Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

hm-hm...powtórze sie...tabeleczka...może by sie Mamusie poprzepisywały moze bysmy tygodnie dodały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie przepisze dopóki nie zobacze serduszka. Być może już jutro. Ale Wanda zapomniała się wypisac z góry (ale jest juz na dole). Nie mam cytrynki. Czosnek mam. Tylko nie pisz o jakiś ulepkach/miksturach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia tez jest juz w długo za dlugo u gory rozumiem obawy, zeby nie zapeszyc a Wanda to jest i u gory i na dole a czosnerk....nie, tak tylko do nosa, zeby zakrecilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Zora, a jakies inhalacje? pomoga chociaz z katarem walczyc? ma moze rumianek? pomoze w walce z zatkanym nosem? a jak nie to chociaz troche soli albo sody oczyszczone (jesli wolno w ciazy?) na wrzatek wrzucic i powdychac troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam od nowa, lekarz mi kiedys radził inhalacje z miety. Rumianek tez mam. Zapomniałam o tym. Dzięki :) Zaraz spróbuję. Tesciowa mi kazał wodę nosem wciągnąć. Ale jestem zła!! Ból nosa taki że szok (cisnienie) az mnie ucho zaczęło boleć ale trochę lepiej mi sie oddycha. Asia, Lovekrove -tylko jej konczyn nie uszkodzcie hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie, dziewczyny się nie przepisały i teraz nie wiadomo kto jest czyją parą ;) A ELUŚ1982 jest jedyna marcówką??? I czemu Wanda jest przed Klauduską3 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora, mi na katar pomaga inhalacja z majeranku i rumianku (razem zagotowane), więc możesz spróbować i tego :) jeszcze lepiej działa wypicie herbatki z zaparzonego majeranku, ale nie wiem, czy w ciąży można... życzę szybkiego powrotu do zdrowia i oczywiście usłyszenia bijącego serduszka jutro na wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Kochane przepiszę się po 1 września, bo jak byłam u gina to jeszcze nie liczył mi daty porody tyle co się opieram na kalendarzu internetowym a on pokazuje że too by wypadało na 01.04.2012:) W dodatku niedziela:) Proszę o jeszcze tydzień cierpliwości:) Zora nic nie płaciłam za te wszystkie badania, bo dostałam skierowanie od NFZ i zamierzam z tego korzystać. Wolę odłożyć na pampersy:) Jak będzie potrzeba, to pewnie będę płacić za wynniki, ale póki co będę ciągnąć z NFZ-tu:) Ja pichcę kabaczka na obiad:) Pachnie w całym domu:) Miłego popołudnia:) Wysyłam pozytywne fluidy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję justysia88 🌻 Mam nadzieję że do jutra mi zelży bo mnie ciężarne na poczekalni wzrokiem zabiją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_gosienka, mnie ten kalendarz pokazuje mniej więcej na 20 kwietnia. Nie chce!! Niech się urodzi dzien pozniej i będzie byczkiem jak mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, Lovekrove...puszczamy Gosię poszukałam i chodziło mi o Oczekujaca szczesliwa...ale Ona pisało o 2010 roku Justyna z Villą Monia ze mną Lovekrove z Wandą? i Gosią? ...jak dalej ? Zora z Kalą? i Beti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala była przede mną :) jest 2 tyg wyżej. Ale fajne pary. A tam nawet trójkącik ;) Beti, ściagaj nastepną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak jaby parami poszło bo pamiętam jak prosiłam Gosienke żeby mi Kali i Pauli narazie nie ściagała bo my musimy koniecznie razem :) Czyli jest parzyście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
Lovekrowe, możliwe, że czujesz dzidzię, ja tak wcześnie to raczej nic nie czułam. Teraz też (23tc) 3 dni cisza całkowita a potem nagle meksyk i odbijanie się od ściany do ściany ze 2 godz. Kala, śmiesznie z tymi 6-cioma ropuchami. Może jak je pocałujesz wszystkie, to się pozamieniają w księżniczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie dziewczynki! Dawno mnie tu nie było... A właściwie jestem ale nie piszę bo u mnie bez zmian. Po pierwsze chciałam pogratulować przyszłym Mamusiom!!! Szczególnie Kaluni i Zorce, bo te swego czasu i mnie pocieszały...... Ja nadal nie zaszłam w ciążę ale się nie poddaję:):):) Trochę mi wstyd bo za chwilę będę tu rekordzistką jeśłi chodzi długość starań, jestem już prawie na samej górze tabelki, a że dziewczyny co jakiś czas chcą ją zrewidować to pewnie polecę pierwsza:D:D Najlepsze jest to, że czytam Was jakbym oglądała jakiś serial co najmniej....chyba się uzależniłam:) Pozdrawiam wszystkie starające się, może i my się doczekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, myślę,że nikt nikogo nie wypisuje...my tylko przepisujemy:) ostatnio czytałam forum od poczatku i faktycznie "troche" czsu juz ono istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Oj tak Asiu,jeśli zniknę z górnej tabelki, to mam nadzieję że tylko dlatego, że znajdę się w dolnej. Oby to nastąpiło jak najszybciej!!!!!!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×