Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Dzięki za rady, poczekamy jak M skończy antybiotyk i dopiero pójdzie. A mi 5 dc wychodzi w poniedziałek i wtedy idę na badania, tak powiedział doktor. Też tak miałyście, że albo 5 dc albo 25 dc? @ dostałam z jednodniowym poślizgiem, czyli w sumie na czas. Teraz następna, jeszcze nawet nie policzyłem kiedy... Namówiłam Mamę na ciasto swojej roboty, właśnie się piecze, dzisiaj zarzucona dieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co zazwyczaj nie bawię się w takie rzeczy, ale napisałam do wróżbity i powiedział, że w ciągu roku zajdę w ciążę:) nic innego nie pozostaje jak tylko czekać:) Miłej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
25 dzien cyklu nadal czesto latam do wc pozatym czesto mi goraco ale i doszedl bol podbrzusza i uczucie jakbym juz miala dostac ta cholere wiec jestem pewna ze juz sie zbliza bo nie widze innego wytlumaczenia na te dolegliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny możecie cos poradzić, chyba dostałam jakiejś infekcji intymnej od tej luteiny Pamietam, że cos tu na ten temat pisałyście ale znależć nie mogę Do gina dopiero w czwartek, zwariuje do tego czasu :) Czytałam ze lactovaginal można w ciązy, ale teraz to juz się wszystkiego boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och i bądz tu człowieku spokojny Chyba nie mogę tu więcej pisać i tak zyje w strachu Kim ty jesteś popirdoleńcu że jeszcze po tej ziemi chodzisz Tchorzem, którego w normalnym zyciu wszyscy po dupie kopią, niedouczonym analfabetą, który próbuje zabłysnąc anonimowo Kiedyś było mi żal takich ludzi jak ty Dzisiaj twierdze, że sieroty społeczne należałoby powybijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie że Luteina podrażnia a to prowadzi do infekcji!! Wandzia -nie pomogę Ci bo nie mam pojęcia co i jak w takiej sytuacji robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda ja po tym dostałam macmiror czy cos takiego...kobylaste żółte grochy tylko nie używaj nawilżanych chusteczek, nawet tych dla dzieci możesz spróbowac jakies tabsy z kwasem mlekowym ...moze pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda ja po tym dostałam macmiror czy cos takiego...kobylaste żółte grochy tylko nie używaj nawilżanych chusteczek, nawet tych dla dzieci możesz spróbowac jakies tabsy z kwasem mlekowym ...moze pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, nie stresuj się. W ciąży łatwo o infekcje, niestety... Ja miałam przepisany Clotrimazol, ale dopiero w II i III trumestrze (wcześniej się uchowałam bez infekcji), więc nie wiem czy można go na początku ciąży stosować. Może skontaktuj się ze swoim lekarzem (np. zadzwoń)? A komentarzami się nie przejmuj. Ktoś pokazuje "klasę" :o Nie warto się "nakręcać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia olej - to jakieś dziecko pisze - widać to po składni zdań :). Macmiror - maść dostałam poprzednio - ale ona jest chyba na receptę - pamiętaj, że najpierw maść potem lactovaginal - bo najpierw zlikwidować grzybka a potem odbudować florę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, w ogóle po luteinie może być zmieniona wydzielina. Jeśli nie masz objawów takich jak świąd, pieczenie, czy zielonkawe upławy to może nie ma co się martwić. Oczywiście najlepiej to skonsultować dla Twojego spokoju. Ja przez całą ciążę używam płynu do hig. intymnej Laktacyd Femina Plus i naprawdę jestem z niego zadowolona. Miałam 2 razy lekkie infekcje, które trwały ok. 3 dni i przechodziło. Może spróbuj tego płynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja maca mialam w tabsach czesc Dziewczyny :) jaaaak mnie wybiło -masakra-jeden tydzien a z duuuuzym brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Oj... ja też rok temu w ciązy miała niezłą infekcję 40 stopni gorączki i do szpitala na 5 dni, i wtedy to już kroplówy z Augumentinu czy jakoś tak, straszne bo potem dostałam swędzenie całego ciała;/;/ ale aby zapobiec infekcji można łykać żurawinkę w jakiejkolwiek postaci, podobno oczyszcza drogi moczowe. A pozatym to w sobote dostałam tą pie****ną @@@@@, ale może to i lepiej bo przed nami wesele znajomych no i za 3 tyg będę już w górach:):) Ten na górze chyba wie co robi....Buziaki Kochane Kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :) Dzwoniłam do gina powiedział że jeśli bardzo mi to przeszkadza to mam sobie własnie Clotrimazol maść kupić a czwartek zobaczymy co to za cholera:) Też mówił że to pewnie ta końska dawka luteiny ze mnie wypływa ale mnie to troszkę swędzi :)))) (jeśli chodzi o szczegóły) Sorki za tą wypowiedź do anonima ale mnie poprostu nosi ostatnio Kala myślę, że świetnie traiłaś z tym wyjazdem w góry Asia ja mam wrażenie, że już przytyłam, bo o dziwo nie mam żadnych mdłości, a właściwie mam jak się nie najem :)Cały czas mam apetyt na mięso, kiełbasy na które wcześniej nie mogłam patrzeć no i na kapustę kwaszoną- może stąd ten wywalony brzuch Będę beczką :) co przy moich 150 kilku cm. może wyglądać zabawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. ........06/07 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............26.......kuj-pom.............ze 3 lata??? ....10.VII AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........23.......lubelskie...........8...... ............4-5.06 katiaa85.............26.......wielkopolska......33 ........ok 26/27.06 Wanda23............24.........wlkp..........ok.20...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 mala_gosienka......25........zachpom......4.............. .......22.06 Sophia123...........24.........slaskie........7.......... ......... .19/20.07 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. .......1............8/06/2011 justynp..........32..świetokrzyskie...ok20...... ..........15 sierpnia Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12 Lovekrove ..........29.........warm-maz..............1................ 1/02 Witajcie Dziewczynki. Wpadłam tylko pogratulowac przyszłym Mamusiom i przy okazji uzupełnic moją tabelkę. OGROMNEGRATULACJE I BUZIOLE dla Wszystkich Dziewczyn którym się udało !!!!! Pozdrawiam tez wszystkie dalej się starające i trzymam za NAS kciukasy. Cieszę się też, że w końcu administrator pousuwał te wszystkie wczorajsze paszkwile, zawsze je zgłaszam do usunięcia jak Was czytam ale chyba pierwszy raz je usunęli. Może w końcu dadzą sobie spokój Ci dziwni ludzie.... Pozdrawiam Was serdecznie i na pewno będę dalejk czytac, choc się nie odzywam...ale u mnie dalej bez zmian. Sczególne pozdrowienia dla Zorki, Kali, Vilii, JustynP, Alooo, Lovekrove.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANECZKO, MY TEŻ CIĘ CIEPLUTEŃKO POZDRWIAMY :* Ja też zawsze zgłaszam do usunięcia te głupie posty ale o dziwo moderatorzy dopiero teraz raczyli ruszyć d..e w tej sprawie. Mam dzis usg kontrolne czy owu była. Czyli u mnie po starankach i czekanie na ..albo @ albo spełnienie marzeń hihihi. Żadnych bóli owulacyjnych/przedowulacyjnych nie miałam. Troszkę mnie jajniki dziobały i to wszystko ale reszta przebiegła u mnie typowo książkowo (dużo śluzu, uczucie naoliwienia, sluz zabarwiony na lekko różowo..) -czyli wychodzi na to że owu była jak nic :) Ale wypada się upewnić na usg no i zapłacić rachunek ginowi :D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. No i przyszedl na mnie czas kiedy to dzien @ nadszedl tylko o dziwo dziwne, ze zawsze dostaje rano kiedy wstaje mam ta niespodzianke a tu pustka ;/ nie wiem co mam myslec nie chce sie nakrecac, ale przed praca kupie tescik. Jak dzis nie dostane @ i jutro rano wstane bez niczego to robie go. hmm zobaczymy co wyjdzie. moj S mowi, ze dostane w pracy widze jak sie nie nakreca ;/. A i pare dni mam mdlosci, ale nie wiadomo od czego. Wiecie lepiej sobie tak wmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulacja potwierdzona :) Teraz 10 dni męczarni ;) a potem testowanie. Od dziś biorę duphaston a test mam wykonać potem z samego rana żeby w razie co nie było żadnej przerwy w braniu progesteronu. Więc teraz fuul relaks ..dobra, kogo ja chce oszukać -będzie mi się dłużyc jak cholera jasna :D aguska, dawaj znaka z rana co Ci tam wyszło na teśc ie. Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora to ja tez powinnam zrobic test by nie miec przerwy w braniu progesteronu w razie czego? Bo lekarka nic a nic mi nie mowila co i jak wiec juz zglupialam... TRzymam za nas kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa, gin mi powiedział dziś że jak się bierze progesteron to musi byc ciąg i nie mozna przerywać. Także jak wyjdzie Ci test to smigaj do gina po recepte (chyba że masz zapas). Móg gin idzie teraz na urlop i dał mi dwie recepty na wszelki wypadek. Trzymam kciuki, trzymam!! A Ty którego testujesz? Ja 7 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia88, ja mam zawsze kilka ale nie chcą rosnąć dalej. Na szczęście zawsze ten jeden daje rade :) Takze nie ma szans na bliznieta :P no chyba że jednojajowe hihihi. Zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Dziewczyny bardzo proszę o pomoc od prawie roku staram się zajść w ciąże niestety nic nie wychodzi. Właśnie zastanawiam się nad castagnusem i trafiłam na to forum może coś poradzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora ja ostatnia @ mialam 6.06 a cykle tak 31/32 wiec liczac bede testowac tak 7-8.07 (licze dl cykli ktore mialam w miare regularnie) ale ostatnio mi sie cos pochrzanily te cykle wiec nie wiem jak teraz powinnam dostac. JAk biore Luteine to mi sie w miare wyregulowaly, a ostatnio jakies ze 2 cykle nie bralam luteiny. Od tamtego cyklu znow zaczelam brac. A masz jakies objawy typu bol piersi czy kregoslupa? Mnie kregoslup boli ale to chyba od pracy stojacej po kilka godz. Pamietam ze w cyklu ktorym zaszlam w ciaze od dnia plodnych dni bolaly mnie piersi teraz nic nie czuje. I staram sie nie nastawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omo
justi_m rada jest tylko jedna, przebadać siebie i męża. (monitoring cyklu, badania hormonów: progesteron, TSH, PRL, badanie nasienia) Castangus na tym forum NIKOMU nie pomógł, więc daj sobie na razie spokój. Wyjdzie Ci za wysokie PRL to możesz pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi najlepiej wziac sprobowac. A badaliscie sie?? Nie wiem czemu tyle zwlekaliscie pozniej takie zalamanie, ze cos nie wychodzi. Ja reaguje za wczasu ;). I nie wiem dlaczego Ci gin nie przepisal wspomagaczy. Ja dla swojej powiedzialam, ze chce dzidzie tyle i tyle nic i mowie do niej, ze moze jakies pomoce sa. Wiec najpierw dala skierowanie dla mego S na badanie nasienia. Ale nie wiem czy pojedziemy jutro mamy jechac, poniewaz.......... Moj @ mial byc 27.06 czyli wczoraj przez 2 mies rowno w tej dacie dostawalam i zawsze ta niespodzianke mialam z rana. Wczoraj nic dzis ostro mi sie sisi chcialo mialam robic tescik, ale mysle sprobuje na chusteczke zobaczyc czy moze gdzies ta krewka sie krazy niby cos bylo rozowego ;/ Dlatego Zorus zrezygnowalam z tesciku. Balam sie, ze moze rzeczywiscie mi sie @ spoznila hmm ale powiem Wam nie chce zapeszac i sie nastawiac, ale mdlosci posiadam, albo sobie to wmawiam, moze @ mi sie spoznia i takie dziwne objawy. Tak samo jak mnie czasem pobolewa brzuch na dole i tez czasem jakbym miala dostac @ ale czekalam do tej daty niemilosiernie a teraz sie boje ;(. Jak myslicie jak do poludnia nie dostane @ robic test?? Ja mowie do swego S, ze moze juz nie trzeba bedzie robic tego badania nasienia ;p. Mowie, ze czuje jak mi robak tam pelza hehe, ale mam fazke ;p wOW rozpisalam sie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Castagnusa mnie nie pomógł, to znaczy zaszłam po jego odstawieniu i przerzuceniu się za radą Lovekrove, której bede wdziczna chyba do końca życia na magnez + b6 (choć ona twierdzi, że nie miała z tym nic wspólnego) :) :) :) Castagnus pomaga z moich obserwacj tak wynika tym Dziewczyną , które starały się któtko, czyli pewnie i tak by zaszły Skoro to już rok intensywnych starań to zamiast tarcić kase na ziółka idz do lekarza, bo jak się okaże że coś nie tak (czego Ci oczywiście nieżycze) to jeszcze sporo kasy bedziesz potrzebowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Mi co prawda castagnus tez nie pomogl zajsc w ciaze, ale mysle ze pomogl mi wyregulowac cykle, gdyz po jego odstawieniu jak narazie odpukac mam je ladnie co 27-29 dni czyli jak na mnie to rewelacja, bo jak zaczelam go brac to mialam nawet po 37dni, wiec po calej serii 90 dni cykl wrocil do normalnosci i jak narazie tak pozostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda...będziesz słodką Mamusią ze swoim 150 cm wzrostu :) ja mam ciut więcej , jeszcze więcej nadwagi i juz ładny brzuszek:) na szczescie szalonego apetytu nie mam...ale wymioty minely i wszystko do nadrobienia :) kurczaka i schabu nie rusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×