Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Lovekrove
Monia123, może masz spóźnioną reakcję termiczną. Musisz próbować trochę wcześniej przed skokiem. Może też być tak, że miałaś owu 3 dni po skoku - tyle, że skoro macie zdrowe żołnierzyki to powinny dożyć. Wniosek taki, że trzeba zintensyfikować i poszerzyć pole działania. Nie załamuj się - u Ciebie to kwestia trafienia w owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
my juz tak trafiamy od roku, więc bez kliniki się nie obędzie. Jadę 22.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Postanowiłam wykorzystać moje 3 m-ce maksymalnie, dlatego też zdecydowałam się zrobić takie badania jak prolaktyna, tsh. Pomóżcie mi, które badania powinnam zrobić. Wyczytałam że prolaktynę, TSH, testosteron, androstedion, coś jeszcze? Czy któreś z tych jest nie potrzebne? A tak w ogóle to te wszystkie badania są z krwi, czy któreś jest z moczu? Dzisiaj pójdę chyba do jeszcze jednego ginekologa żeby dowiedzieć się coś więcej o tym moim pasożycie, bo w sumie ostatnio byłam taka w szoku że nie dowiedziałam się np jak to rodzaj mięśniaka, a to podobno ważne. Ale i tak bardzo się boję zajść, bo to może być niebezpieczne dla dziecka wg poprzedniego lekarza, więc muszę chyba dzisiaj wypytać dokładniej. Dzięki dziewczyny za wszystko, odezwę się jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
o badaniach wypowiedzą się bardziej doświadczone :) Ja Ci napiszę że bardzo dobrze że zdecydowałaś się na działania. Za powstanie mięsniaków mają własnie wpływ hormonów!! W szczególności zwiększone ilości estrogenu i niskie progesteronu. Jestem z Tobą - mam wizytę u endo 23 pazdziernika i też czeka mnie masa badań hormonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
AOK, moja bratowa ma mięśniaki, lekarz z W-wy (jakiś super specjalista za 400PLN/wizyta) kazał jej zachodzi w ciążę i zaszła, a w 3,5 m-cu okazało się że bejbik nie żyje i teraz za 3 tyg ma operację usunięcia mięśniaków. Lekarz myślał, że się zmniejszą, bo tak czasem bywa, ale w jej przypadku nie zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
mooniaaaa123 ale ją teraz nastraszyłaś. Wiem że tak sie niestety zdarza ale nie znaczy że w przypadku AOK bedzie tak samo. Trzeba wierzyć!! I próbować!! To tak jakby ktos zachorował na raka i zrezygnował z chemioterapii bo nie każdemu ona może pomóc.. Absolutnie nie wolno się poddawać!!!!!!!!! AOK próbuj. próbuj, próbuj!! Zrób badania, zasięgnij opinii innego lekarza, zakup testy owu, obserwuj się itd. Jestem całym sercem z Tobą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
a, i pocieszające jest to że jast tylko jeden a nie kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
sorry, moją intencją było to, że ten naprawdę znany specjalista zakładał, że się zmniejszą. Więc w większości przypadków się zmniejszają a mija bratowa była w tej mniejszości. To miała byc pocieszenie, ale chyba mi nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka.......
Rysiada WOW SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) GRATULUJĘ I ŚCISKAM CIEBIE I FASOLKĘ MOCNO:) Ja postanowiłam zrobić test dopiero w weekend - ostatnio co miesiąc to rozczarowanie jedną kreską więc teraz postanowiłam wytrzymać. Dziś odebrałam wymiki na toksoplazmozę i szok normy: ujemny 0-1 wątpliwy 1-3 dodatni > lub 3 a u mnie toksoplazmoza IgM ujemnie toksoplazmoza IgG 75,75 IU/ml :O i oczywiście panika , pytam tej babki która mi wydawała to strasznie dużo czyli jestem chora:( a ona że jest pielęgniarką i żebym się umówiła do lekarza - wyszłam przerażona - telefon do męża:( - teraz sprawdziłam w necie i ten drugi wynik to znaczy że przeszłam nieświadomie tę chorobę i organizm ją zwalczył -mogła powiedzieć mi to głupie babsko.... Ale teraz już ok nerwy mineły... TSH 4,15 więc ok Jutro odbieram cytologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka.......
AOK trzymam kciuki ,że uda sie w te 3miesiące! Ale teraz bierz szybko sprawy w swoje ręce-niech Ci doradzi ginekolog co jeszcze zbadać - zrób ten monitoring cyklu,żeby pracować nad fasolką w najodpowiedniejszym momencie. Pozdrawiam Cię gorąco:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Krakowianka - wynik toxo najlepszy z najlepszych - oznacza, że nie zachorujesz już bo masz przeciwciała - też mam taki wynik. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
krakowianka....... , TSH masz w górnej granicy, mi endo (przy moim 3,2) dała Euthyrox. Mówią, że dla starających się powinno byc poniżej 2. Masz początki niedoczynności tarczycy i endo-gin by nie zaszkodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
krakowianka mooniaaaa123 ma rację -to niedoczynność!! normy są do 4,0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Krakowianka - może mamy winowajcę :)))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka.......
Może macie rację - zobaczyłam że w normie to pomyslałam,że ok - na wydruku norma była 4,20. Jutro idę do ginekologa po cytologię to resztę też się dowiem...ale dzięki za czujność dziewczyny...:) Napiszę jutro jak przebiegła wizyta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka.......
Poczytalam o tej niedoczynności i zaskoczenie - objawów takich nie mam bo jestem energicznym chudzielcem:P jestem ciekawa co jutro mi powie gin....cierpliwość to nie jest moja mocna strona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
krakowianka, masz lekką niedoczynność. Ja też jestem cienka. Chodzi o to, że przy zapłodnieniu coś tam się może przy wyższych parametrach już blokować. Sprawdź też czy masz przeciwciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianka - ja też jestem energicznym/cholerycznym chudzielcem a mimo to mam przewlekłą niedoczynność... są też inne objawy - wypadanie włosów, suchość skóry, marznące stopy i ogólnie marznięcie, drżące dłonie.. a Twój wynik tsh może być przeszkodą w zajściu w ciążę... no i jeszcze raz dziękuję wszystkim za miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
dziewczyny biorąc duphaston sama odstawilam castagnus.Uważacie, że to bład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
alooooo nie zrobiłaś źle. Castagnus to lek ziołowy, także luzik. Duphaston na pewno pomoże Ci bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Wiecie co tak sie zastanawiam czy na wizyte w klinice bedzie potrzebna moja karta choroby od ginekologa? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
dziewczyny od 4 dni czuje naprzemiennie ból jajników , tak jakby na @ A dziś po powrocie do domu zauważyłam plamienie na wkładce higienicznej. Jajniki znowu dały się we znaki, tym razem silniej ale znośnie. Chodzi o to że mimo to bielliznę mam czystą, sprawdzałam też ,,tam w środku'' i nie zauważyłam śladu krwi. Nigdy mnie brzuch tak przed @ nie bolał , jak już to w 1dc gdy już zaczęło się krwawienie ale nie prędzej. Czy to nie czasem objaw niskiego progesteronu?? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Który to dzien po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
na 90% jestem pewna że owulacja była 6 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
:). Kiedyś miałaś krwawienia 2, 3 dni przed @. Ile trwa u Ciebie faza lutealna (od owulki do @ ile dni)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
Nigdy nie miałam krwawienia przed @ Nie wiem ile trwa ta faza bo nigdy do końca nie jestem pewna owulacji. Gdy miałam usg dopoch. wykazało owu a 16 dni później była @ -ale to było zimą. Teraz badam szyjke i oto moje obserwacje: 27 wrzesien -szyjka lekko miękka 28 wrzesien-śluz szyjkowy rozciagliwy 1 pazdziernik -szyjka bardzo miekka, sluz szyjkowy jak kurze białko, w dzien lekki bol jajnikow, wieczorem mocniejszy. 4, 5, -lekki ból jajników, szyjka twarda 6 -wieczorem silny bol jajnikow, sladowe ilosci krwi (ledwo zauważalne) na papierze toal. Dziś - jednorazowe brązowe plamienie, bol i pieczenie jajników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Może to implantacja. Mierzysz temperaturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
nie mierze bo miewam bezsennosc i ogolnie zle i nieregularnie sypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
boje sie testowac bo bedzie mi przykro jakby co. A po takiej implantacji to już można testowć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×