Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Staraczki już chyba są tak zdołowane, że nawet na neta nie mają chęci... Ja mam dziś 27dc i widzę jakąś podbarwioną wydzielinę/plamienie, więc @ pewnie wkrótce. Mam tego dość już, jak co miesiąc - płacz, nerwy, bezsilność. W 3ci dzień cyklu idę sobie prywatnie zrobić FSH,LH, estradiol i prolaktynę i z wynikami dopiero pójdę do jakiegoś nowego gina... Zastanawiam się tylko czy 3ci dzień to liczyć od faktycznego krwawienia - chyba tak, a nie od plamienia co nie??? A wiesiołek i Castagnus są o d*** rozbić. Cholera trzeba było brać tabletki anty to po odstawieniu byłoby łatwiej zajść, a ja nie biorę od hoho bo się na gumki przerzuciliśmy chyba ze 3 lata temu... To faktycznie jest tak ze moje znajome wszystkie brały anty więc nic dziwnego że potem szybko zachodziły... Eh, sorry za nery ale ja już nie wiem... Męża pilnuję żeby miał zdrową dietkę, cynk, wit C,zielenina i te sprawy bo on ma te wyniki w normie, ale raczej dolna granica jakaś (25mln) więc szału nie ma... Znajomy brał na poprawę nasienia coś, to po 1,5 roku mu dopiero się polepszyło, więc nawet nie wiadomo czy to to... Boże, przerażają mnie te koszty, badania, monitoringi, jescze jakieś cuda przeciwciała, toksoplazmozy itp. przeca to by się trzeba na tydzień czy 2 do kliniki położyć z mężem chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala1984 jeśli mogę coś doradzić Lepiej dorwać dobrego gina to znaczy takiego, który na wszystko daje skierowania Bo częśc badań można zrobić wtedy na nfz. klinika to będzie spory wydatek. A tak idziesz do gina płacisz 100 za wizytę no i otwarcie prosisz o skierowanie. Warto podpytać kogoś czy takie daje Mnie udało się na nfz zrobić hormony i hsg, które podobno w klinikach jest dość drogie Zora szanse są spore, jak pisałam odstawienie czasem daje lepsze efekty niż samo stosowanie Może to Ciebie mała_gosienka pociągnie ze sobą i Ty będziesz świnką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Wanda, wiem wiem, ja najpierw chce pójść do państwowego jeszcze, a potem do prywatnego jakiegoś żeby mieć porównanie i więcej info. Badanie wolę teraz zrobić już odpłatnie bo nie chcę czekać na skierowanie i nowy cykl bo te akurat hormony robi się w 3 dc więc nie chcę już odwlekać. Będę miała gotowe wyniki w łapce. Zobaczymy co wyjdzie, pójdę w połowie cyklu to od razu jakieś USG noi ewentualnie potem powtórki USG lub/i progesteron pewnie do zbadania... Póki co czekam aż plamienie przekształci się w @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Hej kochane dziewczyny, mam nadzieję że trochę tęskniłyście;D;D Jestem w Zakopcu już tydzień na urlopiku, zdobyłam Gubałówkę, Kasprowy i dalej nie mam sił szczytów zdobywać;P jutro wyjeżdzamy do Wadowic i WIeliczki:) a potem do domku. Nie zdąrzyłam nadrobić przeczytać Easzych wpisów yle tego jest;P Mam 30 dc i nic sie nie dzieję, ale raczej cykl na steaty bo nawet niewiem kiedy owu była, śluzu nie zauważyłam;/ a temp. mierzyłam do 20 dc i bez rewelacji. Buziaczki z Gór . Gratulacje dla Krakowianki, ostatno wspominałam Cię na forum:) i gratulacje dla zaciążonych, buziaczki dla staraczek:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Ale bykolców narobiłam;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Kala - podrzuć oscypka z gór, ja je uwielbiam i jak tylko ktoś z rodziny jedzie to zawsze składam na niego zamówienie:) Ala - i jeszcze pamiętaj, żeby Ci dali na progesteron, bo ja jak brałam luteinę to była właśnie na regulację cykli. Asia - wczoraj zjadłam słodkie wafelki i poprawiłam je małosolnymi, M powiedział, że tłumaczy mnie tylko mój stan, ale biedny nie mógł tego wytrzymać i siedział w pokoju;) Zora, kto wie może będziesz razem ze mną?? Jeszcze nie wiadomo co Sophia wywinie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam :) Gosia, ja spokojnie...tylko w sobote jedzac deser lodowy wybierałam kochanemu miesko z talerza :)....ale niedobre bylo, jakas baranina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baranina nieeee... Za to wczoraj była kura na obiad z fasolką, i to mi pasowało jak najbardziej:) Aguśka u mnie jak pracowałam to babeczki przynosiły zwolnienie i były na nim wręcz 9 miesięcy a potem normalnie macierzyński. Zależy od doktora i jego podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieciatko32
Witam was kochane kobietki, czytam te wasze wszystkie pocieszające wiadomosci i mam taka ogromną nadzieję....od 3 dni biore castagnus moze jeszcze pomoge sobie wiesiołkeim....bo plakac mi sie czasami chce....od 5-mcy współzyjemy z moim skarbem no moze nie tak wg cyklu jak wtedy gdyammy ochote ;), nie zabezpieczamy sie i nic i nic ...a tak bardzo pragne miec dzieciątko...mam juz syna 11 lat ...troszke to juz upłyneło czasu...Mam nadzieje ze z Wami bedzie mi rażniej....wspieram każdą z Was z całych sił...no i oczywiscie jest mi z Wami troszkę raźniej...teraz bede czekać na efekty tego leku...Moze sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieciatko32
Jezu jak bardzo bym chciała w przyszłym miesiącu napisac Wam .....hua hura zadziałało ..udało się ..hura....żeby ten czas szybciej leciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Hej kochane:* Ja dalej na urlopiku ale juz nie wytrzymalam i musialam wejsc zobaczyc co u was (oczywiscie w tajemnicy przed M zeby nie marudzil a akorat pod prysznicem to wykorzystalam moment ze znalazlam jakas siec niezabezpieczona) No wiec gosienka!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiedzialam ze ci sie uda:) za reszte jak zawsze mocno trzymam kciuki:) a ja 3dni temu dostalam @ takze to nie mnie gosienko pociagnelas za soba, ty to mnie tylko przy @ za soba ciaglas bo mialysmy tak samo:P troche smutno ale za to moge w pelni skorzystac z reszty czasu urlopuno i dalej sie starac:) a to napewno przyjemne:D Pozdrowienia i buziaczki z Chorwacji:* do uslyszenia za tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. ........06/07 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............26.......kuj-pom.............ze 3 lata??? ....10.VII AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........23.......lubelskie...........8...... ............4-5.06 katiaa85.............26.......wielkopolska......34 .............. 6/7.07 Wanda23............24.........wlkp..........ok.20...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 mala_gosienka......25........zachpom......4.............. .......22.06 Sophia123...........24.........slaskie........8.......... ......... .19/20.08 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. ..........18.06 zostałam mamą justynp..........32..świetokrzyskie...ok20...... ..........15 sierpnia Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12 Lovekrove ..........29.........warm-maz..............1................ 2/02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Dzieki gosienka:* a ty dbaj o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja wam powiem ze ten cykl strasznie mi sie WLECZE.... Dzis jestem dopiero 23dc. Dluzy mi sie ten cykl chcialabym juz wiedziec co i jak, na test za wczesnie. W tym tyg musze leciec do gin po recepte na luteine bo mi sie konczy a nie bede robila teraz przerwy w braniu. Jak m@ ma przyjsc to przyjdzie i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia ja w 26 dc zrobiłam betę i już była podwyższona, także może zrób betę i będziesz wiedzieć co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosienko co ja moge napisac o sobie poza tym że mam 32lata i ogromne parcie na dzidzisia od paru lat..od marca nie zabezpieczamy się wcale, moje cykle są jesli mozna to nazwać w miare regularne bo 28-30 dni chociaż ostatnio coś sie pozmieniało nawet na 32 wiec same widzicie, 2 m-ce temu miałam leczana nadżerkę poprzez zamrażanie i od tego czasu amm palmienia na 2 dni przed spodziewana miesiaczką , sama sie zastanawiałam co to ..ale podobno tak ma byc...odczuwam ogomne napiecie przedmisiączkowe, piersi bolą mnie zawsze przed misiączka..uffff..ale sie rozpisałam...no i oczywiscie do niedawna wydawało mi się ze umie rozpoznac okres płodny u siebie..ale co z tego ..teraz juz sama niewiem..a należe do kobietek niecierpliwych , chcociaż mój skarb powtarza mi ..nie od razu rzym zbudowano...haha..ale co z tego .....moze faktycznie zabradzo chcę;)....dzis mam 6dzien cyklu nie liczac 2 ni plamienia ...musze troszeczke powspomagac mojego miska ;) androvitem....chociaz jemu to chyba nie jest potrzebne ...gorzej jak ja sobie cos umysle...i nie zrealizuje.....i bedziemy sie starac...zamowiłam nawet testy owulacyjne bo juz sama niewiem...ufffffffale sie rozpisałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tu o dzis i wybaczcie Kochane nie umie sie tu nawet dopisac do tabeli ;) no cóz moze zdobede troszke praktyki ;) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieciątko ja mierzyłam temperaturę i widziałamkiedy jest pik, skoro masz 6 dc to spokojnie zacznij mmierzyć codziennie rano przed wstaniem z łóżka, termometr blisko pod ręką żeby był i do dzieła zapisuj sobie na wykresie znajdziesz w internecie, albo wydrukuj sobie kartę z npr i będzie czytalnie. Pamiętaj że z wiesiołkie od 5 do owulacji dłużej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wiesiołku własnie wycztałam ,dzisiaj po pracy biegne do apteki ,bo tak jak wspominałam castagnus biore od soboty po tabletki -waze 65kg...wiesiołek bede brać chyba 3razy po 2 tabletki ...hahha czasami sie zatstanawiam czy nie zwariowałam gosienko..ale podobno cel uświeca srodki wiec ...narazie mam zapał...cociaz jak w tym miesiacu dostałam okres to az płakac mis ie chciało ..miałam taka nadzieję..a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj ładna pogoda,oby nie padało do wieczora, bo pranie zrobiłam i przydałoby się żeby wyschło, a dużo tego wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. ........06/07 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............26.......kuj-pom.............ze 3 lata??? ....10.VII AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........23.......lubelskie...........8...... ............4-5.06 katiaa85.............26.......wielkopolska......34 .............. 6/7.07 Wanda23............24.........wlkp..........ok.20...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 mala_gosienka......25........zachpom......4.............. .......22.06 Sophia123...........24.........slaskie........8.......... ......... .19/20.08 aguuula25,25.......25........śląskie.........18..................01.08 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. ..........18.06 zostałam mamą justynp..........32..świetokrzyskie...ok20...... ..........15 sierpnia Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12 Lovekrove ..........29.........warm-maz..............1................ 2/02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia- u mnie pada ale dobrze że pranie zrobiłam w sobote ;) nie wytrzymałam i wczoraj zrobiłam test( 24 dc) wiem, za wczesnie, ale od 2 dni było mi niedobrze, czułam ból w podbrzuszu i miałam brązowe plamienia.. myslałam że może... ale niestety, 1 wredna krecha. Powtórzę w niedziele jeśli wcześniej nie dostanę @ ale przypuszczam że mnie "nawiedzi". Póki co z M rozglądamy sie za mieszkankiem :) nareszcie swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula trzymam kciuki:) Ja zawsze na teście widziałam jedną samotną krechę więc od razu poleciałam na betę, a jak byłam u gina w piątek, to powiedział, że mam w tygodniu jeszcze raz powtórzyć dla wszelkiej pewności. Także w środę znowu idę się kuć, Panie z laboratorium już mnie tam dobrze znają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieciątko32 :) czytając o wiesiołku wyczytałam,że najlepszy jest opearol (czy jakos tak) brałam 1-2 tab do 15 dc. i castagnus (mimo wagi 1 tab, a powinnam 2). nam sie udalo po 8 miesiacach, przy konczeniu 3 cyklu z castagnusem. pamiętaj,ze bierze sie go bez przerwy, czyli w trakcie okresu tez. nam on pomógł, ale niektórym dziewczynom namieszał... trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. ........06/07 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............26.......kuj-pom.............ze 3 lata??? ....10.VII AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........23.......lubelskie...........8...... ............4-5.06 katiaa85.............26.......wielkopolska......34 .............. 6/7.07 Wanda23............24.........wlkp..........ok.20...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 mala_gosienka......25........zachpom......4.............. .......22.06 Sophia123...........24.........slaskie........8.......... ......... .19/20.08 aguuula25,25.......25........śląskie.........18........ ..........01.08 kobieciatko32..... 32...podkarpackie.... 5.......... .........17/18.08 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. ..........18.06 zostałam mamą justynp..........32..świetokrzyskie...ok20...... ..........15 sierpnia Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12 Lovekrove ..........29.........warm-maz..............1................ 2/02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cię Asiu no własnie co do castagnusa sama niewiem czy powinnam 2 tabletki ale wg zaleceń zastosowałam...mam nadzieje tylko ze nie rozreguluje mi się wszystko bardziej.. ateraz rozgladam się za bocianami po drodze jak jade do domku ...i szukam jakiegoś znaku...misiek mój sie smieje...."żebym nie liczyła no bociany tylko na niego " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
mnie castagnus nie pomogl wiec juz go nie biore obecnie mam 21 dzien cyklu wiec czekam na wiadomo@ pozatym juz sie na nic nie nastawiam bo wiem jak bylo w poprzednim miesiacu przyszla ta cholera z tygodniowym opoznieniem obecnie wiec rzucilam na luz pije sobie herbatke na plodnosc polecona mi przez kolezanke i mysle o zblizajacym sie wyjezdzie a nie czy dostane czy nie bo to nie ma sensu gdyz bedzie co ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×