Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

A powiedzcie mi kochane bo jak mam @ to zajadam Exacyl,gin mi to dał na obfite krwawienia ,na ulotce jest napisane że to proszek m.innymi dla ludzi po operacji i.t.d. czyli raczej mocny.Bez tego nie jestem w stanie funkcjonować bo sie ze mnie leje jak z kranu i jeszcze skrzepy-po prostu fuj!Nikt mi nie wytłumaczył czym to jest spowodowane,czy to efekt pco czy coś innego.Miała któraś z was podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałam na szczęście. skrzepy też mam, ale co do mocnych krwawień to ja mam raczej standard na szczęście, bez mega zalewania się i najgorzej 2 pierwsze dni, bo bywa że 1 tampon na 2 godz np, ale to ten normal więc chyba nie jest źle. i to też nie tak przez cały dzień. to mnie trochę zuzka uspokoiłaś bo już po tych ostatnich bólach to zaczęłam się zchizować tą endometriozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam Paula pojęcia cóż to jest za środek ten Exacyl. Nigdy o nim nie słyszałam...ale na necie w encyklopedii leków jest napisane, że stosuje się go m.in podczas długich i obfitych miesiączek, wymienione są też krwotoki z nosa, itp....więc zalecenie lakarza wydaje się słuszne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Paula, to idź Ty do jakiegoś lekarza na konsultację, to na serio nie jest normalne aby tak się męczyc podczas @. Te objawy, które opisujesz wskazują na endometriozę: obfite i bolesne @, ból przy oddawaniu stolca podczas @, ból podczas stosunku, to pierwsze rzeczy jakie wymieniają przy endometriozie. Nie wiem czy ją masz bo u mnie np nie było żadnych takich objawów (mój okres trwa 3-4 dni, jakiś czas temu zaczęło się napięcie przedmiesiączkowe ale castagnus mi je wyleczył), a mimo to miałam endometriozę. Tak czy inaczej jaka by była u Ciebie przyczyna, jest to bardzo niepokojące!!! Zawsze tak miałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak do tej pory lekarze wszystko podciągali pod pco ale po tym co tu czytam zaczełam się zastanawiać czy maja racje,zresztą niedługo wreszcie trafię do specjalisty i mam nadzieję że się wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika02
Castagnus mi nie pomgl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika a długo go brałaś? nie martw się jak cast nie pomógł to coś innego pomoże:) najważniejsze to znaleźć dobrego specjalistę, który wyznaczy Wam drogę co możecie zrobić w kwestii dzidziusia:) w końcu się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam odpisać na pytanie czy zawsze tak miałam hehe moja pierwsza miesiączka trwała 3 tygodnie i była tak obfita że nie wychodziłam z domu,lekarz wtedy stwierdził że taka uroda i wszystko się powinno samo unormować.Po niej miałam pół roku spokoju,bez @ a następna znowu taka,wtedy dostałam antyki i na tych antykach aż do ślubu ciągnełam.Po odstawieniu pigułek wszystko wróciło i wtedy dopiero łaskawie stwierdzili pco,reszte już znacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei takie bóle miałam jako nastolatka. Owulacje też miałam bolesne, chociaż wtedy nie wiedziałam co to jest owulacja:) Wylądowałam nawet w szpitalu, bo lekarze stwierdzili, ze to zapalenie wyrostka i chcieli mi go wyciąć. Na szczęcie w porę sie ogarnęli i stwierdzili, że to jajnik mnie tak boli a nie wyrostek, który wcale nie nadaje się do wycięcia....Co miesiąc miałam 2 dni wolnego od szkoły, no a teraz z kolei nie chodzę do pracy w te dni, bo nie jestem w stanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka,własnie to jest śmieszne bo mam albo albo:) Moja @ ma sumienie bo albo jest baaardzo obfita i nie boli albo boli baardzo a krwawienie jest skąpe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale może z jednej strony lepiej:D bo jak by miało być i obfite i bolesne to już w ogóle przerąbane:D najlepiej by było jak by ani to ani to;P hehe. ale to się rzadko zdarza;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak piszecie i piszecie że nie zadążam czytać :) Gin powiedział że beta jest ok i że ostatnim razem nie był pewnien ale dziś stwierdza że na 100% to ciąża. Ale nic ostatnio nie mówił że ma wątpliwości.. Mam zrobić znowu bete i we wtorek wizyta (tylko że chyba nie zdąże tej bety odebrać). Niby wszystko ok ale coś ten gin miał dziś dziwną minę. Zrobił mi usg a gdy już się ubrałam kazał znowu się rozbierać i znowu usg. I jak tu się nie martwić????? Zapytał czy mam bóle brzucha, mówię mu że minimalne czasami tylko a on że jak będą silne to mam natychmiast jechać do Szpitala do Bydgoszczy bo tam mają dobry sprzęt do diagnozowania wczesnych ciąż. Załamał mnie!! Na koniec powiedział tylko tyle, że jest ciąża, pęcherzyk trochę urósł, narazie jest ok i musimy czekać. Czyli że co?? Czekac czy poronie czy że się rozwinie ciąża? Jakie to wszystko jest pojebane!! Nie cierpie tej niepewności. paula, ja obfite i bardzo bolesne @ miałam raz na jakiś czas. Ale jak już się zdarzały to wyłam na łóżku. No-spe gdy wziełam to działała ale tylko na około 2 godz, potem znowu katusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan doktor o was po prostu dba:)upewnia się,mówi co robić w razie w,gdzie jechać,moim zdaniem to bardzo dobrze.Pewnie facet zobaczył że jesteś panikarą stara się przewidzieć wszystkie nawet te mało prawdopodobne scenariusze żebyś miała komfort psychiczny i wiedziała co robić.Zora słoneczko pewnie że trzeba teraz czekać,ta to zwykle jest że się czeka ,nawet 9 miesięcy:D Wszystko będzie ok zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka, skoro lekarz Ci powiedział, ze potwierdza ciążę i że wszystko jest dobrze, to nie masz co się martwić na zapas. Lekarz ostrzega Cię przed bólami pewnie dlatego, że chce dmuchać na zimne, a to przecież dobrze, że Cię nie olewa. USG zrobił Ci ponownie bo być może czegoś zapomniał sprawdzić, ot co....Myślę, że jak będziesz się doszukiwała we wszystkim złych fluidów to zamiast iść na następną wizytę do gina to wylądujesz u psychologa:(...oszczędzaj się kochana, staraj się nie zamartwiać, ciesz się błogosławionym stanem a wszystko będzie dobrze.... Z całego serducha gratuluję Ci potwierdzonej ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki :) Po rostu ta niepewność mnie dobija. Chcę już widzieć serduszko, dzidzię, czuć ruchy.. Wiem, zachłanna jestem ;) Jest ok, tylko ja jestem z tych co by chore były gdyby troche nie pomarudziły i nie ponarzekały :P Dam znać po kolejnej wizycie. Ide do sklepu a potem polegnę na kanapie i włącze jakiś fajny filmik. Miłego Popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Zorka, nie martw się na zapas. Wierzę, że wszystko jest OK. Może rzeczywiście zapomniał coś sprawdzic i ponownie zrobił USG. Poza tym on wie jaka to wyczekiwana ciąża więc info o szpitalu moim zdaniem to z jego strony znak, że mu zależy na dobrej opiece dla Ciebie. Inni lekarze czasem twierdzą, że w tak wczesnej ciąży nie warto nic robic, co mnie też dobija bo mam wrażenie, że traktują je jak katar.... Głowa do góry Zora!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Zora ,,,a tak niedawno wystarczył ci cień kreseczki do szczęścia,faktycznie zachłanna się zrobiłaś:)Jak tak dalej będzie to za tydzień będziesz planować wesele swojego Kropka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
kuźwa dziewczyny, ja się zabiję!! jakaś infekcja mi się przyplątała.....jeszcze nic poważnego ale czuję takie trochę swędzenie i co tu wziąśc żeby nie zaprzepaścic tego cyklu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka zapytaj w aptece,teraz jest tyle fajnych leków bez recepty że na pewno coś ci dobiorą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leć do apteki, na pewno coś Ci dadzą bez recepty, tylko obawiam się, że bez antybiotyku się nie obędzie :( kiedy masz mieć owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
....no waśnie miałam 3 dni temu:(:( jak myslicie, wystarczą takie tabsy dowcipne z pałeczkami kwasu mlekowego ????? jak wezmę antybiotyk to dupa.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dopiero początek infekcji to powiino pomóc....ja bym na Twoim miejscu na razie nie ryzykowała z antybiotykiem...chociaż wiem, że są takie, które można stosować w ciąży. Gdyby Ci nie przeszło po tych Twoich specyfikach, idz do gienka i powiedz żeby Ci cosik dał na tę infekcję, ale zaznacz, że możesz być w ciąży.... Jak za jakieś 2 do 3 dni Ci nie przejdzie to idź do tego gina....im szybciej się ją wyleczy, tym lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
dzięki dziewczyny, no po prostu jak nie urok to straczka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie globulki z kwasem mlekowym zawsze pomagały ale zależy co ci się przyplątało.A reklamowali coś fajnego tylko nazwy nie pamiętam ale doustne osłonowe.I jeszcze dobry płyn do higieny intymnej albo pupą włazisz do naparu z rumianka i siedzisz chwile:)Rumianek działa przeciwzapalnie i świetnie łagodzi podrażnienia -też nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
HANKA na infekcję szybko zadziała pimafucin Miałam ja przed hsg i(pojechałam głupia na basen) musiałam sie szybko pozybyć zeby mi termin w szpitalu nie przepadł. Birzesz 3 dni z rzedu na noc i po kłopocie, poźniej jakis ginoflor i jest ok Tyle ze to chyba na recepte jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×