Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Witam dziewczyny ja już nic nie wiem Byłam u gin 12-03 to był mój 31 dc @ brak lekarz stwierdził że mam mało progesteronu i dał mi luteine 2 dabletki 1 dziennie . Jem je od 12--03 temperatura przez ostatnie 7 dni 36,6 największa ze wszystkich do dziś nie mam @ Zrobiłam sobie dziś rano test owulacyjny wyszły 2 kreski nic nie ROZUMIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto chodzi ze ja nie iwm kiedy powinnam dostac okres bo ja mam nieregularne cykle. Tak jak pisalm to waha sie to od 28 i nawet do 60 dni!!!!!!!!!!! A dzis rano zrobilam test sikany i nic mi nie wyszlo bynajmniej w ciagu 5 minut.......buuuuuuuuuu, wyc mi sie chce Kurna ale sie boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Nowa... progesteron rośnie od momentu owulacji i w ciąży, zatem jeżeli nie miałaś owulacji wcześniej ..to masz ją teraz, natomiast jeżeli wcześniej już miałaś to może być to teraz - te dwie kreski na teście owu początkiem ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Rybcia... ale wiesz kiedy miałaś owu? jeżeli od niej minęło więcej niż 16 dni, tem ciała utrzymuje się wyższa no i betę masz wskazującą na ciążę..to to chyba ciąża nie ;D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a temperatura dalej taka wysoka, dzis 37,3 w pochwie a w ustach 37,1 (zrobilam takdla porownania) To chyba dobry wynik!!! JAst mi dzis strasznue niedobrze i pic dalej mi sie chce. Brzuch boli i to napewno nie n aokres bo pamietam jak to bylo w tamtym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiaczku z tego co mi sie wydaje to owulacja byla ok 26-27 lutego (wiem bo sie lalo ze mnie i maialm ochoet na sex, jaknigdy dotad :)) wiec dzisiaj bylby juz 20 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ostatnio zauwazony symptom - to strasznie tłusci mi sie buzia. jeszcze w zyciu tak mi sie cera nie przetłuszczala........ kurde o co w tym wszystkim biega..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
no to dziweczyno nie steresuj się .. nie wmawiaj sobie że będzie źle!!! bo wiesz co potrafią myśli? uśmiechaj się do siebie do swojego brzusia , głaszcz go niech czuje twoje ciepło.. no do dziela! bo jak nie to klaps w dupsko o ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też cięzko coś stwierdzić bo mój cykl też wynosi nieraz do 60 dc Ja mierzyłam od 6 dc róznie mi test pokazywał ale od 21 dc pokazuje mi ciągle 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
rybcia.. o to biega że jesteś w ciąży, zaczynają grać rolę inne hormormony, do 3go miesiąca może być tak że lekko popsuje ci się cera, mogą pojawić się wyprsyki itd - to wina progesteronu który rośnie... poźniej już ponoć jest lepiej ;D jak całą pracę przejmuje łożysko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
nowa ... więc chyba się udało ;D dostałaś leki na powdwyżesznie progesteronu i utrzymanie ewentualnej bardzo wczesnej ciąży... będzie dobrze, zrób może jutro rano test ciążowy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Eluś... ja też trzymam kciuki i za Ciebie i za siebie.. mam jeszcze ok 5dni oczekiwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz mi nic nie powiedział o ciąży tylko stwierdził że przy tak niskim progesteronie ciążko dostać @ więc dał mi na wywołanie robiłam progestreon w 20 dc wynik 0,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus - lekarz mi powiedzial, ze mam zrobic badanie prolaktyny miedzy 3 a 5 dc. Dzis mam wlasnie 5dc i jesli laboratorium jest zamkniete przez tydzien, nie ma sensu zebym robila pozniwj, tym bardziej ze lekarze uwaza ze wynik nie bedzie wtedy w 100% miarodajny. Co do progesteronu to jesli jest ciaza to utrzymuje sie na wysokim poziomie jesli. Natomiast jest nie ma ciazy, to po owukacji poziom progesteronu drastycznie spada. Taka mam wiedze przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
nowa a powiedział po ilu dniach powinnaś ewentualnie dostać? może faktycznie masz tak że masz owu (i odpowiednią ilość progesterenu?? ) później gwałtownie spada (zatem jest za króta faza II) i następuje @ bądź nie... i organizm czeka do kolejnej zwyżki progesteronu po to aby nastąpiła @ nie wiem, ale chyba na oko tak to działa... ja kiedyś miałam cykle po 60dni, później brałam anty, i cykl spadł do ok 38-42 od ok roku czasu mam cykle 36dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIC nie powiedział cykl do tyłu dostałam też luteinę tylko raz dziennie i dostałam po 6 dniach teraz biore 2 na raz i 7 dzień i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
hmmm to musisz cierpliwie czekać ale dla świętego spokoju zrób może jutro test, może nawet nieświadomie zaskoczyłaś po owulacji którą miałaś a luteina pomogła ci ją podtrzymać...??? (oby tak było ;) to była by niespodzianka o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki tak bede robic testuje caly czas i staramy sie nie patrzac na wynik testów. Wg kalkulatora plodnosci dzisiaj powinnam miec owu. Wogole to Wam powiem ze czuje sie caly czas zmeczona i boli mnie glowa i wogole jestem jakas taka nieobecna a jak klade sie spac to od razu odplywam no masakra jakas! buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
muchy ..testuj testuj aż pojawią sie dwie pełne takiego samego koloru kreski nowa.. też testuj no ;D wszystko będzie dobrze tak czy inaczej ;) tylko mi sie nie zamartiwać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
muchy.. też tak mam z tym spaniem, wczoraj położyłam się po 19 ... zasnęłam coś koło 21, budziałam się kilka razy po pić mi się chciało, ale w sumie wstałam przed 6 i byłam nawet wyspana ... a odpadam tak już 3-4 dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wiem co to moze byc ( u mnie moze byc zwiazane z wiosennym przesileniem ) ale ja tez non stop bym spala. Wczoraj polozylam sie kolo 19 wstalam o 22, wykapalam sie i poszlam dalej spac i dzis rano tez spalam godzine dluzej niz zwykle, wiec definitywnie cos jest nie tak. No ale ja mialam ciezko dzien wczoraj w pracy wiec to moze byc tez jedna z przyczyn. U mnie 5 dc i nadal lekkie krwawienie, mimo, ze zazwyczaj w 5dc @ sie konczy, wiec zastanawiam sie czy to aby nie Castagnus cos tu namieszal, ale zobaczymy po pelnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....Badanie prolaktyny należy wykonywać po krwawieniu miesiączkowym, ale przed owulacją ponieważ zarówno menstruacja jak i owulacja mogą podwyższać wynik. ....... kochana w 3-5dc ja mam @ nie wiem jak ty..:P ja robilam bodajże w 11dc.. po @ a przed owu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa powiem ci tak: slyszalam o takim czymś że: jezeli jestes w ciąży testy owu też wychodza pozytywne!!! wiec moze to nie owu a ciąża?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hih, ja też jestem przeokropnie zmęczona, wczoraj po południu tyle spałam, co prawda za to noc miałam krótką, bo spałam gdzieś od 1:30 do 6, a teraz się to na moim samopoczuciu odbija... Głowa mnie boli, że hej :( Dzisiaj 16 dc, tempka mi się podniosła do 36,5, a jak dotąd najwyższa była 36,3... Może wreszcie zacznie rosnąć... Kurcze na wczoraj miałam zaplanowane przytulanie, ale byliśmy zbyt zmęczeni... co prawda test owu pokazał jedną kreskę, ale jakieś takie dziwne uczucie miałam, że to właśnie te dni... Trzeba to dzisiaj nadrobić :D Rybcia, nie stresuj się tak... Po co martwić się na zapas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam że pojadę kupić test jak do jutra nie dostanę @ i nie spadnie temperatura to go zrobię chociaż wątpie że będzie pozytywny , wydaje mi się że gin. by wykrył ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, tak czytam sobie Wasze wypowiedzi i powiem Wam, że u mnie testy tez jeszcze nie zawiodły. Wygląda to tak, że jak zaczynam testowac, to bywa że za pierwszym razem jest 1 kreska, ale potem z dnia na dzień ta druga kreseczka zaczyna pojawiac się coraz bardziej wyraźna aż do dnia kiedy wyskakują obie bardzo wyraźne. Tak też jest dzisiaj (21dc). Według kalkulatora w sumie powinnam miec owulkę 2 dni temu ale ostatnio mam dosc nerwowy czas więc to może zrobiło swoje i lekko przesunęło ten dzień. Ja nie mierze temperatury, sprobuje od nowego cyklu. Od 3 cykli sprawdzam sobie teścikami LH (takimi najzwyklejszymi) i jak narazie sprawdzają się. Kupiłam je na allegro (25szt+5szt.ciążowych)-byłam sceptycznie do nich nastawiona, ale jednak są dobre i niedrogie bo za wszystko zapłaciłam wtedy ok 25zł łącznie z przesyłką. A z kalkulatorka korzystam na www.paradopedia.pl Pozdrówki dla Was wszystkich, nie często się odzywam ale ciągle jestem z Wami :) Rybcia-bądź dobrej myśli i nie denerwuj się tak-trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×