Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Wiecie co teraz tak usiadłam i wyszło mi, że jeszcze 4 dni do ewentualnej @, sama nie wiem czy przyjdzie, w każdym razie czuje się dziwnie, a do tego tak bolą mnie dziąsła, że nic pić nie mogę, tak bolą przy jakiejkolwiek zmianie temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
Asia, no mam nadzieję. Za dużym brzuchem nie tęsknię, tylko za pewnośćią, że wszystko jest OK. Mam nadzieję, że mały zacznie mnie niedługo kopać i się trochę uspokoję. Masz namiary na tego meila ciążowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, zaraz spadam do gina, trzymajcie kciuki bo robię ze strachu w gacie !!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) wiecie co ja juz zglupialam wczoraj pojawil sie u mnie plodny sluz i zrobilam test owu i znow mi wyszly dwie grube kreski teraz ta 2 kreska jest duzo wyrazniejsza od tamtej co robilam w 8dc teraz szyjka jest zamknieta ale wczoraj mialam przez krotki czas wrazenie jakby byla lekko otwarta i miekka a test wyszedl naprawde wyrazny i co tu gra nie mam pojecia. Jak robilam test owu w 8dc to i szyjka byla otwarta i miekka a bralam od tego cyklu CLO wiec teraz juz nie wiem kiedy ta owu byla, w razie czego wykorzystałam wczoraj meza :P Wczoraj sie zle troche czulam taka jakas przymulona chodzilam ale nie wiem od czego, na obiad bylam w KFC moze od tego :P Dzis jest ok tylko znow taka jakas spiaca i leniwa jestem i mysle czy sie nie zdrzemnac jeszcze troche. Lovekrove trzymam kciuki by bylo wszystko dobrze :) moniaaa jeszcze brzuch ci moze wysadzic na sam koniec ciazy wiec bez obaw :) Krakowianka jakis czas temu myslalam o tobie i serdecznie gratuluje coreczki :) Wanda ksztaltem brzuszka sie nie kieruj bo kazda kobieta ma inny brzuch i niby mowia ze na chlopca to pileczka ale nie zawsze tak jest. Moja kolezanka w kazdej ciazy miala pileczke i ma dwie coreczki i najmlodszego chlopca. :) Co prawda moja ciocia w ciazy z corkami wygladala calkiem inaczej niz teraz,teraz ma tak jakby pileczke i wyglada rewelacyjnie w tej ciazy i ma byc podobno dziewczynka chociaz ja stawiam na chlopaka ale lekarz niby ze na 100% cora bedzie wiec zobaczymy. Zora a co tam u ciebie kiedy testujesz? Ja dzis mam 16dc i zaczne brac luteine od jutra mialam od 16dc ale zapomnialam rano i zaczne od jutra. Zobaczymy czy cos zakielkowalo :P za jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia85 - dzisiaj dla jaj zrobiłam owulacyjny test - testowa wyszła bardzo mocna - mocniejsza od kontrolnej - oczywiście niczego nie sugeruje :)). Mi w tej ciąży owulacyjny 6dpo dał wynik wątpliwy (kreska była blada ale wyraźna) - i wtedy już podejrzewałam ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaa123 jedne maja duże brzuchy, inne małe i w większości wypadków nie ma to żadnego wpływu na rozwój dziecka Mnie jak będe tyła w takim tempie to dzwigiem bedą musieli z domu wynosić,a urodzić też grubym jest ciężej a ja mam pytanie odnosnie witamin dla ciezarnych Stosujecie jakieś Bo mnie gin powiedział że narazie tylko kwas foliowy, aż nie zrobię badania krwi Lovekrove napisz zaraz jak wrócisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaa123, zgadzam się z Wandą. Wielkość brzuszka nie ma zazwyczaj żadnego wływu na zdrowie dziecka. Niektórym kobietom rośnie od samego początku, innym pod koniec. Ja mam koleżankę, która miała termin 13.07 (swoją drogą jeszcze się nie rozpakowała ;) ) i ja przy niej zawsze czułam się jak słoń. Dziewczyna ma taki maleńki, zgrabny brzuszek, a dzidzia zdrowa. Przytyła tylko 6 kg. Nie martw się wielkością brzuszka :) Ja wyglądam jakbym arbuza połknęła ;) z tyłu za bardzo nie widać po mnie ciąży - oprócz tego że zaczynam chodzić jak pingwin ;) Kołyszę się na boki :D Ale z przodu to mam wielką piłkę :) Też jestem pełna podziwu dla mojej skóry, że aż tak się rozciągnęła :) A w najszerszym miejscu w brzuszku mam już... 105 cm... Katiaa, mala_gosienka, trzymam kciuki żeby @ do Was nie przyszła :) Lovekrove, po powrocie z wizyty daj znać co powiedział lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove masakra z tymi testami owu ja juz teraz sama nie wiem a na ciaze to chyba za wczesnie by sprawdzic bo to by ewentualnie kilka dni bylo. A @ nie wiem kiedy powinnam dostac zaczne brac lutke i jak odstawiam to na drugi dzien mam @ kiedys bylo ze po kilku dniach od odstawienia przychodzila a teraz wczesniej. Teraz nie odstawie lutki wogole i jak ma @ przyjsc to przyjdzie jak nie to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie wiem ile po Clo mialam pecherzykow i czy pekly nie mialam monitoringu wiec nie wiem nic. Licze na łut szczescia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki badań: Beta jest 40,88mIU/ml, co to oznacza? Niby mam napisane ale nie do końca rozumiem. Do tego teraz napisali, że mam podwyższony progesteron bo aż 46,10 ng/ml. Pozdrawiam i biorę się za czytanie bo dużo tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_gosienka, ja nna początku ciąży miałam betę 80 ml U/ml a progesteron 34,15 ng/ml. Nie podejrzewasz ciąży? ;) który to dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wg mojego labolatorium to beta powyżej 5,3 oznacza ciążę :) Zrób test ciążowy :D Trzymam kciuki żeby to było to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villa dzisiaj jest 26 dc, i się aż obawiam zrobić test, bo zawsze mi wychodził ujemny. A @ planowo powinnam dostać 22.07.2011, czy iść w środę na drugą betę i będzie wiadomo?? I jeszcze jedno bardzo bym chciała aby to była ciąża, ale nie chcę zapeszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... no betę i progesteron wysoki :) Spadaj na dół tabelki ;) Trzymamy kciuki. Aż mój syn zaczął kopać :) HEHE wystawia piętkę urwis mały. Zrób test a jak wyjdzie negatywny biegnij na drugą betę w środę czy czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia...trzymam kciuki,zebyś miała dobre przeczucia,ze cos sie dziwnego dzieje ... i te ogórki...:) Katia -również trzymamy:) Moniaaa...ja o pewnoosci nie chce myslec...dzis cos mnie dol brzucha ciagnie, jakbym zakwasy tam miala:) wiecie jak dzis z łózka wstaję? turlam sie na prawy bok, na czworaka i do tyłu spuszczam nogi na podłogę i wstaje...no zakwasy mam w dole brzucha...nie dosc ze wczoraj mialam dwie rundki po ,5 godz samochodem (jako pasażer)) to wieczorem , mimo nakazanego celibatu, cos tam bylo...a dzis - efekt zakwasów Lovekrove- i jak Bobo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, Villa czekam do piątku, i muszę M powiadomić, że coś się dzieje:) Dzięki, że jesteście:) Asia a dlaczego macie celibat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo w 12 tyg mialam plamienie, a potem w 16-17 jakis skurcz mnie dorwal ale teraz poczulam sie rewelacyjnie i zaszalałam :) 19 tyg w celibacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. skurcz byl jednorazowy ( pojawial sie w dniu przejscia z 16 na 17 tydz.od 3-4 rano do 21, kiedy dostalam zastrzyk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smyram go albo lekko drapię. To chowa i zaraz spowrotem wystawia :) Asia, nie chcę Cię martwić, ale ze wstawaniem będzie coraz gorzej ;) Obyś nie musiała się później tak gimnastykować jak ja, ale chyba lepiej nie będzie :) malagosienka, zrób jutro z rana ten test i będziesz wiedziała. Jestem tak ciekawa, że sama bym go za Ciebie zrobiła (znalazłam jakiś czas temu jeden u mnie w szafce w łazience), ale wtedy na pewno byłaby ciąża ;) Tak na serio, kup czuły test i zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villa w takim razie podreptam z M dzisiaj do apteki:) tylko bardzo się boję... Nie będę już o tym myśleć tylko uszykuję jakiś obiad:), bo padnie jak koza z głodu mi i dopiero będę miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa Vilia...to mam sie nie zastanawiac nad tymi zakwasami tylko sie przyzwyczajac :) :) :) dobrze ,że mówisz mi o tym...w sumie to oczywiste, no ale dla mnie nowe :) a faktycznie juz sobie zbytnio nie poleze na plecach z klawiatura na kolanach, musze przekrecac sie na bok :) bo z plecow (odcinka ledzwiowego promieniuje na biodra) ja jakos swojego od 2 dni nie czuje, ale cos w glebi mnie smyra, wtedy to po skórze go czulismy z mezem ...ale jeszcze mam czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, na tym etapie tak może być, że raz go czujesz dobrze, [otem kilka dni nie. Jeszcze masz trochę czasu żeby zacząć dokładnie liczyć ruchy i się martwić. Potem będziesz musiała obserwować. Ja teraz jak nie będę czuła maleństwa przez jakiś czas to mam pędzić na izbę przyjęć. I jak będzie za bardzo się ruszał to również ponoć powód żeby zacząć się martwić. Ach ta ciąża ;) Asia, a kiedy idziesz na USG poznać płeć :) CZy to pani Niedźwiadkowa czy Pan Niedźwiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to za duza aktywnosc dziecka tez jest powodem do niepokoju? bo to,że jest mniej aktywne niż było to rozumiem, ze jest to wskazanie to szybszego porodu, ale taka nagła "nadpobudliwosc" bez parcia na "szkło" tez sie niebezpieczna-czemu? wizyte niby mam 9.08, ale ona jest taka ze jak nie jest pewna to nie powie,,,,jeszcze obawiam sie,ze sie z nia rozmowie, bo nie wiem czy bedzie robila połowkowe, bo usilnie wypycha mnie na 3/4 d do swojego kolegi...owszem chcemy isc na 3/4 d ale nie do jej kolegi-moze wtedy sie dowiemy kogo mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, nie zaprzeczę, że fajnie tak się z nim bawić :) Chociaż jak przywali w żebra albo pęcherz już nie jest tak fajnie ;) I jeszcze uaktywnia się jak mu się bajki czyta. Tatuś mu wieczorami wierszyki czyta i wtedy się budzi i rusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to musi byc swietne :) ciekawe jak moj bedzie mu czytał swiat motocykli to tez bedzie sie ruszał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, ponoć jak dziecko jest nagle bardzo nadpobudliwe to też jest ryzyko, że dzieje się coś złego. Tak mi lekarka mówiła, że lepiej to sprawdzić. A co do USG to jak Ty płacisz to masz prawo wybierać lekarza. TAkie jest moje zdanie. Ja też sama wybierałam lekarza na USG połówkowe 3D :) Może będziesz miała małego motocyklistę, kto wie ;) My zaczęliśmy od bajek-wierszyków :) typu Lokomotywa, Paweł i Gaweł i inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×