Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Sophia123
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. .......14/5 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............26.......kuj-pom.............ze 3 lata??? ......8-9.06 AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........23.......lubelskie...........8...... ............4-5.06 katiaa85.............26.......wielkopolska......33 ........ok 26/27.06 Wanda23............24.........wlkp..........ok.20...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 mala_gosienka......25........zachpom......4.............. .......22.06 Sophia123...........24.........slaskie........6.......... ......... .19/20.07 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. .......1............8/06/2011 justynp..........32..świetokrzyskie...ok20...... ..........15 sierpnia Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12 Lovekrove ..........29.........warm-maz..............1................ 1/02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda !!!!! Jakie szczęscie - GRATULUJĘ....... Twoje groszki są młodsze od mojego o 2 tygle. Leż tylko teraz spokojnie i wstawaj tylko do WC !!!!!!! Trzymam kciukasy za waszą trójcę - ależ się cieszę !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie Lovekrove chciałam szczególnie podziekować za groszkowe rady:) Nie dziękuje jeszcze za gratulacje za bardzo się boję Jeśli bedzie ok to za tydz zmienie pozycje w tabelce Dziewczyny znam Wasze odczucia też nie wierzyłam, że mnie to może spotkać a jednak może... Staram sie leżeć, ale mnie nosi 6 lipca mam obronę mam nadzieje ze bede w stanie na nią dotrzeć Ale jakoś wszystko przy tym zbladło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, jak śmiesz !!! Ja z powstaniem Twoich groszków nie mam nic wspólnego - mam alibi - byłam w swoim domu :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia WIEEELKIE GRATULACJE :D :D :D ale super :) też marzę o bliźniakach :) może kiedyś się uda... ale się cieszę :) i życzę Ci szczęśliwego donoszenia ciąży :) i nie stresuj się tak, bo to w niczym nie pomaga i tylko szkodzi Dzieciaczkom trzymaj się cieplutko i wypoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, WANDA!! Ale temu anonimowi pewnie teraz głupio. Nie dość że zaszłaś to od razu masz blizniaki. Gratuluję :* I to na naturalnym cyklu hehe. aguska1, termin @ mam dopiero na (+-) 10 lipca! Szmat czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. .......14/5 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............26.......kuj-pom.............ze 3 lata??? ....10.VII AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........23.......lubelskie...........8...... ............4-5.06 katiaa85.............26.......wielkopolska......33 ........ok 26/27.06 Wanda23............24.........wlkp..........ok.20...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 mala_gosienka......25........zachpom......4.............. .......22.06 Sophia123...........24.........slaskie........6.......... ......... .19/20.07 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. .......1............8/06/2011 justynp..........32..świetokrzyskie...ok20...... ..........15 sierpnia Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12 Lovekrove ..........29.........warm-maz..............1................ 1/02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprz_i_sól
WANDA olbrzymie gratulacje dla Ciebie!!! u mnie 32 dc. tylko czekam miedy dolacze do licznego grona dziewczyn z @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta :) Wanda, gratulacje!!!!!!!!!!!! Bliźniaki, ale historia :) Podwójne szczęście. Super! Gratuluję serdecznie :) Tylko się teraz nie stresuj, bo to niepotrzebne i nic dobrego nie przynosi. Leż i łykaj ten progesteron. Będzie dobrze :) To na walentynki taki prezencik mężowi naszykowałaś? :D A propos progesteronu to rozbawię Was - czytałam jakiś czas temu jakiś głupi artykuł jaki wpływ ma przyjmowanie progesteronu w ciąży na płód i amerykańskim naukowcom wyszło, że jeśli nosimy pod sercem chłopca i bierzemy progesteron to ma większe szanse być homoseksualistą ;) Czyli mój synek będzie gejem ;) hehe Lovekrove, a nie przechodzą Ci mdłości po herbatce z imbirem? Mnie imbir pomagał... Wiem, że to raczej nie pora na taką rozgrzewającą herbatkę, ale może akurat pomoże. Wanda to teraz przesyłaj "podwójne" fluidy dziewczynom :) To zima będzie obfitować w forumowe porody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska, bo ja mam dopiero dziś 13dc. Więc na oko wpisałam 10 lipiec bo cykle mam 31dniowe :) Tak jakoś po poronieniu mi się uregulowało, jak nigdy. Vilia, ale mnie ubawiłaś z tym homoseksualizmem. I troszkę przestraszyłaś ;) Ja też chcę mieć syna!! Z M się umówiliśmy że jak będzie chłopak to ja nadaje imię a jak dziewczynka to on :P Ale co by nie było yo i tak byłabym szczęśliwa. Wanda, no dawaj te fluidy!! Ja też poproszę dwa ;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora, nie wierzę w te badania. Teraz 3/4 chłopców, którzy się rodzą byłoby homoseksualistami ;) Niestety większość kobiet bierze progesteron na podtrzymanie ciąży. Zresztą przekonam się za jakieś 20 lat czy coś w tym było ;) Zora, bierzcie z Kalą i pozstałymi dziewczynami garściami te fluidy. Moje już są "stare", ale może "świeżutkie" ciąże Wam pomogą :D A co z Asią1983?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduska, gratulacje :) Jeden zarodek? Słyszałaś już bijące serduszko? Dbajcie teraz o siebie dziewczyny bardziej niż zwykle i dobrego samopoczucia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Hej laseczki;) Lovekrove fanie że jesteś:)Walcz z mdłościami , walcz dzielna Kobieto, mam przeczucie że tym razem Napewno Ci się uda:) A moje słowa się sprawdzają, przepowiedzialam to szwagierce, że mam wrażenie że bedzie dobrze..i co.... jade dziś zobaczyć tą małą córeczkę..także będzie dobrze:)mam stresa ale cóż.. Villa postaram sie brać te fluidy :).. i pomysleć że rok temu byłam tydzień wcześniej od Ciebie w Ciąży...ehhh ...te kopniaczki, piętki, ta cholerna zgaga...piękny czas.Wandzia gratuluję, tylko wiesz co...weź się Kobietko troche za siebie, po pierwsze to myśl pozytywnie, że się wszystko uda, a nie tu ciągle żyjesz w stresie, zaszłaś i to się powinno teraz liczyć!!! Zorka tomy sie dopiero nieźle minęłyśmy z tymi @, a miałyśmy prawie identycznie..:) U mnie nadal brak... Wiecie co... patrząc na tabelkę nie nasuwa Wam się pytanie co się dzieje z : krakowianka....29....małopolskie.....4.. .......1............8/06/2011??????????????powinno już być po wszystkim:):) Buziaki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kaluś - tyś dzielniejsza ode mnie i Tobie też się niedługo uda - dzięki za Twoje samosprawdzające się przeczucia - też mam podobne- ale cicho sza - by nie zapeszyć...... co do wizyty u szwagierki- co to dla Ciebie - jesteś silna !!!! Wysyłam fluidy ciążowe średniozaawansowane - czyli macie teraz dziewczyny fluidy w każdym wieku. Monia 123 co z Tobą, Krakowianka daj znać jak u Ciebie !!!! Asia czemu zamilkłaś ??? Wysołuje Was z zaświatów !!!!! Meldować się tu szybko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. .......14/5 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............26.......kuj-pom.............ze 3 lata??? ....10.VII AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........23.......lubelskie...........8...... ............4-5.06 katiaa85.............26.......wielkopolska......33 ........ok 26/27.06 Wanda23............24.........wlkp..........ok.20...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 mala_gosienka......25........zachpom......4.............. .......22.06 Sophia123...........24.........slaskie........7.......... ......... .19/20.07 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. .......1............8/06/2011 justynp..........32..świetokrzyskie...ok20...... ..........15 sierpnia Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12 Lovekrove ..........29.........warm-maz..............1................ 1/02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę ,to już rok minał jak tu siedzę :P Mój pęcherzyk ma dziś 18mm :) Jutro mam mieć podany pregnyl. Zgadnijcie o której godz?? O 23:00 !! Własnie, ja mam pregnyl 5000j a na skierowaniu mam napisane by podano mi 10 000j. Gin sie pomylił! Czy dadzą mi ten pregnyl mimo pomyłki na skierowaniu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Mysle zorka ze powinni ci bez problemu podac jesli wiedza co i jak... A ja mam pytanie co do plamien przed @ czy zaliczacie je do nowego cyklu czy moze do starego a nowy zaczynacie liczyc od prawidlowej porzadnej@ bo juz sama nie wiem jak liczyc ten dzien lekkiego plamienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sophia. Jeśli @ na drugi dzień Ci się rozkręca to chyba powinnas liczyć jako 1 dzien cyklu. A jesli masz przerwe po tym plamieniu to licz jako stary cykl. Ja bym tak zrobiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Dzieki zorka:0 Zobacze jak bedzie jutro dzis 29dc lub tez 1dc :) tylko minimalne plamienie najbardziej zauwazalne na papierze klucie w jajniku i straszny bol piersi... Ale pewnie jutro sie rozkreci wiec moge pewnie potraktowac ten dzien jako 1dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sophia, z tego co wiem od gina, to plamienia zalicza się do starego cyklu, a nowy cykl liczy się od dnia, w którym wystąpiło normalne krwawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owulacja???
Witam. Mam do Was bardzo ważne pytanie, a widzę że jest Was tu sporo, i dość często, więc błagam o odpowiedź. Wczoraj zrobiłam test owulacyjny 14 dnia cyklu. Owulacja przy moich cyklach powinna wypaść 12 dnia. No nic - test wykazał zbliżającą się owulację 14 dc. mierzyłam ok 12 w południe. Wczoraj niestety nie doszło do stosunku... Napiszcie mi proszę - tak fachowo, a nie "jest możliwe" tylko z wyjaśnieniem dlaczego co i jak, tylko tak będę się mogła uspokoić lub zupełnie zwariować. Otóż - jeżeli wczoraj test owulacyjny wyszedł pozytywny 14dc (mierzę od 10 dnia) poczułam - o dziwo bo nigdy nie czułam - kłucie jajnika - najpierw lewego przez kilka minut dosłownie, jakby ktoś mi grubą szpilkę wbijał, i po kilkunastu minutach poczułam kłucie prawego jajnika. 2 godziny później wyszedł pozytywny test - czy nie odbywając wczoraj stosunku - zaprzepaściłam szansę poczęcia??? Bardzo to dla mnie ważne, a widzę, że macie takie informacje w jednym paluszku - proszę o szybką odpowiedź... pliiissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owulacja???
Aha - dodam, że wczoraj śluzu płodnego była znikoma ilość, a dziś jest go całkiem sporo. Jest kleisty i baaardzo rozciągliwy, ale już wczoraj szyjka była mocno otwarta. Nie sprawdzałam jaka jest dzisiaj, ale zaraz sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owulacja???
Dobra - sprawdziłam - jest dalej otwarta, a śluz ciągnie się na całą długość palca. Czy możliwe jest, aby śluz płodny występował jeszcze po wydaleniu jajeczka z jajowodu??? Czy występuje tylko w czasie, kiedy jest możliwe do zapłodnienia. Przytulanko będzie dziś wieczorem. Ale obawiam się czy już nie za późno, i czy nie lepiej poprosić mm o szybki numerek jak tylko wróci z pracy, i jeszcze raz wieczorem??? Może to głupie pytania, ale ja nigdy się wcześniej nie obserwowałam to mój drugi cykl. Mamy już jedno maleństwo, ale ono pojawiło się po trzech latach. Ważne jest teraz dla mnie aby nie czekać tak długo... poprzednim razem po prostu się stało, niczego nie sprawdzałam i nie mierzyłam. Dajcie znać. Albo mnie uspokójcie albo dajcie kopa w dupsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Słoneczka :) nie zniknęłam...wrecz odwrotnie -rosne :) i jemmmmmm...dziewczyny jak dobrze znowu jeść :) schudłam 6 kg i od ostatniej soboty jak za dotknięciem różdżki jem i nie zwracam :) ale dalej nie tkne kurczaczka i schabowego...ale twarozek, boczus, zeberka...tylko musze jesc przy stole i jak zjem wstac, bo mi zanosi Lovekrove-mi przeszlo w 15 tyg ...a teraz najważniejsze -WANDA!!!! mega buziaki! i mega gratulacje!!! leż kobieto, dolacz do forum rodzacych w tym terminie co Ty, tam tez pewnie jest kilka leżących - zawsze jest z kim pogadać o pawikach :) ,...ale czekaj-Wy jesteście 6 tydz.? ...moje wspomnienia-mega pierwsze spawy i jadłowstręt...ale najważniejsze,że Misiaczki są i to aż dwa :) tatuś pewnie skacze z radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrowe...zamilkłam , bo jem jabłuszko :D tak na serio bez 2 jablek dziennie to ciezko w lazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulacja mi się wydaje,że ja zaskoczyłam (chłopaki zostały wpuszczone) w momencie dzień przed pojawieniem sie powodzi śluzowej tak podpowiedziała mi Zora i w moim przypadku było to skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był 15 dzień przy regularnym cyklu29 dni....ale tu tez róznie było raz próbowaliśmy 13, 15, 17 dzien raz 12,14,16 dzień i nie udawało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 99% jestem pewna ze Monia jest ze mną na forum grudniówek ale do was zaglądam co rano (bo lezymy od 29.05 do 16.06 plackiem, a teraz to tak raczej leniuchujemy) ale na razie była dyskusja o jajeczkach, clo i perygrylu, a ja nie w temacie, wiec siedzialam cicho jedząc pie-prz-o-ne buraczki lub jabłuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×