Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

czesc Carmen** :) fajnie ze do nas dołączyłaś a u mnie dziewczynki dzisiaj tempka w miejscu :/ i troche śłuzu... i to jest wszystko zaraz zrobie test owu ale na bank bedzie krecha ehhhh....jem loda na poprawe humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy - narobilas mi smaku :) Ja jestem dzis cos nie w sosie, Glowa boli mnie caly dzien i boli podbrzusze, Myslalam, ze @ sobie juz pojdzie a tu dzis calkiem silne krwawienie ze juz jestem zmeczona tym wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Ja z porannej radości popdałam w stagnację... nic mi się nie che... nie mam żadnych objawów ani na @ ani na to że miała by nie przyjść... w sumie przyzwyczaiłam się że zawsze coś mnie boli i to tak konkretnie (przynajmniej czułam że żyje), a teraz jak te nic nie czucie odbierać? delikatnie kłują mnie jajniki, trwa to dosłownie 2-3s i w ciagu dnia jest to kilka razy ech dobrze że w domku czeka na mnie pyszny ciepły obiadzik ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smily4kama zjedz sobie lody to jest lekarstwo na wszystkie smutki :) i ma najmniej kalorii wiec mozna sobie pozwolic:) a tak poza tym to zrobilam test owu i nie wiem czy mi sie w oczach dwoii ale chyba zobaczylam slabiutka kreske ale ja juz od tych testow wariuje i nie wiem czy tylko mi sie wydaje czy ona faktycznie jest ;/ale staramy sie teraz codziennie ...ja dzisiaj w pracy myslalam ze usne bo taki mul jakis dzisiaj jest nie wiem czy to pogoda czy co ale ja jestem w sumie codziennie wypompowana piszcie piszcie kochane staraczki jak tam testowanie ziółkowanie i wiesiolkowanie castagnusowanie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze pol godziny i ide w koncu do domu!!! Lody kupie po drodze! A co!!! I chyba poloze sie na dwie godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie!!! zmierzylam sobie teraz tempke w ustach i w pochwie i w ustach mam 36,8 a w poochwie mam 37,3!!!a ja codziennie rano mierze w ustach wiec teraz pojawia sie pytanie czy ja moge miec w rzeczywistosci wyzsza tempke????kurde bo moze ja juz mam skok tempki a nie wiem o tym ;( kurcze niesadzilam ze bada sie roznic. A wy jak mierzycie tempke sobie rano???w pochwie?? rybcia przepraszam ze pytam ale kiedy Ty poronilas?ile czasu minelo jak zaczelas sie starac??przypomnij mi prosze bo napewno pisalas ale nie moge znalesc w tych postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja jestem taka zmęczona cały dzień, że spałam chyba ze 4 godziny :( Eluś, ziółka pycha (o matko! jak to brzmi w moich ustach... :P ale serio, ja nie znoszę takich rzeczy, ale te ziołka to naprawdę rewelka...). Zobaczymy tylko czy jakieś rezultaty będą... Muchy, ja też mierzę w ustach... A skok będzie widoczny i tu, i tu :) Dzisiaj 15 dc, tempka 35,9- zamiast rosnąć spada... Muszę chyba zrobić test owulacyjny. Jakoś nie wierzę, że pojawią się dwie kreski, ale z przytualnek nie zrezygnuję :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchy, nie ma za co :) Wiesz, ja się tylko martwię, czy ten castagnus mi nie namieszał w cyklu. Ale to będę mogła sprawdzić dopiero, kiedy dostanę @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchy ja poronilam w listopadzie 2009 roku w 9 tygodniu wiec moja "nie radosc" jest narazie uzasadniona. Tak naprawde to pierwszy cykl sie staram, lub staralam :)Ale byloby super jakby wyniki sie potwierdzily, boli mnie podbrzusze i piersi mrowia,chce mi si epis jak cholera, wypijam chybaze 3 litry wody na dzien i siku co chwilke. A poza tym to nawet spoko. A i rano mnie troche muli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znów jedna krecha :| Czy którejś z Was te testy owulacyjne działały? Bo przed chwilą czytałam na jakimś forum, że nielicznym osobom te testy działają :( Nie wiem, czy jest sens je wykonywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorothyyy ja mam dzisiaj dwie kreski ale jedna mniej widoczna...potwierdzil to mój małż :) Rybcia ja w pierwszej ciazy mialam identyczne objawy jak Ty tez pilam wode non stop i bolalo mnie podbrzusze takze masz jak najbardziej dobre objawy :) nie martw sie tylko na zapas bo zmartwienia nie pomagaja i stresy. Relaksuj sie i odpoczywaj a zobaczysz beta urosnie i niebawem zobaczysz mala fasolke na usg :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchy, to działajcie :) Ja niestety nie wiem, może w ogóle owu nie będzie :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ide w poniedzialek na powtorke bety i we wtorek do lekarza, bo w tym tygodniu go nie bylo bo sie rozchorowal biedaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze do Was z komorki lezac w lozku,bo tak sie rozespalam,ze nie mam sily nawet wstac do kompa. Rybciu, czeste siusianie, mrowienie w piersiach to typowe objawy ciazowe. Ja co prawda umiem sobie te objawy co miesiac jak czekam na @ wmowic, ale Twoja beta mowi o wszystkim. Dorothyyy - u mnie testy owulacyjne jeszcze nigdy nie zadzialaly ale probuje ciagle inne kupowac. Muchy - ja tempke tez mierze w ustach, takze nie jestes sama. Ide dalej lulac. Jutro z rana lece robic prolaktyne. Paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po usg wczoraj i urolog zaproponował zabieg podwiazania zylaków, pierwszy termin zabiegu na czerwiec. stwierdzilismy ze sie zapiszemy, ale w miedzy czasie zrobimy powtórke z nasienia i hormonki mojego. zobaczymy czy z tej strony jest git. jezeli w maju badanie nasienia wyjdzie lepiej to nie pojdziemy na zabieg do szpitala.. wiem ile mojego bedzie kosztowało to nerwów wiec pozostawiam mu pole wyboru i szanse ze nie bedzie musial tego robić.. a może do tego czasu zafasolkuje... w tym cyklu postanowiliśmy namietnie sie starać ( czyt. wieksza ilość sexu :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. DZisiaj mam strasznego dolka, az mi sie płakac chce. Nie wiem czemu ale jakos sie tak denerwuje ze to moze nie byc ciaza. ... A lekarz dopiero za tydzien, buuuuuuuuuuu Naczytalam sie tyle o tej becie ze juz sama nie wiem, a jak moja beta nie wskazuje na fasolke tylko na zawirowania hormonalne??? Czy to jest w ogole możliwe??? Doradzcie mi cos Kochane!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Rybcia no... ty musisz być pozytywnie nastawiona!!!! proszę nie stresuj się aż tak ..zobaczysz to będzie/jest ciąża!!! tylko proszę nie czytaj samych negatywnych rzeczy na temat początków ciąży... my wierzymy razem z Tobą że to jest właśnie ciąża!!! u mnie 31dc, zaczęły pobolewać lekko piersi,ale tylko jak je delikatnie ścisnę.... mam ochotę na kawę i dobrą kanapkę zatem zmykam do sklepu.. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
aaa co do testów owulacyjnych.. to mi się sprawdzają, w tym cyklu robiłam po raz drugi.. i tak jak już pisałam w piątek 05.02 była słaba druga kreska ( i były przytulanka) w sobotę 06.03 nie testowałam i nie przytulałam się ;D, w niedzielę 07.03 dwie grube kreski o jednakowej barwie (przytulanie), 08.03 dwie grube kreski o jednakowej barwie ( i 1 przytulanie nocno-poranne), i po paru dniach od owu to chyba był 14.03 lub 15.03 test owu i jedna słaba kreska taka jak 05.02 natomiast najlepszy śluz miałam 07.03 - niedzielę, czyli mi testy się sprawdzają, ale z drugiej strony gdybym zrobiła tylko w poniedziałek 08.03 to bym myślała że to właśnie ten dzień ;) wg mojego widzi misie ;D owu była w dniach 07.03-do 08.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
muchy.. testuj dzisiaj .. aż do momentu gdy będziesz miała dwie kreski, i mierz też tep... może być tak że np: dzisiaj zatestujesz wieczorem albo popołudniu i będziesz miała dwie kreski a wzrost tem jutro.. zatem dzisiaj ewentualne bara bara ( bo plemniki potrzebują 6 godz aby być zdolne do zapłodnienia, później w dogodnym środowisku mogą przetrwać do 3 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Ja w drodze do pracy jestem i wielka zlosc mnie ogarnela,bo laboratorium jest zamkniete do przyszlego tygodnia i nie zrobilam tej prolaktyny. Teraz musze czekac kolejny miesiac. Grrrrr! Muchy- na moich testach owul. jest napisane,ze jak pokaza sie 2 krechy to owulacja wystapi w ciagu najblizsych 48 h wiec mozesz nie miec skoku temp. bo jeszcze nie ma owulacji i test pokazuje Ci dni plodne. Rybciu - Tobie nie wolno sie denerwowac. Poczekaj spokojnie. Stres w niczym i nikomu nie sluzy. Tosiakk- Ty to szczesciara z tymi testami jestes. Ja sie zastanawiam czy nie kupic takiego specjalnego monitora do odczytu testow,ale kosztuje 90 eur,wiec musze sprawe przemyslec. Buziaki kochane. Odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
muchy ..chodziło mi o dwie kreski o jednakowej barwie, tzn jak jedna jest słabsza to oznacza że poziom LH jeszcze nie osiągnął swojego max, widzisz ja miałam tak, że jedna słabsza kreska była przed owu, i jedna słaba kreska po owu (czyli gdy poziom LH już rósł a później jak już spadał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
smily... póki co mam szczęście do owulacyjnych...a na tym najważniejszym niestety tylko jedna (w tym cyklu jeszcze nie sprawdzałam ciążowego bo jeszcze za wcześnie - czekam spokojnie na @ do 23go, a później to zobaczymy) generalnie testy owu sprawdziły mi to co wiem o sobie - tzn po organiźmie, jakości śluzu wiem kiedy "to" następuje, zaraz po owu lub w trakcie rośnie też mi tem ciała, nie muszę mierzyć nawet term bo czyję to na swojej skórze, nawet moje kochanie przez dwa tyg do @ codziennie mi mówi jaka ty jesteś gorąca... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
smilyy przykro mi z powodu laboratorium..ale może co się odwlecze to nie uciecze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia mam dla ciebie propozycje. teraz bedziesz pewna . Zrób kochana rono test... ile jestes po spodziewanej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozesz zrobić w innym??? czemu dopiero za m-c zrobisz prolaktyne?? nie rozumiem, muchy skoro na tescie dwie kreski to tempka moze sie podniesc dopoero jutro lub pojutrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosiaczku trzymam kciuki mocno żeby nie przylazła wredota. Carmen witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×