Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Ala - super, że coś już wiesz i działasz. Jeżeli mogę coś doradzić to zacznij mierzyć temperaturę - bo duphaston od 16 dc to takie teoretyczne podejście -tzn., że jeżli masz późne owulację to możesz 16 dc być jeszcze przed owulacją i doopek może ją zablokować. A mierząc bedziesz mogła zauważyć kiedy jest już po owulacji i wtedy zacząć brać doopka. Będzie dobrze - zostan z nami - będziemy Tobie kibicować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dzisiaj mnie naszło na rogala poczłapałam więc go kupić, a teraz spokojnie popijam sobie herbatkę, kawa już mi nie wchodzi a wręcz odrzuca. Też zrobiłąm suwaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżasta_z_miasta
niestety kafeteria ma to do siebie, że nie pokazuje obrazków :( trzymam za was wszystkie kciuki, żeby wszystko ułożyło się jak najlepiej :) i tym już zaciążonym i tym starającym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Dzieczyny!!!!!!! Byłam na mieście i wiecie co....spotkałam cygankę, powiedziałam sobie raz kozie śmierć, powróżyła mi, wyciągnęłam karty dwa razy za każdym razem jedna z nich to ciągle ta sama 10 pik, mowiła że to kłopot, coś smutnego, które będzie się ciągnęło za mną do konca, potem mi mówi że mój rozważać będzie wyjazdy gdzieś za lepszym bytem, no i tak ostatnio coraz częściej o tym rozmawiamy, że nie moge się z kimś z jego rodziny dogadać, że tam mają nieślubne dziecko i smutek jednocześnie( jego siostra straciła bliźniaki, i maja teraz to nieślubne dziecko) mowiła że widzi dwie córki i w późniejszym wieku syna, i że będę się leczyć, ale że mamą zostanę i będę się cieszyć, mówiłam jej na początku rozmowy że straciłam dziecko, a ona mówi że widzi dziewczynkę, niewiem czy wierzyć czy nie, zawsze ma 50% szansy na powiedzenie czy chłopak czy dziewczynka, ale akurat trafiła....a najlepsze że szykują się pieniądze;p tak chyba każdemu mówią...kto by nie chciał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
A moje teściory nie przyszły ku......rde;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, ja wierzę (bez cyganki), że Ci się uda :) Aco do testów, to może kup w jakimś markecie i testuj :) My tu chyba mamy mniej cierpliwości i wytrwałości od ciebie :D Już chcemy znać wynik testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Heheh o niecierpliwuski jedne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niecierpliwuski A z tego co pamiętam smutekiradość miała byc u lekarz i dać znać A ja się na dobre w kuchni rozgościłam cały czas coś gotuje, tylko póxniej jeść mi sie tego nie chce Sama nie wiem na co mam ochote Brzuch już nie boli Myślę że to mogłobyć wczorajsze malowanie paznokci stóp Tak kombinowałam, malowałam, zmywałam że jak się wyprostowałam to stwierdziłam że to był mój ostatni pediciure (jakkolwiek to się pisze) KALA trochę prawdy Ci powiedziała Cyganka, mnie zawsze kusiło żeby iśc do wrózki W maju podjęłam postanowenie że po obronie do kliniki niepłodności, do wróżki, że znajdę nową pracę I tak jak sobie zaplanowałam, tak sobie zaszłam, nie wiem kiedy, bo nic ne liczyłam nic nie zapisywałam Odpuściłam, tyle razy słyszałam odpuść a tu samo wyszło Fakt że zostałam, bez pracy, bez macierzyńskiego ale w najmniej spodziewanym momencie spełniło się moje największe marzenie. A po prawdzie to oprócz tego zaczęlismy sie przytulać w inych porach niż wieczorne Jak pisałam to bład wielu starających sie Groszkowe narzuty na sofy tez miały w tym swój udział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>alooo3 kurcze dzieczyno nie można tak czekać!! Teraz to już pewnie wiesz... To mogło być poronienie, ale to zależy jak regularne masz okresy.. Ja mając regularne @ czekałabym kilka dni po terminie i test albo beta... >Lovekrove, kurka nie strasz, przeczesałam internet i jedni piszą że może blokować a inni nie. Z fachowych źródeł wyczytałam że w dawce ponad 30mg/dobę może blokować. A poza tym myślę, że nawet jeśli by się przesunęła owu dzień czy 2 to chyba wtedy ten Duphaston nie zdołałby jeszcze aż tak zadziałać po tym 1-2 dniach brania... Nie wiem. Ma ktoś jakieś info albo coś do powiedzenia :-) ?? U mnie zazwyczaj cykle 28 dni, jeżeli coś się przesuwa to raczej na wcześniejszy termin, ale nigdy przecież nie wiemy ile bieżący cykl będzie trwał... Spróbuję zmierzyć tempkę, tylko że jutro to juz11dc, no ale może coś zobaczę ... U mnie to faza lutealna jest zaburzona - przez to plamienie więc chyba owu jest ok 14 dc tylko potem się coś pieprzy. Jeżeli w ogóle owulkę mam bo przecież ta prolaktyna wredna.. Z obserwacji śluzu wynikałoby że mam, ale kto wie... Uh, dziś zaczynam ten Bromergon, spróbuję od 1/4 tabletki najpierw bo boję się jego działania, a ja mam niskie ciśnienie... Jutro rano mam akurat gościa więc muszę być "normalna", ale jutro już wezmę zalecane pół tabletki, w sob mogę pospać ;-) P.S A mnie się dzieci śnią 2gą noc bo się naoglądałam programu przed snem heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala nie chcialam Cie straszyć - ja bym tak zrobiła, wiem, że wiele dzieczyn tez otrzymało instrukcje - "brać od 16 dc" a niektóre z nich miały owulkę 19 dc -np ja :))). Jak miałam mało progesteronu to owulkę miałam 19-22 dc - w miarę jak pbrałam mg + b6 przesuwała się do środka cyklu i cykl się skracał. Zrobisz co będziesz chciała. Piszesz, ze masz problem z fl a owu jest ok - ale taka wysoka prolaktyna (ciekawa jestem jaki jest progesteron) spokojnie blokuje owu - skąd wiesz, że dochodzi do owulacji ???? Śluz to żaden wyznacznik owu, nawet tempka nim nie jest. Delikatnie dawkuj z tym Bromkiem - nie każdy mam uboczne ale jednak dużo lasek się skarży Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam jestem jestem Bylam kilka dni u rodzicow i dzis bylam u gin tak jak jej powiedzialam ze spodziewam sie dokladnie dzis @ wiec @ przylazla ale to juz wiedzialam ze przyjdzie. W ciazy nie jestem nie robilam juz nastepnego testu bo mi bylo go szkoda. Gin zrobila mi USG i powiedziala ze owu byla wiec jest ok ale teraz CLO mam brac 2razy dziennie od drugiego dnia cyklu przez 5 dni. 1 wrzesnia znowu mam wizyte. Ale rozejrze sie za innym gin bo chce miec monitoring w trakcie cyklu zrobiony i wiedziec co i jak. Ciesze sie ze w koncu tamten cykl sie skonczyl bo dluzyl mi sie strasznie. Teraz postaram wiecej sie przytulac z m by w koncu trafic w ten dzien owu. Zostaly mi tylko 3 testy powu wiec jest kicha... pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżasta_z_miasta- ja właśnie nie mierzę temperatury. Pisałam że od tego miesiąca wrzucam na luz ale w takim przypadku muszę dojść do przyczyny braku @ a wizyta u gin za 2 tygodnie. Zobaczymy :) Kala- ja jutro muszę brać samochód i pędzić do jakiejś apteki po teściora aczkolwiek pewnie będzie powtórka 1 krechy. Testować będę koło niedzieli więc dam znać co i jak ;) i tak się zastanawiam czy nie zrobić sobie zapasu tak jak Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżasta_z_miasta
szkoda aguuula, że nie mierzyłaś tempki, bo wtedy byłoby wiadomo czy przypadkiem to owulacja się nie przesunęła, ale życzę Ci, żeby jednak test był pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Mówię Ci Aguuula , się wkurzyłam i zamówilam 8 bo ileż można latać do apteki. Niewiem co się dzieje ale od wczoraj boli mnie brzuchol jak na @, i to bardzooooo;/;/;/, no chyba że to od tych orzeszków w panierce paprykowej z Biedrony;/;/ Kurde mam nadzieję że te moje testy w końcu się dziś pojawią, jutro z M zrobimy teściora;P zobaczy jak się siusia do pojemniczka hehehehe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie czekam na @. Nic mi nie dolega itd itp. Wczoraj się z lekka spiekłam na słońcu :P Skóra mnie piecze i jestem czerwona jak buraczek. KALA, też kiedyś kupiłam te orzeszki z ciekawości i nawet mi kilka smakowało a potem to już patrzeć na nie nie mogłam. Ja też czekam za Twoimi testami i ich wynikiem :) Jak zrobisz to nie zwlekaj i pisz od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. ........06/07 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............26.......kuj-pom.............ze 3 lata??? ....10.VII AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........23.......lubelskie...........8...... ............4-5.06 katiaa85.............26.......wielkopolska......34 .............. 6/7.07 Wanda23............24.........wlkp..........ok.20...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 mala_gosienka......25........zachpom......4.............. .......22.06 Sophia123...........24.........slaskie........8.......... ......... .19/20.08 aguuula25,25.......25........śląskie.........18........ ..........01.08 kobieciatko32..... 32...podkarpackie.... 5.......... .........17/18.08 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. ..........18.06 zostałam mamą justynp..........32..świetokrzyskie...ok20...... ..........15 sierpnia Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12 Lovekrove ..........29.........warm-maz..............1................ 2/02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora 10.07 @ ? :P Poprawilam ci na sierpien :) Chyba ze tak mialo byc jak jest? NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. ........06/07 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............26.......kuj-pom.............ze 3 lata??? ....10.VIII AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........23.......lubelskie...........8...... ............4-5.06 katiaa85.............26.......wielkopolska......35 .............. 3/4.08 Wanda23............24.........wlkp..........ok.20...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 mala_gosienka......25........zachpom......4.............. .......22.06 Sophia123...........24.........slaskie........8.......... ......... .19/20.08 aguuula25,25.......25........śląskie.........18........ ..........01.08 kobieciatko32..... 32...podkarpackie.... 5.......... .........17/18.08 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. ..........18.06 zostałam mamą justynp..........32..świetokrzyskie...ok20...... ..........15 sierpnia Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12 Lovekrove ..........29.........warm-maz..............1................ 2/02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżasta_z_miasta
Wandziu, a Ty czemu się nie przepisujesz na dół tabelki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa, czytasz mi w myślach. Miałam aktualizować swoją pozycję na 12 sierpnia ale zapomniałam i tylko przeniosłam tabelkę. Dziekuję. Dwa dni nie zrobią różnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
zrobilam test i wysyla 1 kreska tak wiec pewnie to nie bylo poronienie. krwawienie narazie jest mniejsze. dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no, jestem po pierwszej ćwiartce Bromka. Budziłam się w nocy jakoś i rano troszkę dziwnie mi było, ale jak się człowiek naczyta i nasłucha to potem się może sugeruje... Dziś wezmę już zalecane pół tabl... Hm, zaczęłam dziś mierzyć temp. Ale to wymaga czasu i systematyczności itp, a ja dziś 11dc, nawet nie wiem czy będę miała owu... Zobaczymy... Póki co doszłam do wniosku, że musimy się mega starać teraz bo jak mam brać tego Bromka i duphaston (a kto wie czy owu będzie u mnie ok czy nie jeszcze coś potrzebne będzie - CLO) i się tymi hormonami truć plus kwas foliowy, magnez+b6, olej z wiesiołka, pić czasem len no to trochę tego dużo... Nie mówiąc już o kosztach... Ciekawe jak to u mnie wszystko wpłynie na cykle itp. Nie nastawiam się na najbliższe cykle bo wiem ze to wymaga czasu żeby wyregulować wszystko. Także myślę, że ze 3 cykle 3eba będzie poczekać... Ale przecież "trenować" można ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. ........06/07 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............26.......kuj-pom.............ze 3 lata??? ....10.VIII AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........23.......lubelskie...........8...... ............4-5.06 katiaa85.............26.......wielkopolska......35 .............. 3/4.08 Wanda23............24.........wlkp..........ok.20...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 mala_gosienka......25........zachpom......4.............. .......22.06 Sophia123...........24.........slaskie........8.......... ......... .19/20.08 aguuula25,25.......25........śląskie.........18........ ..........01.08 kobieciatko32..... 32...podkarpackie.... 5.......... .........17/18.08 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. ..........18.06 zostałam mamą justynp..........32..świetokrzyskie...ok20...... ..........15 sierpnia Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12 Lovekrove ..........29.........warm-maz..............1................ 2/02 Wanda...............24.........wlkp.....................ok20............17/02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wpisywałam się na dół bo sie zwyczajnie bałam :) no i z tym terminem porodu, to co usg inny, 17 wychodzi z @ i taki był na pierwszym usg, na kolejnym już 14!, na następnym 8 A dzisiaj to ale jestem senna, otępiała jakaś Posprzątam do końca, dokończe obiad i leże do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Witam kochane:* Ja juz po urlopie zrelaksowana i wypoczeta... Dzis 14dc a staranka w tym cyklu tylko jak mamy ochote na przytulanki bez zadnych mierzen i obliczen:) No i ten cykl bez zadnych cudownych wspomagaczy itp... tylko magnez, wit,e i zelazo z kwasem foliowym... Lovekrove mam do ciebie pytanko ile tabl magnezu bralas dziennie? bo na ulotkach to roznie pisza... a poszlam za twoja rada i zaczelam brac dojelitowy, tylko nie wiem wkoncu ile go brac na dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sophia - to zależy ile mają tego magnezu w jednej tabletce. Ja brałam slowmag bg - one mają 535mg - chlorku lub 64 mg jonów magnezu - brałam 3 tabletki - dokupiłam jeszcze wit b6 - oddzielnie - groszowa sprawa - i b6 brałam 2 dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Dzieki Lovekrove... No u mnie jest napisane ze jony magnezu w postaci mleczanu magnezu dwuwodnego to 48mg2+ Mam jakis magne b6 dojelitowy pani z apteki powiedziala ze dziala na takich zasadach jak slow mag bo jego akurat nie miala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bierz 3 dziennie i kup sobie tę b6. Masz problemy z progesteronie? Plamienia przed @? Krótką fl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×