Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość HANKA 81
Katia85, trzymam z całej siły kciuki, żeby sie udało!! Wydaje mi sie, że jak jest tak wcześnie, to lekarze wolą ostudzic kobiece emocje.......nie chce Cie nakręcac ale też jestem zdania, że jak jest test pozytywny to musi byc ciąża. Nic się nie przejmuj myśl pozytywnie bo nerwy tu tylko moga zaszkodzic. Ściskam Cię mocno, będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Hanka81 :* zawsze jest ten cien nadziei. Ale przynajmniej jakby okazalo sie ze sie udalo to wiem juz jak to sie stalo. Wydaje mi sie ze to przez to ze zaczelam pozniej brac te luteine i jakby sie nie udalo to teraz bede zawsze pozniej brala leteine pare dni po owulce. Tak jak teraz bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Też miałam test pozytywny po 4 tyg. - lekko widoczna kreska. Skoro ni masz pewności to zrób inny test z innej firmy. Ja robiłam pinktest, słyszałam, że też pretest wychodzi dość szybko ale u mnie pink wyszedł wyraźniej. Na jakiej podstawie gin stwierdził, że przyjdzie @? Trzymam kciukasy - będzie dobrze. Ja musze oczywiście dać na wstrzymanie ze staraniami do lutego. Z sexem też ostrożnie - a libido wzrosło jak nigdy. Czuje się ok i mam nadzieję, że nie będzie komplikacji w postaci zrostów. Czytam was non stop. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem na jakiej podstawie tak stwierdzil wogole sie zdenerwowal ze go nachodze tak wczesnie. Ja robilam pre test a nastepny test planuje zrobic za kilka dni. Lekarz kazal mi sie zglosic za tydz. Wogole zastanawiam sie i szukam innego lekarza takiego ktory bedzie bardziej cierpliwy do pacjentek. Ten mi zrobil usg brzucha i po tym stwierdzil ze wg niego wyglada jakbym miala miec okres. Bez sensu... Szkoda ze do mojej ginekolog do ktorej chodzilam kilka lat mam kawalek drogi ponad 30 km a ona przyjmuje tylko w czwartki wiec szukam jakiegos lekarza w moim miescie tak bym nie musiala jezdzic kawal drogi. Trudno mi sie tu przekonac do jakiegos innego lekarza tamta przynajmniej duzo mi pomogla i zlecila badania porobic. Chyba sie do niej wybiore tylko ze nie mam kiedy bo praca. A co do tego testu to faktycznie pretest szybko pokazuje wynik od razu pokazala mi sie druga dosc wyrazna kreska. Nie umie tu wrzucac zdjec bo bym pokazala. Wie ktoras z was jak sie tu wrzuca zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa85 słońce Ty nasze i nadziejo :) Zaraz mi się lovekrove przypomniała (również pozdrawiam) . Ten lekarz to durny jakiś czy co. łaskę jeszcze robi konował :/ A może zrób na własną rękę test z krwi. Skąd ja znam ten ,,ból'' -mój gin tez przyjmuje tylko w czwartki bo jest dojezdny i w ogóle to tu gdzie mieszkam lipa z tymi lekarzami. Nawet laryngologa nie mają. Więc do lekarzy dojeżdżam też koło 30km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez juz dzis myslalam o tym tescie z krwi ale daje pare dni na wstrzymanie zobacze co bedzie:) Dziekuje kochane moje podnosicie mi wiare i nie doluje sie juz tak tym co lekarz powiedzial ale nadal lekki stres jest. Postaram sie myslec pozytywnie tak by bylo najlepiej :) A co do gina to juz nastepnyy lekarz w tym moim miescie do ktorego sie zrazilam. Trudny wybor kazdy chwali innego, a niestety dzis trafilam na starego dziada a ponoc dobry specjalista;/ Phi nie wierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo
katiaa85 ja już Ci gratuluję bo pewnie to jest ciąża:)) ale super;) Wszystkie czekamy na kolejne wiadomości:) U mnie 33 dzień i nie ma @. Cały czas czuję obciążony brzuch, troche boli w dole ,przeważnie jak chodzę i siedzę bardziej zgięta. Głupia jestem ale wkładałam nawet patyczek żeby sprawdzić czy nie ma tam głębiej krwi;p Myślę jednak że to na pewno nie będzie ciąża bo w tym cyklu mało się staraliśmy- chyba trochę przed owulacją a później już nie bo byłam w Polsce. Tak chciałam żeby @ sie uregulowała ,że teraz przegina w inna str. I bądz tu zdrowa;) Ale za to moje 2 znajome zaszły w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
Katia, ale trafiłaś na ćwoka. Pierwsze słyszę, żeby lekarz mógł stwierdzic, że idzie @ przy pozytywnym teście. Ja bym szamała Luteinę i dzidziuś z tego będzie jak nic. Ile Ty się starałas? Opisz, co brałaś i jak. Ale super, że się cos dzieje!!!!!!!!!!!!! Lovekrove, miałam to samo. Po łyżeczkowaniu chciałam się codziennie kochać, wręcz obsesyjnie. Potem powoli przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
Pozwoliłam sobie juz zmodyfikować, na dobrą wróżbę. NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ nowamili............23.........mazowieckie.............6. ............16/10 mooniaaaaa123....33.........mazow....................13.. ...... . 01/12 HANKA81...........29.........ŚLĄSKIE................... 30?.. .........06/09 alooooo3...........23.........małopolskie..............5 .... ............???? AOK.................26..........wielkopolskie............ 8.... ........07/11 justynp............31...........świetokrzystkie......ok 20...........06/11 zora85.............25............kuj-pom................2 0?.... ........????? AsiekAsiekk.......20..................................... ..2... .........24-28.09 Doris123...........25..........Śląskie................. 12................19/10 Ania85pomorskie....25.....pomorskie.............13....... ........18/09 aśka76...............34.......śląskie.............. .ok40............18-20/10 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..................WIEK.....ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO.... TERM.PORODU ********************************************************* ********************************************* Lovekrove ......29...warm-maz........3..........1........1/ 06/2011 Rysiada...........35...mazowieckie....6 ..... ....2.......16/06/2011 krakowianka....29..małopolskie.......4.. .......1........18/06/2011 katiaa85..25.........wielkop........28... . ........ dzidziś będzie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaa123
28 cykli się starałaś????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA 81
Katia85....jesteś dla mnie nadzieją!!!!!!! Widzę, że Ty tez się długo starasz..... Tak sobie myślałam wieczorem o tych lekarzach i aż się we mnie zagotowało, że takie konowały mogą leczyc!!! Zwracam honor, tym lekarzom którzy mają powłanie......i mogą sobie wyobrazic co czuje kobieta po kilku latach starań o ciążę, kiedy zobaczy dwie kreski na teście... Pamiętam, że moja przyjaciółka, która też kilka lat się starała i leczyła się w PROVICIE w Katowicach, jak tylko wyszedł test pozytywny, to jej lekarz prowadzący w tym samym dniu kazał jej przyjechac i przez pierwsze tygodnie dostawała zastrzyki na podtrzymanie ciąży. Nie pamiętam co one dokładnie miały na celu, ale z tego co ją zrozumialam, to jakieś zastrzyki na rozrzedzenie krwi.....jak ją spotkam to sie wypytam dokładnie. Tak więc czasem można spotkac lekarza, któremu się chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Dopiero zlądowałam do domu z wynikami. Bardzo was proszę o pomoc w interpretacii bo ja zielona jestem :( Badania z 13dc (czyli faza folikularna??) PROGESTERON - 1,3 (norma w fazie foliku. 0,33-1,2) FSH - 8,8 (norma w fazie foliku. 2,8-11,3) LH - 28,3 (norma w fazie foliku. 1,1-11,6) ESTRADIOL - 52,2 (NORMA W FAZIE FOLIKU. 0-160) ANTY TPO - 13,6 (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wstawiło mi całej treści. Widzę że mam zawyżony progesteron i LH. A jak to się ma do owu i zaciążenia??? Wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA 81
Zora85, jestem jeszcze w pracy a nie mam tu moich wyników, żeby porównac. Wstawię je jutro, bo dziś będę późno w domu. Piszesz, że badania z 13 dnia cyklu...ale nie wiem ilu dniowe masz cykle, zakładam, że dłuższe niż 26 dni więc faza folikularna. Nic się nie przejmuj, nie takie cuda-wianki kobitki maja na wynikach badan a jakoś zachodzą:)P) Bądź dobrej myśli, ja jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA 81
mnie tak katia85 nastawiła......POZYTYWNIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję HANKA 81 Tak, moje najkrótsze cykle mają 60dni. Ostatni trwał 75 dni ( @ wywołana luteiną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Zora, to poziom LH wskazywało by na wurzut LH na 24-36 h przed owu, tylko skoro masz potem 40 dni do @ to nie wiem, czy dobrze myślę. Może masz 2 owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA 81
no a kiedy idziesz do gina z tymi wynikami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wynikami ide prywatnie do endo dopiero 18 grudnia :( mooniaaa123 pomyslałam tak samo jak Ty!!! Ze to dziwne jest przy takich cyklacj długich. Naprawdę można mieć 2 owu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale by było fajnie: dzień przed i dzień po badaniach były przytulanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam coś takiego: ,,..Wysokie stężenia LH powodują przekształcenie resztek pęcherzyka Graafa w ciałko żółte (corpus luteum), które zaczyna wytwarzać estrogeny oraz duże ilości progestrogenu..'' -to to była owu czy po owu?? Teraz jestem głupsza niż byłam!! Kurcze, naprawde to dziwne bo tak czy siak nie pasuja mi te długie cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
nic bardzo nie znalazłam na podwyższone LH, pojawia się PCO. Jak pójdzisz na badania, to niech Ci gin zrobi USG i obluka jajniki. Mam koleżankę co ma długie cykle i właśnie ma 2 owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi to wyświetla. i to że przy owu musi być ciut większy progesteron bo bez niego nie byłoby piku LH. Usg miałam zimą i było OK. Tak samo cytologia. Gin mówi że takie badania robi się raz w roku więc powtórzę je po Nowym Roku. Zakręcona jestem bo niby owu a taka długa przerwa do @ Zaraz sobie poczytam o tej dodatkowej owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Aloooo powiem ci ze my w tym cyklu tez bardzo malo sie staralismy bo ogolnie nie mialam ochoty. Ja teraz caly czas boje sie ze dostane @ ale poki co jest ok. moniaaaa123 powiedz mi bo ja ciagle sie nad tym zastanawiam czy nadal mam brac te luteine? ten cwok jak to stwierdzilas nic mi nie powiedzial wizyta pare min trwala wiec kompletnie nic nie wiem. A co do luteiny to na razie jej nie biore od tyg i nie wiem czy tak ja mozna znow zaczac brac. Staralismy sie 28 cykli w sumie nawet troche wiecej ale tamtych nie pisalam co i jak. Ogolnie w styczniu by byly gdzies 3 lata ale takie to nie oficjalne starania bo moj na poczatku nic nie wiedzial ze kombinuje zajsc w ciaze :P A co do tego co bralam to od dlugiego czasu folik, luteine i od sierpnia do wrzesnia castagnus czyli dwa cykle plus wiesiolek rowniez dwa cykle lacznie z tym. Aha i robilam testy owulacyjne. Hanka81 Podobno pozytywne nastawienie dziala :) w sumie ja sie nie poddawalam i jak sie nie udawalo w tym cyklu to myslalam ze musi sie w koncu udac ze nie ma innej opcji. Planuje poszukac sobie jakiegos dobrego mlodego lekarza nawet mam juz namiary na niego same pozytywne opinie o nim slyszalam i moja kolezanka do niego chodzi. Jak nie sprobuje to sie nie przekonam czy on jest ok. A jeszcze dzis sie dowiedzialam ze lekarz w lodzi nie wiem jak sie nazywa ale to jest kuzyn pani u ktorej pracuje powiedzial ze pierwsza wizyte zalatwi mi za darmo i chce przejzec moje wszystkie wyniki i pokierowac dalej na inne badania( oczywiscie tylko wtedy gdyby nie bylo ciazy) I nagle gdy test pozytywny to i lekarz sie znalazl od spraw nieplodnosci. A co do mnie to narazie nie czuje sie jakos inaczej. Czesto spiaca jestem w pracy ale u mnie to normalnie bo naleze do spiochow a jak nie mam co robic w pracy tylko tv lub ksiazka to jak tu czlowiek ma nie byc znuzony :P Tylko pilnuje czas bo babci daje jedzenie strzykawka przez sonde co godz poza tym nudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kto by pomyslał, katiaa85 chciała nam jeszcze niedawno zniknąć z forum a teraz jest najszczęśliwszą kobietą na świecie :) katiaa kibicujemy Ci!! przywracasz nam wiarę bo coniektóre z nas też się tak długo starają i dzięki Tobie nie tracimy nadzieii :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ nowamili............23.........mazowieckie.............6. ............16/10 mooniaaaaa123....33.........mazow....................13.. ...... . 01/12 HANKA81...........29.........ŚLĄSKIE................... 30?.. .........06/09 alooooo3...........23.........małopolskie..............5 .... ............???? AOK.................26..........wielkopolskie............ 8.... ........07/11 justynp............31...........świetokrzystkie......ok 20...........06/11 zora85.............25............kuj-pom................2 0?.... ........????? AsiekAsiekk.......20..................................... ..2... .........24-28.09 Doris123...........25..........Śląskie................. 12................19/10 Ania85pomorskie....25.....pomorskie.............13....... ........18/09 aśka76...............34.......śląskie.............. .ok40............18-20/10 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..................WIEK.....ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO.... TERM.PORODU ********************************************************* ********************************************* Lovekrove ......29...warm-maz........3..........1........1/ 06/2011 Rysiada...........35...mazowieckie....6 ..... ....2.......16/06/2011 krakowianka....29..małopolskie.......4.. .......1........18/06/2011 katiaa85.......25.........wielkop........28... . ........ lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak fajnie by sie zlozylo bo z moich wyliczen by wychodzilo ze to by byl 25-26 lipca a moj maz ma 27 lipca urodziny to by byl fajny prezent:P Trzymam kciuki dziewczyny na pewno sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, jeżeli brałaś Luteinę z powodu niedoboru progesteronu to powinnaś dalej ją brać. Prog. odpowiada za rozwój ciąży i ją podtrzymuje. Ja miałam plamienia właśnie w tym wieku ciąży i poleciałam migiem do ginki - przepisała mi luteinę. Progesteronu nie można przedawkować.Lepije jak jest go za dużo niż za mało. Jeżeli to nie jest ciąża (w co wątpię) to najbliższe testy to pokażą i wtdy odstawisz a rezultatem będzie późniejszy okres. Aha no i branie progesteronu w tabsach powoduje, że organizm się rozlewniwia w tej kwestii - moim zdaniem powinnaś zacząć brać do momentu pewności czy to dzidzi czy nie. Oczywiście to moje zdanie - jeśli się mylę proszę mnie poprawić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×