus to jest moj 3 cykl po poronieniu :( Jutro powinnam dostac @ ale w ogole nic nie czuje.... milego weekendowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus tydzien temu to wyszlo. masakryczny bol lewego jajnika proieniujacy na krzyz nawet w dol do odbytu sorry za opis ja tak mam zawsze, wtedy zrobilam 3 test owulacyjny gdzie kreska testowa byla mocniejsza lekko od testowej:) dzien wczesniej mialam juz poczatek sluzu, a dzien wczesniej test byl taki, ze kreska testowa i kontrolna byly takie same wiec dzialalismy w niedziele i poniedzialek....teraz czekam na @ zawsze przychodzi 14 dni od tego mocnego bolu zawsze! Chyba, ze castagnus cos omiesza.....a mimo, ze go biore piersi mnie lekko bola, mam dosc duze i to mnie wykancza:) ale nei jest tak zle jak w zeszlym cyklu....Te witaminy elus to firma Santogen- Father to be- before conception multivitamin&minerals with zinc- tak jest napisane na pudelku- ja biore identyczne w rozowym udeleczku- kupujemy je lacznie w 1 wiekszym pudelku bo to dla przyszlych rodzicow- d afaceta w niebieskim opakowaniu:) i tam jest wszystko co byc owinno wlacznie z odpowiednimi dawkami selenu i cynku....:) wiedc nie wiem czy jest sens kupic cos innego, dodatkowo bierze kwasy omega3 z witamina ade i wiesiolkiem- jedna kapsulka dziennie....chce dokupic jednie l karnityne:) i bedzie to bral az do badania spermy w kwietniu- zobaczymy jakie beda wyniki..ja jeszcze stosuje taki lubrykant firmy SASMAR- CONCEIVE PLUS secjalna foormula jonow sprzyjajacych dotarciu plemnikow do jajeczka, wspomaga srodowisko itp:) mozesz zobaczyc na necie;) My dzisiaj idziemy do kina na ALicje w krainie czarow 3D:) na 14:30 a pozniej na kolacje do wloskiej restauracji ze znajomymi z okazji dnia kobiet jutrzejszego:)! takze milo mi sie zapowiada:) a teraz ide zrobic jakies sniadanko do lozka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie staraczki i przyszle mamusie:) Agi 26 pzreczytalam wszystkie 37 stron ale nie ukrywam ze zajelo mi to kilka dni :) z kazda przeczytana strona z niecierpliwoscia czekalam na nastepna by przekonac sie czy kolejnym staraczkom udalo sie zajsc w upragniona ciążę. Narazie tylko dwóm ale wierze ze bedzie nas coraz wiecej :* ja po tym braniu wiesiolka (a biore go od poronienia z falvitem) zauwazylam ze kompletnie nie wiem kiedy mam owulke :( tzn mam duzo sluzu ale pojawia sie on na zmiane ze raz jest go duzo a pozniej bialy i nieciagnacy i tak w kolko :/ mierze codziennie rano tempke bez wstawania z łóżka i wiecie co? o kant dupy to rozbic ;( bo sie okazuje ze ja mam podwyzszona tempke tylko przez kilka dni pod koniec cyklu i zaraz okres :( czyli faze lutealna mam krótką nie??? a mam tak od 3 miesiecy i po prostu juz ni wiem co robic .Wyniki robilam to napisalam Wam jak to wyglada. Ale zaczynam sie zastanawiac czy ja mam wogole owulacje!!! bo moze to sa cykle bezowulacyjne???? na poczatku myslalam ze mi sie cykl przesunal i ze to ze temp wzrasta pozno to opozni mi tez miesiaczke a tu guzik!!!przychodzi regularnie :( poradzcie co robic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki w niedzielny poranek ;) Muchy w nosie, przykro mi, że tak Ci się ułożyło, ale trzymam kciuki, żeby było ok. Nie mam pojęcia, co byś miała zrobić, ja szczerze mówiąc zewnętrznych objawów owulki nie mam nigdy :| Może jednak warto udać się do gina i upewnić się, czy masz owulkę czy nie. Rybcia, oby @ jednak nie było! Oby to była fasolka! Przepraszam, że spytam, może nie doczytałam wcześniej- jak długo się starałaś o poprzednią ciążę? Agi, ja też staram się o pierwsze dziecko. I tym bardziej jest mi przykro, że nic nie wychodzi :( Nigdy nie przypuszczałam, że będzie tak trudno. Moja mama nie miała z tym żadnego problemu, 5 ciąż planowanych, mojego M mama też nie... Jego sister też nie. A my się męczymy :( Co prawda moi rodzice głośno nie pytają o dziecko, ale młodsza siora owszem, a z mojego M strony wielokrotnie już padały takie pytania, ale nie umiemy i nie chcemy mówić, że ciągle się staramy... :( Miłego wypadu do kina :) Mój mąż nie lubi takich filmów typu Alicja, my raczej na horror byśmy wyskoczyli :D Elus, ja robiłam badania z 1,5 roku czy 2 lata temu, ale wtedy nie myślałam jeszcze o dziecku, tylko o regulacji cykli. Już nawet nie pamiętam, gdzie miałam wyniki. Narazie jeszcze to zostawię bez wizyty u gina, jak castagnus mi zwalczy to plamienie to świetnie, a jeśli nie zaskoczę do końca czerwca to myknę do lekarza i już ostro będziemy walczyć. W tym tygodniu mają przyjść jeszcze ziółka, więc sobie z M będziemy popijać... Na jakimś forum wyczytałam, że mnóstwo lasek po tych ziółkach zafasolkowało! Więc czemu mamy nie spróbować... Miłej niedzieli Wam życzę laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze rzed wyjsciem cos napisze:) zaraz ide do wanny, ale sprawdzalam czy cos pisalyscie:) Muchy w nosie- ja bym Ci jedynie doradzila testy owulcyjne, takie paskowe najprostsze, moze monitoring cyklu...chyba, ze juz wszystkiego probowalas.... ELus no ja kupuje te witaminy w Londynie, za to jak bede w Polsce kupie ten salfazin i ziola ojca sroki, podobno pomagaja, zobaczymy.....Dorothyyy my idziemy na ten film z ciekawosci:) i zeby zabuc czas przed kolacja...ja uznalam, ze jak ktokolwiek sie teraz zacznie wypytywac o to kiedy dziecko, to po prostu powiem, ze jestesmy bezplodni....sorry, to im wszytskim zamknie buzki na klodke:) moze troche ostro, ale dzieki za takie pytania co 5 min. Wiecie co juz wiele osob pisalo, ze to nei fair, ze tyle kobiet ma ciaze na zawolanie.....ot tak, z przypadku i od neichcenia, a my takie prawdziwie pragnace staraczki nie mozemy zajsc w ciaze, choc zadna z nas nei myslala, ze nie wyjdzie nam to zapierwszym czy 2 razem:( ja napradwe znam sorry za wyrazenie, gowniarzy patalogie, gdzie rozmanazaja sie jak popadnie, a pozneij tedzieci 5, 6 sa zaniedbane i neiwychowane, i te dziewczyny nie stosuja ani diet, ani witamin, mezowie chlaja wodzie winka.....i wpadki maja co rok. Nie fair i tyle!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sądzę, że to nie fair ;( Wiele moich koleżanek powpadało... A my to co? Gorsze? :( Ja też w tym tygodniu będę właśnie miała te ziółka o. Sroki, mam nadzieję, że pomogą :D Agi, miłego wypadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorothyyy - o poprzednia ta nieudana ciaze staralam sie 2 lata!!!! Bo chcialam zeby moj synek nie byl sam, ale nadal jest jedynakiem (w tym roku konczy 5 lat). Jak staralismy sie o niego to wystarczyly 2 podejscia i juz bylam w ciazy a przedtem i teraz to normalnie jakas gehenne przechodze. Zobaczymy za tydzien, bo wtedy bede testowac.... Poadrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski! Ja w tym cyklu odstawilam ziolka. Moj M jast wlasnie na drugim koncu swiata i wroci dopiero za 10 dni. Wiec po co? Zaczelam mierzc temp. I nic z tego nie rozumiem. Moze mam cykl bezowulacyjny? Wczoraj spedzilam caly dzien z przyjaciolmi. Super. Totalny relaks. Moze tego mi bardziej potrzeba. Elus! mam nadzieje, ze te wszystkie specyfiki zadzialaja na twojego M. Ciesze sie ze sie nie poddajesz. To jest najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, nowy tydzień, czas do pracy i na kolejne staranka ;) Powodzenia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia, Twój organizm się chyba rozregulował... Szkoda, że Twój synek nie ma narazie rodzeństwa, ale dobrze chociaż, że macie Jego. Na pewno w końcu będzie miał siostrzyczkę lub braciszka! Ja w to wierzę... Batonik, nie można podchodzić do tych spraw tak, że M nie ma, to ja odstawiam wszystko... Chyba że już długo stosowałaś te ziółka i nie pomagały. Zawsze mówią, że tylko systematyczność daje efekty... Muchy w nosie, życzę owocnej owulki :) Trzymam kciuki za wszystkie forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorothy wstaw linka do tych ziółek co zamówiłas.. bo wiem ze tam sa różne mieszanki.. całuski kochane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus, oto link: http://www.allegro.pl/item930561261_ciaza_owulacja_ziola_ks_sroki_testy_owulacyj.html Ja akurat zamówiłam z testami owulacyjnymi, ale są też dostępne bez testów, np. tu: http://www.allegro.pl/item936731281_ziola_mieszanka_3_ojca_sroki.html Jest jeszcze kilka innych, można je kupić też z testami ciążowymi, ale jakoś nie mam do nich przekonania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrcoilam:) mielismy superdzien i wieczor:) Film mi sie podobal, mojemu mezowi bardziej efekty 3D:) Akolacja wysmienita i super towarzystwo:)dostalam misia od naszego wspolnego znajomego na dzien kobiet:) mamy tradycje, ze mezowie daja prezenty zonom kolegow;D sliczny mis mi sie trafil i fajnie uczcilismy polski dzien kobiet:) takze Batonik zgadzam sie z Toba, ze czas spedzany milo ze znajomymi jest bardzo potrzebny, oni maja jzu odchowane dzieci i problem staran ich nei dotyczy.... ja chyab zamowie te ziola przez alegro skoro wysylaja je za granice;) a testy te co sa na zdjeciu sa ok....ja kupuje swoej w tesco, ale chyba sa takie same....wczesniej te rozowe zamawialam na angielskiej stronie dla starajacych sie ....tu takich stron pelno:) jutro zaczyna sie kolejny tydzien pracy, w niedziele dowiem sie co i jak...ale nie mam wilekich nadziei.....czytalam, ze wiekszosc bola jajniki i czuja piersi itd.....a mnie nic.....bola mnie piersi jak po owulacji zmniejszym natezeniem, bo biore catsagnus, ale co z tego, bola mnie identycznie, tzn mam nabrzmiale i oolnie jak przed okresem.......moze uda sie nasteonym razem:) do napisania szybko mielgo poniedzialku:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Ja wczoraj rano skończyłam brać antybiotyk i oczywiście dostałam drożdży, jak to zwykle po antybiotykach :( Poza tym jeszcze smarkam, ale wracam zdecydowanie do zdrowia no i niestety jutro do pracy, buuuu, ale mi się nie chce wstawać z rańca, tym bardziej, że ostatnio pozwalałam sobie na leżenie do południa. U mnie 25 dc i czekam na rezultaty tego miesiąca, ale na nic się nie nastawiam, bo wiadomo - antybiotyki i podróże - w tym cyklu. Zaczynam mierzyć tempkę od jutra i Castagnusa zaczynam od przyszłego cyklu, czyli wychodzi na czwartek, choć ciągle mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby. Pozdrawiam Was ciepło i do jutra! Kama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×